Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Mikori Benson TD-nél?

A számomra második legfontosabbat kihagytad. Több Tom Nelsont FS-ben!!!
😉
Szegény Simpson, hogy még ilyenkor is csak utolsónak említjük.Mikey
Nekem csak most esett le, hogy két Nelsonunk van...

Ti ezt a "holnap csapata" építést hogy képzelitek el? Az idősebb játékosokat elcseréljük draft pickekért (azt hiszem 10 lehet max), és akkor a helyükre draftolunk mint az állat? Lehet, hogy átesnénk a ló túloldalára, és túl rutintalan lenne a csapat?
Mondjuk TO-t, Ocho-t feltétlen megtartanám, Palmer franchise..szerintetek érne egy 1/1-t? Van egyáltalán olyan QB az egyetemeken aki áttudná venni a franchise QB szerepét? Tudom, hogy irreális gondolat, csak kíváncsi vagyok.
Bensonról mit gondoltok? One year wounder?Amadeus91
Benson szerintem a legmegbízhatóbb pont az offense-ben (még így is, a fumble után). Palmertől szvsz jobb irányítót lehet szerezni trade-el, nem feltétlenül kell draftolni egy rookiet, bár ilyen támogatottsággal (TO, Ocho, Shipley, Gresham, Benson mint RB) szvsz könnyebb lenne egy rookiet bedobni a mélyvízbe mint pl a Ramsnél most Bradford, neki "csak" SJ volt ott mint 1személyes támadóalakulat, mégis eddig nem szerepel annyira rosszul Bradford, de szvsz Bradford szintű irányítót lehet draftolni minden évben (én nem látom benne azt az átütő erőt amennyire hypeolják, ettől függetlenül nem tartom egy rossz irányítónak, de nem is egy "wonder man")...na de visszakanyarodva, szerintem jelenleg CP a gyenge pont az offenseben, és nem TO (overrated???38évesen pro bowl formában van, de pofáznak hülyeségeket az emberek agyába, hogy így sz*r úgy sz*r...mind1).
Én a "holnap csapata építést" úgy képzelem el, mint a Baltimore teszi azt...egy erős defensere alapozni....egy franchise QB beszerzését (Palmer helyett, nálam ő már nem az a szint)....elkapók megvannak (lehet jönni, hogy öregek, Flacconak egy egyszem Mason-je volt anno, meg talán Heap).
Szóval nálam az első lépés az lenne, hogy Palmer utódját megtalálni minél hamarabb.

btw: csak nekem esett le "hülye TVnéző fejjel" hogy az a CB amelyik nem csak a WR-t nézi folyamatosan, az általában jobban szerepel (több INT, több deflect)....Pacman esete a White TD-nél....Pacman gyorsabb mint White, ettől függetlenül nagyon lemaradt, végig a WR-t nézte...míg pl a héten esett Asante INT-nél, látszott, hogy Asante kb leszarta merre van a védő, a safety zónájába belépett a WR, de előtte is VÉGIG a QB-t nézte, aztán csak simán lehalászta...vagy D.Hall is...4INT egy meccsen. De mondhatnám a rookie éves A.Cromartiet, Woodsont tavaly etc....nekik megtudták tanítani hogy néha olvassák a route-ot és a QB-t, ne csak az elkapó után szaladgáljanak mint egy hülye, és nézzék hogy kapja el a labdát...
Pedig Pacman se egy rossz CB, ezt bizonyította már a Titansnél, a kihagyása előtt.
A defense meg most nagyon alulteljesít magához képest, bár lehet hogy az volt a one-year-wonder inkább, mintsem Benson 😊.
btw2: JoJo nagyon hiányzott, de Pacman se rossz, csak ez a meccs nem az övé volt, még azzal együtt sem, hogy ő hozta vissza a reményt a fumble ret TD-vel.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem TO-n ment el mert ott a passz volt a körülményekhez képest szar, de azzal a playjel megnyerhettük volna és nem éltünk vele.

Mautól meg szerintem az nagy hiba volt, kb 7 yardról jöttek és ugye Ryan csak a LOS mögül passzolhat. Nincs értelme megtámadni és otthagyni az elsőszámú célpontot mert még eldobhatja.

Smithnek én is örülök, csak az a szomorú hogy örülnöm kell hogy majd másfél szezon után kezd beépülni egy 1st rounder.

