Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sima winre és ward IR-re számítok.

remélem ezúttal nem kell csalódni 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vicces vidós beharangozó lett 😀
http://espn.go.com/video/clip?id=5779010
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Szép lenne, értelmetlenné is válna az a kérdés, hogy Luck vagy Locker az 1/1. 😊 Egyik se. 😊Mikey
Isten ments egy 1/1-es QB-től. Ha Palmer tovább romlik, akkor is jobb lesz még 2-3 évig, mint ezek a srácok.
Persze tudom, hogy csak poén volt, mint ahogy az 1/1 is. Igaz? 😊

Riversről van valami friss?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Szép lenne, értelmetlenné is válna az a kérdés, hogy Luck vagy Locker az 1/1. 😊 Egyik se. 😊
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Ha így folytatjuk mi is, meg a Browns is, akkor már csak a Bills-szel kell csodát tenni, és mehetünk az 1/1re 😀 Elég jók a Pats ellen eddig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Egyébként, Smith számára elég jó felmérő lesz a Woodleyval szembeni párharc.

Nagyon kíváncsian várom, mire megy majd vele.Mikey
megeszi reggelire, meg amúgy is, sima Win.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Daughertyt szeretek olvasni. Ez megint egy jó kis cikk: http://news.cincinnati.com/article/20101106/COL03/311060040/Doc-Winning-not-about-star-WRs

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
E miatt meg aggódjon a Steelers:

http://www.youtube.com/watch?v=VKh_LNJ227I

😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Edző bá' nem aggódik. Nem tudom mennyire a sajtónak szóló púder. Én azért minimum egy kicsit tartanék a szezon hátralévő részétől.

http://www.sportingnews.com/nfl/story/2010-11-05/bengals-coach-lewis-not-worried-about-future#ixzz14PYM2C1U

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Egyébként, Smith számára elég jó felmérő lesz a Woodleyval szembeni párharc.

Nagyon kíváncsian várom, mire megy majd vele.Mikey
Hát ja, Csöcsös barátunk megmérettetik, de most nem a fürdőszobamérlegen.
Mondjuk az elég durva játék lenne a szavakkal, ha "könnyűnek találtatna" 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Egyébként, Smith számára elég jó felmérő lesz a Woodleyval szembeni párharc.

Nagyon kíváncsian várom, mire megy majd vele.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Én meg sem próbálom megérteni.
Sőt, én már Palmert sem akarom megérteni, ahogy azt sem, hogy miért nincs FB a rosteren, miért nem fut Benson 3rd and shortnál, miért nem Mathis játszik LG-ben... na de tovább nem sorolom, mert leterhelem a fórumot.

Máshol tuti megkapta volna már a lehetőséget.
Vagy már rég kivágták volna.

Mert így 3 év után már az a ciki, hogy rosteren van, de rendre inaktív.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Arra leszek kíváncsi, hogy ha majd már matematikailag se lesz esélyünk a playoffra, akkor pályára kerül-e.
Ha akkor sem, akkor előbb fogok én TD-t elkapni NFL-ben, mint ő.Mikey
Hát arra, hogy előbb kapsz el, nem biztos, hogy fogadnék, de az a baj, hogy arra sem hogy Simpson kap el előbb. Ez a verseny komoly döntetlen esély jelenleg 😊

Valószínűleg nálunk nem jut lehetőséghez, bár azt nem értem, akkor miért nem cutoljuk. Annyira ciki bukni egy 2. körös picket? Történt már ilyen a világtörténelemben.
Ha nem valami gyűlöletes csapatnál próbálkozik utánunk, akkor azért szorítok majd neki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Arra leszek kíváncsi, hogy ha majd már matematikailag se lesz esélyünk a playoffra, akkor pályára kerül-e.
Ha akkor sem, akkor előbb fogok én TD-t elkapni NFL-ben, mint ő.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A legnagyobb és örök reménységünk. Majd ő kihúzza a csapatot a kátyúból 😀

http://news.cincinnati.com/article/20101102/SPT02/11030352

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ahogy nézem az injury reportot, a secondary minden tagja full edzést végzett tegnap. Még Roy Williams is.
Fanene nem játszik majd, Tank Johnson és Muckelroy nem edzettek még.
Rivers és Rucker pedig limitált volt, de ők biztosan játszanak majd.

