Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ma van a trade deadline, ennek alkalmából a CJ egy kérdést intézett az olvasókhoz, ki tradelnének ide v el, két értékelhető komment volt eddig:
joseph egy második körösért houstonba
odom és egy 3. kör seymour-ért oaklandbe.

hát a második az nagyon tetszene, sőt igazából tőlem odomért bárki érdeklődne egy közepes cetlivel vihetné.

és Ti mit gondoltok ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tank Johnson called Dunlap a gamer but said that he has to become a better practice player.

"I think he's a young guy who's searching to learn how to practice. He's a person that when it's time to go, he has instincts that a lot of people don't have."

kiváncsi vagyok mikor látják úgy h bevetésre érdemes.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az hogy kezd megint elegem lenni belőletek, pont arra utalt, hogy a faszom h már megint jók vagytok és nyertek sorban. a többit meg elég bőven kifejtettem. Soldival sebajom, ez aljas rágalom 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárennsutianap
gecire megmondtad a frankót. végre kinyílt a szemem.gabtsi
látod, 😂 nem is a steelerssel van bajod, csak Soldi-val, nehéz lehet viselni, mikor ijjen elites formába lendül 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 612
hát a steelersből megint kezd nagyon elegem lenni, de sztem nem sokáig fújódik már a lufijuk.gabtsi
ijesmikcsutianap
Lefordítom.
Szerinte túlteljesítetek annál, mint amire valójában képes a csapat.
Mi van ebben olyan, ami miatt ide kell jönni és hülyeségeket kell írni?

Főleg te, aki ugyanúgy szereted emlegetni a Bengalst a saját csapatod topikjában, és általában nem dicséred...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárennsutianap
gecire megmondtad a frankót. végre kinyílt a szemem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárennsutianap
Köszönjük, ez nagyon intelligens hozzászólás volt 😊

Először is, nem a Bengalsról volt szó, nem tudom hogy jutott eszedbe TO és Chad vagy éppen Palmer, de azt hiszem az sokat elárul ha a legnagyobb negatívum amit az elkapóinkra tudsz mondani az az hogy majmok. Bárhogy nézem TO top5 egyenlőre idén és biztos HOF, Chadet meg ha nem a legutóbbi superbowl óta vagy steelers szurkoló akkor ismereheted 😉
És ha nem lennél ennyire elvakult akkor visszaolvashattál volna (vagy lehet még csak az írást tanították az olvasás nem megy) hogy Palmert senki sem tartja túl sokra az ide írogató emberek közül. De megintcsak, nem a Bengalsról folyt a vita, hanem arról, hogy a steelers idén meglepetéscsapat, és épp ezért 5 meccs után erős lenne kijelenteni hogy elit, főleg mert posztokra lebontva a D front7 az egyetlen elit csapatrésze.

Ha nem akartad ennyire bunkó stílusban írni a véleményed csak nem tudtad elfojtani ami veled született akkor elnézést a "kioktatásért", de ez nem a steelers topic itt mi kultúráltan beszélgetünk, nem ilyen a normál hangvétel.

Palmer legalább nem erőszakol tinédzsereket 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
hát a steelersből megint kezd nagyon elegem lenni, de sztem nem sokáig fújódik már a lufijuk.gabtsi
ijesmikc


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 612
Mi mi már megint?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
mér ez már megin mi? a dögöljön meg a szomszéd tehene effektus?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 612
Ne zavarjon, hogy senki szerint sem elit WR corp a Bengalsé, az pedig pláne ne tűnjön fel, hogy agyba-főbe szapuljuk Palmert másfél éve...
Ha már szájakaratéba kezdesz, akkor legalább írnál olyat, ami igaz...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárenn


