NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Van három fasza futónk, végre egy kellemes probléma.
Joey Tribbiani
És elengedtünk egy Crowellt miattuk, aki hasít a Jetsben.

Egyértelmű, hogy Baker elé most már kell egy rendes fal, ami nagyon sokat dobna a játékán. Harrison a jövő embere lesz, van benne tehetség, tegnap pl 1 sack-en tartotta Suggst, bár nagyot harcolt vele a tény.
Csiriba
Az ilyen kiemelkedő meccsekről mindig szegény Jerome Harrison jut eszembe, aki anno a semmiből Jim Brown rekordjait döntögette (Bad biztos emlékszik, 286 yard a KC ellen aztán még két meccs 100 yard felett). Később agydaganattal diagnosztizálták, de szerencsére úgy tűnik sikeresen legyőzte azt az akadályt is.

BTW normális fal, azért rengeteget invesztáltunk ebbe az egységbe, ha jövőre jön egy LT min. top10-nek kéne lennie az ötösnek. 2019-ben Zeitler 12.4, Hubbard 7.3, Bitonio 7, Tretter pedig 6.75M-t visz el a capből, nem kis összegek. A becsült 187M-s sapka majdnem 20%-a, LT fizetés nélkül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Van három fasza futónk, végre egy kellemes probléma.
Joey Tribbiani
És elengedtünk egy Crowellt miattuk, aki hasít a Jetsben.

Egyértelmű, hogy Baker elé most már kell egy rendes fal, ami nagyon sokat dobna a játékán. Harrison a jövő embere lesz, van benne tehetség, tegnap pl 1 sack-en tartotta Suggst, bár nagyot harcolt vele a tény.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Általánosságba értettem 1-2 részt nem feltétlen csak erre a meccsre.
Hát nem tudom akkor ebbe nem értek veletek egyet, szerintem nagyon sok a sack amit kapunk, sok a nyomás is ,meg a fal miatti a zászló is sok, szerintem a két tackle közül egyik se megoldás, de legyen igazatok.

Viszont ha Dezt nem is, akkor viszont többet kéne játszani elkapóként Duke Johnsont, mert így hogy 3 ember közt osztjuk fel az RB snapeket alig játszik a másik 2 ember. Duke viszont értékesebb mint hogy a padon üljön.
P@trik
Na Duuuuuuke-kal kapcsolatban abszolút egyetértek, beszéltük is Drippel meccs után, csak a kérdés hol használod. Hyde elég jó és minél több cipelést kap annál inkább beindul. Chubb amikor labdához ér veszélyes. Duke szintén. Csak akkor mikor passzol Baker? Slotban idén ott van Landry, szélre meg nem lehet kitenni. Esetleg Landryvel lehetne ott próbálkozni és akkor Duke mehetne slotba.

Van három fasza futónk, végre egy kellemes probléma.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nah így az örömmámor után kicsit józanabb gondolatok.

Védelem:
A védelem szarul kezdett nyeltük a yardokat futás ellen, de aztán sikerült összekaparni magunkat.
Ward teljes gőzzel robog a DROY címért. Secondary is kezd össze állni, EJ Gaines és korábban Mitchell is igen jól játszott Ward mellett. (Dorsey azért tud halászni a szabadügynökök közül is)

Ami nagyon szemet szúr hogy rengeteg a blitz és durván nyeljük a rövid passzokból a yardokat, TE úgy fickándoznak ahogy akarnak, mert az LB-k sehol nincsenek.
Akit viszont pozitívként kiemelnék az Avery, nem kap még sok snapet de amikor pályán van nagyon jóó, én simán adnék neki több lehetőséget akár Collins helyén sőt egy sorral előrébb Ogbah helyén is.

Dline az továbbra is dominál, és Garrett mellé szintet lépett Ogunjobi is ami nagyon jó hír.

