Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Roy szerintetek fog még játszani? Tavaly is az volt hogy eleinte néhány hetet mondtak aztán néhány után meg IR. Elvileg ő keménygyerek, hardhitting safety de látszólag üvegből van.. 85
Royt nagyon elhasználta a liga. Remélem játszik még, azzal együtt, hogy szerintem Nduke jól helyettesíti. Persze mindezt teljesen elfogulatlanul írom 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Tutira fog játszani Roy. Elviekben a jövő héten újra edzhet majd. De ő kell is, pl. Ndukwe sokat tanulhat tőle.

Odom helyett az utolsó alkalommal már Mike Johnson kezdett, szóval nem reménytelen dolog az. Idővel remélhetőleg Geatherst is utoléri a végzet.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Roy szerintetek fog még játszani? Tavaly is az volt hogy eleinte néhány hetet mondtak aztán néhány után meg IR. Elvileg ő keménygyerek, hardhitting safety de látszólag üvegből van.. Azt nem értem miért nem próbálkozunk más játékosokkal D-lineban hamár azért 6 után biztosra mondható hogy az Odom - Geathers páros nem túl jó (tudom hogy Odom jelenleg nincs is)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
adam jones -> IR

:/bengalFlasH
Ennyi volt a szezon neki??85
Igen.

Nézem a jó oldalát. Ghee lesz a dimeback.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
adam jones -> IR

:/bengalFlasH
Ennyi volt a szezon neki??

Coats cutolva!!!
Visszajött Foschi.

Éjáóóó.
Mikey
Egy ima meghallgattatott, bár nyár óta nem foglalkoztatott Coats. Kíváncsi vagyok miért pont most volt a cut. Fullback is jöhetne azért


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Coats cutolva!!!
Visszajött Foschi.

Éjáóóó.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
adam jones -> IR

:/bengalFlasH
Volt egy rossz érzésem a meccs végén. Nagyon elgyötört volt. 😕
JoJo nagyon kell! Trent is több szerepet kap majd, amit nem is bánok. Shipley return vajh lesz?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
adam jones -> IR

:/
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Dunlap teljes rejtély. Remélem fejben egyben van a srác. Fogalmam sincs miért okoz neki még a 45be kerülés is nehézséget. A Daginál legalább tudtuk, hogy a súlya, illetve a sérülése az ok.

Első körös RB? Durván félnék tőle, de elsülhet nagyon jól is. Erősen él bennem a Kenny Irons pick. Hihetetlen hogy vártam a bemutatkozását, aztán az első pre meccse második labdához érésénél véget is ért a karrierjének érdemi része.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
johnsonról és dunlapről ez nem mondható el, és őszintén félek attól, hogy egyszerűen csak nem elég jó játékosok.

(johnsonban talán kicsit jobban bizok, de őt meg az edzők akarják elrontani ezzel az lb játszással)bengalFlasH
Egy falembernek - legyen O vagy D - mindig sokkal nehezebb beletanulnia az NFL-be, mint egy akármilyen más poszton szereplő játékosnak.
Sokkal több idő kell hozzá. Mike Johnsonban és Dunlapben is megvan a tehetség, csak idő kell nekik.
Azért Mike Johnsonnak is voltak tavaly nagyszerű megmozdulásai abban a kevés lehetőségben, amit kapott.
Dunlapről pedig sokan mondták, hogy erősen projekt játékos lesz...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Bizonyára könnyebb lenne egy olyan igazi, domináns DT-vel.

De ne feledjük, ennek a védelemnek tavaly is az volt az erőssége, hogy egészként, a 11 ember volt jó, és nem külön-külön.
És hát az ilyen védelem ellen könnyebb megtalálni az ellenszert, és az ilyen védelem nehezebben is tud megbirkózni azzal, hogy feljebb kell lépnie egy szintet.
Szerintem domináns DT, DE nélkül is képes lesz erre a D#, csak kell neki némi idő ehhez.
Ha jövőre sem tudna előrelépni, elgondolkodnék én is azon, hogy kellene egy igazán domináns DT, DE, akármi, de addig bízom abban, hogy csak Zimmer rendszere lett kiismerve, és nem maguk a játékosok kevesek. Zimmer pedig van akkora szaki, hogy kitaláljon valami újat, amivel ismét top védelem lesz ez.
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
Peko? Tank? Atkins?
Cserének Sims is elég.Mikey
nem tudom lehet csak én érzem kevésnek a fal belsejét.

Peko OK (sajnos ő is nagyon visszaesett ám)
Tank, vmiért azt hitetm csak 1 éves szerződése van, de most nézem h 4. de valahogy ő nagyon nagyon eltűnt, nem lepődnék meg ha keresnénk a helyére vmit.
Atkins, félek h ezzel a termettel sose lesz több mint szituációs játékos, futás ellen pl tudjuk e valaha használni.

nagyon sok futást szopunk középen és vszleg a DE-k dolga is könyebb lenne, ha lenne egy domináns DT középen. mert az sajna nincs.gabtsi

egyértelmű, hogy a miénk a liga egyik legrosszabb fala. majdnem 120 yardot futnak ellenünk meccsenként, 4,5ös átlaggal. összesen 6 sack-ünk van, ebből 2(!!!!)-ért felelős a DL...
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
Ennyi erővel húzzunk Maualuga helyére LB-t. Ő még annyit sem mutat idén, mint Mike Johnson.
Pedig ő tavaly már 15 meccsen kezdett, azaz sokkal több tapasztalata van.Mikey
hát ez nagyon nem ugyanaz.

mau tavaly állat volt, idén szar. de ő már mutatott valamit tavaly, ezért reménykedhetünk, hogy idén ez csak formahanyatlás, és nem csak simán szar játékos.

johnsonról és dunlapről ez nem mondható el, és őszintén félek attól, hogy egyszerűen csak nem elég jó játékosok.