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nos, azért a mérőszámokhoz tartozik, hogy 2008-ban 80 yd/g volt a futás ellenünk, és 156 a passzolt, most ez 63 és 233.
Azért az látszik, hogy passz ellen sokkal gyengébbek vagyunk, mint két éve, jóval többet romlottunk benne, mint amennyit javult a futás elleni védekezés- Ráadásul még csak 5 meccsen vagyunk túl ugye...kishaszi
Turnoverben viszont hatalmas az előrelépés. Emiatt ezek a mérőszámok jobbak, mint a 2008-asak. 😉 Emiatt kapunk még kevesebb pontot, mert egy-egy turnoverrel 50-60 yadokat teszünk jóvá és mostanáig 3-as átlaggal szerzünk labdákat.Soldados
Az igaz, hogy az első 5 meccsen akkor 1,6 volt a TO átlagunk, csak tartsuk most ezt a 3-as átlagot😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nos, azért a mérőszámokhoz tartozik, hogy 2008-ban 80 yd/g volt a futás ellenünk, és 156 a passzolt, most ez 63 és 233.
Azért az látszik, hogy passz ellen sokkal gyengébbek vagyunk, mint két éve, jóval többet romlottunk benne, mint amennyit javult a futás elleni védekezés- Ráadásul még csak 5 meccsen vagyunk túl ugye...kishaszi
Turnoverben viszont hatalmas az előrelépés. Emiatt ezek a mérőszámok jobbak, mint a 2008-asak. 😉 Emiatt kapunk még kevesebb pontot, mert egy-egy turnoverrel 50-60 yadokat teszünk jóvá és mostanáig 3-as átlaggal szerzünk labdákat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a futáshoz meg csak annyit h ez meccsenként 7 yarddal jobb mint a seahawks(!). (bár elvitathatatlan hogy CJ is közte van, bár ott nagyon összeomlott az Oline, és a nagy futását is visszafújták)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nos, azért a mérőszámokhoz tartozik, hogy 2008-ban 80 yd/g volt a futás ellenünk, és 156 a passzolt, most ez 63 és 233.
Azért az látszik, hogy passz ellen sokkal gyengébbek vagyunk, mint két éve, jóval többet romlottunk benne, mint amennyit javult a futás elleni védekezés- Ráadásul még csak 5 meccsen vagyunk túl ugye...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem akarom tovább szaporítani a szót, de te azt mondod vmire hogy elit, én meg azt hogy egyelőre (ám legyen) elit módon teljesít az, aki a mérőszámok szerint nem az.

visszatérve az eredeti kérdésedre, erre értettem a lufit. nem vagyok elit csapat, túlteljesítők vagytok.

de nyilván nem foglak meggyőzni 😊gabtsi
Azért nem fogsz meggyőzni, mert a mérőszámok a védelem miatt mutatnak minket elitcsapatnak, de a védelem nem túlteljesít, hanem azt hozza, ami várható tőle. A tavalyi volt alulteljesítés elsősorban két ok miatt (Foote és B-Mac elengedése, illetve Troy és Aaron Smith sérülése). Az O pedig futásban és pass protban nagyot lépett előre, ezáltal az is jobb, mint 2 éve. Így nem látok okot kételkedni 😊, ezek miatt tudtuk azt a hiányosságot is elrejteni, hogy 3/4. QB játszott nálunk mostanáig.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem akarom tovább szaporítani a szót, de te azt mondod vmire hogy elit, én meg azt hogy egyelőre (ám legyen) elit módon teljesít az, aki a mérőszámok szerint nem az.

visszatérve az eredeti kérdésedre, erre értettem a lufit. nem vagyok elit csapat, túlteljesítők vagytok.

de nyilván nem foglak meggyőzni 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Best front-7, és ez egyúttal a best defense-t is magával hozta jelen esetben. Elitvédelem. Ez önmagában bármire elég lehet. Emellett mi emel ki a jók közül? Turnover. Brutális mennyiség, 5 meccsen 15, ha jól számolom.
Soldados
azért csúsztatás ez szerintem, mert egy nfl meccsen inkább matchupról tudunk beszélni nem ?

mire gondolok ? 8. fordulóban a Saintshez mentek, a liga legjobb támadófala, az egyik legjobb QB-val, nem kiemelkedő de erős WR corp. akkor most ez O vs D szinten nektek jó matchup ? szerintem nem, mert ha már egy jó fal fogja a front7t (nem annulálja, de tartja) akkor bajban lesztek. mert ez a secondary nem állítja meg breest és barátait.

elég gyenge a sorsolásotok, úgyh komoly gond már nem lesz vszleg, de sztem ez akkor sem elit csapat, persz ez csak az én benyomásom, nem feltétlenül kell h igazam legyen.gabtsi
A legjobb, legnagyobb elitcsapatoknak is van kellemetlen match-up (nekünk valóban ilyen lesz a Saints). Ezért is közel lehetetlen a perfect season.

Ez nem azt jelenti, hogy ez nem elitcsapat. Az elitcsapat jellemzője, hogy kiemelkedik a ligában összességében nézve, mert a legtöbb csapatot megveri. Ez jelenleg 2 csapatra igaz. Ettől még nem verhetetlenek. "The Most complete teams". Erről szól a dolog. Minden a helyén van. Elitvédelem, jó, kiegyensúlyozott, hatalmas big play potenciállal rendelkező offense.

