Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ricky Stanzi FTW!!!! 😀 (Höri rögtön felugrik a bandwagonra 😀)

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
WR Corey Coleman, WR Jordan Payton, OL Spencer Drango, WR Rashard Higgins, DB Trey Caldwell LB Scooby Doo aláírta szerződését.

Jöttek még próbálkozni:

Tryout players - 14
42 LB Ryan Aelker (6-3, 255) - Bluffton
4 K Andrew Baggett (6-0, 213) - Missouri
40 RB Jordan Canzeri (5-8, 190) - Iowa
43 LB Ryan Flannigan (5-11, 230) - Kentucky
2 K Chad Hedlund (5-11, 178) - SMU
64 OL William McGahee (6-5, 325) - Arizona State
48 DB Eric Patterson (5-9, 200) - Ball State
7 P Zach Paul (6-3, 220) - Akron
15 QB Ricky Stanzi (6-4, 230) - Iowa
1 K Brent Wahle (6-2, 185) - Ohio Dominican
37 RB Marteze Waller (5-11, 217) - Fresno State
71 OL Isaiah Williams (6-2, 307) - Akron
47 LB Terrell Williams (6-2, 241) - Youngstown State
64 LS Kirk Willis (6-2, 242) - Cincinnati

46 lesznek összesen a rookie minicampen.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az elejen nagyon nem tetszett a Kessler-valasztas, de minel tobbet olvasok rola, annal inkabb megbaratkozok vele. Egy stabil backup szintet hozhat, 3. kor vegen belefer az ilyen. A tobbit meg meglatjuk, Hue keze alatt barmi lehet.

Young quarterbacks try too hard to win on every play. It’s not a question of work ethic or desire or even ability. It’s about understanding situations and exploiting them. Young quarterbacks have to learn what to NOT do.
 mattwaldmanrsp.com/2015/12/28/barbecue-poker-and-cody-kessler/
Joey Tribbiani
Csak nehogy még idén a kezdőbe követeljük 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Az elejen nagyon nem tetszett a Kessler-valasztas, de minel tobbet olvasok rola, annal inkabb megbaratkozok vele. Egy stabil backup szintet hozhat, 3. kor vegen belefer az ilyen. A tobbit meg meglatjuk, Hue keze alatt barmi lehet.

Young quarterbacks try too hard to win on every play. It’s not a question of work ethic or desire or even ability. It’s about understanding situations and exploiting them. Young quarterbacks have to learn what to NOT do.
 mattwaldmanrsp.com/2015/12/28/barbecue-poker-and-cody-kessler/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyhíjjáhúsz, rossz ómen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ő csak 1 évig hordta, Coleman remélhetőleg minimum addig mint Kosar 😊

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
 pbs.twimg.com/media/Chkf92KWEAAt9kd.jpg

Bernie Kosar után szabadon ?
Drip
 twitter.com/TheCoreyColeman/status/727626245182136320

Miles Austin utan szabadon 😀


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 pbs.twimg.com/media/Chkf92KWEAAt9kd.jpg

Bernie Kosar után szabadon ?

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Holtz +1 😊

A draftoltak után az UDFA-k között sem találunk RB-t, ez azért már tényleg érdekes. Cserébe Hue megint kiosztott egy nagy dicséretet a Crow-Duke párosnak.
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2016/05/hue_jackson_says_duke_johnson.html#incart_river_mobileshort_index

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Én odatenném J.P. Holtzot is, ű jobb blokker, talán a legjobb blokkoló TE az idei draftmezőnyben.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ki fogtat kozuluk egy ps helyet?
Janek
Nemhogy PS helyet, de rostert is foghatnak páran.
Craddock 2014-ben megnyerte a Lou Groza, vagyis a legjobb egyetemi rúgónak járó díjat. 19-ből 18 FG-t értékesített és mind a 44 extra pontot bevágta. A leghosszabb rúgása 57 yardos volt. Tavaly megsérült, 8/10-es mérlegnél. Coons ugyan megbízható volt tavaly, de 40 felett nem lehet használni, nem lepne meg ha a sokkal erősebb lábú Craddock megelőzné a preseasonben. Nem domeban játszunk, szél/hó /eső, kéne egy bivaly lábú kicker.
Alexander halmozta a szereléseket az egyetemen, 292 3 év alatt nem gyenge. Alulméretezett, de amilyen vékony az ILB poszt simán megfoghat egy helyet mint spec teamer és 5. linebacker.
Full back nincs a keretben, Skov is jó eséllyel indulhat egy roster spotért. Spec. teamben Alexanderhez hasonlóan kiválóan használható.
Az NT és UT posztokat hanyagoltuk a drafton, cserébe érkezett Lawrence-Stample UDFA. Ő is simán megfoghat egy helyet, Sheltonnak nincs nagyon cseréje. Az 5.-6. körbe várták, futás ellen money, pass rushban nulla.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Cleveland's rookie class grows to 25.
The Cleveland Browns on Thursday announced they have agreed to terms with 11 undrafted free agents.

