Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
próbáltam én is lehiggadni és kideríteni h valójában mit is gondoljak, előrebocsájtom végtelenül, de végtelenül csalódott vagyok.

kibaszottul elegem van abból, hogy 5 hete nem hallok mást, mint hogy buta hibákat követnek el az urak, és hogy nem "execute well" meg a többi bullshitet. de mégis mit ?? mi a lófasz volt megint a cél ezen a meccsen ? felrajzoltak egy hét alatt EGYETLEN drive-ot, amit nyilván hülyére gyakoroltak, megcsinálta a csapat tökéletesen és ENNYI! utána minden koncepció nélkül futások és passzok minden ész nélkül. benson vmi 80% körül fut first downt 3rd&shortnál és az első drive kivételével ilyenkor NEM VOLT A PÁLYÁN!!! ledraftoljuk greshamet, hogy nyújtsa meg a pályát és nem kap labdát csak a los mögött ???
bratkowski meg azt mondja, hogy mivel sok az új arc le kell egyszerüsíteni a playbookot!!! mit ???? ezen tovább ??
egyszerűen nonszensz.

nemtudom nézitek e hogy a "kiscsapatok" hogy játszanak, de meghal a pályán minden alkalommal a buffalo, a cleveland, vagy bárki csak mi nem. ki lehet kapni nincs ezzel gond, de nem így. persze a játékosok is hibásak, de egyáltalán nem látom, hogy eszköz lenne rá a kezükben. és nem csodálom h palmer kifakadt.

a nyitó TD után a 4. negyed 8. percéig csináltunk összesen 3 1st downt, (egy büntetéssel jött össze és nem volt egy driveban sem két 1st), majd az INT-tel végződő driveban sikerült újra haladni, nyilván a begyakorolt no huddle (persze a red zoneban, kreativitás hijján úgyis elfogy a tudomány).

ezt nincs D aki kibírja. ők olyan voltak amilyenek, trentet szopatták persze, de a red zoneban jók voltunk. nyomás nélkül is. a futás megvolt, ők megadták volna ami kell a győzelemhez vert seregként is.

szóval összességében azt gondolom, hogy itt fejeknek kell hullani, és abban, hogy ez így széthullott marvinnak is nagyon komoly felelőssége van. amióta az eszemet tudom, ő az HC, és miatta is szeretem ezt a csapatot, de kezdem azt hinni, hogy lehet h vmi új inger jót tenne néhány fontos embernek.

nehéz ügy, mert előrodulhat hogy ez valójában inkább worst case scenario...

hát így hirtelen ennyi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 537
Senki nem írta, hogy gond lenne velük. 😊
Sőt, kis túlzással csak velük nincs gond.
A gond azzal van, hogy nem használjuk őket eléggé és képességeikhez megfelelően. Erről nem ők tehetnek. Gresham 6.9-es átlagáról sem maga Jermaine tehet, hanem az, aki idióta playeket hív...
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
Nem Shipley -vel és Gresham-mel van a gond. QB, OC, meg a komplett védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 537
Jövőre még tuti marad szvsz.

Amúgy Greshammel és Shipleyvel kapcsolatban nagyon egyetértek veled, talán először. 😊
Shipley még csak-csak kap relatíve hosszabb játékokat, de Gresham 6.9-es átlaga vicc, őszintén szólva.
Főleg az, hogy elkapásainak 90%-a valami nyomorék screen passzból jön össze.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
na, szóval nagyjából már elmúlt a vasárnap esti frusztrációm. sőt, hogy is mondjam, kétlem, hogy ebben a szezonban nagyon felidegesiteném magam egy bengals meccsen. a playoff már elúszott, elfogadtam, hogy az idei csapat egyszerűen semmit nem csinál jól, és ezentúl nem fogom felhúzni magam azon, ha valamit elrontunk, hanem örülni fogok annak, ha valamit jól csinálunk. kis szerencsével még 4-5 meccset nyerhetünk.

nembaj, jövőre marvin hosszabit, szerzünk egy rendes gm-et mellé, bratkowski elhúz a picsába, csöcsös egyre jobb lesz, bensonnal és jjo-val hosszabitunk, első körben draftolunk egy beast DE/DT-t, másodikban egy zúzós guardot, harmadikban egy ballhawk safety-t. you gotta stay positive.bengalFlasH
Lehet hogy Marvinnal nem hosszabbítanék, bár Mike mellett nem lenne túl sok joga az utódnak. Kihozta a franchiset a sírból, de 8 év után itt az idő hogy más kapjon esélyt. Amúgy minden tetszik.

