Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 15 éve
Ezt olvastátok a cbssport gyorsjelentései között?Potential free agent linebacker the Ravens could target: Dhani Jones. The 6-1, 236-pounder had a career-high 125 tackles for the Bengals this season, marking the third straight year he has recorded at least 113. But at 32, how many good seasons does he have left?
Azért ezt nem kellene...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
már hogyne lennének. semmilyen nyomást nem tudunk a fal belsejéről generálni. jó, Atkinst nagyon szeretem énis de nagyon messze van egy minőségi interior pass rushertől. hihetetlen módon dobna az egész védelmen egy kurva jó fal, amiből (majdhogynem) csak egy ilya playa hiányzik. nem mondom h Rogers az egyetlen megoldás a gondjainkra, de ha nem esik le #4-ig valaki, akkor valamilyen úton módon meg kell oldjuk, akár egy két évre míg felnő vki.Helló!
bizonyította hogy tud hatékonyan játszani a csoportban, és egyszer már majdnem hozzánk került.gabtsi
Nem értem, miért rúgta ki DJ! Ha nem is szervesen, de elvileg illeszkedne a világképébe, amúgy is single gap D lesz indulásnál.
Problémát érzek a háttérben!
több mint 15 éve
According to Draft Insider, six different teams are ranking Cam Newton as the number one prospect in the 2011 NFL Draft.Cincy JungleHúú. Remélem a hatnak nem tagja a Bengals.
+ szerk.:
"With Ray Horton being hired as Arizona’s defensive coordinator, a Bengals assistant who is also well versed in Dick LeBeau’s system will be joining him with the Cardinals.
Louie Cioffi, who has been with the team since 1997, will be hired as assistant defensive backs coach. Besides helping to coach the defensive backs with the Bengals, Cioffi handled the computer preparation work for the defense on the upcoming week’s opponent."
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
sok mosolygós pillanat garantálva, Andre Smith on twitter:http://twitter.com/#!/BigSmitty71
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
már hogyne lennének. semmilyen nyomást nem tudunk a fal belsejéről generálni. jó, Atkinst nagyon szeretem énis de nagyon messze van egy minőségi interior pass rushertől. hihetetlen módon dobna az egész védelmen egy kurva jó fal, amiből (majdhogynem) csak egy ilya playa hiányzik. nem mondom h Rogers az egyetlen megoldás a gondjainkra, de ha nem esik le #4-ig valaki, akkor valamilyen úton módon meg kell oldjuk, akár egy két évre míg felnő vki.bizonyította hogy tud hatékonyan játszani a csoportban, és egyszer már majdnem hozzánk került.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
MarioAna
1 997
Biztos, hogy egy 32 éves játékos jelentene megoldást azon DT problémáinkra, amelyek talán nincsenek is?MikeyÉn bízok a Sims-Peko-Atkins-Tank 4esben, 2 közülük csak tud kezdő szinten játszani, vagy rotáljuk őket vagy bánom is én.
Igazából nem hiszem, hogy a D-fallal lenne a baj, a D-Fal edző ki ha szabad kérdeznem? Szerintem ki lehetne belőlük hozni többet is (Geathers-Odom-M.Johnson-Dunlap-Fanene DE sor sem gyenge szvsz).
Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
Biztos, hogy egy 32 éves játékos jelentene megoldást azon DT problémáinkra, amelyek talán nincsenek is?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Rogerst kitették a Barnák, nemtudom de lehet ha megfelelően tudnánk motiválni, még talán valós hozzáadott értékkel is bírna, és nézhetnénk más need után az első körben.gabtsiAgreed!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Rogerst kitették a Barnák, nemtudom de lehet ha megfelelően tudnánk motiválni, még talán valós hozzáadott értékkel is bírna, és nézhetnénk más need után az első körben.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
corner tag 14.35 guriga!! :o :oNa neeeee! Nem lehetünk ennyire vakegerek... Ha JoJo minimális hajlandóságot mutat a hosszabbításra, meg kell adni amit kér. Pont.
http://www.macsfootballblog.com/2011/01/2011-franchise-and-transitition-tag.html
jézus mária, ordas faszság lenne erre játszani a hosszútávú helyett, még egy "kicsi" és meg is van egy multiyear garantáltra.gabtsi
Ja csak most olvastam el. Még jó hírnek is minősíteném. Így csak nem taggel akarjuk majd idekötni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Carson Palmer's house going up for saleAz ingatlanpiaci hitelválság miatt eddig nem tudta volna értékén eladni a kecót. Most élénkül a piac, megpróbálja.
Channel 9 Sports has learned that Palmer is about to list his Indian Hill home for sale. A local Comey-Shepherd representative confirmed that preparations are being made to put Palmer's residence on the market, hopefully by March.
Mindenki lássa bele, amit akar...Mikey
Ha nem ez, akkor meg le akar lépni. A büdös pi...ba 😕
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
corner tag 14.35 guriga!! :o :o http://www.macsfootballblog.com/2011/01/2011-franchise-and-transitition-tag.html
jézus mária, ordas faszság lenne erre játszani a hosszútávú helyett, még egy "kicsi" és meg is van egy multiyear garantáltra.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Carson Palmer's house going up for saleChannel 9 Sports has learned that Palmer is about to list his Indian Hill home for sale. A local Comey-Shepherd representative confirmed that preparations are being made to put Palmer's residence on the market, hopefully by March.