Dominique Alexander LB, Brad Craddock K, Kenya Dennis DB, Mikell Everette DB, J.P. Holtz TE, Tracy Howard DB, Nile Lawrence-Stample DL, Mike Matthews OL, Kyle Rose DL, Patrick Skov FB, A.J. Stamps DB

Tankolunk 😊
P@trik
Patrick Skov-nak van valamilyen köze a Ninerses Shayne Skov-al?
Coolearie
de az S&P-ből ő a Pé 😉
 espn.go.com/video/clip?id=9984450


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Cleveland's rookie class grows to 25.
The Cleveland Browns on Thursday announced they have agreed to terms with 11 undrafted free agents.

Dominique Alexander LB, Brad Craddock K, Kenya Dennis DB, Mikell Everette DB, J.P. Holtz TE, Tracy Howard DB, Nile Lawrence-Stample DL, Mike Matthews OL, Kyle Rose DL, Patrick Skov FB, A.J. Stamps DB

Tankolunk 😊
P@trik
Patrick Skov-nak van valamilyen köze a Ninerses Shayne Skov-al?

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Ki fogtat kozuluk egy ps helyet?

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Cleveland's rookie class grows to 25.
The Cleveland Browns on Thursday announced they have agreed to terms with 11 undrafted free agents.

Dominique Alexander LB, Brad Craddock K, Kenya Dennis DB, Mikell Everette DB, J.P. Holtz TE, Tracy Howard DB, Nile Lawrence-Stample DL, Mike Matthews OL, Kyle Rose DL, Patrick Skov FB, A.J. Stamps DB

Tankolunk 😊
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
 twitter.com/RapSheet/status/727202243649396737
P@trik
Szerintem nem hiába hoztunk ennyi linebackert, már nem számolnak vele komolyan!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/RapSheet/status/727202243649396737
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
LB Scott Solomon, WR Saalim Hakim kirakva.
P@trik
Hakim egy hete jött 😀 nézegettem külföldi draft grade-ket, eléggé megoszlik a dolog, van ahol "C"-t kaptunk, PFF-en "A"-t 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
LB Scott Solomon, WR Saalim Hakim kirakva.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
szegény Higgins és Wright ismertetője nem került be a topikba, pedig már örültem a lelkesedésnek
Höri
1.
Egyetem
Colorado State
Életkor
21 (1994-10-07)
Magasság
6 ft 1 in (1.85 m)
Tömeg
196 lbs (89 kg)

Erősségek
Nagyon keményen beleáll az irányváltásaiba, kellő helyet biztosítva magának, hogy elszakadjon. Elkapás után, labdával a legveszélyesebb. Mindig a kezével kap el, nem engedi közel a labdát a testéhez, nagyokat nyújtózkodik, és látszik rajta, hogy egyre jobban koncentrál, hogy ne legyenek dropjai. A hosszú passzokat tévedhetetlenül számolja ki hová jön. Érzi, hogy a játék végén, szorongatott helyzetben hogyan játsza üresre magát a vonal mellett. Mély passzoknál mindig ő ugrik magasabbra. Úgy futja az útvonalait, hogy a cornerback csak nyújtózkodni tudjon utána.

Gyengeségek
Nagyon lassan indul el. A profik között élesebben kell futnia a route-okat mint eddig, ha el akar szakadni. A célterület környékén előfordul, hogy túlizgulja a dolgokat. Az explozív, nagy játékok százaléka visszaesett nála egyik évről a másikra, 25-ről 13%-ra. Átlag alatti fizikai erővel dolgozik. Beragadhat press coverage ellen, ha nem javít az indulási mozgásán. Blokkolásnál némi alibizés is tettenérhető nála.