Azért az első sorban írtak örömteliek.Mikey
Rivers atom mód kell. Idén ő a legjobb LBnk, ráadásul a futás fogása kulcsfontosságú lesz.
Most nálam Fanene az ügyeletes messiás. Remélem, ha felépül jobban izgulhatnak az ellenfelek QBi. Kár, hogy Mr. Nőfalót nem tudja megkergetni 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Ahogy nézem az injury reportot, a secondary minden tagja full edzést végzett tegnap. Még Roy Williams is.
Fanene nem játszik majd, Tank Johnson és Muckelroy nem edzettek még.
Rivers és Rucker pedig limitált volt, de ők biztosan játszanak majd.

Azért az első sorban írtak örömteliek.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
nagyon vártam ezt a meccset, MNF!!!! végre közvetíti a tévé, megmutathatjuk mindenkinek mennyire is jók vagyunk... és tessék, megint a lebőgés :/

nem nagyin irkálok már ide, hisz mindent leirtok ami fontos, és amit én is gondolok
össze kell kapnia a csapatnak nagyon magát, mert így nagyon nagy verés lesz.

csapatmorál is kezd nagyon szétesni, nem hisznek már 1másban a srácok, nem úgy mint tavaly.... szerintem a többi okos érv mellett ez is nagyon játszik...rush999
Lájkolom az aláírás képed 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nagyon vártam ezt a meccset, MNF!!!! végre közvetíti a tévé, megmutathatjuk mindenkinek mennyire is jók vagyunk... és tessék, megint a lebőgés :/

nem nagyin irkálok már ide, hisz mindent leirtok ami fontos, és amit én is gondolok
össze kell kapnia a csapatnak nagyon magát, mert így nagyon nagy verés lesz.

csapatmorál is kezd nagyon szétesni, nem hisznek már 1másban a srácok, nem úgy mint tavaly.... szerintem a többi okos érv mellett ez is nagyon játszik...


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Fergeteges erősítések a láthatáron:
Bobby McCray DE
David Pender és Terrence Johnson CB-k

Pender talán volt a Hollóknál, a másik 2 úr nekem tökéletesen ismeretlen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Shipleyt jelölték október hónap legjobb újoncának díjára. 😊

Úgyis Bradford fogja kapni, de azt gondolom hogy Shipley is megérdemelné.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
OCHÓRA VÁRVA

A Bengals remek formában lévő elkapója, Terrell Owens arról nyilatkozott, hogy szeretné a pályán viszontlátni a régi Ochocincót.

A kolléga némileg felháborodva így reagált T.O. szavaira: „Mit kellene tennem? Ott vagyok, kint vagyok a pályán. Mit kellene még tennem? Elérhető vagyok. Én vagyok a 85-ös számú játékos, láthatja bárki. Mást nem tudok tenni, mint hogy elérhetővé tegyem magam.” Tény, hogy Carson Palmer (QB) nem ugyanaz az karmester, aki korábban volt. Ugyan a Bengals franchise irányítója, de ez talán már csak a szerződésében érhető tetten. Ha így folytatja, sokáig abban sem.

Forrás: profootballtalk.com

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Semmit nem utálok jobban mint 3rd downnál látni roethlisbergert 5 mp-ig állni a zsebben, majd mikor majdnem odaér valaki akkor egyet oldalra lépni várni még 5 mp-t és toucdownpasszt dobni egy playből aminek mínusz yardosnak kellett volna lennie, uh azt hiszem nem fogom szeretni a kedd hajnalt.85
És azt milyen látni, hogy Ben áll a fal mögött, majd érkezik Nedu és tarolja a LoS mögött 15tel?
Esetleg, marad az eleje úgy ahogy leírtad, de a hosszút leszedi Hall oszt picksix? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem fog tetszeni, de leírom. 😛

A 2 csapat nincs egy súlycsoportban jelenleg. Csak azon múlik a meccs, hogy a Steelers hányszor adja el a labdát. Ez az egyetlen esélyetek sztem AZ EDDIGIEK ALAPJÁN.

