Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Köszönjük a kedves szavakat. 😊

Egyébként nem edzett, én hagytam csak ki... már írom is bele a nevét.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Furcsa lesz, ha a szezon végén nem a Browns lesz a csoportutolsó, de keményen megdolgoztok a helyezésért, valljuk be. Egyébként akkor Joseph edzett nem?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Wednesday Injury Report:

Out: Fanene (hamstring)
DNP: Hall (hamstring), B. Johnson (knee), Joseph (ankle), Ndukwe (knee), Trent (knee), R. Williams (knee)
Limited: Rivers (foot), Smith (ankle)
Full: Leonard (thigh)

Ndukwe se. Akkor majd' a komplett secondary.
+ Fanene tuti nem játszik májemiék ellen.
Szupi.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az igen faszántosan hangzik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Nekem sokat mondó, hogy Lewisnak még mindig nincs új szerződése.
És a jelenlegi 2-4 sem biztos, hogy segíti a maradását.

Más.
Egyetlen CB edzett ma, Ghee. A másik három nem.
😐
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
From the coaching staff to the player roster, this team could look very different next year. I'm not exactly sure if that's a good thing, or the most horrifying idea ever.

talán az első a legnagyobb dilemmám jelenleg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem luxus 4 RB + 1 FB a rosteren, amikor 60%-ban passzolunk és a 146 futásból Benson vállal 123-at?
Meccsenként 4 futás jut a maradék négy emberre. Testvériesen elosztozhatnak rajta 😊nasheem
Főleg, hogy a FB nem is nagyon játszik...Amadeus91
igazából teljesen mind1 ki inaktív.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nem luxus 4 RB + 1 FB a rosteren, amikor 60%-ban passzolunk és a 146 futásból Benson vállal 123-at?
Meccsenként 4 futás jut a maradék négy emberre. Testvériesen elosztozhatnak rajta 😊nasheem
Főleg, hogy a FB nem is nagyon játszik...Amadeus91
Ha lenne, játszana, meg neki nem is kell okvetlenül labdát kapni, úgyhogy fals a fenti szám, de a lényeget mutatja.
Nem kérdés, hogy kellene egy jó FB. Tényleg Vakapuniról mit tudni?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Nem luxus 4 RB + 1 FB a rosteren, amikor 60%-ban passzolunk és a 146 futásból Benson vállal 123-at?
Meccsenként 4 futás jut a maradék négy emberre. Testvériesen elosztozhatnak rajta 😊nasheem
Főleg, hogy a FB nem is nagyon játszik...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nem luxus 4 RB + 1 FB a rosteren, amikor 60%-ban passzolunk és a 146 futásból Benson vállal 123-at?
Meccsenként 4 futás jut a maradék négy emberre. Testvériesen elosztozhatnak rajta 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
szal megint 52en vagyunk nem ?gabtsi
De.

Ezért mondom én, hogy nem Peerman helyére jön Pressley, hanem az üres helyre, védelembe (CB) pedig nem hozunk senkit.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
nemtudom. de sztem peermannel terveink vannak, semmi nem indolokolta eddig sem a 4 rb-t a rosteren, max leonard sérülései.gabtsi
Peerman nagyon tetszett a pre meccseken. Ha beválik a Bensonnal kapcsolatos jóslatod, akkor biztos próbálja valahogy megtartani a klub, de az ő PS-be helyezésével ez talán megoldható.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem nem távozik senki
eleve 52-en voltunk, jött nelson aki cb-t is tud játszani. kiraktuk coatsot jött fosi és most ir pacman. szal megint 52en vagyunk nem ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Szerintem sem Peerman helyére jön Pressley, ha jön.

Meg igazából ki jöhetne a védelembe? PS-ból esetleg Rico Murray, aki CB, de azért, hogy tuti inaktív legyen, minek.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudom. de sztem peermannel terveink vannak, semmi nem indolokolta eddig sem a 4 rb-t a rosteren, max leonard sérülései.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
jön pressleygabtsi
Van hely a rosteren? Ha jól számolom Backmant még nem pótoltuk, de gondolom azt a helyet nem kapja meg az O. Peerman lehet az áldozat?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Reedy Twitter:
And for all those guessing Chris Pressley, you're on the right path. #bengals had him in for a tryout today
Nagyon örülnék, ha valóban visszajönne.

Szerk.: jellemző...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jön pressley

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
backman 😕

(tom) nelson is tud cb-t játszani nem ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Szerintem a CB-vel nincs gond. Játszani kell a fiataloknak.Amadeus91
Ha abból indulunk ki, hogy ez a szezon már legalább 50%-ban a csapatépítésről szól, akkor tényleg nincs. Addig nem is lesz gond, amíg a Hall-JoJo páros egészséges. Ha viszont nincsenek, akkor baromi nagy esélyt adunk az ellenfélnek. Zimmer sémájában mindkét S elsősorban a futásra figyel és bátran hagyjuk egy-egyezni a CB-ket. Ez mint hétvégén kiderült Backmannek is kemény feladat volt. A fiatalok is izzadnak majd rendesen, de mint tudjuk teher alatt nő...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Bengals lose CB Jones for rest of season with neck injury

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ba32c4/article/bengals-lose-cb-jones-for-rest-of-season-with-neck-injury?module=HP_headlines

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Szerintem a CB-vel nincs gond. Játszani kell a fiataloknak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
CBben kezdünk vékonyak lenni. PSben sincs CB, jól emlékszem? David Jones meg nagyon jól nyomja a Jagsben. 😕nasheem
Figyelembe véve, hogy a szezonnak annyi, pont jó ez a négyes. Két kiváló CB kezdőnek, és két ifjonc cserének. 😉

Félreértés ne essék, nem örülök Jones sérülésének, de így legalább Ghee is kap majd némi lehetőséget ST-n kívül.Mikey
Persze, ez nem baj, de Ghee-t én FSként szívesebben nézegetném. Mondjuk most tényleg az a fontos, hogy tétmeccsen minél többet a pályán legyen. A pre meccseken nem volt túl acélos. Remélem most már jobban érzi a ritmust.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
CBben kezdünk vékonyak lenni. PSben sincs CB, jól emlékszem? David Jones meg nagyon jól nyomja a Jagsben. 😕nasheem
Figyelembe véve, hogy a szezonnak annyi, pont jó ez a négyes. Két kiváló CB kezdőnek, és két ifjonc cserének. 😉

Félreértés ne essék, nem örülök Jones sérülésének, de így legalább Ghee is kap majd némi lehetőséget ST-n kívül.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nagyon sokat számít Mikenak a dollár, megfizette Geatherst (csak tudnám minek) ami mondjuk ritka, és most nem meri a befektetését padoztatni. Azért évi 3 sackes átlag egy minden meccsen kezdő DE-től nem szint.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November