Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Nyilatkozni senki nem nyilatkozott erről semmit, és pletykát sem nagyon lehetett olvasni.

Az biztos, hogy Mike Johnson nagyon jól játszott RDE poszton a szezon második felében, ezáltal engem meglepne, ha tovább próbálkoznának Zimmerék vele OLB-ként.

Az LB coach Jeff Fitzgerald nyilatkozott egy olyat, hogy ha Jones nem marad, akkor ő Maualugát és Muckelroyt is el tudja képzelni középen, de bizonyos pletykák szerint inkább Muckelroy lehet esélyes MLB-re, mert neki inkább megvannak a hozzá szükséges adottságai, mint Maunak.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Tervezitek visszahozni Dhani Jonest még 1-2 évre vagy Maualugából lesz MLB? Csak azért kérdezem, mert mintha rémlene , hogy idény elején volt szó arról, hogy Michael Johnsont úgy próbálnátok SOLB-ként használni, ahogy a Redskins tette például Orakpoval újonc korában (remek eredménnyel) vagy a Giants próbálkozott Clint Sintimmel (bukás).

Vagy az endként mutatott játéka miatt inkább ott tartjátok, hiszen az erős oldali OLB mégsem bír akkora jelentőséggel a védelemben, így könnyebb is betölteni játékossal, míg jó, eredményes pass rusher endet találni sosem egyszer, és ott lehet igazán meccsek eredményét befolyásoló játékot bemutatni?
több mint 15 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Highlights kedvencek? Nem is kérdés, az első Simpson TD, Whit TDje is nagyon ott volt.nasheem
Chad TD az indi meccsen amit visszafújtak ha jól emlékszem valami felállás dolog miatt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
nem csak a méret a lényeg, de a mi falunk az ilyen:
whit: 6-7, 335; livings: 6-5, 332; cook: 6-3, 316; bobbie: 6-4 345; smith: 6-4, 345

és a fő cserék: collins 6-5, 324; mathis: 6-5, 302; roland: 6-9, 320.

az még anno a hard knocksban elhangzott, hogy Alexander (OL coach) a jó nagy darab csókákat szereti a falban (shirley projekt).

szal Cannonról meg jókat olvastam, jó gyerek, megfelelő hozzáállással, TCU-n T volt de NFL-ben belül lehet isten. Whitworth is micsoda steal volt a második kör vége fele és igen jó G volt eleinte, hogy aztán 2009re mégjobb T legyen.gabtsi
Csak hülyéskedtem, tudom, hogy nem kilóra draftolunk. A Mathis-Livings kérdésnél olvastam még tavaly egy érvet Livings mellett, hogy testalkatra közelebb áll az ideális G-hez. Talán Alexandertől, de én inkább Lewisre emlékszem.

Cannont sajnos nem láttam, illetve nem emlékszem rá. Majd keresek egy TCU meccset, megnézegetem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem csak a méret a lényeg, de a mi falunk az ilyen:
whit: 6-7, 335; livings: 6-5, 332; cook: 6-3, 316; bobbie: 6-4 345; smith: 6-4, 345

és a fő cserék: collins 6-5, 324; mathis: 6-5, 302; roland: 6-9, 320.

az még anno a hard knocksban elhangzott, hogy Alexander (OL coach) a jó nagy darab csókákat szereti a falban (shirley projekt).

szal Cannonról meg jókat olvastam, jó gyerek, megfelelő hozzáállással, TCU-n T volt de NFL-ben belül lehet isten. Whitworth is micsoda steal volt a második kör vége fele és igen jó G volt eleinte, hogy aztán 2009re mégjobb T legyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Highlights kedvencek? Nem is kérdés, az első Simpson TD, Whit TDje is nagyon ott volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Gabtsi, ha a méret a lényeg, akkor ajánlom figyelmedbe az Irish végzős guardját Chris Stewart-ot 😊
Én mondjuk neki kifejezetten örülnék, mert mégiscsak ND, bár kétlem, hogy elkel a drafton.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Igazából elég sokra rá lehetne mondani, hogy nagy jelenetsor volt.
És Dunlap sack streakje még benne sincs a vidiben.

Nekem Shipley első, 60+ yardos TD-je a slant után a kedvencem. Ott Owens nagyot takarított.