A D meg nem olyan mint tavaly volt, a tavalyi D visszaszerezte volna a labdát hogy adjon még egy 3 perces drivera esélyt a Cardiac Catsnek. De azért nem fogható semmi rájuk, mert így is jók, csak nem annyira mint tavaly.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Mikori Benson TD-nél?

A számomra második legfontosabbat kihagytad. Több Tom Nelsont FS-ben!!!
😉
Szegény Simpson, hogy még ilyenkor is csak utolsónak említjük.Mikey
Nekem csak most esett le, hogy két Nelsonunk van...

Ti ezt a "holnap csapata" építést hogy képzelitek el? Az idősebb játékosokat elcseréljük draft pickekért (azt hiszem 10 lehet max), és akkor a helyükre draftolunk mint az állat? Lehet, hogy átesnénk a ló túloldalára, és túl rutintalan lenne a csapat?
Mondjuk TO-t, Ocho-t feltétlen megtartanám, Palmer franchise..szerintetek érne egy 1/1-t? Van egyáltalán olyan QB az egyetemeken aki áttudná venni a franchise QB szerepét? Tudom, hogy irreális gondolat, csak kíváncsi vagyok.
Bensonról mit gondoltok? One year wounder?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most olvasom h pressleyt kirakta a bucs. hmmmmm. én rámennék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Akkor igen.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fumblet akartam írni

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Mikori Benson TD-nél?

A számomra második legfontosabbat kihagytad. Több Tom Nelsont FS-ben!!!
😉
Szegény Simpson, hogy még ilyenkor is csak utolsónak említjük.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jól emlékszem a benson td-nél balra futottunk ?

amúgy jól mondod Mikey, annyival egészíteném ki, hogy nem csak Smith hanem a többi fiatal is épüljön be folyamatosan, Gresham, Shipey, a másod-harmadévesek fejlődjenek tovább, aztán építkezzünk tovább, építsük a holnap csapatát.

sokkal több mlbmaut, scottot, ndukwet, mike johnsont, atkinst, dunlapot szeretnék látni a pályán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Here's the simplified version. Benson finished with 6.7 yards/rush behind Andre Smith and Bobbie Williams whereas the left side contributed with an awesome 2.1 yard/rush average. Like we said, aside from two false starts and a quarterback sack allowed, that's a decent showing for Smith.
Innentől kezdve engem nem érdekel a tegnapi L, és nem érdekel a defense tegnapi szerencsétlenkedése, hanem örülök Smithnek, mint majom a farkának.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Igen, ott a felháborító az volt, hogy 1-on-1 ottmaradt White-tal. Ez így mi?? Hogy aztán utána sem segített be neki senki, az meg botrány. Eleve esélytelen volt ott...

Egyébként már a korábbi meccseken is volt sok hibája, persze főleg passz elleni védekezésnél. Egyelőre magyarázzuk ezt a sophomore slumppal, aztán reménykedjünk, hogy magára talál, és nagyon hamar megtanul passz ellen is védekezni.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
a futás elleni védekezést meg csak én találom gyengének?Amadeus91
A Pats meccs óta folyamatosan említem, hogy gyenge a rush defense. Vagyis gyengébb a tavalyinál.

Egyébként tegnap az is megmutatkozott, Joseph mennyire fontos tagja a secondarynek. Mindenképpen alá kell íratni!

Továbbá Maunál is erősen befigyel a sophomore slump. Hihetetlen, mennyire el tud tűnni a meccseken.Mikey
Mau pl. hatalmast hibázott, nem is tudom melyik TD-nél már, mikor rámozdult a QB-ra, a WR-t meg üresen hagyta. Nekem az egész Defense olyan rendezetlennek tűnt. A szakkommentátor is kiemelte.Amadeus91
Hát szerintem ott pont nem hibázott. 2-1ben maradt, lehetett lett volna megoldani. Az egy nagyon elszabott felállás volt. Alapesetben még egy az egyben WRrel sem szabadna maradnia, nemhogy Wr-qb kombóval a redzoneban.

Az sokkal szomorúbb, hogy alig talált embert, mindegy hogy futás vagy passz jött odaátról. Nagyon szar szezonja van

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
a futás elleni védekezést meg csak én találom gyengének?Amadeus91
A Pats meccs óta folyamatosan említem, hogy gyenge a rush defense. Vagyis gyengébb a tavalyinál.