Támadók:
Mayfield 3 meccs 838 yard 3 TD 3 int 2 fumble. Mondhatná az ember hogy hát..., de még se mondja mert egész más a csapat kinézete vele, arról nem is beszélve hogy az Oline talán a csapat legszarabb része idén a rugók mellett.
Hubbard és Harrison valami botrányos, szanaszéjjel dobálják őket zászlóval, nyeljük a sackeket, egyik sincs a helyzet magaslatán, és Harrison még a tűrhető kategória, de Hubbard kapott egy talicska pénzt a semmiért, lehet megleszek kövezve de megpróbálnám RT-be Gregg Robinsont, ennél sokkal szarabb nem lehet.

Ami szintén szúrja a szemem az Callaway és Njoku, mindkét játékos nagyon durván hullámzó hol zseniális hol kitépjük a maradék hajunkat...

WR-be meg látszik nagyon, hogy Landry egyedül van, rá meg azért figyelnek nagyon, persze elismerem hogy ügyes a Higgins is de azért nem classis. Így hogy elment Gordon kicsit egysíkúbb lett az elkapó sor.
Kövezzetek meg második rész Dez Bryant elférne hiába utálja mindenki meg fakezű, levenne e pályáról 1-2 védőt.

ST:
Kis csávó berúgta a végén de ettől független nem tud rúgni. Visszahordónk továbbra sincs Peppers elfelejtett mindent amit az egyetemen tudott ebbe a tudományba.

Hue??!!

Lényeg hogy 2-2-1 több win van mint az elmúlt két évbe!!! #GoBrowns

 www.facebook.com/hunbelieveland #bandwagonrafel 😀
P@trik
picit kiegeszitenem / hozzaszolnek 😊

1. bekezdes pipa
2. bekezdes a TE-k szerintem most kifejezetten nem ficankoltak, Maxx Williams, Hayden Hurst es Nick Boyle osszesen szsereztek 4 elkapast es 25 yardot ... bar abban igazat adok, hogy volt egy red zone helyzetben felesleges blitzeles talan pont a Crabtree drop, amit ha behuz TD
3. bekezdes-es annyi, hogy Ogunjobi week1 ota extran porog szerintem
4. bekezdes Nagyon kiraly, hogy Bakert nem huzzak le fejben a TO-k, sot mindig visszatudott jonni egy TD-vel, vagy egz hosszabb passzal beloluk. A tegnapi int-nel elvileg Landry volt a celpont, viszont kiloktek a routebol, ezert keresett masik elkapot, aki asszem Higgins volt. Ha megnezed Baker slant route-ra dobta a labdat, Higgins viszont bevagott es mas iranyba fordult. Kerdes melyikojuk hibazott 😊
A fal szelerol tenyleg sok a nyomas, viszont Hubbardnak ez volt az elso meccse, hogy zaszlot dobtak ra, Harrison pedig alapvetoen egesz jol megfogta neha Suggsot. (cserebe persze volt, hogy a palya szeleig tolta volna Suggs ha akarja 😀 )
5. bekezdes Higginsnek szerintem nagyon jot tesz Baker, egyetemi evei jutnak eszembe, az a kapcsolat szerintem meg tovabb fog noni, Callaway meg rookie hibakkal jatszik, remeljuk osszekapja magat mert amugy zseni lenne..
6. Pepperst eroltetni szerintem hulyeseg returnerkent, foleg ugy, hogy meccsrol meccsre jobb a vedelembe.
Drip
Általánosságba értettem 1-2 részt nem feltétlen csak erre a meccsre.
Hát nem tudom akkor ebbe nem értek veletek egyet, szerintem nagyon sok a sack amit kapunk, sok a nyomás is ,meg a fal miatti a zászló is sok, szerintem a két tackle közül egyik se megoldás, de legyen igazatok.

