Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Dallasnál is megvan minden háttér... mégis gyengék idén.Amadeus91
Azért elcserélném a franchise eredményeinket az övékére 😊
Épp azt írtam, hogy a rendszer maga olyan, hogy nem lehet tartósan a csúcson lenni. A háttér alatt sem csak az anyagiakat értem, mert arra is számtalan példa van, hogy egy pénz nem sajnáló, ámde igen sötét tulaj a viselkedésével, metalitásával vágja haza a franchiset. Erre klasszikus példa Cuban és a Mavs.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Dallasnál is megvan minden háttér... mégis gyengék idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Na de nasheem, a tavalyi csapat tulajdonosa is Brown bácsi volt, és mégis jó volt a csapat.
(Összességében; és a szezon végi, sérülések miatti széteséstől most tekintsünk el.)
Hosszú távon még el is hiszem, hogy ő a legfőbb felelős, de így egyik évről a másikra nem nem gondolom, hogy ő lenne.Mikey
Pont ez az. ML és főleg Zimmer munkája tavaly érett be. A továbblépéshez kellene a stabil háttér, jobb staff, front office, nyugodtabb körülmények, korszerűbb infrastruktúra, stb. Elsősorban a tulajdonos feladata lenne ennek biztosítása. Hosszú távon akkor maradhatsz fent (ez nem okvetlen jelent minden évben főcsoportdöntőt, de még csak POt sem), ha stabil alapokon nyugszik a klub.
Egyébként marad a hullámvasút, de az a fajta, amiben hosszabbak a mélypontok és nem olyan magasak a csúcsok.
Az egész NFL "esélykiegyenlítősdi" rendszer (fizetési sapi, draft, szabadügynökség) olyan, hogy csak akkor lehetsz az átlagosnál sikeresebb, ha a háttér jobb, mint a többi klubnál. Mi pont ebben vagyunk gyengék.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Na de nasheem, a tavalyi csapat tulajdonosa is Brown bácsi volt, és mégis jó volt a csapat.
(Összességében; és a szezon végi, sérülések miatti széteséstől most tekintsünk el.)
Hosszú távon még el is hiszem, hogy ő a legfőbb felelős, de így egyik évről a másikra nem nem gondolom, hogy ő lenne.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Ochocinco-val mi történt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Idén először pangott a topik a meccs utáni napon.
Sokat mondó...

CincyJungle-ön van egy szavazás.
Who is to blame?

36% the coaches without question 105 votes
2% 100 percent the players fault 8 votes
22% Mike Brown... Always blame Mike Brown for everything 64 votes ( 😀 )
35% Everybody is to blame 102 votes
3% The fans for expecting too much 10 votes

289 votes
Én dobtam egy szavazatot everybodyra, de igazából nagyobb részt én a coaching staffet hibáztatom.
Bratkowski egy idióta barom, menjen az anyjába és azért Zimmer is küszködik rendesen.Mikey
Hát nehéz ilyen meccs után bármit írni, vagy egyáltalán a focival foglalkozni. Rohadt nagy pofára esés ez az egész szezon. A szavazásnál én Brown bácsira tettem. Sok neki egy NFL franchise. biztos jó játék, ha qva sok pénzem lenne, valószínű én is szívesen szórakoztatnám magam ilyesmivel, de ez az álprofizmus ennyihez elég.
Rohadt nagy mázlink van Lewis-szal és még nagyobb Zimmerrel, de tök mind1 milyen fontos pozícióban vannak, hosszútávon sokat nem ér a munkájuk, tudásuk. Ez a liga rohadt kemény és többségében vérprofi, a mi klubunk meg kispályás.
Persze ettől talán még (vagy inkább másképp) szerethető. Nincs is jobb annál, amikor egy ekkora tasli után szerdán-csütörtökön már alig várom a vasárnap délutánt 😊

Who dey!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Idén először pangott a topik a meccs utáni napon.
Sokat mondó...

CincyJungle-ön van egy szavazás.
Who is to blame?

