Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Bensonnal hosszútávú?nasheem
Remélem Brownék is úgy gondolják esetében, mint én, hogy a 2 év már hosszú táv. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Bensonnal hosszútávú? Persze feltételfüggő, de benne nem biztos hogy több van még egy jó évnél.
JoJo ellenben akár 50éves koráig is kapjon szerződést😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt írja Hobson, hogy ne számítsunk tagre sem Joseph sem Benson kapcsán (azaz egyáltalán), a csapat mindkét játékossal hosszútávú szerződésben gondolkodik, de ezek sem lesznek meg addig, amíg nincs új CBA.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Most akkor eldőlt, hogy Chad nem kell nekünk jövőre? Csak ez esetben tudom elképzelni, hogy bárkiben felmerül a lehetősége egy veterán WR igazolásnak. WRben jól megleszünk, de Briscoe azért fáj. Utólag mindig okosabb az ember 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Na, CincyJungle-ön már pedzegetik, hogy vajon Plaxico Burressre ráhajt-e Brown.

Nincs nekem semmi bajom Plaxszel, de qrvára nincs semmi szükségünk rá.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
MarioAna 1 997
ettől függetlenül még az is lehet h kurva nagy QB lesz, és még az sem lehetetlen h nálunk, adottságai megvannak, az meg h csúnyán dob nem hátrány, attól még lehet hatékony. gabtsi
Rivers erre a tökéletes példa, ritka csúnya dobómozdulata van, de who cares??? amikor top5 qb szinten dobál ilyen csúnyán 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és Newton-nal, Ingram-mel mi a baj? Túl nagy hype? West-Coast offensbe nem egy olyan QB kéne aki futni is tud? Mi lett azzal a DT-lel, Dareus?, róla rég volt "hír" ilyen mock draftokon, hogy mi draftolnánk.

A támadófalba nem kéne ember? Megfeledkeztünk róluk.Amadeus91
Newton érdekes figura, bár nem vagyok szakavatottja az NCAA-nek, de ha jól tudom tk ez az egy éve volt amikor magas szinten teljesített (igaz most eléggé), és elég sok redflag van a személyisége kapcsán is, pl sokan JaMarcus Russellhez hasonlítják, ami egyrészt vszleg inkább rizikófaktor mint valós veszély, de tény, hogy 1/4-et és azt a pénzt ami ezzel jár, ritkán ölnek rizikós projektbe, kétségtelen h mi ezek közé tartozunk.

ettől függetlenül még az is lehet h kurva nagy QB lesz, és még az sem lehetetlen h nálunk, adottságai megvannak, az meg h csúnyán dob nem hátrány, attól még lehet hatékony.

Ingramet leírta nasheem barátom, én az rb-t is luxuspicknek gondolom, ugyanakkor kétségtelen, hogy egy szem RB-nk van (Scott) aki már látott NFL playt, és szerződése van 2011-re. (de pl nem gondolom azt sem h Peermant feleslegesen tartogattuk volna rosteren tavaly). de jó futójátékhoz inkább jó fal kellene, mint jó futó, úgyh inkább más posztokban kellene sztem gondolkodni.

én DL-re mennék első körben, és OL-re a másodikban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
amennyire tudom ő 3-4 OLB-nek lenne a legjobb, esetleg 4-3 SLB, de nekünk 1/4-en ordas luxus lenne.

sztem a 3+ kör után lehetne érdemes MLB-ről beszélni, ha úgy gondolják h Muckelroy nem lesz megoldás.gabtsi
és Newton-nal, Ingram-mel mi a baj? Túl nagy hype? West-Coast offensbe nem egy olyan QB kéne aki futni is tud? Mi lett azzal a DT-lel, Dareus?, róla rég volt "hír" ilyen mock draftokon, hogy mi draftolnánk.