Viszont ha Dezt nem is, akkor viszont többet kéne játszani elkapóként Duke Johnsont, mert így hogy 3 ember közt osztjuk fel az RB snapeket alig játszik a másik 2 ember. Duke viszont értékesebb mint hogy a padon üljön.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az ST a legrosszabb egyseg de Dorsey megoldja remelhetőleg itt is.
Janek
majd jon Toub tavasszal HC-nak 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Baker az egyetemen is a S ellen volt gyengus ebben kell fejlődni sokat.

Ha egy kicsivel jobban beindul a futas akkor siman jo lesz az O Njoku is nagy fegyver lesz.

Az ST a legrosszabb egyseg de Dorsey megoldja remelhetőleg itt is.

több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Lényeg hogy 2-2-1 több win van mint az elmúlt két évbe!!! #GoBrowns

P@trik
picit kiegeszitenem / hozzaszolnek 😊

Drip
Hubbard szerintem sem szar, sokkal de sokkal rosszabb RT-k szaladgáltak az elmúlt években Browns-mezben. Nem kiemelkedő, de nem is egy John St. Clair. Harrison meccsről meccsre fejlődik, mégiscsak egy UDFA rookieról beszélünk és Joe Thomas után megszokta a szemünk, hogy a bal oldalt nem kell nézni 😊 Nem mondom, h. elit az OL közel sem, és Baker is sokat dob rajtuk, de én nem látom katasztrófálisnak a helyzetet. A safety blitzeket mondjuk még nem nagyon érzi Mayfield, de ez majd jön az évekkel. Fejben nagyon ott van, amikor kell megcsinálja, ez az amit nem lehet tanítani.

Dez-t én kihagynám, ne vegye el Callaway, Higgins és most már Willies elöl a snapeket. Callaway tény, h. sokszor dekoncentrált vagy rosszul futja a routeot, de ha nem játszik nem is fog fejlődni, viszont mindig ott van benne a nagy játék, és Haley nem is fél behívni a hosszú passzt. Épüljön a kémia Mayfield és közte, az idei szezon tökéletes erre, jövőre SB a cél nemde?

A többit adom, mondjuk GW-t anyáztam párszor tegnap, csak a Ravensnek köszönhetjük, h. nem büntették meg jobban a felesleges agresszív playcalljait. De 9 kapott pont után nem illik szidni a D-t.
Joey Tribbiani
Dezzel kapcsolatban én is így gondolom, kell a snap a fiataloknak, amúgy múltkor az jutott eszembe, hogy Callaway tök azt hozza, amit Colemantól vártunk mikor draftoltuk, hogy ha fut egy flyt akkor ő biztos ott hagyja a védőjét 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Lényeg hogy 2-2-1 több win van mint az elmúlt két évbe!!! #GoBrowns

P@trik
picit kiegeszitenem / hozzaszolnek 😊

Drip
Hubbard szerintem sem szar, sokkal de sokkal rosszabb RT-k szaladgáltak az elmúlt években Browns-mezben. Nem kiemelkedő, de nem is egy John St. Clair. Harrison meccsről meccsre fejlődik, mégiscsak egy UDFA rookieról beszélünk és Joe Thomas után megszokta a szemünk, hogy a bal oldalt nem kell nézni 😊 Nem mondom, h. elit az OL közel sem, és Baker is sokat dob rajtuk, de én nem látom katasztrófálisnak a helyzetet. A safety blitzeket mondjuk még nem nagyon érzi Mayfield, de ez majd jön az évekkel. Fejben nagyon ott van, amikor kell megcsinálja, ez az amit nem lehet tanítani.

Dez-t én kihagynám, ne vegye el Callaway, Higgins és most már Willies elöl a snapeket. Callaway tény, h. sokszor dekoncentrált vagy rosszul futja a routeot, de ha nem játszik nem is fog fejlődni, viszont mindig ott van benne a nagy játék, és Haley nem is fél behívni a hosszú passzt. Épüljön a kémia Mayfield és közte, az idei szezon tökéletes erre, jövőre SB a cél nemde?