Tehát egy liga fölé növő védelem és egy átlagon fölüli O, bőven elit. 2008-ban még átlagon aluli O-val is elitcsapat voltunk. Mert a hiányosságokat a csapat erősségei eltűntették. Ez a csapat jelenleg pedig összetettebb, mint a 2008-as, mert jobb az O.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem se, de ezt meghagyom Soldadosnak😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Best front-7, és ez egyúttal a best defense-t is magával hozta jelen esetben. Elitvédelem. Ez önmagában bármire elég lehet. Emellett mi emel ki a jók közül? Turnover. Brutális mennyiség, 5 meccsen 15, ha jól számolom.
Soldados
azért csúsztatás ez szerintem, mert egy nfl meccsen inkább matchupról tudunk beszélni nem ?

mire gondolok ? 8. fordulóban a Saintshez mentek, a liga legjobb támadófala, az egyik legjobb QB-val, nem kiemelkedő de erős WR corp. akkor most ez O vs D szinten nektek jó matchup ? szerintem nem, mert ha már egy jó fal fogja a front7t (nem annulálja, de tartja) akkor bajban lesztek. mert ez a secondary nem állítja meg breest és barátait.

elég gyenge a sorsolásotok, úgyh komoly gond már nem lesz vszleg, de sztem ez akkor sem elit csapat, persz ez csak az én benyomásom, nem feltétlenül kell h igazam legyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem fikázom a csapatot, hogy csak a front7 jó (így is jobbak vagytok a liga 2/3adánál, csak arra próbáltam rámutatni, hogy bőven vannak hiányosságok, amelyet egyelőre eltakar a front7. de rajtuk kivül én nem látom azt az egységet aki meg fogja nyerni a meccset, márpedig mondjuk a jets összehasonlításban, nem egy (két) ilyen egységet tudok mondani.gabtsi
ez a játék erről szól, hogy az erősségeiddel eltakard a hiányosságaidat. 2008-ban sem volt sec-ünk, de eltakartuk a front-7-nel.

Amúgy nem látod azt, ami a védelmen kívül meccset nyerne? Hát Mendenhall egész jól futkorászik, BB (és Wallace) pedig elképesztően nagy veszélyt jelent mélységben, hihetetlen, de Wallace-nak asszem több mint 5 +40-es elkapása van 5 meccs alatt, mindezt úgy, hogy eddig csak egyszer volt BB a QB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
haszi: másról beszélünk sztem 😊

soldi kiemelte hogy két elit csapat van a ligában a steelers és a jets, ha most egységenként elkezdenénk vizsgálni lehet alulmaradnátok. wr corp, támadófal, futók, front7, secondary.

én csak arra utaltam, hogy nem gondolom, hogy a steelersnek domináns szerepe lenne a jelenlegi körülmények között.

nem fikázom a csapatot, hogy csak a front7 jó (így is jobbak vagytok a liga 2/3adánál, csak arra próbáltam rámutatni, hogy bőven vannak hiányosságok, amelyet egyelőre eltakar a front7. de rajtuk kivül én nem látom azt az egységet aki meg fogja nyerni a meccset, márpedig mondjuk a jets összehasonlításban, nem egy (két) ilyen egységet tudok mondani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Best front-7, és ez egyúttal a best defense-t is magával hozta jelen esetben. Elitvédelem. Ez önmagában bármire elég lehet. Emellett mi emel ki a jók közül? Turnover. Brutális mennyiség, 5 meccsen 15, ha jól számolom.

Offense? Jó futójáték, és mostantól jó passzjáték, ez már a Browns ellen is látszott, s ezt majd kifejtem az ottani értékelésemben. A fal hatalmas meglepetés, de egyáltalán nem gáz, BB-vel mélységben is igen veszélyesek lettünk.

Tehát league best defense és egy jó, kiegyensúlyozott támadósor, jó futással és passzjátékban hatalmas big play potenciállal.

Special team? Punt átlagos, Reed eddig alulteljesít, return TD-nk már volt, ellenben nyalni nem nyaltunk és ez a legfontosabb.

Ezt összegezve, nem túlteljeítésnek érzem az 4-1-et, hanem reálisnak. Mindezt 4 pozitív mérlegű csapat ellen. A best defense önmagában előidézheti ezt, mint tette is, és most BB-vel átlagon felülinek érzem az offense-t is, azaz abszolút elitcsapat vagyunk. De ha átlagosnak neveznénk az O-t, akkor is reális az 5-1, elvégre 2008-ban ennél jóval-jóval szarabb O-val is divet és SB-t nyertünk.

A Jets és a Steelers a liga 2 elitcsapata jelenleg az én meglátásom szerint.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyetértek gabtsi, de mit vársz, hogy a csapatban minden egység elit legyen?😊))
Mi lenne akkor?😀 Amúgy meg nekem épp elég, ha pont van egy része a csapatnak, ami elit szinten teljesít és ez segít a többi csapatrésznek.
Amőgyis utálom ezt az állandó elit O elit D dobálózást.- Csapat van. Az legyen jó, Ennek meg nem az a feltétele, hogy minden tökéletes.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."