Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem akarom tovább szaporítani a szót, de te azt mondod vmire hogy elit, én meg azt hogy egyelőre (ám legyen) elit módon teljesít az, aki a mérőszámok szerint nem az.

visszatérve az eredeti kérdésedre, erre értettem a lufit. nem vagyok elit csapat, túlteljesítők vagytok.

de nyilván nem foglak meggyőzni 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Best front-7, és ez egyúttal a best defense-t is magával hozta jelen esetben. Elitvédelem. Ez önmagában bármire elég lehet. Emellett mi emel ki a jók közül? Turnover. Brutális mennyiség, 5 meccsen 15, ha jól számolom.
Soldados
azért csúsztatás ez szerintem, mert egy nfl meccsen inkább matchupról tudunk beszélni nem ?

mire gondolok ? 8. fordulóban a Saintshez mentek, a liga legjobb támadófala, az egyik legjobb QB-val, nem kiemelkedő de erős WR corp. akkor most ez O vs D szinten nektek jó matchup ? szerintem nem, mert ha már egy jó fal fogja a front7t (nem annulálja, de tartja) akkor bajban lesztek. mert ez a secondary nem állítja meg breest és barátait.

elég gyenge a sorsolásotok, úgyh komoly gond már nem lesz vszleg, de sztem ez akkor sem elit csapat, persz ez csak az én benyomásom, nem feltétlenül kell h igazam legyen.gabtsi
A legjobb, legnagyobb elitcsapatoknak is van kellemetlen match-up (nekünk valóban ilyen lesz a Saints). Ezért is közel lehetetlen a perfect season.

Ez nem azt jelenti, hogy ez nem elitcsapat. Az elitcsapat jellemzője, hogy kiemelkedik a ligában összességében nézve, mert a legtöbb csapatot megveri. Ez jelenleg 2 csapatra igaz. Ettől még nem verhetetlenek. "The Most complete teams". Erről szól a dolog. Minden a helyén van. Elitvédelem, jó, kiegyensúlyozott, hatalmas big play potenciállal rendelkező offense.

Tehát egy liga fölé növő védelem és egy átlagon fölüli O, bőven elit. 2008-ban még átlagon aluli O-val is elitcsapat voltunk. Mert a hiányosságokat a csapat erősségei eltűntették. Ez a csapat jelenleg pedig összetettebb, mint a 2008-as, mert jobb az O.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem se, de ezt meghagyom Soldadosnak😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Best front-7, és ez egyúttal a best defense-t is magával hozta jelen esetben. Elitvédelem. Ez önmagában bármire elég lehet. Emellett mi emel ki a jók közül? Turnover. Brutális mennyiség, 5 meccsen 15, ha jól számolom.
Soldados
azért csúsztatás ez szerintem, mert egy nfl meccsen inkább matchupról tudunk beszélni nem ?

mire gondolok ? 8. fordulóban a Saintshez mentek, a liga legjobb támadófala, az egyik legjobb QB-val, nem kiemelkedő de erős WR corp. akkor most ez O vs D szinten nektek jó matchup ? szerintem nem, mert ha már egy jó fal fogja a front7t (nem annulálja, de tartja) akkor bajban lesztek. mert ez a secondary nem állítja meg breest és barátait.

elég gyenge a sorsolásotok, úgyh komoly gond már nem lesz vszleg, de sztem ez akkor sem elit csapat, persz ez csak az én benyomásom, nem feltétlenül kell h igazam legyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem fikázom a csapatot, hogy csak a front7 jó (így is jobbak vagytok a liga 2/3adánál, csak arra próbáltam rámutatni, hogy bőven vannak hiányosságok, amelyet egyelőre eltakar a front7. de rajtuk kivül én nem látom azt az egységet aki meg fogja nyerni a meccset, márpedig mondjuk a jets összehasonlításban, nem egy (két) ilyen egységet tudok mondani.gabtsi
ez a játék erről szól, hogy az erősségeiddel eltakard a hiányosságaidat. 2008-ban sem volt sec-ünk, de eltakartuk a front-7-nel.

Amúgy nem látod azt, ami a védelmen kívül meccset nyerne? Hát Mendenhall egész jól futkorászik, BB (és Wallace) pedig elképesztően nagy veszélyt jelent mélységben, hihetetlen, de Wallace-nak asszem több mint 5 +40-es elkapása van 5 meccs alatt, mindezt úgy, hogy eddig csak egyszer volt BB a QB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
haszi: másról beszélünk sztem 😊

soldi kiemelte hogy két elit csapat van a ligában a steelers és a jets, ha most egységenként elkezdenénk vizsgálni lehet alulmaradnátok. wr corp, támadófal, futók, front7, secondary.