A többit adom, mondjuk GW-t anyáztam párszor tegnap, csak a Ravensnek köszönhetjük, h. nem büntették meg jobban a felesleges agresszív playcalljait. De 9 kapott pont után nem illik szidni a D-t.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem 5000ft-ot és egy kőkemény másnapot megért az előző este 😀
zsutu
ilyen olcsón nem vesznek meg 100+ vesztes meccs megnézése után 😊 Majd ha PO-ba jutunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem kell itt keresni az okokat a W-re, pofon egyszeru:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/42080510_2200177936659995_308457193185399227_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=jB4buAv2z8MQ7kNvgHM3CrB&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCalcOKQoV8puOezBpcBL__miYWrrcJDyqP1x_u4KKk5A&oe=6631DE9C
Sports Blog Nation on Instagram: "someone give this possum Browns season tickets"
4,279 likes, 56 comments - sbnation on October 7, 2018: "someone give this possum Browns season tickets".


😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nah így az örömmámor után kicsit józanabb gondolatok.

Védelem:
A védelem szarul kezdett nyeltük a yardokat futás ellen, de aztán sikerült összekaparni magunkat.
Ward teljes gőzzel robog a DROY címért. Secondary is kezd össze állni, EJ Gaines és korábban Mitchell is igen jól játszott Ward mellett. (Dorsey azért tud halászni a szabadügynökök közül is)

Ami nagyon szemet szúr hogy rengeteg a blitz és durván nyeljük a rövid passzokból a yardokat, TE úgy fickándoznak ahogy akarnak, mert az LB-k sehol nincsenek.
Akit viszont pozitívként kiemelnék az Avery, nem kap még sok snapet de amikor pályán van nagyon jóó, én simán adnék neki több lehetőséget akár Collins helyén sőt egy sorral előrébb Ogbah helyén is.

Dline az továbbra is dominál, és Garrett mellé szintet lépett Ogunjobi is ami nagyon jó hír.

Támadók:
Mayfield 3 meccs 838 yard 3 TD 3 int 2 fumble. Mondhatná az ember hogy hát..., de még se mondja mert egész más a csapat kinézete vele, arról nem is beszélve hogy az Oline talán a csapat legszarabb része idén a rugók mellett.
Hubbard és Harrison valami botrányos, szanaszéjjel dobálják őket zászlóval, nyeljük a sackeket, egyik sincs a helyzet magaslatán, és Harrison még a tűrhető kategória, de Hubbard kapott egy talicska pénzt a semmiért, lehet megleszek kövezve de megpróbálnám RT-be Gregg Robinsont, ennél sokkal szarabb nem lehet.

Ami szintén szúrja a szemem az Callaway és Njoku, mindkét játékos nagyon durván hullámzó hol zseniális hol kitépjük a maradék hajunkat...

WR-be meg látszik nagyon, hogy Landry egyedül van, rá meg azért figyelnek nagyon, persze elismerem hogy ügyes a Higgins is de azért nem classis. Így hogy elment Gordon kicsit egysíkúbb lett az elkapó sor.
Kövezzetek meg második rész Dez Bryant elférne hiába utálja mindenki meg fakezű, levenne e pályáról 1-2 védőt.

ST:
Kis csávó berúgta a végén de ettől független nem tud rúgni. Visszahordónk továbbra sincs Peppers elfelejtett mindent amit az egyetemen tudott ebbe a tudományba.

Hue??!!