(johnsonban talán kicsit jobban bizok, de őt meg az edzők akarják elrontani ezzel az lb játszással)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Peko? Tank? Atkins?
Cserének Sims is elég.Mikey
nem tudom lehet csak én érzem kevésnek a fal belsejét.

Peko OK (sajnos ő is nagyon visszaesett ám)
Tank, vmiért azt hitetm csak 1 éves szerződése van, de most nézem h 4. de valahogy ő nagyon nagyon eltűnt, nem lepődnék meg ha keresnénk a helyére vmit.
Atkins, félek h ezzel a termettel sose lesz több mint szituációs játékos, futás ellen pl tudjuk e valaha használni.

nagyon sok futást szopunk középen és vszleg a DE-k dolga is könyebb lenne, ha lenne egy domináns DT középen. mert az sajna nincs.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ennyi erővel húzzunk Maualuga helyére LB-t. Ő még annyit sem mutat idén, mint Mike Johnson.
Pedig ő tavaly már 15 meccsen kezdett, azaz sokkal több tapasztalata van.
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
Mike Johnson, Dunlap. Nem kell DE.Mikey
ja bocs, 6 meccs után tényleg nagyon aktiv volt ez a kettő. ha a semmit nem mutató Odom befér eléjük, akkor edzéseken se mutathatnak túl sokat.

ennek ellenére részben egyetértek veled, azaz hogy bennük van a potenciál, de ha a szezon végéig nem mutatnak semmit (szvsz 2 sacknél nem lesz több egyiküknek sem, de ne legyen igazam), akkor számomra egyértelmű, hogy kell egy elsőkörös DE.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Peko? Tank? Atkins?
Cserének Sims is elég.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
viszont DT annál inkább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Mike Johnson, Dunlap. Nem kell DE.
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
Én ezt írtam már kb. 2 hete. 😊Mikey
én jelen pillanatban rb-t tippelnék.gabtsi
Ha valamely nem végzős 'sztár' RB kijön, felőlem akár az is lehetne, ha Benson nem marad.

(Milyen jó, hogy még csak október van.)

Más, az OL coach is dicséri Smith-t, nagyszerű:

"Given the conditions, the loud noise, the no-huddle, all the checks, and being down 24-3 and all those things, I thought it was a good performance considering all those things he overcame," Anderson said Monday. "He showed he's got the talent, that he can play. And the thing I liked is he was really into the game. You've got to remember, this is his rookie year."Mikey
számomra meg egyértelmű egy beast DE, mondjuk Adrian Clayborn, vagy Cameron Heyward, G jöhet a második körben.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Nálam most egyértelmű, az első körös G pick.nasheem
Én ezt írtam már kb. 2 hete. 😊Mikey
én jelen pillanatban rb-t tippelnék.gabtsi
Ha valamely nem végzős 'sztár' RB kijön, felőlem akár az is lehetne, ha Benson nem marad.

(Milyen jó, hogy még csak október van.)

Más, az OL coach is dicséri Smith-t, nagyszerű:

"Given the conditions, the loud noise, the no-huddle, all the checks, and being down 24-3 and all those things, I thought it was a good performance considering all those things he overcame," Anderson said Monday. "He showed he's got the talent, that he can play. And the thing I liked is he was really into the game. You've got to remember, this is his rookie year."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3535/azt_csiripeltek_8211_ocho_rosszul_viselte_a_vereseget

AZT CSIRIPELTÉK – Ocho rosszul viselte a vereségetAmadeus91
haha, ebből nem tudom hogy lehet szalagcímet csinálni. Tényleg szószerint annyit írt ami a cikkben van, ez meg szerintem normális és nemhogy nem bomlasztó, de látszólag a csapattársakban bízó.

Valakinek megvan amúgy a legutóbbi Bengalsos címlapú szám?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nálam most egyértelmű, az első körös G pick.nasheem
Én ezt írtam már kb. 2 hete. 😊

(Maga lenne az álom számomra, ha Rodney Hudson Cincybe kerülne.)Mikey
én jelen pillanatban rb-t tippelnék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Vote for Shipley here!!!

"Safety Eric Berry of the Kansas City Chiefs, receiver David Gettis of the Carolina Panthers, receiver Dez Bryant of the Dallas Cowboys, receiver Jordan Shipley of the Cincinnati Bengals and receiver Mike Williams of the Tampa Bay Buccaneers are the finalists for Pepsi NFL Rookie of the Week honors for games played Oct. 24-25, the NFL announced Monday."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3535/azt_csiripeltek_8211_ocho_rosszul_viselte_a_vereseget

AZT CSIRIPELTÉK – Ocho rosszul viselte a vereséget

criminal lawyer or criminal lawyer?