Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
ez bullshit hogy TO veszi le Ocho-t a pályáról...
Meg hogy TO nem tesz hozzá a játékhoz...
áh inkább nem folytatom.
kommentfarm ON!

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze h lehetett volna, de ez nem változtat azon h TO kellett. illetve emlékszünk először nem ő, hanem bryant, aztán mikor ő kidőlt maradtunk kettő olyan elkapóval akinek 1nél több elkapása van, azaz mindenképpen kellett egy kezdő kaliberű WR. ezért jött a TC előtt (!) TO, gyakorlatialg üveggyöngyökért. szóval az tuti, hogy az ő megszerzése semmilyen szempontból nem befolyáslta/befolyásolhatta az offseason erősítéseket.

ochot meg nem ő veszi le a pályáról hanem a double coverage, amivel tavaly sem coles sem caldwell nem tudott élni. most TO igen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igazából a Bengalsnak semmi szüksége nem volt TO-ra.Soldados
+1Mikey
Én nem tudok msot dönteni. Szerintem van igazság abban, amit Soldi mond, de gabtsiéban is, mert ezen a meccsen is ő volt az egyetlen, aki kimagaslót nyújtott tőletek. Ráadásul nem először. Szerintem ez nem olyan egyszerű kérdés, hogy igen/nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azt hogy miköze TO-nak a 2-6os mérleghez nem teljesen tudom értelmezni, mert nem ő dropol kulcsfontosságú elkapásokat, nem ő nem tud hatékonyan védekezni 3rd downon, és nem ő rúgja mellée a FG-t sem, de még szabálytalanságra se nagyon emlékszem, ami miatt folyamatosan 3rd&long helyzetbe kerülünk.ezek mint közrejátszottak abban, hogy 2-6ra állunk, és még véletlenül sem TO.

gabtsi
Ezek a problémák, vagy legalábbis az egyik megoldható lettek volna, ha mondjuk nem TO-t szerzi meg a Bengals, hanem vki mást. Ráadásul Ochót teljesen leveszi a pályáról. Totálisan láthatatlan lett és hamarosan jön is majd a hiszti. 😉

De félreértettél most. Nem azt mondtam, hogy TO miatt vagytok 2-6 (sőt, számomra meglepően kimagasló szezont hoz), hanem azt, hogy mennyire nem rá volt szükségetek, mert javítani nem tudott a CSAPATon semmit. Nem lettetek tőle jobbak, hiába hoz ő parádés statokat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ps: "TO már nem segít senkin!" by Soldigabtsi
A többire nem is reagálnék, nagyon más meccset láttunk...

TO óriási idényt fut, nem vártam tőle ilyen szezont. Ez tény. De mit is segít nektek? 2-6-hoz elég jó? Az érkezése és feljavulása pedig kb láthatatlanná tette 85-t, tehát nem nyertetek vele semmit, mert ugyanúgy 1 kiemelkedő WR-etek van. Ráadásul úgy tűnik, 85 kezd hisztizni, ami nyilván megint rohadt hasznos lesz a csapatnak... Igazából a Bengalsnak semmi szüksége nem volt TO-ra.Soldados
érdekes, én úgy emlékszem, hogy tavaly két okból halt meg teljesen az idény második felére a passzjátékunk, egyrészt mert nem volt vertikális elkapó aki meg tudja nyújtani a pályát (henry), illetve senki nem volt Ocho átellenes oldalán, aki ki tudta volna használni h folyamatosan dupla van chaden.

most is ez történt, polamalu folyamatosan chad mellé segített ki, így TO egyedül maradt és marad általában és egy-az-egyben még mindig képes megverni egy cornert. és még vertikálisan is meg tudja nyújtani a pályát, más kérdés, hogy palmer rendre aluldobja, legalább 3TD lehetett volna még pluszban a szezon folyamán ezekből.

azt hogy miköze TO-nak a 2-6os mérleghez nem teljesen tudom értelmezni, mert nem ő dropol kulcsfontosságú elkapásokat, nem ő nem tud hatékonyan védekezni 3rd downon, és nem ő rúgja mellée a FG-t sem, de még szabálytalanságra se nagyon emlékszem, ami miatt folyamatosan 3rd&long helyzetbe kerülünk.ezek mint közrejátszottak abban, hogy 2-6ra állunk, és még véletlenül sem TO.

szóval több szempontból is szükség volt TO-ra, ráadásul bizonyít is hétről hétre, gyakorlatilag egyedül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Igazából a Bengalsnak semmi szüksége nem volt TO-ra.Soldados
+1
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ps: "TO már nem segít senkin!" by Soldigabtsi
A többire nem is reagálnék, nagyon más meccset láttunk...