Egyébként tegnap az is megmutatkozott, Joseph mennyire fontos tagja a secondarynek. Mindenképpen alá kell íratni!

Továbbá Maunál is erősen befigyel a sophomore slump. Hihetetlen, mennyire el tud tűnni a meccseken.Mikey
Mau pl. hatalmast hibázott, nem is tudom melyik TD-nél már, mikor rámozdult a QB-ra, a WR-t meg üresen hagyta. Nekem az egész Defense olyan rendezetlennek tűnt. A szakkommentátor is kiemelte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
a futás elleni védekezést meg csak én találom gyengének?Amadeus91
A Pats meccs óta folyamatosan említem, hogy gyenge a rush defense. Vagyis gyengébb a tavalyinál.

Egyébként tegnap az is megmutatkozott, Joseph mennyire fontos tagja a secondarynek. Mindenképpen alá kell íratni!

Továbbá Maunál is erősen befigyel a sophomore slump. Hihetetlen, mennyire el tud tűnni a meccseken.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Szomorú volt így kikapni, de ez volt az idei legélvezetesebb Bengals meccs (második félidő). Annyira nem profi az egész csapat hogy szinte hihetetlen, amit feljebb is mondtatok hogy ami az elején rossz passz vagy drop az a második félidőben kés a vajon.

Ha TO elkapja a hosszúpasszt megnyertük. Nem kapta el, pedig nagyon szép játék volt, kikaptunk.
Az volt Palmer kb egyetlen nekem nagynak tűnő hibája a második félidőben - dobhatta volna simán beljebb is mivel TO már fényévekkel az atlanta D mögött volt

Most néztem meg az összefoglalót rohadt életbe hogy nem volt meg az a TO TD85
Nem hiszem, hogy TO-n ment el... 24-3s félidő után csoda, hogy ennyi sikerült... amúgy az Oline pocsék volt, a végén egyáltalán nem védték már Palmert... a futás elleni védekezést meg csak én találom gyengének?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szomorú volt így kikapni, de ez volt az idei legélvezetesebb Bengals meccs (második félidő). Annyira nem profi az egész csapat hogy szinte hihetetlen, amit feljebb is mondtatok hogy ami az elején rossz passz vagy drop az a második félidőben kés a vajon.

Ha TO elkapja a hosszúpasszt megnyertük. Nem kapta el, pedig nagyon szép játék volt, kikaptunk.
Az volt Palmer kb egyetlen nekem nagynak tűnő hibája a második félidőben - dobhatta volna simán beljebb is mivel TO már fényévekkel az atlanta D mögött volt

Most néztem meg az összefoglalót rohadt életbe hogy nem volt meg az a TO TD


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja és még annyi, hogy ha vki még kételkedik TO hozzáállásában, az nézze meg a shipley td-t teljes sebességgel, mit rombolt az ember a végén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
tavaly ezeket a meccseket sikerült - szerencsével is - megnyerni. most nem sikerül, ennyi a különbség. és ebben sajnos a D nyakig ludas.gabtsi
Ennyi a lényeg.Mikey
bőven nem a szerencsében látom a mostani vereségeteket. tulajdonképpen 3 negyeden keresztül nem voltatok partyban. egy jobb csapattól kikapni idegenben (szinte lehetetlen nálunk győzni) nem szégyen.Zsoca
Én abban látom az okát, hogy Joseph nem játszott, és hogy Adam Jonest agyonszopatta White. Meg Hallt is, ha éppen arrajárt.

Az első félidőt szokásunkhoz hűen átaludtuk jó mélyen, aztán ti erőteljesen elbíztátok magatokat, és kijöttetek egy idióta playhívással a második félidőre, amire majdnem ráfáztatok. Nem volt ez olyan egyértelmű W számotokra. Szerintem ha mi nyerünk a végén, sem szólhattatok volna egy szót sem.