én csak arra utaltam, hogy nem gondolom, hogy a steelersnek domináns szerepe lenne a jelenlegi körülmények között.

nem fikázom a csapatot, hogy csak a front7 jó (így is jobbak vagytok a liga 2/3adánál, csak arra próbáltam rámutatni, hogy bőven vannak hiányosságok, amelyet egyelőre eltakar a front7. de rajtuk kivül én nem látom azt az egységet aki meg fogja nyerni a meccset, márpedig mondjuk a jets összehasonlításban, nem egy (két) ilyen egységet tudok mondani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Best front-7, és ez egyúttal a best defense-t is magával hozta jelen esetben. Elitvédelem. Ez önmagában bármire elég lehet. Emellett mi emel ki a jók közül? Turnover. Brutális mennyiség, 5 meccsen 15, ha jól számolom.

Offense? Jó futójáték, és mostantól jó passzjáték, ez már a Browns ellen is látszott, s ezt majd kifejtem az ottani értékelésemben. A fal hatalmas meglepetés, de egyáltalán nem gáz, BB-vel mélységben is igen veszélyesek lettünk.

Tehát league best defense és egy jó, kiegyensúlyozott támadósor, jó futással és passzjátékban hatalmas big play potenciállal.

Special team? Punt átlagos, Reed eddig alulteljesít, return TD-nk már volt, ellenben nyalni nem nyaltunk és ez a legfontosabb.

Ezt összegezve, nem túlteljeítésnek érzem az 4-1-et, hanem reálisnak. Mindezt 4 pozitív mérlegű csapat ellen. A best defense önmagában előidézheti ezt, mint tette is, és most BB-vel átlagon felülinek érzem az offense-t is, azaz abszolút elitcsapat vagyunk. De ha átlagosnak neveznénk az O-t, akkor is reális az 5-1, elvégre 2008-ban ennél jóval-jóval szarabb O-val is divet és SB-t nyertünk.

A Jets és a Steelers a liga 2 elitcsapata jelenleg az én meglátásom szerint.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyetértek gabtsi, de mit vársz, hogy a csapatban minden egység elit legyen?😊))
Mi lenne akkor?😀 Amúgy meg nekem épp elég, ha pont van egy része a csapatnak, ami elit szinten teljesít és ez segít a többi csapatrésznek.
Amőgyis utálom ezt az állandó elit O elit D dobálózást.- Csapat van. Az legyen jó, Ennek meg nem az a feltétele, hogy minden tökéletes.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szterintem az egy(hét)szem, front7-en kívül semmi elit nincs ebben a csapatban ami ezeket az eredményeket/kijelentéseket igazolná.

futás ellen nagyon megy ezt adom, de azon kívül mit tudtok felmutatni amitől rettegni kellene ? passzvédekezés a liga végén tart jelenleg. futás az megy, elitnek nem nevezném de megy, passzjáték liga alja jelenleg de ezt tudjuk be röfi hiányának, bár a támadófal ill. az elkapók minőséget (tudom tudom wallace és ward is jó, de elit ?) vizsgálva elitbe javulást nem tartok reálisnak. spec team ? hát...

szóval én nem látom mitől lenne ez elit (a jets keretéhez hasonlítani a tieteket elég merész) egység, és mitől kellene dominálnia a ligát. nem az eredményeket akarom elvitatni, de túlteljesítetek egyelőre - senki, Te sem várta ezt - mert nem ez a realitás. nyilván hülyeség mi lenne ha, de ha egyszer nem fog dominálni a front7 és vége van, mert a többi nem jó annyira hogy elvigyen titeket bárhova.

tömören ennyi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hát a steelersből megint kezd nagyon elegem lenni, de sztem nem sokáig fújódik már a lufijuk.

gabtsi
Megkérdezhetem, hogy miből gondolod, hogy lufi az idei Steelers? Mert ennek még csak jelét sem látom idén, a Ravensnél vannak jelek lufira, és én is túlértékeltnek tartom valamennyire, de azért az egy erős csapat, a Steelersnél azonban semmi lufira utaló jelet nem láttam. Sőt... Jelenleg 2 elitcsapatot látok a ligában (Jets, Steelers). De kíváncsi lennék a véleményedre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ha jól gondolom, 6. hét után vehet részt először közös edzésen, és az első ilyen edzés után akár már aktiválhatod is. De legkésőbb 3 hét múlva kell eldöntened, hogy mit csinálsz vele.

Egyébként de, a másik Nelson a backup SS poszton is. Szóval szurkoljunk, hogy Ndukwéval - és Crockerrel - véletlenül se legyen semmi...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez a + 3 hét ez most mi ? nem a 6. hét után kell dönteni arról hogy active, ir v release ?

btw, roy sérülésével ki a backup SS ? ugye nem a másik nelson ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Safety Tom Nelson (knee) is eligible to come off the physically unable to perform list (PUP) Tuesday, but just how ready he'd be after not practicing at all this year is in question.