Támadásban hihetetlen rossz matchup vagyunk nektek, mert a Steelers O akkor sebezhető, ha folyamatos nyomás alatt tudjátok tartani. Na most a Bengals D-ről sok minden elmondható, csak az nem hogy bármiféle nyomást tudna gyakorolni, nemhogy folyamatosat. Így pedig jöhetnek a Wallace-bombák, de a többi elkapó is jól ellesz, mert ha nincs nyomás, előbb-utóbb viki tisztán lesz. Ami még rontja a helyzetet, hogy viszonylag normálisan lehet(ett) ellenetek futkorászni, tehát ez sem a mellettetek szól... Azaz ha nem szórjuk el a labdákat kétlem, hogy 25-30 pont alatt megússzátok, az pedig a Steelers esetében sima W. És akkor ugye arról nem beszéltem, hogy a Steelers D-t nem éppen a Bengals O-tól féltem a legjobban.

No remélem, nincs harag, de én úgy látom, hogy a realitás alapján, ha nem adjuk el sokszor a lasztit, akkor viszonylag sima W a Kohászoknak.Soldados
Szerintem részben igaz, mert botrány a szezonunk és a védelem sem megy az O meg még annyira sem, de megmutattuk hogy mit tudnánk, szóval ELMÉLETILEG ha jó napot fognánk ki lenne esélyünk mondjuk akkor is ha egál körül vannak a takeawayek. De nem lesz jó napunk valószínűleg, tehát azért igaz amit írsz.

Semmit nem utálok jobban mint 3rd downnál látni roethlisbergert 5 mp-ig állni a zsebben, majd mikor majdnem odaér valaki akkor egyet oldalra lépni várni még 5 mp-t és toucdownpasszt dobni egy playből aminek mínusz yardosnak kellett volna lennie, uh azt hiszem nem fogom szeretni a kedd hajnalt.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nem fog tetszeni, de leírom. 😛

A 2 csapat nincs egy súlycsoportban jelenleg. Csak azon múlik a meccs, hogy a Steelers hányszor adja el a labdát. Ez az egyetlen esélyetek sztem AZ EDDIGIEK ALAPJÁN.

Támadásban hihetetlen rossz matchup vagyunk nektek, mert a Steelers O akkor sebezhető, ha folyamatos nyomás alatt tudjátok tartani. Na most a Bengals D-ről sok minden elmondható, csak az nem hogy bármiféle nyomást tudna gyakorolni, nemhogy folyamatosat. Így pedig jöhetnek a Wallace-bombák, de a többi elkapó is jól ellesz, mert ha nincs nyomás, előbb-utóbb viki tisztán lesz. Ami még rontja a helyzetet, hogy viszonylag normálisan lehet(ett) ellenetek futkorászni, tehát ez sem a mellettetek szól... Azaz ha nem szórjuk el a labdákat kétlem, hogy 25-30 pont alatt megússzátok, az pedig a Steelers esetében sima W. És akkor ugye arról nem beszéltem, hogy a Steelers D-t nem éppen a Bengals O-tól féltem a legjobban.

No remélem, nincs harag, de én úgy látom, hogy a realitás alapján, ha nem adjuk el sokszor a lasztit, akkor viszonylag sima W a Kohászoknak.Soldados
Akár igazad is lehetne az EDDIGIEK ALAPJÁN (azt hiszem ez a kulcs), de ezen a meccsen majd megdöglik az egész csapat úgy fognak pörögni, melózni, zúzni-húzni. Nekünk sok nem maradt a szezonból, de az agyonhypolt csapatotokat elkalapálni, no az megér egy kis szenvedést 😉
Ez legalább annyit számít, mint a BigBen-Wallace kapcsolat, vagy a liga top front7.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."