Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha igazak a hírek, hogy a Texans elfogadta a Browns, Saints, Panthers, Falcons ajánlatát, és közülük kell választania Watsonnak, nálam no brainer lenne a Browns.. Nálam az lenne a kérdés, hogy ugyan miért választaná az utóbbi 3 csapatot?

A Browns egy jó csapat, messze a többi 3 kérő felett áll. Houstonban arra panaszkodott, hogy szar a csapat körülötte, meg a vezetés, szar minden is. Mi célja van a Falcons, Saints, Panthers szintű csapatokkal jelenleg, pláne hogy az ellenérték nagyon sok lesz, tehát mégrosszabb helyzetben lesznek. Nem nyerni akar?
realcamp
A csoport nehez, az ido szar, nincs dome, Cleveland husz evig egy toxikus franchise volt, ahol mindenki megorult. Amugy meg, most nem latom, hogy peldaul tobbet tudna neki kinalni eselyben a Browns ebben az AFC-ben, mint a Saints peldaul. Es tobb fegyvere is lenne ott azert, jobb tamadoegyseg. Minusz lehet, hogy mar nincs Payton, ezert lutri a rendszer, de en meg mindig inkabb a Saintset valasztanam. De ez csak en vagyok.

több mint 2 éve
realcamp 141
Mondjuk ha igazak a hírek, hogy a Texans elfogadta a Browns, Saints, Panthers, Falcons ajánlatát, és közülük kell választania Watsonnak, nálam no brainer lenne a Browns.. Nálam az lenne a kérdés, hogy ugyan miért választaná az utóbbi 3 csapatot?

A Browns egy jó csapat, messze a többi 3 kérő felett áll. Houstonban arra panaszkodott, hogy szar a csapat körülötte, meg a vezetés, szar minden is. Mi célja van a Falcons, Saints, Panthers szintű csapatokkal jelenleg, pláne hogy az ellenérték nagyon sok lesz, tehát mégrosszabb helyzetben lesznek. Nem nyerni akar?
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Azt nem tudom mi lesz, ha Watson nem jön össze (szerintem van max. 10% esélyünk. Kutya kemény csoport, brutál AFC, hideg, miért akarna ide jönni).
Bakernek ezek után eladni, h kap még egy utolsó esélyt elég necc. Winston vagy Mariota még annyi potenciál sem, mint Mayfield. Kezd Keenum és húzunk egy rookiet, vagyis kvázi esélytelen lesz egy deep PO run? Trade Garroppoloért, akivel a plafon kb mint Bakerrel?

Nagyon nem vall Berryre ez a lépés, még ha el is mondta, minden pozíción megpróbálunk javítani. Nálam ez az lett volna, hogy hozunk valakit akivel lehet egy kis QB battle a campben.
Joey Tribbiani
De nem azert, de miert valasztana Watson a Brownst? Nekem ez a fura. Meg ha a Houston teheti, miert ne passzolna masik focsoportba?

Mayfield meg miert irogat ilyeneket, amikor meg csere sem volt, nem is kozoltek vele, hogy szia, nem is tudni semmit egyelore. En most egyik fel lepeseit sen ertem igazabol.

Csak annyit tudok, hohy orulnek, ha Mayfield a Coltsnal kotne ki. De mivel en orulnek, biztos, hogy nem igy fog tortenni. 😀

De most egy rakat Colts insider azt irja, hogy o jon.

En viszont nem hiszem. Mar csak azert sem, mert nem latom, hogy Watson a Clevelandet valasztja, akkor meg fura lenne, ha elpasszolnak Mayfieldet, nem maradna kube. Szoval ez egy tobbzenyezos sakkjatszma. A csavo meg megis mar kb elbucsuzott. Senkit sem ertek ebben a jatszmaban. Xd
Stez
Pont ezt írtam én is. Nem látom miért választaná a Brownst Watson - az egyetlen ami mellettünk szól vs Panthers/Saints, hogy itt kész a csapat.