A 4-12 ellenére sok szép emléket adott ez a szezon.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pacman fumbleje az atlanta ellen, óriási play volt, talán a legnagyobb a szezonban.

illetve a másik kedvencem a barnák ellen a caldwell screen playnél Whit pusztítása és sprintje.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejönrush999
Cincinnati Bengals, én így szeretlek! 😊

Simpson TD-jainál még most is kiült némi mosoly az arcomra. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejönrush999
hát milyen jó csapatunk van már ?! 😊

G kérdés: mindenképpen top prioritásnak gondolom. azért nem mondom h tuti második kör, mert az elsőben túl sok a variáció. HA Fairley elérhető nekünk az elsőben akkor mindenképpen G-t húznék a második kör elején. igazából a skill pozíciókban megvagyunk, rb-t lehet ugye később is találni (vagy Peerman), úgyh fal, fal, fal és fal.

nézegettem a propecteket, nekem ez a Marcus Cannon gyerek szimpatikus. 6-5, 350 font, botrány mód pusztítana.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Már maga a kinevezése hatalmas nagy öröm nekem, a többihez meg sok idő kell. 😉 (De ez nemidetartozik.)

Szerintem két dolog miatt húzzák le Hudsont. A fentebb már taglalt méretei miatt, ami szerintem fasság, másrészt maga a posztja miatt, merthogy guardot nem szokás korán vinni. Én ezt sem értem, de annyi baj legyen.
Plusz még benne lehet, hogy a csapata sem volt rivaldafényben annak eredményei miatt.

De én biztos vagyok benne, hogy aki behúzza, annak hosszú időre megoldódnak a gondjai az egyik G poszton.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Szóval draftra fel! Egy kis anyag Hudsonról:
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OG/Rodney-Hudson.phpnasheem
😊Mikey
Gondoltam, ha King Kenny sem hozott sok örömet Neked, akkor legalább egy picit okozok én 😉
Mondjuk a 2-3. körös jóslat elég durva, de igazából nagyon nem bánnám ha kicsúszna az első körből, mert akkor reális esély lenne a dzsungelben üdvözölni idén.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Szóval draftra fel! Egy kis anyag Hudsonról:
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OG/Rodney-Hudson.phpnasheem
😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejönrush999
Hát igaz, nincs az a szar idény, amiről ne lehetne egy frankó kis 6 perces esszenciát vágni 😊
Amúgy persze tényleg jó videjó.

9 hónap? Inkább 3+6hónap. A draft azért felér pár nfl fordulóval.

Szóval draftra fel! Egy kis anyag Hudsonról:
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OG/Rodney-Hudson.php

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejön



Tippelde 25
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Én személy szerint sajnálom, hogy ebbe a topikba nem szokott írni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Helmut postja a Browns topikban, kötelező:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=178678#p178678

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Egyébként én ezt a Joseph kontra Benson összehasonlítást nem is értem.
Már azt se, hogy valakiben egyáltalán felmerül, hogy Benson fontosabb lehet.

Brr...Mikey
Szerintem én vagyok itt a fórumon a legnagyobb (vagy talán egyetlen? 😂 ) Benson fan, de még én is értelmesebbnek látom, hogy JoJo-t kell megtartani ha választani lehet.MarioAna
Bensonnal semmi baj. Idén halmozta a fumblikat, de abból ki lehet gyógyulni. Én kifejezetten bírom, de nem JoJo kaliber.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
MarioAna 1 997
Egyébként én ezt a Joseph kontra Benson összehasonlítást nem is értem.
Már azt se, hogy valakiben egyáltalán felmerül, hogy Benson fontosabb lehet.

Brr...Mikey
Szerintem én vagyok itt a fórumon a legnagyobb (vagy talán egyetlen? 😂 ) Benson fan, de még én is értelmesebbnek látom, hogy JoJo-t kell megtartani ha választani lehet.

Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hmm, képben nem megy valamiért :/ Ochocinco másfelé kacsingat 😊

több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Nem is lehet kérdés, hogy kit kell választani JoJo és Benson közül. RB-t találunk még bőven Benson szintűt.
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Egyébként én ezt a Joseph kontra Benson összehasonlítást nem is értem.
Már azt se, hogy valakiben egyáltalán felmerül, hogy Benson fontosabb lehet.

Brr...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Én szurkolok a csapatnak. ellenünk nem játszotok a 2011-es idényben, így független vagyok a kérdésben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Ki tudja itt mi a jó recept.danyly
Run first offense, no celebs. Solid defense.

Ahogy az volt az utolsó 3 meccsen.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May