A szezon maradék részében azért örülnék ha Gresham és Shipley még több labdát kapna ÉS NEM CSAK 4 YARDOS KÉNYSZERPASSZOKAT, és legyen Chad 1000+ szezon. Ő jövőre marad szerintetek?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
na, szóval nagyjából már elmúlt a vasárnap esti frusztrációm. sőt, hogy is mondjam, kétlem, hogy ebben a szezonban nagyon felidegesiteném magam egy bengals meccsen. a playoff már elúszott, elfogadtam, hogy az idei csapat egyszerűen semmit nem csinál jól, és ezentúl nem fogom felhúzni magam azon, ha valamit elrontunk, hanem örülni fogok annak, ha valamit jól csinálunk. kis szerencsével még 4-5 meccset nyerhetünk.

nembaj, jövőre marvin hosszabit, szerzünk egy rendes gm-et mellé, bratkowski elhúz a picsába, csöcsös egyre jobb lesz, bensonnal és jjo-val hosszabitunk, első körben draftolunk egy beast DE/DT-t, másodikban egy zúzós guardot, harmadikban egy ballhawk safety-t. you gotta stay positive.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
AFC North figyelő - 8. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1585Soldados
Na ahhoz még nem telt el elég idő, hogy ezt most elolvassam. A mazoizmus eme fokára majd úgy 4-5 hét múlva tervezek eljutni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
hahaha, nem öltem még meg magam, mióta szurkolok nekik ilyenek... Olyan opció miért nincs a szavazásnál hogy Carson Palmer? 😀

Ezt a 2 számot küldöm nektek:

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1lBiVA9ba8o85
Köszi, komoly cuccok 😊 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 8. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1585


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 537
The Bengals on Tuesday signed rookie defensive end James Ruffin to the practice squad to take the place of safety Rico Murray and to put them back to the full complement of eight players. The 6-4, 263-pound Ruffin signed with Tampa Bay as a free agent out of Northern Iowa April 30 and played in all four Buccaneers preseason games with two tackles and two QB pressures. He was waived by Tampa Bay Sept. 5.
Ha más nem is, a poszt mindenképpen árulkodó.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
hahaha, nem öltem még meg magam, mióta szurkolok nekik ilyenek... Olyan opció miért nincs a szavazásnál hogy Carson Palmer? 😀

Ezt a 2 számot küldöm nektek:

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1lBiVA9ba8o


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 537
Ha a hátralévő 9 meccsből minimum 8-at nyer a csapat, talán van esély a PO-ra.
Egyébként nem.
Tessék osztani, szorozni, mennyire éri meg reménykedni.
😊
Már ha erre gondoltál.

Amúgy gabtsi szerintem éppen Cincinnatiben ügyködik azon, hogy eltakarítsa Bratkowskit az OC pozícióból. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
...talán van visszaút. (Remélem)Amadeus91
Hát ja, visszaút egy elviselhető szezonhoz. Visszaút ML hosszabbításához. Tét maradt bőven, nem is kicsi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
Épp a saját amerikai focis ügyeim intézem..