Mayfield ezek után menni fog, elég fafejű is amint azt tavaly láttuk. De első kör alatt nem adnám az is biztos, mert akkor ki lesz helyette? Nektek viszont nincs idei első, plusz AFC-be elpasszolni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nem tudom mi lesz, ha Watson nem jön össze (szerintem van max. 10% esélyünk. Kutya kemény csoport, brutál AFC, hideg, miért akarna ide jönni).
Bakernek ezek után eladni, h kap még egy utolsó esélyt elég necc. Winston vagy Mariota még annyi potenciál sem, mint Mayfield. Kezd Keenum és húzunk egy rookiet, vagyis kvázi esélytelen lesz egy deep PO run? Trade Garroppoloért, akivel a plafon kb mint Bakerrel?

Nagyon nem vall Berryre ez a lépés, még ha el is mondta, minden pozíción megpróbálunk javítani. Nálam ez az lett volna, hogy hozunk valakit akivel lehet egy kis QB battle a campben.
Joey Tribbiani
De nem azert, de miert valasztana Watson a Brownst? Nekem ez a fura. Meg ha a Houston teheti, miert ne passzolna masik focsoportba?

Mayfield meg miert irogat ilyeneket, amikor meg csere sem volt, nem is kozoltek vele, hogy szia, nem is tudni semmit egyelore. En most egyik fel lepeseit sen ertem igazabol.

Csak annyit tudok, hohy orulnek, ha Mayfield a Coltsnal kotne ki. De mivel en orulnek, biztos, hogy nem igy fog tortenni. 😀

De most egy rakat Colts insider azt irja, hogy o jon.

En viszont nem hiszem. Mar csak azert sem, mert nem latom, hogy Watson a Clevelandet valasztja, akkor meg fura lenne, ha elpasszolnak Mayfieldet, nem maradna kube. Szoval ez egy tobbzenyezos sakkjatszma. A csavo meg megis mar kb elbucsuzott. Senkit sem ertek ebben a jatszmaban. Xd

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Adofo-Mensa után a 3/99et kaptuk.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Azt nem tudom mi lesz, ha Watson nem jön össze (szerintem van max. 10% esélyünk. Kutya kemény csoport, brutál AFC, hideg, miért akarna ide jönni).
Bakernek ezek után eladni, h kap még egy utolsó esélyt elég necc. Winston vagy Mariota még annyi potenciál sem, mint Mayfield. Kezd Keenum és húzunk egy rookiet, vagyis kvázi esélytelen lesz egy deep PO run? Trade Garroppoloért, akivel a plafon kb mint Bakerrel?

Nagyon nem vall Berryre ez a lépés, még ha el is mondta, minden pozíción megpróbálunk javítani. Nálam ez az lett volna, hogy hozunk valakit akivel lehet egy kis QB battle a campben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Baker levelét megírta.

iktriad
No comment. Két éve PO és megvan a FRQB, most meg ez. Just Browns things.

"Baker is a confident player. He has done it. We have all seen him do it, so I do not think he lacks for confidence," Stefanski said. "I think this is a great offseason for him to get healthy and then have an offseason together to get him in the building with the rest of the team, work together and try and get better. That is kind of our focus."Stefa két hete a combineon
Joey Tribbiani
Huhh bazz azért most sokkot kaptam

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vannak tippek a trade ügyben: Állítólag az ajánlatunk a 22-es, 23-as első +a Mayfieldért kapott pick + esetleges játékos.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez szép igazolás.

iktriad
Ettől függetlenül még várható WR igazolás. Cooper párja még nincs meg.
Higgins elmegy. DPJ és Schwartz van jelenleg kereten.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
JoeyPorter te mindig csak azt lájkolod ami szar nekünk? mert ha igen akkor a k#rva #nyádat. puszi

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát baszki ezt így totál felbaszott korán reggel...
Ki se derült még semmi és a gyerek már pánik reakcióként elköszönt, tökre benne van hogy két székközé a földre ülünk....
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Baker levelét megírta.

iktriad
No comment. Két éve PO és megvan a FRQB, most meg ez. Just Browns things.