Lényeg hogy 2-2-1 több win van mint az elmúlt két évbe!!! #GoBrowns

 www.facebook.com/hunbelieveland #bandwagonrafel 😀
P@trik
picit kiegeszitenem / hozzaszolnek 😊

1. bekezdes pipa
2. bekezdes a TE-k szerintem most kifejezetten nem ficankoltak, Maxx Williams, Hayden Hurst es Nick Boyle osszesen szsereztek 4 elkapast es 25 yardot ... bar abban igazat adok, hogy volt egy red zone helyzetben felesleges blitzeles talan pont a Crabtree drop, amit ha behuz TD
3. bekezdes-es annyi, hogy Ogunjobi week1 ota extran porog szerintem
4. bekezdes Nagyon kiraly, hogy Bakert nem huzzak le fejben a TO-k, sot mindig visszatudott jonni egy TD-vel, vagy egz hosszabb passzal beloluk. A tegnapi int-nel elvileg Landry volt a celpont, viszont kiloktek a routebol, ezert keresett masik elkapot, aki asszem Higgins volt. Ha megnezed Baker slant route-ra dobta a labdat, Higgins viszont bevagott es mas iranyba fordult. Kerdes melyikojuk hibazott 😊
A fal szelerol tenyleg sok a nyomas, viszont Hubbardnak ez volt az elso meccse, hogy zaszlot dobtak ra, Harrison pedig alapvetoen egesz jol megfogta neha Suggsot. (cserebe persze volt, hogy a palya szeleig tolta volna Suggs ha akarja 😀 )
5. bekezdes Higginsnek szerintem nagyon jot tesz Baker, egyetemi evei jutnak eszembe, az a kapcsolat szerintem meg tovabb fog noni, Callaway meg rookie hibakkal jatszik, remeljuk osszekapja magat mert amugy zseni lenne..
6. Pepperst eroltetni szerintem hulyeseg returnerkent, foleg ugy, hogy meccsrol meccsre jobb a vedelembe.

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem 5000ft-ot és egy kőkemény másnapot megért az előző este 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ST:
Kis csávó berúgta a végén de ettől független nem tud rúgni. Visszahordónk továbbra sincs Peppers elfelejtett mindent amit az egyetemen tudott ebbe a tudományba.
P@trik
viszont cserében megtanult elfogadhatóan játszani FS-be, tavalyihoz képest meg főleg.

viszont igazad van, elférne most egy joshua cribbs a csapatba.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nah így az örömmámor után kicsit józanabb gondolatok.

Védelem:
A védelem szarul kezdett nyeltük a yardokat futás ellen, de aztán sikerült összekaparni magunkat.
Ward teljes gőzzel robog a DROY címért. Secondary is kezd össze állni, EJ Gaines és korábban Mitchell is igen jól játszott Ward mellett. (Dorsey azért tud halászni a szabadügynökök közül is)

Ami nagyon szemet szúr hogy rengeteg a blitz és durván nyeljük a rövid passzokból a yardokat, TE úgy fickándoznak ahogy akarnak, mert az LB-k sehol nincsenek.
Akit viszont pozitívként kiemelnék az Avery, nem kap még sok snapet de amikor pályán van nagyon jóó, én simán adnék neki több lehetőséget akár Collins helyén sőt egy sorral előrébb Ogbah helyén is.

Dline az továbbra is dominál, és Garrett mellé szintet lépett Ogunjobi is ami nagyon jó hír.

Támadók:
Mayfield 3 meccs 838 yard 3 TD 3 int 2 fumble. Mondhatná az ember hogy hát..., de még se mondja mert egész más a csapat kinézete vele, arról nem is beszélve hogy az Oline talán a csapat legszarabb része idén a rugók mellett.
Hubbard és Harrison valami botrányos, szanaszéjjel dobálják őket zászlóval, nyeljük a sackeket, egyik sincs a helyzet magaslatán, és Harrison még a tűrhető kategória, de Hubbard kapott egy talicska pénzt a semmiért, lehet megleszek kövezve de megpróbálnám RT-be Gregg Robinsont, ennél sokkal szarabb nem lehet.

Ami szintén szúrja a szemem az Callaway és Njoku, mindkét játékos nagyon durván hullámzó hol zseniális hol kitépjük a maradék hajunkat...

