NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Mielőtt magunkat temetjük... a phins secondary sem világverő... ha Palmert megvédi a fal, akkor Batman és Robin nagy napja lehet ez is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
neked van igazad Mikey, jó eséllyel reggie nelson kezd, csak a gyökér James Walker Tomot írt, én meg nagy örömömben nem csekkoltam.

Davone Bess nagy napja lesz a mai meglássátok. csak bírja vele a tempot az offense.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Olvasni kellett volna híreket, hogy a komplett secondary sérült, és nem edzett a héten, akkor nem lettek volna jó érzéseid... 😊
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
#bengals inactives LeFevour (third QB), CB Joseph, S R.Williams, S Ndukwe, C Stephens, DE Fanene, OT Collins, WR Simpson

vszleg trent és tom (!) nelson kezd.gabtsi
Neee ez mi? Eddig nem mondtam de jó érzésem volt a meccsel kapcsolatban - talán az utóbbi 2 Miami meccs emléke miatt - de most elbizonytalanodtam


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Trent tuti, de én a hivatalos oldalon Reggie Nelsont olvastam.
Mondjuk jobban örülnék, ha Tom kezdene FS-ben, és Crocker játszana SS-t.

Trentre nagyon kíváncsi vagyok.

A meccstől pedig nem várok semmit, lesz ami lesz. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals inactives LeFevour (third QB), CB Joseph, S R.Williams, S Ndukwe, C Stephens, DE Fanene, OT Collins, WR Simpson

vszleg trent és tom (!) nelson kezd.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát nemtudom mi okosat lehetne írni, kell a W mint egy falat kenyér, de nem lesz egyszerű megint.

DLinetől kell nagy játék, főleg belül illetve ha futással tudunk alapozni egy jó passzjátékot az elég kell legyen. greshamtől nagy meccset remélek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Bocs, ha elütések vannak benne, de már nagyon be akartam fejezni.

AFC North figyelő - 7. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1569Soldados
Köszi szépen az összefoglalást!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
AFC North figyelő - 7. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1569Soldados
Bengals részről tökéletes írás. 😊 Sajnos. 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bocs, ha elütések vannak benne, de már nagyon be akartam fejezni.

AFC North figyelő - 7. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1569


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Most hétvégén, ha esetleg Hall és/vagy Trent nem játszhat, akkor szvsz Rico Murray lesz aktiválva PS-ből.Mikey
Bár ma edzett mindkettő:

"Lewis says S Rico Murray will be signed from the practice squad to the 53-man roster today" - Reedy Twitter
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
"It's something we've been taking care of for awhile. We got everything taken care of and I'm ready to rock," Palmer said before stepping out on the field for Friday's practice. "It's all good now. I'm practicing today and playing Sunday."

Also encouraging in regards to the secondary is that cornerbacks Morgan Trent (knee), Leon Hall (hamstring) and Johnathan Joseph (ankle) are expected to practice today.
Reedy blogjából van természetesen.
Nem kicsi szikla esett le most a szívemről.Mikey
Nyugtával dicsérjük, de mindenesetre biztató. Este eljátszottam a gondolattal, milyen lenne egy Palmer nélküli Bengals. A legutóbbi sérülése iszonyatos terhet rakott a D-re, ami szezon végére (talán kicsit ennek is köszönhetően) összeállt.

Ez persze csak egy kétségbeesett kísérlet volt, hogy ebben a rosszban is találjak valami jót. Szerencsére úgy néz ki, korán aggódtam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
"It's something we've been taking care of for awhile. We got everything taken care of and I'm ready to rock," Palmer said before stepping out on the field for Friday's practice. "It's all good now. I'm practicing today and playing Sunday."

Also encouraging in regards to the secondary is that cornerbacks Morgan Trent (knee), Leon Hall (hamstring) and Johnathan Joseph (ankle) are expected to practice today.
Reedy blogjából van természetesen.
Nem kicsi szikla esett le most a szívemről.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
hát viccesen mutatnék cornerben 😊gabtsi
Nekem a súlyom megvan hozzá, csak kb 10-15cm-vel alacsonyabb vagyok a kelleténél. Ezt leszámítva ideális corner lennék, bár ha választani lehet, inkább a mindenkori ellenfelet "erősíteném" 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát viccesen mutatnék cornerben 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Azt a szintet, amit Adam Jones megütött vasárnap, szerintem közülünk is megütné mindenki.
Szóval ez így eléggé lehúzás megint.
😛
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Nekem nickelként bőven megfelel. Persze nagyon nem JoJo szint, de annyit ő is tud, mint Adam Jones csinált vasárnap. Persze ez nem egy nagy dicséret. Szerintemszükség esetén rá lehetne több terhet is rakni.

Ghee-től sokkal jobban tartok. Nulla tapasztalattal nagyon meleg lenne, ha sokat kellene pályán lennie.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Emlékeim szerint az a meccs kollektíve az offense-en ment el, nem Trenten. Még ha mellette is csinálták meg a győztes elkapást.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát tavaly az oakland meccs az rajta ment el, meg caldwellen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Szerintem nickelnek teljesen jó Trent. Tavaly, amikor rookie-ként egész szezonban azt játszott, sem engedett a kelleténél több elkapást.

Azt meg simán kibírnánk, ha most az egyszer ő kezdene.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát sztem trent inkább ne legyen kezdő. nickelnek is kevés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
On a day when three key players in the secondary missed their second straight day of practice, Carson Palmer did not practice on Thursday due to a sore hip but coach Marvin Lewis said he expects Palmer to play on Sunday against Miami.
Csípőfájdalom... kb. a legjobb egy irányítónál...
De Lewis szerint játszani fog...
Hát jó lenne...

Az úgy tényleg mókás lenne, ha a fél secondary mellett még ő se tudna játszani. 😊 (Ez ilyen kínjában mosolygó smiley.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Palmerrel mi a tök van? Sajnos csat telefonon tudok netezni, úgyhogy Tőletek várom a híreket 😊
Ha ő dől, akkor baxhatjuk az egész szezont. Nincs is sok értelme csapatot építeni, max a védelmet.

Nekem egy Hall-Nedu-Kroki-Trent sec teljesen vállalható. Más kérdés, hogy ez esetben a depth nulla.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hmm, palmer sem edzett ma. ez egyre viccesebb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ha reggie nelson lesz az ss, ricky és ronnie ellen az mókás lesz. figyelembevéve, hogy dhani nemhogy a bolygón, de lassan senkin nem tudja megcsinálni a tacklet, meg főleg.

ami nem hajlik, az törik!