TO óriási idényt fut, nem vártam tőle ilyen szezont. Ez tény. De mit is segít nektek? 2-6-hoz elég jó? Az érkezése és feljavulása pedig kb láthatatlanná tette 85-t, tehát nem nyertetek vele semmit, mert ugyanúgy 1 kiemelkedő WR-etek van. Ráadásul úgy tűnik, 85 kezd hisztizni, ami nyilván megint rohadt hasznos lesz a csapatnak... Igazából a Bengalsnak semmi szüksége nem volt TO-ra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
mit linkeltél ? egy facepalm képet ami biztos nagyon vicces, már megtetted majd minden topikban, ahelyett hogy valami gondolattal álltál volna elő, amin esetleg el lehet vitázni.

amit én leírtam az pár percen belül történt, 10 pontot kaptunk belőle és SZERINTEM minimum véleményes a nagy része, egyenként is sorsfordító nemhogy percekkel a félidő vége előtt SOROZATBAN!

és azt is odaírtam, hogy csak a történeti hűség kedvéért, mert jelentősége nincs.

örülj neki, hogy ilyen elit csapatod van.gabtsi
Továbbra sem értem, hogy mire fel ez a felháborodás, nem hiszem, hogy ilyen módon beszéltem volna veled (vagy akárkivel a fórumon).
Ward TDje, mint írtam szerintem se volt TD, de oda nem dobtatok zászlót, csak Wallace elkapására, most erre mit lehet mondani?
De tényleg befejeztem ezt a témát, felesleges itt vitatkozni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mit linkeltél ? egy facepalm képet ami biztos nagyon vicces, már megtetted majd minden topikban, ahelyett hogy valami gondolattal álltál volna elő, amin esetleg el lehet vitázni.

amit én leírtam az pár percen belül történt, 10 pontot kaptunk belőle és SZERINTEM minimum véleményes a nagy része, egyenként is sorsfordító nemhogy percekkel a félidő vége előtt SOROZATBAN!

és azt is odaírtam, hogy csak a történeti hűség kedvéért, mert jelentősége nincs.

örülj neki, hogy ilyen elit csapatod van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Bocs,hogy beleugatok, de ha annyira teljesen egyértelmű volt, hogy a Ward TD nem TD akkor miért nem dobott egy kurva piros zászlót a HC? Vagy akárki.kittli
Erről van szó, szerintem se volt TD, de nem dobtak zászlót.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Bocs,hogy beleugatok, de ha annyira teljesen egyértelmű volt, hogy a Ward TD nem TD akkor miért nem dobott egy kurva piros zászlót a HC? Vagy akárki.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
erre tenorx idefosott vmitgabtsi
Azért nézd már meg, hogy mire linkeltem mit mielőtt személyeskedsz légyszíves. Kb. azt írtad le, hogy minden egyes nagy playünknél csaltak a bírók. De Hampton büntetéséről, vagy az utána lévő PIről semmi, szóval nem hiszem, hogy ezt a bírók nyerték meg nekünk. Nem voltunk annyira dominánsak, mint amennyire sokan várták, de szvsz jobbak voltunk a meccsen.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én együttérezek veled, mert a Chiefsnek is volt egy sztem nem szabályos TD-je és visszanézték és mégis megadták, az már csak hab a tortán, hogy egy kamu DPI-t fújtak be előtte nekünk!
Annyiban más, hogy mi nyertünk, ti meg nem, így én értem a csalódottságot!

Meg hát ugye a Steelerst én sem kedvelem! 😊Bruce
nyilván nektek sem kell bemutani milyen frusztráló állandóan így szopni.

hozzászoktam én már a vereségekhez, hangom nem lenne ha bedarálnak minket, de így... nem is tudtam visszaaludni.

persze nyilván nem ami érdemünk volt a talpraállás, a steelers engedte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Wallace elkapás gondolom mostmár nem kérdés számodra sem.

A Ward TD már más tészta, ott valóban lenn volt a térde, a kérdés -részemről - csak az volt a meccs közben h volt-e contact a védőtől az elkapáskor és közvetlen utánna. akkor nem látszott tisztán h lett volna, most a lassításokat visszanézve bizony volt....
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Én együttérezek veled, mert a Chiefsnek is volt egy sztem nem szabályos TD-je és visszanézték és mégis megadták, az már csak hab a tortán, hogy egy kamu DPI-t fújtak be előtte nekünk!
Annyiban más, hogy mi nyertünk, ti meg nem, így én értem a csalódottságot!