"Baker is a confident player. He has done it. We have all seen him do it, so I do not think he lacks for confidence," Stefanski said. "I think this is a great offseason for him to get healthy and then have an offseason together to get him in the building with the rest of the team, work together and try and get better. That is kind of our focus."Stefa két hete a combineon

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez szép igazolás.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 551
Csak nem
Akarnak a csoport végén végezni.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baker levelét megírta.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
Igen ettől valahol én is tartok, és sajnos ezt lehet hogy a Columbus Crew bajnoki címe táplálja.
Kvázi elhitte hogy az ő vezetésükkel az adott csapata akármire képes csak megfelelő emberek kellenek.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
És attól nem fázol, hogy milyen állapotban van ennyi kihagyás után? Oké, Bell futó, más poszt, de a kihagyása előtt a liga legjobbja volt, utána meg csak időhúzó csere.
Szokol
Attól is. Az árától is. A 2020as Browns Texanst is nehéz elfelejteni, annyira kedvetlen, beleszarok játékot amit ott Watson tolt kevés QB-tól láttam. Oké, fos volt körülötte minden, de az egész body language megmaradt, mint negatívum.

Már sokszor leírtam, én megnézném még egy szezon erejéig Bakert, egészségesen, full offense-szel. Ha így se megy, nyugodtan le lehet mondani arról a projektről és jöhet valaki a sokkal jobb 2023 classból.
Joey Tribbiani
Na valahogy így gondolom én is. Annyit még hozzátennék:
- Bakert arra kellene használni, amit tud (ellenünk tavaly a PO meccs pl).
- Watson a labdatartásával, az állandó 50-50 labdáival számomra a liga legtúlértékeltebb irányítója.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
És attól nem fázol, hogy milyen állapotban van ennyi kihagyás után? Oké, Bell futó, más poszt, de a kihagyása előtt a liga legjobbja volt, utána meg csak időhúzó csere.
Szokol
Attól is. Az árától is. A 2020as Browns Texanst is nehéz elfelejteni, annyira kedvetlen, beleszarok játékot amit ott Watson tolt kevés QB-tól láttam. Oké, fos volt körülötte minden, de az egész body language megmaradt, mint negatívum.

Már sokszor leírtam, én megnézném még egy szezon erejéig Bakert, egészségesen, full offense-szel. Ha így se megy, nyugodtan le lehet mondani arról a projektről és jöhet valaki a sokkal jobb 2023 classból.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
És attól nem fázol, hogy milyen állapotban van ennyi kihagyás után? Oké, Bell futó, más poszt, de a kihagyása előtt a liga legjobbja volt, utána meg csak időhúzó csere.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
zacknorb
Nem a teljesítménye miatt küldtük el, kiváló center. Van olcsóbb, fiatalabb, saját draftolt helyette. Lehet kicsit gyengébb, de nem lehet 5 kiemelkedő falembered.
Joey Tribbiani
Hát azért aza Njoku 10 milliás tag és Tretter cut. Fejvakarós nekem nagyon.
P@trik
Ha van a moneyballra jó példa, akkor ez az.
25 éves, még mindig nagy potenciállal rendelkező játékos Vs 31 éves, sokat kereső veterán.
DePonál meg Berrynél ez no brainer.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
zacknorb
Nem a teljesítménye miatt küldtük el, kiváló center. Van olcsóbb, fiatalabb, saját draftolt helyette. Lehet kicsit gyengébb, de nem lehet 5 kiemelkedő falembered.
Joey Tribbiani
Hát azért aza Njoku 10 milliás tag és Tretter cut. Fejvakarós nekem nagyon.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
zacknorb
Nem a teljesítménye miatt küldtük el, kiváló center. Van olcsóbb, fiatalabb, saját draftolt helyette. Lehet kicsit gyengébb, de nem lehet 5 kiemelkedő falembered.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Trettert kivágtuk... 8,2m szabadult fel a capbe.
Ez azért meglepett.
P@trik
Várható volt pedig ez is valamennyire, ott van Nick Harris, két elit guard között megoldja szerintem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964