Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a steelersből megint kezd nagyon elegem lenni, de sztem nem sokáig fújódik már a lufijuk.

én a ravenst néztem fél szemmel, nem volt egy túl jó meccs, a döntetlen reálisabb lett volna. sztem a ravens O sem superbowl kaliber egyelőre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Tegnap nagy unalmamban nézegettem a csoport riválisokat. A Vasas nagyon egyben van, de a Ravenst továbbra is túlértékeltnek érzem. Akkor lesz reális sanszunk a POra, ha minden hátralévő csoportmeccset nyerünk. Brutál kemény lesz, de mikor adták ingyér' a rájátszást?

A kurvapecér nem volt meggyőző tegnap, de a D és a futás működött, aztán amikor összerakták a Barnák a runD-t szétdobálta őket BB. Végig azt éreztem, hogy egyesélyes a meccs, azzal együtt is hogy a McCoy gyerek lényegesen jobb volt, mint vártam. Jövőre komoly tényező lesz a Browns is. Állat nagy zúzás lesz a csoportban!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az underdog szerep jól áll nekünk, én csak ebben tudok bízni.

meg azért az atlanta sem verhetetlen közelről sem, kár h mi sem vagyunk azok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Jah, nem számít bele az 53-ba erre a 4 hétre.

Az Atlanta meccs tényleg do or die meccs lesz. Az utolsó esélyünk, ha akarunk valamit. Egy vereséggel kb. hivatalosan is lőnének a szezonnak. 2-4 után nem lenne miről beszélni.

És igazából nem is úgy várom a meccset, hogy úgyis nyerünk. Aggódom, nem kicsit.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erre az időszakra odom roster kivétel (nemtudok jobb szót) ?

hát basszus jövőhéten muszáj lenne húzni az Atlanta meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Nem azért, de mennyivel jókedvűbb vagyok így ma hétfő reggel, hogy nem 'kell' a Bengals tegnapi kínszenvedésén agyalnom... 😊

Kíváncsian várom, ki kerül rosterre Odom megüresedett helyére. Remélem Nelsont aktiváljuk PUP-ról.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
According to Pro Football Focus, Andre Smith graded out with his best game of the season against Tampa Bay and earned high marks in pass blocking.

gyerünk kicsi!gabtsi
Ha ezek után is a lóbaszó kezd, akkor tuti összejött nyáron Lewis lányával...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
According to Pro Football Focus, Andre Smith graded out with his best game of the season against Tampa Bay and earned high marks in pass blocking.

gyerünk kicsi!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
http://tenyardtracker.com/details.php?id=12067

Néhány örökzöld 8 és 5 úrtól. Még nem néztem meg, de talán kicsit segít túlélni a BYE week-et.


Szerk.: Megnéztem. Kiss the baby! Kötelező darab!!!!nasheem
2:41-nél remélem tudjátok ki az Falcons 25-öse aki olyan sportszerűen beleszáll 85-be 😀 Hát már akkor sem egy ball-hawk safety volt85
Ez fel sem tűnt. Kroki büntette 😊
Még megnézem majd néhányszor, mert a szövegek egy jó részét nem értem, de így is nagyon nagy.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://tenyardtracker.com/details.php?id=12067

Néhány örökzöld 8 és 5 úrtól. Még nem néztem meg, de talán kicsit segít túlélni a BYE week-et.


Szerk.: Megnéztem. Kiss the baby! Kötelező darab!!!!nasheem
2:41-nél remélem tudjátok ki az Falcons 25-öse aki olyan sportszerűen beleszáll 85-be 😀 Hát már akkor sem egy ball-hawk safety volt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szegény giants, pedig bírom őket. 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
http://tenyardtracker.com/details.php?id=12067

Néhány örökzöld 8 és 5 úrtól. Még nem néztem meg, de talán kicsit segít túlélni a BYE week-et.


Szerk.: Megnéztem. Kiss the baby! Kötelező darab!!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Részleteket nem tudok, de gondolom 1 éves, a szezon végéig szóló szerződés. Legfeljebb ha Tynes felépül, röpül egyből.Mikey
Kicsit meglepett, hogy nem talált csapatot magának. Azért nála gyengébb kezdő rugók is vannak a ligában. Elég rendesen leírta magát a tavaly év végi bénázásával.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Részleteket nem tudok, de gondolom 1 éves, a szezon végéig szóló szerződés. Legfeljebb ha Tynes felépül, röpül egyből.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Mint kickert? Miért, játszott másik Graham is Cincinnatiben mostanság, akit eléggé megutáltunk a végén? 😊Mikey
hülye kérdés volt. 😉 :/

Ez most egy ilyen 1 meccses szerződés? vagy akkor idén már ott játszik? (egyáltalán ilyen 1 meccseset lehet kötni???)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Mint kickert? Miért, játszott másik Graham is Cincinnatiben mostanság, akit eléggé megutáltunk a végén? 😊
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Kis Graham:

barátunkat szerződtette a Giants, mert Tynes nem tud játszani holnap.

Pff...Mikey
a K-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Kis Graham:

barátunkat szerződtette a Giants, mert Tynes nem tud játszani holnap.

Pff...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
És Odomot el is tiltották, hogy fogjuk pótolni a meccsenkénti 1 tacklejét??


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
lehet hogy TO ilyen, de nekem ez pl sokkal emberibb, mint az hogy "i will do my best to help our fooball team" v. "we have to stay focused, and eliminate things to be able to win" vagy bármi hasonló bullshit, amit a játékosok edzők 80%-a nyilatkozik, és sajtóorgánumok még le is hozzák a semmit, mintha bármi információ tartalma lenne.

ennek legalább van.gabtsi
Nagyon idegesítő, hogy mindig mindenki ilyenek nyilatkozik és senki nem meri megmondani a valós véleményét mert akkor bomlasztó lesz. Pl ha Palmer szóbajön akkor mindenki egyből "Semmi baj Palmerrel, HoF QB és a legjobb akit valaha láttam." Persze nem kell senkit megsérteni de azért mondjuk ki ami nyilvánvaló, és egy intelligensen megfogalmazott kritika lehet hogy segítené is az embert.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Antwan Odom’s four-game suspension for taking a performance enhancing substance has been upheld by the NFL and will begin with next Sunday’s game against Atlanta.

The defensive end is eligible to return to the roster on Nov. 15, which is the day after the game at Indianapolis. The other two missed will be home games against Miami on Oct. 31 and the Monday nighter on Nov. 8 against Pittsburgh.
Megvárták, míg sérülés miatt úgyse játszana? 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lehet hogy TO ilyen, de nekem ez pl sokkal emberibb, mint az hogy "i will do my best to help our fooball team" v. "we have to stay focused, and eliminate things to be able to win" vagy bármi hasonló bullshit, amit a játékosok edzők 80%-a nyilatkozik, és sajtóorgánumok még le is hozzák a semmit, mintha bármi információ tartalma lenne.

ennek legalább van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Azért TO-nak sem kell kétszer mondani, hogy megmondja a véleményét. AZ NFLben mennyire jellemző az edzőbuktatás?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már volt tegnap, és szerződés nélkül távozott. 😛Mikey
ajajj, de szemetek vagytok, hogy elhajtottátok 😛

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Már volt tegnap, és szerződés nélkül távozott. 😛