Megjegyzések
Beceneve Hollywood Higgins. Texasi versenyző, aki mindössze 2 csillagos recruit volt, pedig végzős középiskolásként 1136 yardot és 10 TD-t ért el, remekelt az atlétika pályán, a kosárcsapatban pedig 17 pontot átlagolt. A Colorado State mellett csak a Louisiana-Monroe-nál volt látogatáson. Újoncként 68 labdát kapott el, 837 yardért és 6 touchdownt szerzett, ami az első évesek között kiemelkedő eredménynek számított. Másodévesen nagyot robbantott, 96 elkapásból 1750 yardot és 17 touchdownt szerzett. All-Americannek választották, és Biletnikoff-díj döntős volt Amari Cooper és Kevin White társaságában. 1995 óta nem volt all-American játékosa a CSU-nak. Juniorként egy meccset kihagyott és Garrett Grayson helyére új QB jött, de így is lett 75 elkapása, 1062 yardért és 8 TD-nek örülhetett. Ebben az évben is all-MWC első csapatos jelölt. Minden idők legeredményesebb Rams elkapója. A WR-edző Alvin Whitted a Colorado State-nél, aki 7. körösként 8 élvet húzott le az NFL-ben, neki biztosan jó hatása volt Higgins játékára. Hatalmas önbizalommal bíró játékos, akinél még kérdéses, hogy ki lehet-e indulni a 2014-es, elképesztő idényéből. Az NFL-ben nyilván nem kap majd akkora figyelmet, mint amivel 2015-ben szembenézett, de azt bizonyítania kell, hogy atletikussági lemaradását a ligaelittel szemben le tudja-e dolgozni, mint hagyományos, jókezű elkapójátékos.

2.

Egyetem
Arizona
Életkor
21 (1994-08-28)
Magasság
6 ft 1 in (185 cm)
Tömeg
246 lb (112 kg)

Erősségek
Elit ösztönei vannak. Úgy indul el a jó irányba mintha tudná, hogy milyen játékot hívtak a támadók. Rendkívül aktív, állandóan a labda közelében van, mindig kész a vadászatra. Hatalmas tűz lobog benne. Gyorsan lép föl a line of scrimmage-re, ahol megsemmisítésre készül. Képes elterelni, visszavágásra kényszeríteni a futókat. Érzi a snap időpontját, úgy suhan át a lyukon, mint a puskagolyó, ezért veszélyes blitzelő. 2014-ben 163 szerelés, 29 TFL, 14 sack és 6 kierőszakolt fumble volt a statisztikai lapján, sokak szerint minden idők legproduktívabb idénye volt ez linebackertől egyetemen. Csípője segítségével csapódik bele ellenfelébe, majd a lábával be is fejezi a szerelést. A pályán gyorsabb a mért idejénél köszönhetően az ösztöneinek és a robbanékonyságának. Oldalirányban is agilis, le tud válni a blokkokról.

Gyengeségek
Meg kell tanulnia, hogy hogyan hasznosítsa a benne rejlő erőt és szenvedélyt, így javítva a mozgáskoordinációját. Túl gyakran kerül a földre a felpörgetett motorja miatt. Átlagos atléta átlag alatti egyenes vonalú sebességgel. Magasan játszik. Derekát és térdét is jobban kellene hajlítania, hogy jobb helyen legyen a vállvédője és több befolyást szerezzen. Szerelési technikáján lehet még fejleszteni. Befolyásszerzési hiányosságai miatt időnként átfutnak rajta. Irányváltásoknál merev, ami arm tackle-ökhöz, elhibázott szerelésekhez vezet. Néha túl sokat gondolkozik, így elfut mellette a játék.