"I might be back tomorrow, we'll see," said Nelson, who has been working in pads on the side for about a month. "I can play. I've sat in every meeting and I know what we're doing. I haven't taken reps with the team, but I do DB stuff every day. I do special teams stuff on my own. Trying to get it just like a game as much as I can on the side. Obviously you can't simulate practice." ...

The Bengals don't have to activate Nelson on Tuesday or put him in team drills, but his three-week clock begins ticking. If they don't activate him in three weeks, they can either put him on injured reserve or release him. Once he starts practicing, the Bengals have three more weeks to decide what to do with him...bengals.com
Remélem szerencsét hoz a sig, és Tom minél előbb active rosteren találja magát. 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
hát, szerintem megakadtatok - s ideje lenne az egyik Palmertől elbúcsúzni, a másikkal meg igazán komolyan elbeszélgetni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Újra edz a csapat 4 nap szünet után, két kivétellel.
Roy Williams egyáltalán nem edzett ma a térdsérülése miatt, míg Joseph csak szobabiciklizett. Hogy miért, azt nem részletezik.

Valamint, még mindig kérdéses, ki kerül Odom rosterhelyére. Nelsonnal kapcsolatban ezt írja a hivatalos oldal:
Safety Tom Nelson (knee) is eligible to come off the physically unable to perform list (PUP) this week, but just how ready he'd be after not practicing at all this year is in question.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
meg azért az atlanta sem verhetetlen közelről sem, kár h mi sem vagyunk azok.gabtsi
Egyáltalán nem azok, de én nem is miattuk aggódom, hanem a saját offense-ünk miatt.
Meg kissé a D# miatt is, de bennük bízom.


A Ravens szerintem is túlértékelt, de ha azt nézem, a Steelers D# is. Egy abszolút rookie QB 280 yardot passzolt ellenük.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a steelersből megint kezd nagyon elegem lenni, de sztem nem sokáig fújódik már a lufijuk.

én a ravenst néztem fél szemmel, nem volt egy túl jó meccs, a döntetlen reálisabb lett volna. sztem a ravens O sem superbowl kaliber egyelőre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Tegnap nagy unalmamban nézegettem a csoport riválisokat. A Vasas nagyon egyben van, de a Ravenst továbbra is túlértékeltnek érzem. Akkor lesz reális sanszunk a POra, ha minden hátralévő csoportmeccset nyerünk. Brutál kemény lesz, de mikor adták ingyér' a rájátszást?

A kurvapecér nem volt meggyőző tegnap, de a D és a futás működött, aztán amikor összerakták a Barnák a runD-t szétdobálta őket BB. Végig azt éreztem, hogy egyesélyes a meccs, azzal együtt is hogy a McCoy gyerek lényegesen jobb volt, mint vártam. Jövőre komoly tényező lesz a Browns is. Állat nagy zúzás lesz a csoportban!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az underdog szerep jól áll nekünk, én csak ebben tudok bízni.

meg azért az atlanta sem verhetetlen közelről sem, kár h mi sem vagyunk azok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Jah, nem számít bele az 53-ba erre a 4 hétre.

Az Atlanta meccs tényleg do or die meccs lesz. Az utolsó esélyünk, ha akarunk valamit. Egy vereséggel kb. hivatalosan is lőnének a szezonnak. 2-4 után nem lenne miről beszélni.

És igazából nem is úgy várom a meccset, hogy úgyis nyerünk. Aggódom, nem kicsit.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erre az időszakra odom roster kivétel (nemtudok jobb szót) ?

hát basszus jövőhéten muszáj lenne húzni az Atlanta meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Nem azért, de mennyivel jókedvűbb vagyok így ma hétfő reggel, hogy nem 'kell' a Bengals tegnapi kínszenvedésén agyalnom... 😊

Kíváncsian várom, ki kerül rosterre Odom megüresedett helyére. Remélem Nelsont aktiváljuk PUP-ról.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
According to Pro Football Focus, Andre Smith graded out with his best game of the season against Tampa Bay and earned high marks in pass blocking.

gyerünk kicsi!gabtsi
Ha ezek után is a lóbaszó kezd, akkor tuti összejött nyáron Lewis lányával...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
According to Pro Football Focus, Andre Smith graded out with his best game of the season against Tampa Bay and earned high marks in pass blocking.

gyerünk kicsi!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
http://tenyardtracker.com/details.php?id=12067

Néhány örökzöld 8 és 5 úrtól. Még nem néztem meg, de talán kicsit segít túlélni a BYE week-et.


Szerk.: Megnéztem. Kiss the baby! Kötelező darab!!!!nasheem
2:41-nél remélem tudjátok ki az Falcons 25-öse aki olyan sportszerűen beleszáll 85-be 😀 Hát már akkor sem egy ball-hawk safety volt85
Ez fel sem tűnt. Kroki büntette 😊
Még megnézem majd néhányszor, mert a szövegek egy jó részét nem értem, de így is nagyon nagy.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."