Ugyanakkor, az első félidő miatt, és a vége miatt megérdemeltétek a W-t, ez nem vita tárgya.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bőven nem a szerencsében látom a mostani vereségeteket. tulajdonképpen 3 negyeden keresztül nem voltatok partyban. egy jobb csapattól kikapni idegenben (szinte lehetetlen nálunk győzni) nem szégyen.

az O-nkhoz meg annyit, hogy ha valaki nem (bőven) top10-be tájol be minket, az nem látta még egy meccsünket sem. azzal pedig nem lehet vitatkozni.

de no offense.Zsoca
sztem nem igaz h nem voltunk partiban, mert haladni sikerült a redzone offense volt megint szar. ott voltunk a goal line-nál, többször is eredmény nélkül. a ti offensetek egy white-tal volt jobb tegnap. aki ha nem élete meccsét nyújtja simán kikaptok.

nem magyarázkodni akarok, megérdemelten nyertetek, és felesleges "ha" dolgokról beszélni, de az hogy nem voltunk partiban 3 negyeden keresztül kicsit sem állja meg a helyét.

és valóban nem sok mindössze talán 2 atlanta meccset láttam a szezonban, de tegnap semmi olyat nem nyújtottatok ami nagyon különleges lett volna és tarthatatlannak tűnt volna. mindössze erre utaltam.

de hogy ontopik legyek, ebből a vereségből lehet és kell is erőt meríteni, ha nem is lesz po legalább pusztuljunk meg a szezon hátralevő részében.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
bőven nem a szerencsében látom a mostani vereségeteket. tulajdonképpen 3 negyeden keresztül nem voltatok partyban. egy jobb csapattól kikapni idegenben (szinte lehetetlen nálunk győzni) nem szégyen.

Zsoca
Nem is csak a mostani vereségről volt szó. 3 meccset összesen 12 ponttal bukni ugye szerinted sem túl szerencsés történet 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
tavaly ezeket a meccseket sikerült - szerencsével is - megnyerni. most nem sikerül, ennyi a különbség. és ebben sajnos a D nyakig ludas.gabtsi
Ennyi a lényeg.Mikey
bőven nem a szerencsében látom a mostani vereségeteket. tulajdonképpen 3 negyeden keresztül nem voltatok partyban. egy jobb csapattól kikapni idegenben (szinte lehetetlen nálunk győzni) nem szégyen.

az O-nkhoz meg annyit, hogy ha valaki nem (bőven) top10-be tájol be minket, az nem látta még egy meccsünket sem. azzal pedig nem lehet vitatkozni.

de no offense.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
majd este bővebben, de elsőre nagyon tetszett Smith nekemis.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
"He did good. I think he was off a step or two on some things but we were able to correct that and move forward. It's good to see him out there getting a shot and showing what he can do and taking advantage of it."
Benson Smithről. Jó látni, hogy pont ő dicséri.
Egyébként a jobbra futás jobban is ment emlékeim szerint, mint Whitworth oldalán...

Szerintem hozta azt a dagi élete első kezdése alkalmával, ami ilyenkor elvárható. A két false start ilyenkor abszolút benne van, és én az 1 sack miatt sem tudok rossz szemmel nézni rá. A másiknál meg két ember ment az oldalán, két embert meg nem lehet visszafogni.

Végtelenül örülök, hogy tényleg ő kezdett a bye után, ahogy vártuk. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Crocker azt mondja nem a tehetség, hanem a koncentráció és a hatékonyság hiánya a gond.

gabtsi

Pont Kroki? 😀
Rá fokozottan igaz, az ellenkezője. Tehetségben alsó közepes, de nagyon koncentráltan játszik/játszott, egy hozzá passzintott sémában.
Nem tudom minek a félreduma. Az sem kisebb dicsőség, ha valaki nem születik korszakos zseninek, de kihozza magából (kihozzák belőle) a maximumot. Tessék minden play előtt maximálisan figyelni, és hinni magunkban és a társakban. Ebben vagyunk idén szarok.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
tavaly ezeket a meccseket sikerült - szerencsével is - megnyerni. most nem sikerül, ennyi a különbség. és ebben sajnos a D nyakig ludas.gabtsi
Ennyi a lényeg.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nonszensz, hogy egy középszerű egyszemélyes offense összes-vissza szopat bennünket és nem tudunk vele egyszerűen mit kezdeni.
gabtsi
Khm ez az offense minden csak nem középszerű már bocs: 8. yardokban, 11. pontokban, 5. 3rd down%-ban, plusz mi csináltuk a ligában a legtöbb 5 percnél hosszabb drive-ot. Szal sztem ez egy erőteljesen TOP10 O# amivel nem bírtatok tegnap.empty taxi
Ez igaz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!