Megjegyzések
Édesapja hívta "kicsi Scooby-Doonak", innen ragadt rá a becenév, a teljes neve egyébként Philip Anthony Wright III. Apukája szintén focizott a Long Beach State-en, jelenleg a Santa Rosa Junior College softball csapatának vezetőedzője, nővére Ashley az Illinoison softballozott. Scooby a focicsapatban LB-t és RB-t játszott, mellette súlylökésben is tehetségesnek tartották. 2-csillagos recruitként csak az Arizona ajánlott neki ösztöndíjat. True freshman évében 13 meccsen játszott, 12-szer volt kezdő SAM, 83 szerelés, 9.5 TFL és 1 INT (Marcus Mariota passzát halászta le) volt a termése, Freshman All-American a 247sports.comnál, említésre méltó az All-Pac-12 válogatottban. 2014-ben övé lett a Bronko Nagurski Trophy, a Rotary Lombardi Award és a Chuck Bednarik Award, azaz az NCAA főedzők, a média és az egyetemi sportvezetők szerint is ő volt az Év Védője. 2015-ben összesen 3 meccsen tudott csak pályára lépni, előbb a bal térdében szakadt el az oldalsó meniszkusz, majd a jobb lába ficamodott ki. Mindenesetre a 3 meccsen amin játszott összehozott 23 szerelést és 2 sacket, és a New Mexico Bowl MVP-je lett. Scooby Wright valószínűleg nem fog szemkápráztató eredményeket felmutatni a combine-on és a sérülésekkel tarkított 2015-ös idénye miatt kicsit a háttérbe szorult a drafttal kapcsolatos beszélgetésekben, de az ösztönei, a statisztikái és a benne égő tűz miatt a draft 2. napjának biztonságosabb választásai közé tartozik. A későbbiekben előrébb is kerülhet azoknak a csapatoknak a boardján, ahol fontos a kiemelkedő egyetemi produkció. Sokan állítják párhuzamba Zach Thomasszal és Chris Borlanddel.


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nehéz ilyenkor értékelni a draftot, úgy is csak akkor leszünk okosabbak ha már legalább az edzőtáboron túl vagyunk, mindenesetre az LB sor igen meglett erősítve, én nagyon kíváncsi leszek erre a 2016-os Horton féle védelemre, remélem zúzni fognak. Az offensebe kellettek a playmakerek, most jöttek elkapók bőven, meglátjuk mennyire lesznek tényleg produktívak, de remélhetőleg RGIII-nak lesznek célpontjai.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Még a végére, (nem mellveregetés céljából), hogy mennyi jött be a beharangozóba íróttak közül.
Drip
jók voltak a kérdések 😀

Fasza összefoglaló lett, remélem igazad lesz az Ogbah-Nassib duóval kapcsolatban, elit pass rush és Cleveland Browns, nem áll össze a kép 😊 Több helyen is olvastam, h. a base defense inkább 4-3 under lesz, ebben az esetben már kicsit jobb a kép, mindig lutri ez a 4-3 DE -> OLB átállás.

Összességében nekem is tetszik a draft, szépen foltoztuk a lyukakat és végülis az is bejön, h. nem egy játékoson múlik 1-1 poszt megoldása (WR, ILB, EDGE). Ellenben mindig lesz egy kis hiányérzetem az elszalasztott(?) top QB választás miatt, ha Lynch beválik megint foghatjuk a fejünket.
A már említett RB-poszt valóban nagyon kimaradt, ami azért is meglepő, mert Huenak elég fontos a futó. Az, h. TE-t nem húztunk (bocs, Devalve) elfogadom, nagyon gyenge volt a felhozatal, felesleges lett volna erőltetni.

B körüli, az, h. + v. - tök mind. A-t nem adnék, egy C-nél viszont jobb volt 😛 Jövőre két első és két második, ezt se felejtsük.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Semmi sok, csak 1-2 szó

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13076668_10154231801579684_5735184030523870649_n.jpg?oh=9dc3dba82f0495bda84087c0ef3430df&oe=57B847FA

Corey Coleman - Hmm, oké ... Kellett a WR tény és való, 20 TD-vel vezette ezt a statot, deep threat tehát totál beleillik a rendszerbe de nem lepődnék meg ha a később húzott Higgins nagyobb sztár lenne. Ennek ellenére örülök (mostmár) neki,és ha tényeg megtanítják a fly route-on másra is akkor hosszú évekre meg van az nr1 elkapó

Emmanuel Ogbah - Ez kifejezetten tetszik, gyors reakcióidő, erős kezek, jó bull rush ... 34ben is megvan a kezdő benne, nem aggódom miatta. A stat lapokat ő is szépen megtöltötte 😊

Carl Nassib - Én őt is csíptem egyetemen, és ha Ogbah nem jött volna talán jobba örülnék az érkezésének. Mindenesetre jó picknek tartom, de sok meló lesz vele azért, és nem is venném tényezőnek rookie-ként. Mindenesetre nagy az upside. 15,5 sac, 6 kiharcolt fumble, úgy hogy 2 meccsen nem is játszott. Persze,hogy iskolarekord 😊

Shon Coleman - Ennek kifejezetten örültem, el is felejtettem a pick pillanatába, hogy még bent van ezért csak pislogtam, hogy wtf 😀 Véleményem szerint első naptól kezdve feledtetni tudja Scwartzot, high character játékos, aki futásblokkolásban jelenleg előrébb tart, de passzblokkolásban sincs elveszve.

