Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Charles Davis mockját láttátok?
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dc9757/article/mock-draft-underclassmen-dominate-top-10-picks?module=HP_cp2

Hol kell aláírni???

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
MarioAna 1 997
AJ Greennél nagyobb franchise elkapót elképzelni nem tudok a magam részéről...

Oké, Simpsonon kívül. :cool:Mikey
In Simpson...WE TRUST! :cool:

Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
AJ Greennél nagyobb franchise elkapót elképzelni nem tudok a magam részéről...

Oké, Simpsonon kívül. :cool:

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
MarioAna 1 997
FA WR-ben profik vagyunk. Lájkolnám 😊nasheem
Akkor már inkább 1/4-ben Green vagy valami franchise WR. 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Atkins nem jó? Dunlap-Johnson DE páros tökéletes hosszú távra, nem need. Én LB-t hoznék feltétlen és futót. Jojo-t meg ideláncolni, Odom-Geathers mehet...(főleg Odom). Ha Chad megy, akkor vagy FA vagy Draft WR.Amadeus91
FA WR-ben profik vagyunk. Lájkolnám 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(fel sem merült 😊 )

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
gabtsi, én csak Amadeus kérdésére reagáltam fentebb. 😊 Elképzelni nem tudom Adam Jonest kezdő CB-ként. Egyébként persze, a minimum, hogy maga Jones azt nyilatkozza, hogy szeretne kezdő lenni.

A corner ötös pedig nem kérdés. Hall, Joseph, Jones, Trent, Ghee. Mindenki más mehet, aki szezon közben jött.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hall-Joseph-Jones-Trent-Ghee

ez az 5 corner a rosteren alapesetben. Ghee projekt playa, atletikus és erős gyerek, kevésbé ügyes és okos. ő nem holnap lesz adekvát megoldás, de van benne potenciál. akár S-ként is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
MarioAna 1 997
Hát ha JoJo megy, akkor inkább őt (Pacman) látnám Hall ellentétes oldalán, mint valami null kilométeres rookiet :rolleyes: .
DE JoJo-t mindenképpen meg KELL tartani! Amugy meg egy kis poszt-csata sosem árt a csapatnak, a bizonyítási vágy miatt hátha jobban teljesítenének mindhárman (habár eddig sem voltak sz*rok, egyedül Pacman vs Roddy White elleni meccse alatt volt olyan érzésem, hogy nagyon nem fair ez így :/ )
szerk: nem értem én ezt az NFL readyzést egyébként, ha nem játszik sose meccsen, akkor honnan fog tapasztalatot szerezni? Ott van pl Whitehurst a seahawksnál, elvileg edzéseken god mode-ban dobál, meccsen meg nem annyira jó. Be kell dobni mindenkit a mélyvízbe, aztán bizonyítson (pl Shields a GB-nél, vagy a már sokszor említett Carr-Flowers duó Kansas Cityben 😊 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
3rd CB-nek Jones szerintem jó. Jojo-Hall-Jones elég.

Ghee -vel mi van? Ő még nem NFL ready mint DLF a QB-knál?
#26 Wade-ről mit gondoltok? Szerintem egész jól játszott. Lesz neki hely a rosteren?
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát de most mit mondjon ? jó a nickel ?! legyen kompetitív, ha lesz JJo esélye nincs, de már annyira standard a három CB-s felállás h alig van kevesebb snap száma. lényegében játék a szavakkal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Atkins szerintem sosem lesz több szituációs DT-nél. De abból viszont nagyon jó lehet idővel.

Adam Jones kezdőnek? Na neee...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
http://www.bengals.com/news/article-1/Jones-eyes-another-comeback/67fc8e83-4fc8-496c-a7e4-e88848770215

Packman Jones megpályázza a Starter CB helyett, ergo Jojo helyét? Szerintetek van olyan jó, hogy starter legyen? (bocsi ha rosszul értem, németes vagyok inkább)
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Atkins nagyon jó, de egyelőre nem több szituációs rushernél, főleg teljes létszámban. igazából nincs 3downos DT-nk, aki folyamatos veszélyt jelentene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Atkins nem jó? Dunlap-Johnson DE páros tökéletes hosszú távra, nem need. Én LB-t hoznék feltétlen és futót. Jojo-t meg ideláncolni, Odom-Geathers mehet...(főleg Odom). Ha Chad megy, akkor vagy FA vagy Draft WR.
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenesetre súlyban és erőben talán felvennénk a versenyt a divízió riválisokkal (és akár egy 3-4re is lenne personnel, de ezt csak csendben). még a linebacker sorból tudnánk minőségi játékot kicsikarni, egész pofás D lenne. JJo-val!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Ha a Dunlap - Peko - Dareus - Mike Johnson line nem tudna dominálni, akkor helyből be is zárhatnánk a boltot.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért Pekoval elég masszív páros lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Ha DL, akkor Dareus.

DE nem kell, és Fairley úgyis kimegy előbb.

Szvsz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én mindenképpen DL embert várok, bármelyik essen 4-ig. lesznek itt meglepetések, még a top3ban is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Ha Bowers jön, akkor tuti a Geathers+Odom cut. Vagy majdnem tuti. Lenne lé Chad és/vagy JoJo szerződésére. És Bowers brutál jó. Szerintem nincs nagy baj ezzel a pick-kel sem. Ha nem valami agyament senki által nem látott géniuszt próbálunk beújítani az első körben, akkor mindenképp sokat erősödünk. A skill pozíció nagyon kockázatos, úgyhogy felőlem jöhet Fairley, Dareus, Bowers bármelyik jó. Utánuk persze egyből Green, de elég ideges lennék, ha pont a fenti 3 DL ember menne ki előttünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én nem örülnék ha DE lenne szeretem MJ-t és a játékát is


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én most az inkább Bowers mint Green állásponton vagyok

value-t kell húzni, ha need ha nem

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Mel Kiper mockja: http://insider.espn.go.com/nfl/draft2011/insider/news/story?page=KiperMockDraft1.0&action=login&appRedirect=http%3a%2f%2finsider.espn.go.com%2fnfl%2fdraft2011%2finsider%2fnews%2fstory%3fpage%3dKiperMockDraft1.0

Értem én hogy BPA, de egyre kevésbé örülnék Bowersnek.
Dunlap és Mike Johnson bőven jó.

szerk.: most nézem csak, hogy az 5. picktől lefele csak insiderek olvashatják. Mindegy, az a rész minket úgyse érint.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
David Jones a keretszűkítés áldozata lett volna, adekvát backup Nelson sztem. jó trade volt. főleg így.

ami nem hajlik, az törik!