36% the coaches without question 105 votes
2% 100 percent the players fault 8 votes
22% Mike Brown... Always blame Mike Brown for everything 64 votes ( 😀 )
35% Everybody is to blame 102 votes
3% The fans for expecting too much 10 votes

289 votes
Én dobtam egy szavazatot everybodyra, de igazából nagyobb részt én a coaching staffet hibáztatom.
Bratkowski egy idióta barom, menjen az anyjába és azért Zimmer is küszködik rendesen.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát valami kéne, ami felrázza ezt a sz.... azaz állóvizet. Mert ez így nem jó, az tisztán látszik így 7 meccs után...Mikey
Mi más, ha nem egy win a Heinzen? 😉nasheem
az még odébb van, hazai lesz nektek a köv. héten.Tibi76
egye fene, akkor rázza fel a társaságot egy szaros hazai győzelem 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Hát valami kéne, ami felrázza ezt a sz.... azaz állóvizet. Mert ez így nem jó, az tisztán látszik így 7 meccs után...Mikey
Mi más, ha nem egy win a Heinzen? 😉nasheem
az még odébb van, hazai lesz nektek a köv. héten.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát valami kéne, ami felrázza ezt a sz.... azaz állóvizet. Mert ez így nem jó, az tisztán látszik így 7 meccs után...Mikey
Mi más, ha nem egy win a Heinzen? 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Erre nehéz bármit is mondani.... a QB téma még égetőbb most már nálam. A szezon elment, ez most már nyilvánvaló.

Épp, hogy jobbak vagyunk mint a tehenészek..pedig ott még a Franchise QB is sérült...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Hát valami kéne, ami felrázza ezt a sz.... azaz állóvizet. Mert ez így nem jó, az tisztán látszik így 7 meccs után...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A mai messze a legszarabb meccsünk volt idén. Totál kilátástalan játék. Közelegnek a balhék...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
2-5
L4

Azt hiszem, erre nem is lehet mit mondani.

Hatalmas csalódás az idei szezon. Offense és defense oldalon egyaránt.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Mielőtt magunkat temetjük... a phins secondary sem világverő... ha Palmert megvédi a fal, akkor Batman és Robin nagy napja lehet ez is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
neked van igazad Mikey, jó eséllyel reggie nelson kezd, csak a gyökér James Walker Tomot írt, én meg nagy örömömben nem csekkoltam.

Davone Bess nagy napja lesz a mai meglássátok. csak bírja vele a tempot az offense.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Olvasni kellett volna híreket, hogy a komplett secondary sérült, és nem edzett a héten, akkor nem lettek volna jó érzéseid... 😊
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
#bengals inactives LeFevour (third QB), CB Joseph, S R.Williams, S Ndukwe, C Stephens, DE Fanene, OT Collins, WR Simpson

vszleg trent és tom (!) nelson kezd.gabtsi
Neee ez mi? Eddig nem mondtam de jó érzésem volt a meccsel kapcsolatban - talán az utóbbi 2 Miami meccs emléke miatt - de most elbizonytalanodtam


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Trent tuti, de én a hivatalos oldalon Reggie Nelsont olvastam.
Mondjuk jobban örülnék, ha Tom kezdene FS-ben, és Crocker játszana SS-t.

Trentre nagyon kíváncsi vagyok.

A meccstől pedig nem várok semmit, lesz ami lesz. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals inactives LeFevour (third QB), CB Joseph, S R.Williams, S Ndukwe, C Stephens, DE Fanene, OT Collins, WR Simpson

vszleg trent és tom (!) nelson kezd.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát nemtudom mi okosat lehetne írni, kell a W mint egy falat kenyér, de nem lesz egyszerű megint.

DLinetől kell nagy játék, főleg belül illetve ha futással tudunk alapozni egy jó passzjátékot az elég kell legyen. greshamtől nagy meccset remélek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Bocs, ha elütések vannak benne, de már nagyon be akartam fejezni.

AFC North figyelő - 7. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1569Soldados
Köszi szépen az összefoglalást!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
AFC North figyelő - 7. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1569Soldados
Bengals részről tökéletes írás. 😊 Sajnos. 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bocs, ha elütések vannak benne, de már nagyon be akartam fejezni.

AFC North figyelő - 7. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1569


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Most hétvégén, ha esetleg Hall és/vagy Trent nem játszhat, akkor szvsz Rico Murray lesz aktiválva PS-ből.Mikey
Bár ma edzett mindkettő:

"Lewis says S Rico Murray will be signed from the practice squad to the 53-man roster today" - Reedy Twitter