Mindenki lássa bele, amit akar...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
nem biztos h jó ötlet ebből direkt következtetést levonni.Passz, igazából lövésem sincs mit, hogyan szokás az NFLben. Kiindulni meg csak abból tudok, hogy ha elmennék kisfőnöknek egy céghez, ahonnan a kulcspozícióban lévő beosztottam le akar lépni, akkor függetlenül a nagyfőnököktől legalább annyit mondanék neki, hogy "Helló, itt vagyok, számítok Rád, remélem maradsz!". Ez úgy nagyjából a nulladik lépésem lenne, akkor is, ha a meggyőzése nem elsősorban az én feladatom, kompetenciám. Rontani nem nagyon lehet a helyzeten egy ilyen telefonnal.
sztem teljesen életszerű h az elvágyódó QB-t most nem az OC hívja, mindenféle ötletekkel, hanem a tulajdonos és a vezénylőtábornok ül le vele, hogy megtudják/megoldják a gondjait, amik vszleg messzebbre vezetnek mint a támadó filozófiánk.
btw, Palmer egyszer "szólalt" meg a kérdésben, ez volt az a nyilatkozat a David Dunn interpretációjában. no ebben semmi megfordíthatatlan nem volt, csak annyi, hogy meggyőződése h mindkét félnek az elválás lenne a legjobb.
persze ilyet senki nem mond véletlenül és tudjuk hogy mérhetetlenül classy volt mindig is Palmer, de azért én még mindig remélek.gabtsi
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Revis retteg Chad-től 😊http://msn.foxsports.com/nfl/story/darrelle-revis-chad-ochocinco-new-york-jets-020711
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Benne lennék egy Clausen -Palmer tradeben. (csak fantasy nincs semmi konkrétum)Amadeus91Én bármi másban inkább benne lennék

I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 15 éve
Benne lennék egy Clausen -Palmer tradeben. (csak fantasy nincs semmi konkrétum)
több mint 15 éve
Mindenki remél, ettől még a nyers tények nem a maradását vetítik elő.Innentől kezdve pedig az igaz, hogy minden más csak belemagyarázás és okoskodás, de hát az offseason legrosszabb napjain mi mást tud tenni az egyszeri szurkoló, minthogy próbál kikövetkeztetni bizonyos dolgokat bizonyos nyilatkozatokból? 😊
Egy dolog biztos. Sok minden történhet, és azoknak a szöges ellentéte is.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
nem biztos h jó ötlet ebből direkt következtetést levonni. sztem teljesen életszerű h az elvágyódó QB-t most nem az OC hívja, mindenféle ötletekkel, hanem a tulajdonos és a vezénylőtábornok ül le vele, hogy megtudják/megoldják a gondjait, amik vszleg messzebbre vezetnek mint a támadó filozófiánk.
btw, Palmer egyszer "szólalt" meg a kérdésben, ez volt az a nyilatkozat a David Dunn interpretációjában. no ebben semmi megfordíthatatlan nem volt, csak annyi, hogy meggyőződése h mindkét félnek az elválás lenne a legjobb.
persze ilyet senki nem mond véletlenül és tudjuk hogy mérhetetlenül classy volt mindig is Palmer, de azért én még mindig remélek.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
"...when the time is right hopefully I’ll get a chance to talk to him." Mégis meddig kell várni egy alkalmas időpontra? Megvárja, amíg nem jön el az első campra? Mivel egy ilyen helyzetben alap, hogy új OCként felhívom a franchise QBt, szerintem ez csak púder. Valószínűleg Brown és Lewis már képbe hozta és a kép valószínűleg Palmer nélküli. Érdekes év lesz ez. Nagyon remélem, hogy meg sem próbálunk első 3 körben QBt draftolni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Hát valóban nem sok jelét látni, olvasni annak, hogy meggondolta volna magát.Meg ez a Gruden-nyilatkozat is. Amíg rosteren van, addig ő vele számol. Nem érzem túl meggyőzőnek.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
tegnap láttam egy helyi újságírótól egy tweetet, miszerint Palmer nem fogja meggondolni magát, és a döntésén nem változtatott az OC váltás.mondjuk azt nem tudom, hogy miként gondolják a trade-et jelen körülmények között.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Én is így gondolom. Bár én már sokszor leírtam, hogy meglennék Benson nélkül is.Gruden Palmerről:
"I have not talked to him yet, no. We’ll leave that to Coach Lewis and Mr. Brown and let them handle it, and when the time is right hopefully I’ll get a chance to talk to him."Azért ez nekem fura. Mert én azt gondolnám, hogy egy frissen kinevezett OC helyből felhívja a franchise QB-t, hogy legalább megkérdezze, mit szól ahhoz, hogy WCO lesz. Vagy nem tudom, de ez így mindenképpen érdekes nekem.
"I think right now, yes. Until told otherwise he’s on our roster and he’s got another (four years) on his contract. Until I hear something different we’re going to go forward with him as our quarterback. That’s the only approach I can take right now. Whether it’s right or wrong I do not know but that’s the way I’m going about things."
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
nem mintha számítana de egyre kevésbé szeretném Bensont vissza.szerintem belőle kihoztuk a maximumot, és igazából láttuk hogy miből él, jó fal mögött pedig nagyságrendekkel kevesebbért elszaladgál valaki ilyen szinten.
ami nem hajlik, az törik!