Cody Kessler - Meh ... jó hát kellett qb, és vele se lenne bajom ha mondjuk az 5.ben jön. Csereirányítóként jó lesz, kétlem, hogy bárki látná benne a kezdőt. 10 yardon belül fasza, footbal iq meg szép release de na, ez azért bőven kevés még. Statok szempontjából ő sem szégyenkezhet

Joe Schobert - Újabb produktív játékos. WILL linebackernek jó lesz, nem lepődnék meg, ha már ő lenne a kezdő a szezonkezdetén. Coverben és spec teamben is kifejezetten jól lehet majd használni.

Ricardo Louis - Itt még nem sejtettem, hogy mennyi wr fog jönni, és már itt Higginsért izgultam. Nem azt mondom, hogy csalódott voltam, hiszen végre megjött a magas wr. 1 éve volt igazán bizonyítani. Elég nyers játékos, biztos, hogy lesznek dropjai, de bízok benne, hogy fog fejlődni. Jó route futó, oldalvonal mellett is jó lábmunkával.

Derrick Kindred - a poszt oké, de a játékos ... háááát... Nem hinném, hogy UDFA-ként ne lett volna elérhető. Nem is nagyon tudok mit mondani róla. Big hitter safety. Special teambe lehet talán leghamarabb találkozni majd vele.

Seth Devalve - Who? Róla végképp nem tudok mit mondani. TE-ként lehet vele kísérletezni

Jordan Payton - WR jelöltjeim közt volt, így örültem neki, de azért már ráncoltam a homlokom, a sok wr láttán. Jó fizikumú wr, aki méltánytalanul kevés figyelmet kapott, holott nagyon nagy segítségére volt a UCLA offensének. Mint mondtam lelkes blokkoló, és bár nem fog elszakadni a védőjétől, nincs meg hozzá a gyorsasága, ennek ellenére 14db 25+ yardos elkapása volt tavaly.

Spencer Drango - Kellett mindenképp egy nagydarab OG. Depthnek mindenképp jó, kezdőnek már nem hinném.

Rashard Higgins - Hollywood Higgins! Végre! Nem értem, Ricardo, hogy lehetett magasabban a boardon mint Higgins. Persze azt se, hogy csúszott eddig. Képes elszakadni védőjétől, és elkapás után kifejezetten veszélyes. Nem a testével kap el. Hosszú játékoknál, rá szintén lehet számítani. Itt valahogy nem érdekelt, hogy a 4. wr 😛

Trey Caldwell - ?

Scooby Wright III - Szép lezárása a draftnak. Azt hittem 5. ben kimegy így meglepődtem, hogy betudtuk rántani. Schobertnél említettem, hogy kezdő lehet, nos azon se lepődnék meg,hogyha a 2 rookie kezdene középen. Ösztönös, tackle gyár csuklós buszhoz hasonló sebességgel. Én azért imádtam mint prospect és örülök is,hogy ide került

Még a végére, (nem mellveregetés céljából), hogy mennyi jött be a beharangozóba íróttak közül.

"Elkapók közül akik szóba jöhetnének nálam (Nem feltétlenül vertical threat) az Rashard Higgins, ... "

"Pass rushereket teikntve Kaufusi, és Nassibb kb ugyanazon a szinten vannak, bármelyik jó választás lenne a mi védelmünkbe."

"(Ogbahnak tudnék örülni, ha lejönne 2. elejére)"

"Scooby Wright kb ugyanez aki egy Chris Borland 2.0"

"Jordan Payton WR Nagyszerű route runner és lelkes blokkoló is... blabla"

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szegény Higgins és Wright ismertetője nem került be a topikba, pedig már örültem a lelkesedésnek

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
A hetedik kör végén biztossá vált, hogy ti nyertétek a draftot. 😊
Jövök a bandwagonra!