Meg hát ugye a Steelerst én sem kedvelem! 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
neharagudj már h van véleményem. nyugodtan meg lehet cáfolni, hajlandó vagyok elfogadni ha nincs igazam, de leírtam hogy én hogy láttam. erre tenorx idefosott vmit, te meg jössz azzal h jobb volt a steelers. de konkrétan még senki nem írta le, hogy pl ward elkapása szabályos TD volt mert...

ok lehet h szerinted így volt, szerintem meg nem. fogadd el h én másként gondolom, ennyi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Sírva könyörgök, hogy ennyire ne legyünk már elfogultak a saját csapatunkkal szemben. Én semlegesként néztem a meccset, kicsit inkább a Bengalsnak szurkoltam, de sokkal inkább a bírók tartották életben őket, a Steelers végig jobb volt és megérdemelten nyert. Ezt a kamuzást a helyedben befejezném, mert nincs igazad, plusz a Steelers szurkolók jobban felháborodhatnának Hampton roughing the passer flagjén, meg utána a pass interferencen. Nem mintha a Steelers drukkereit védeném, mert ők elfogultságról beszélnek kommentátori részről, amit én bevallom nem hallottam a közvetítés során... (saját vélemény, anyázástól kíméljetek)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem hiszem, hogy ki kellene akadni egy L után, még akkor se, ha egész héten azt hallgattuk, hogy kipukkad a lufi és szarrá vertek minket.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
inkább hagyd meg az értelmetlen posztfosást a többi topikra ahogy eddig. minket megkímélhetsz tőle. ha majd gondolatod lesz várunk vissza.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
kamu holding = first down helyett 3rd long --> INT
wallace 1. nemlétező elkapása
majd ward kamu td-je
majd wallace újabb kamu elkapása és reed FG-ja.gabtsi
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az első negyed közepére ébredtem, félidőben visszamentem aludni, az utolsó drive-ot az ágy szélén ülve, sajnos az ugrálás elmaradt 😕

jelentősége nincs, csak a történeti hűség kedvéért az első félidő utolsó néhány perce kronológiai sorrendben:
kamu holding = first down helyett 3rd long --> INT
wallace 1. nemlétező elkapása
majd ward kamu td-je
majd wallace újabb kamu elkapása és reed FG-ja.

10 pontot szoptunk az utolsó pár percben ezen, 6-tal kaptunk ki de nem akarok elméleteket gyártani.

a második félidőben 1 play-t csinált a steelers azzal nyert, nagyon közel voltunk a csodához, iszonyat mód küzdöttek, így ki lehet kapni.

ps: "TO már nem segít senkin!" by Soldi

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Ha így folytatjuk mi is, meg a Browns is, akkor már csak a Bills-szel kell csodát tenni, és mehetünk az 1/1re 😀 Elég jók a Pats ellen eddig.Amadeus91
Kemény menet lesz az 1/1-ért a harc, de bízom a Bills feltámadásában.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Huhh. Nagyon kár ezért a 4. és 5ért:s szivesen néztem volna ahogy történelmet írunk. Azért a végén nagyon görcsben volt a gyomrom.. csak ezt az impotenséget kéne már kinőnünk. Sorra itt mennek el a meccsek.. no meg megint a 2 kihagyott fg.. Na elégmára. Végülis nyugott szivvel fekszem le.


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Remélem Sims. Futás ellen jobb.

Egyébként: oké, jó dolog a szájkarate, de én qrvára tartok a meccstől.Mikey
olyan nincs h ez a csapat egy teljes idényen át szar.
ez a csapat arra épült h az afc northban nyer, elvertük a baltimore-t is.
olyan nincs h a defense ma nem tépi millió apró darabra őket.
kettő TD drive kell az offenstől és egy erős lábú nugent és esélyük nincs.

nem tudom elképzelni hogy kikapunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
#bengals sign DT Clinton McDonald from practice squad and waive S Rico Murray

gondolom Tank akkor nemjátszik. murray eSTében igen jó volt múlthéten.

vajon Geno v Sims kezd ?gabtsi
A picsába. Bár erősen benne volt a levegőben. Gondolom Sims kezd.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."