A támadófalba nem kéne ember? Megfeledkeztünk róluk.Amadeus91
Newton a rémálmom. Nem NFL QB, 1/4-es meg végképp nem. Tipikus college közönség és média kedvenc.
Ingram nagyon jó futó, de én mindig félek az ilyen magasan draftolt RBktől. Nagyon nagy a bust veszély, persze ha bejön, akor pár évig nincs futógond. Másrészt viszont nincs az a futó,aki szar fal mögött is jó lenne.
Dareus még mindig az egyik legjobb opció. A kérdés az, hog ymi lesz, ha ő és Failey kimegy előttünk. Erre azért elég nagy az esély.

Az OL vitán felül erősítendő, de nincs ilyen magasan jegyzett OL ember idén, főképp, hogy nekünk a fal belseje lyukas. A Dagit valszeg még nem most akarjuk félretenni. Az OL erősítése miatt lenne jó egy letréd, de arról sokat volt már itt szó, hogy miért nem fog menni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Ingram, Newton... hát nem lettem nyugodtabb. Akkor már sokkal inkább Bowers, a kis Punci vagy végszükség esetén a tongai DT srác.nasheem
Ingram >> Bowers

Szvsz. Ha nem maradna Benson.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
amennyire tudom ő 3-4 OLB-nek lenne a legjobb, esetleg 4-3 SLB, de nekünk 1/4-en ordas luxus lenne.

sztem a 3+ kör után lehetne érdemes MLB-ről beszélni, ha úgy gondolják h Muckelroy nem lesz megoldás.gabtsi
és Newton-nal, Ingram-mel mi a baj? Túl nagy hype? West-Coast offensbe nem egy olyan QB kéne aki futni is tud? Mi lett azzal a DT-lel, Dareus?, róla rég volt "hír" ilyen mock draftokon, hogy mi draftolnánk.

A támadófalba nem kéne ember? Megfeledkeztünk róluk.
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amennyire tudom ő 3-4 OLB-nek lenne a legjobb, esetleg 4-3 SLB, de nekünk 1/4-en ordas luxus lenne.

sztem a 3+ kör után lehetne érdemes MLB-ről beszélni, ha úgy gondolják h Muckelroy nem lesz megoldás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
szerintem is.gabtsi
Von Miller? Lecsúszik 4.pickre? Egyáltalán MLB?
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Ingram, Newton... hát nem lettem nyugodtabb. Akkor már sokkal inkább Bowers, a kis Punci vagy végszükség esetén a tongai DT srác.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
MLB szerintem need.
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hogy mer húzni valami igazán újat.Mikey
something NEWtonHöri
simán benne van, én fosok is tőle megmondom őszintén.

Ingram meg nemtom, nem lennék ellene alapvetően, ha nem 1/4en akarnánk rb-t húzni úgy, hogy hónapokkal előtte győztél meg h tök felesleges. akkor inkább LeShoure a második elején.

de tény h én sem látom a need/value találkozást 1/4-re.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Én tegnap este már letöltöttem, és ma este meg is hallgatom. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem hallgatjátok a podcast-ot. Hörivel kitaláltuk az ideális megoldást nektek 😊haromt
abban én a tippjeimben nem sok újat mondtam, ingram is ott van az alul linkelt mockomban.
a nagy különbség, hogy te 10 helyre bekiabáltad a CB-t 😀

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nem hallgatjátok a podcast-ot. Hörivel kitaláltuk az ideális megoldást nektek 😊
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
De nem úgy...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy mer húzni valami igazán újat.Mikey
something NEWton

több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Én nagyon bízom a kis Grudenben, és főleg abban, hogy mer húzni valami igazán újat.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
reméljük a mi vérfrissítésünk (Gruden) jól be fog válni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Szerintem nem sokan vannak, akik értik akár csak egy kicsit is.
Mintha egy zártkörű klub lenne, ahova csak nagyon kiváltságos emberek kerülhetnek be.


("Vicces" hogy az előző hsz-emre két like is ment.)Mikey
Haveri alapon? tiszta Magyarország....
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Szerintem nem sokan vannak, akik értik akár csak egy kicsit is.
Mintha egy zártkörű klub lenne, ahova csak nagyon kiváltságos emberek kerülhetnek be.


("Vicces" hogy az előző hsz-emre két like is ment.)

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May