Nem nem indultam neki. Továbbra is T.O. 4ever 😉 Steelers ellen pokoli nehéz meccs lesz. Utolsó, utáni, utáni esély. Ha ott tudunk nyerni...talán van visszaút. (Remélem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hahó gabtsi, 85, adam, rush, Flash és többiek jelentkezzetek! Rossz ez a nagy csend. Remélem senki nem kapott infarktust vagy indult neki a Szabadság hínak a vasárnapi csodás meccs után. 😊
Vagy spóroltok a karakterekkel a steelers verés utánra? 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Az a gond, hogy másról beszélünk. Én rövid távról, míg te hosszúról. Nagyon nem mindegy.
És szerintem a kérdés is arra vonatkozott, hogy tavalyhoz képest miért esett vissza ilyen szinten a csapat, nem arra, hogy hosszú távon miért eredménytelen.
Utóbbiért hibáztatható a FO, de előbbiért nem igazán. (Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy papíron erősödött a csapat tavalyhoz képest.)Mikey
Persze értem én, és az is igaz, hogy ahogy a siker mindig mindenkié, úgy a kudarc is. Ha sarkítjuk a dolgokat, akkor minél magasabban ülsz a piramisban, annál nagyobb részed van a sikerben és a kudarcban is. Épp ezért "mindig mindenért MB a hibás" pont félig vicces félig evidens.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 537
Az a gond, hogy másról beszélünk. Én rövid távról, míg te hosszúról. Nagyon nem mindegy.
És szerintem a kérdés is arra vonatkozott, hogy tavalyhoz képest miért esett vissza ilyen szinten a csapat, nem arra, hogy hosszú távon miért eredménytelen.
Utóbbiért hibáztatható a FO, de előbbiért nem igazán. (Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy papíron erősödött a csapat tavalyhoz képest.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Dallasnál is megvan minden háttér... mégis gyengék idén.Amadeus91
Azért elcserélném a franchise eredményeinket az övékére 😊
Épp azt írtam, hogy a rendszer maga olyan, hogy nem lehet tartósan a csúcson lenni. A háttér alatt sem csak az anyagiakat értem, mert arra is számtalan példa van, hogy egy pénz nem sajnáló, ámde igen sötét tulaj a viselkedésével, metalitásával vágja haza a franchiset. Erre klasszikus példa Cuban és a Mavs.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
Dallasnál is megvan minden háttér... mégis gyengék idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Na de nasheem, a tavalyi csapat tulajdonosa is Brown bácsi volt, és mégis jó volt a csapat.
(Összességében; és a szezon végi, sérülések miatti széteséstől most tekintsünk el.)
Hosszú távon még el is hiszem, hogy ő a legfőbb felelős, de így egyik évről a másikra nem nem gondolom, hogy ő lenne.Mikey
Pont ez az. ML és főleg Zimmer munkája tavaly érett be. A továbblépéshez kellene a stabil háttér, jobb staff, front office, nyugodtabb körülmények, korszerűbb infrastruktúra, stb. Elsősorban a tulajdonos feladata lenne ennek biztosítása. Hosszú távon akkor maradhatsz fent (ez nem okvetlen jelent minden évben főcsoportdöntőt, de még csak POt sem), ha stabil alapokon nyugszik a klub.
Egyébként marad a hullámvasút, de az a fajta, amiben hosszabbak a mélypontok és nem olyan magasak a csúcsok.
Az egész NFL "esélykiegyenlítősdi" rendszer (fizetési sapi, draft, szabadügynökség) olyan, hogy csak akkor lehetsz az átlagosnál sikeresebb, ha a háttér jobb, mint a többi klubnál. Mi pont ebben vagyunk gyengék.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 537
Na de nasheem, a tavalyi csapat tulajdonosa is Brown bácsi volt, és mégis jó volt a csapat.
(Összességében; és a szezon végi, sérülések miatti széteséstől most tekintsünk el.)
Hosszú távon még el is hiszem, hogy ő a legfőbb felelős, de így egyik évről a másikra nem nem gondolom, hogy ő lenne.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
Ochocinco-val mi történt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Idén először pangott a topik a meccs utáni napon.
Sokat mondó...

CincyJungle-ön van egy szavazás.
Who is to blame?

36% the coaches without question 105 votes
2% 100 percent the players fault 8 votes
22% Mike Brown... Always blame Mike Brown for everything 64 votes ( 😀 )
35% Everybody is to blame 102 votes
3% The fans for expecting too much 10 votes

289 votes
Én dobtam egy szavazatot everybodyra, de igazából nagyobb részt én a coaching staffet hibáztatom.
Bratkowski egy idióta barom, menjen az anyjába és azért Zimmer is küszködik rendesen.Mikey
Hát nehéz ilyen meccs után bármit írni, vagy egyáltalán a focival foglalkozni. Rohadt nagy pofára esés ez az egész szezon. A szavazásnál én Brown bácsira tettem. Sok neki egy NFL franchise. biztos jó játék, ha qva sok pénzem lenne, valószínű én is szívesen szórakoztatnám magam ilyesmivel, de ez az álprofizmus ennyihez elég.
Rohadt nagy mázlink van Lewis-szal és még nagyobb Zimmerrel, de tök mind1 milyen fontos pozícióban vannak, hosszútávon sokat nem ér a munkájuk, tudásuk. Ez a liga rohadt kemény és többségében vérprofi, a mi klubunk meg kispályás.
Persze ettől talán még (vagy inkább másképp) szerethető. Nincs is jobb annál, amikor egy ekkora tasli után szerdán-csütörtökön már alig várom a vasárnap délutánt 😊

Who dey!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 537
Idén először pangott a topik a meccs utáni napon.
Sokat mondó...

CincyJungle-ön van egy szavazás.
Who is to blame?

36% the coaches without question 105 votes
2% 100 percent the players fault 8 votes
22% Mike Brown... Always blame Mike Brown for everything 64 votes ( 😀 )
35% Everybody is to blame 102 votes
3% The fans for expecting too much 10 votes

289 votes
Én dobtam egy szavazatot everybodyra, de igazából nagyobb részt én a coaching staffet hibáztatom.
Bratkowski egy idióta barom, menjen az anyjába és azért Zimmer is küszködik rendesen.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát valami kéne, ami felrázza ezt a sz.... azaz állóvizet. Mert ez így nem jó, az tisztán látszik így 7 meccs után...Mikey
Mi más, ha nem egy win a Heinzen? 😉nasheem
az még odébb van, hazai lesz nektek a köv. héten.Tibi76
egye fene, akkor rázza fel a társaságot egy szaros hazai győzelem 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."