WR-be meg látszik nagyon, hogy Landry egyedül van, rá meg azért figyelnek nagyon, persze elismerem hogy ügyes a Higgins is de azért nem classis. Így hogy elment Gordon kicsit egysíkúbb lett az elkapó sor.
Kövezzetek meg második rész Dez Bryant elférne hiába utálja mindenki meg fakezű, levenne e pályáról 1-2 védőt.

ST:
Kis csávó berúgta a végén de ettől független nem tud rúgni. Visszahordónk továbbra sincs Peppers elfelejtett mindent amit az egyetemen tudott ebbe a tudományba.

Hue??!!

Lényeg hogy 2-2-1 több win van mint az elmúlt két évbe!!! #GoBrowns

 www.facebook.com/hunbelieveland #bandwagonrafel 😀
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok, a védelmetek gyönyörűen dominálta Flaccoékat és azért az O# is csak végigpörkölt rajtunk... szoros volt, otthon megérdemeltétek 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyerekek ebbe a color rush mezbe nem lehet mindig játszani? 2/2 😀
Ja amúgy veretlenek vagyunk még otthon XD
P@trik
Az semmi, 5 meccs után úgy álltok, mint a SB esélyes Vikings 😀
Chargers LT
Vagy mint a Packers, Steelers 😊 És könnyen lehetne ez 4-1-0 is. Tényleg csak az a gond hogy így marad Hue.
bcsarli
Az semmi, jobban mint a bajnok : 😛
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gyerekek ebbe a color rush mezbe nem lehet mindig játszani? 2/2 😀
Ja amúgy veretlenek vagyunk még otthon XD
P@trik
Az semmi, 5 meccs után úgy álltok, mint a SB esélyes Vikings 😀
Chargers LT
Vagy mint a Packers, Steelers 😊 És könnyen lehetne ez 4-1-0 is. Tényleg csak az a gond hogy így marad Hue.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Gyerekek ebbe a color rush mezbe nem lehet mindig játszani? 2/2 😀
Ja amúgy veretlenek vagyunk még otthon XD
P@trik
Az semmi, 5 meccs után úgy álltok, mint a SB esélyes Vikings 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
MEGVAN ! AGYFASZ 😀

BAKER MAYFIELD !!!!
Joey Tribbiani
Most mondjam azt, hogy 1 éve megmondtam, hogy Mayfield király?!
Hát megmondtam! 😀
Grat!
Ja, és Hue takaroggggyyyyy! Ehhez a sráchoz és csapathoz normális edző kell.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Szívbetegenek a Browns mérkőzések szigorúan ellenjavaltak! El se hittem hogy az a labda bement. De szerintem körvonalazódik, hogy az edzői stáb a szűk keresztmetszet most már a komolyabb előrelépéshez. A tehetség meg van, már csak kellene valaki aki vezeti a csapatot, nem csak az élén áll és hagyja, hogy vigye a csapat.
Csiriba
Olyanoknak se akik hamar képesek felkapni a vizet, mint én. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Na jó OT-s győzelem esetén 2 jár 😀 Ez új szabály 😀

 giphy.com/gifs/sexy-booty-8Ah3J1dWn5nfW
Tomcsik
Narancsbőr 😊
bcsarli
Elcsattogtatnál te azon a narancsbőrön 😀
Tomcsik
Szerintem mindannyian Ördögpatronoznánk 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyerekek ebbe a color rush mezbe nem lehet mindig játszani? 2/2 😀
Ja amúgy veretlenek vagyunk még otthon XD
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Szívbetegenek a Browns mérkőzések szigorúan ellenjavaltak! El se hittem hogy az a labda bement. De szerintem körvonalazódik, hogy az edzői stáb a szűk keresztmetszet most már a komolyabb előrelépéshez. A tehetség meg van, már csak kellene valaki aki vezeti a csapatot, nem csak az élén áll és hagyja, hogy vigye a csapat.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jézusom de para volt, de megvan else hiszem.... ááááááááááááááá WINNN
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok! Nem tudok nektek nem örülni, bevallom! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv