Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem ismerem Coleman-t, de örülök a WR húzásnak, szerintem ez volt a legjobb opció, ha már a class legjobb irányítói nem jöttek, akkor a legjobb elkapók közül választottunk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Na akkor nézzük, az egyik szemem még nyitva tudom tartani 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Fasza!

15-ön jöhet Treadwell v. Lynch.
Joey Tribbiani
Jaja ott már jöhetnek!
Bad 31
Ha Lynch, egy dolog a lényeg, ne 22-re jöjjön 😊
Joey Tribbiani
Igen, elég volt a 22-es csapdájából 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Fasza!

15-ön jöhet Treadwell v. Lynch.
Joey Tribbiani
Jaja ott már jöhetnek!
Bad 31
Ha Lynch, egy dolog a lényeg, ne 22-re jöjjön 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Fasza!

15-ön jöhet Treadwell v. Lynch.
Joey Tribbiani
Jaja ott már jöhetnek!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Fasza!

15-ön jöhet Treadwell v. Lynch.

According to reports, the #Browns received this year's 15th overall pick, a 2016 3rd round pick and a 2017 2nd round pick from the Titans.

Jövőre két első, két második kör.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Érik a Buckner pick? 😊 Nyolcadiknak most neki örülnék, vagy tradeljünk kicsit lentebb és akkor jöhet Lynch.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Van aki most kelt rajtam kívül? 😊
Bad 31
Jelen 😀
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Van aki most kelt rajtam kívül? 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
The two guys we felt good about were [Derek] Carr and [Jimmy] Garoppolo. Just projecting the guys we thought would be there, we all thought [Teddy] Bridgewater would be gone.”

Manzielről: He was high on our board, but the opinions were mixed. He was not our No. 1. But he was a guy we felt we could do some things with. He clearly had an NFL skill-set and leadership ability. But the unfortunate part is for him to be successful in the NFL, as we all came to realize, if you have some limitations -- in his case, size -- you have to be elite in all other areas, and that includes the off-the-field stuff. That ultimately was his undoing.Mike Pettine
Nehéz erre mit mondani.

Nagyon remélem Haslam messze elkerüli ma a war roomot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lököm én is a lájkokat 😉 😛
Drip
Jól megszívtad, joey húzza be a megérdemelt like cunamit 😀
peach
magaménak érzem őket 😀
Deforest Buckner több mockban is szerepelt nálunk 1/8-ra, viszont ha nem siklottam át felette, nálatok szóba se került, róla mi a véleményetek?
Bad 31
Kicsit meglepődnék, ha őt draftolnánk, de benne van a pakliban. Egy jó felépítésű ,gyors játékos aki csak a bull rusht ismeri. Így foglalnám össze.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Remek osszefoglalo, koszonom!
Buckner hianyzik belole, de fogjuk arra, hogy azert mert tuti elviszik elolunk 😀
Ha nem lesz benn akkor Ezekiel v Bosa is remek valasztas lenne, ezeknek orulnek.

A tobbit meg holnap reggel meglatjuk!
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt jól összeraktátok srácok, én ezzel kapcsolatban csak ismételni tudom magam, az első pickkel BPA-aznék, annyi kikötéssel, hogy valami playmakert, egy hangadó játékost húznék akit észrevenni, hogy a pályán van. Ha marad az 1/8 én nem húznám be ott Lynchet, viszont Bosa-val egyre jobban szimpatizálok, bár tudom, hogy az megint védelem... Deforest Buckner több mockban is szerepelt nálunk 1/8-ra, viszont ha nem siklottam át felette, nálatok szóba se került, róla mi a véleményetek?
Bad 31
Klasszik 3-4-es END-nek mondják, nagyon népszer hozzánk 1/6-ra. Szerintem ha bent lesz, és se Tunsil, se Ramsey nem csúszik le, akkor behúzzuk (legalábbis remélem). 😊

Aztán lehet nálatok landol 1/8-on.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Minden elismerés srácok, igen jó írás lett. 😊

Nekem nagy favoritom Buckner én nagyon látom benne a romboló állatot.
Mondjuk Sheltonba is láttam tavaly, de nem rengette meg a világot a szoknyás eddig.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ezt jól összeraktátok srácok, én ezzel kapcsolatban csak ismételni tudom magam, az első pickkel BPA-aznék, annyi kikötéssel, hogy valami playmakert, egy hangadó játékost húznék akit észrevenni, hogy a pályán van. Ha marad az 1/8 én nem húznám be ott Lynchet, viszont Bosa-val egyre jobban szimpatizálok, bár tudom, hogy az megint védelem... Deforest Buckner több mockban is szerepelt nálunk 1/8-ra, viszont ha nem siklottam át felette, nálatok szóba se került, róla mi a véleményetek?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
lököm én is a lájkokat 😉 😛
Drip
Jól megszívtad, joey húzza be a megérdemelt like cunamit 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lököm én is a lájkokat 😉 😛

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A védelem vezére 2013 után ismét Horton. Nagyjából lehet tudni mi várható tőle, 3-4/4-3 under alap felállás, sok egzotikus formáció és még több blitz. Amiben bízhatunk, h. a Titans D elég sokat javult Horton második évére. Na és az is biztos, h. a Pettine/O`Neil kombónál nincs lejjebb. Peti szerint a védelem legfontosabb egysége a secondary, főleg a CB-sor /press man coverage/, Hortonnál ez a front7 és a linebackerek.



DL: Bryant, Hughes, Cooper, Shelton, Meder, Wynn

Az első két játékost jól ismeri Ray, három éve is itt voltak. Valszeg mindkettő kezdeni fog, Bryant 5-tech, Hughes 3-tech poszton, Shelton pedig középen. Cooper sub-felállásoknál hasznos játékos lehet. Nem rossz ez az egység, ha mindenki egészséges, cserét pedig lehet találni a hátsó körökben.

LB: Kruger, Orchard, Mingo, Solomon, Davis, Kirksey, Carder, Jeffcoat, Tuggle // Armonty Bryant

Itt is vannak ismerős arcok, Kruger és Mingo is Hortonnal együtt érkeztek anno. Utóbbi komolyan veszi, h. ez az utolsó lehetősége, felszedett 20 font izmot, h. a futás ellen hatékonyabb legyen. Sajnos a fő probléma, h. klasszis pass rusher továbbra sincs. Középen a ’top’ offseason igazolás, Demario Davis fog zúzni Kirksey mellett… a Jetsnél nem nagyon marasztalták… Hortonnál az ILB poszt elég fontos, pre-snap imádja velük kavarni a kártyát, ez a Davis-Kirksey duó viszont iszonyat vékony ehhez.

Joey: Borzasztó átlagos ez a front 7, ki hozhat egy kis színt az egységbe az első kör után? Elvesztettük a zónázásban legjobb linebackerünket, Robertsont, ki az, aki pótolhatná a középső körökből?

Drip: Rengeteg opció szóba jöhet. DE/OLB/ILB

34DE. Rögtön kezdek egy WTF pickkel (tézissel). Mivel úgy néz ki Nkemdiche csillaga az off-seasonben nemhogy nőtt volna, inkább halványult, én nem lepődnék meg, ha kicsúszna az 1. körből. Ez esetben (bár tudom voltak problémái és jó lenne az ilyen játékosokat kerülni) nem-e lenne hasznos berántani őt? Szerintem simán tudna a szélen karistolni, atletikus játékos, aki futás ellen is hasznos. Persze sokan DT-ként képzelik el és mint mondtam ez inkább csak egy feltevés.

Pass rushereket tekintve Kaufusi és Nassibb kb ugyanazon a szinten vannak, bármelyik jó választás lenne a mi védelmünkbe.

Classic two-gap run-stuffernek meg jöhetne Jonathan Bullard, ő biztos, hogy tud szerelni, jó felépítésű is gyors és ha nagyon kell azért veszélyt is jelenthet az irányítóra.
(Ogbahnak tudnék örülni, ha lejönne 2. elejére)

OLB: Elég jó a felhozatal Dodd, Spence, Lawson mind első körösnek tűnik, de valaki úgyis lejön a 2. elejére, bárki is az bátran rámehetnénk. Mingo-hoz képest szerintem mindegyik javulást hozna. Hátsóbb körökből Jordan Jenkinst szívesen látnám nálunk, egy hibrid edge rusher (cover skillek nélkül) vagy Josh Perry, aki ugyan a játék egyik elemében sem kiemelkedő, de mindenben otthonosan mozog. Mellesleg lehet, hogy ő már az ILB kategóriába tartozik ez esetben szintén tartom, hogy hátrébb jöhetne.

ILB: Tyler Matakevich klasszik tackle gyár (és hajlamos elhibázott szerelésekre is) aki mindent belead, nagyszerű első lépése van és még közönség kedvenc is. Scooby Wright kb ugyanez aki egy Chris Borland 2.0.



CB: Haden, Tramon, Desir, Gaines, Gilbert, K`Waun Williams

Papíron még mindig jó ez az egység, inkább Pettine rendszerét hibáztatom a tavalyi szenvedésért. Horton alatt eléggé élt a secondary, Haden és Ward is Pro Bowlerek lettek, passz ellen 3. helyen végzett a védelem.

Joey: Haden a szélen, K’Waun a slot receiverrel szemben biztos pontnak tűnnek, Joe túloldalán azonban van egy kisebb lyuk. Gaines és Desir is mutattak bíztató jeleket tavaly, rájuk bíznád a posztot v. inkább berántanál valakit a középső körös pickek egyikével?

Drip: Mind a kettő. Desirben talán kicsit jobban bízok, de mindenképp ohznék CB-t 4. – 5. körben. És persze Hargreavesről sem feledkezhetünk meg, hisz ő is szóba jöhet mint 1. választás. Persze akármennyire is szeretem, mint prospect, jobban is fel lehet használni azt a picket. Ezen kívül Cyrus Jones, Eric Murray, Zack Sanchez mind szóba jöhetnek. A campben és szezon közben úgyis eldől mire képesek.

 img.bleacherreport.net/img/slides/photos/004/032/324/hi-res-7cba220f9e720adb773cbea05891dab6_crop_north.jpg?w=630&h=420&q=75

S: Ibraheim Campbell, Poyer, Rahim Moore, Baker, Don Jones

A tavalyi két kezdő távozott, különösebb aggodalomra még sincs ok. IC-ről ezt a cikket mindenképp ajánlom,  www.dawgsbynature.com/2016/4/8/11354792/krupkas-film-room-a-look-at-ibraheim-campbell. Az FS poszt már nagyobb kérdés, kétség kívül gyengültünk itt, de ne feledjük Horton volt az, aki Gipsont 2013-ban betette a kezdőbe.

Joey: Ha mégsem az offensebe hozunk embert az első pickkel, a Ramsey/Bosa/Jack trióból kinek a csúszásának örülnél a legjobban? Ramsey hatalmas lökést adhatna a secondarynek, akár CB, akár FS poszton; Bosával lenne igazi pass rush threat; Jack pedig hosszú évekre megoldhatná az ILB gondokat.

Drip: Ramsey valóban nagy upgrade lenne, de ugyan akkora lökést adna Hargreaves, akinek még csúsznia sem kell. Jackről jönnek a hírek, hogy nem jó a térde, elég rizikós pick lenne. Úgyhogy azt mondom Bosa. Ő igazi nagy lökést adna a védelemnek, Horton biztos arcon pörögne… de még én is 😀

Joey: Van három negyedik és három ötödik körös pickünk, jó lehetőség egy csúszó v. sleeper játékosra. Ki a két kedvenc sleeper prospected, akit szívesen látnál barnában?

Drip: Elég nehéz kettőt megnevezni de azért megpróbálom. Mondjuk offense és defense.
Offense: Jack Allen C/OG
Fentebb Graham Glasgow-t emlegettem ,mint favorit, Allen-t viszont azért nem írtam oda mert őt kifejezetten C-nek látom, persze meglehet próbálni a bemozgatását. Mindenestre ha Erving nem válna be, Allent szívbaj nélkül beállítanám

Jordan Payton WR
Nagyszerű route runner és lelkes blokkoló is. Nem egy deep threat, de rövid és közepes passzoknál nagyszerűen lehetne használni.

Defense:
Victor Ochi OLB
Alapból kedvelem az FCS prospecteket, nem volt nehéz választani közülük. Sok munka lesz vele, de 6.-7. körben már nem oszt, nem szoroz. Tehetsége van a poszthoz ez biztos egy jó védőkoordinátorral meg kitudja hol a határ.

Tyler Matakevich LB
Már volt róla szó, Kirksey-Davis páros közül bármelyiket válthatja akár az első naptól fogva. (zárójelben jegyzem meg Miles Killebrew nevét akit azért nem írtam mert a SS poszt Campbell-el megoldódhat Killebrew pedig csak a nyakára jönne, persze lehet ki is játszaná simán 😛)


Joey: 2013-ban 5, egy évvel később 6,tavaly viszont 12 játékost draftoltunk. Idén megint van bőven pick, mi a tipped, hány (draftolt) rookieval kezdjük a training campet? Mennyire lesz jó a jövő évi class, megérheti 2016-os pickekből betárazni?


Drip: Mindig jobb a jövő évi class ez egy ördögi kör. Én azt mondom, mivel rebuilding van 10 rookie körül leszünk. 1-2 picket persze megéri eltenni jövőre, az csak jó ha van extra pick.


Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Nagy a csönd a Super Bowl draft előtti napokban, úgyh. összedobtam egy kis beharangozót/roster áttekintőt és feltettem pár kérdést a topik college-gurujának, Dripnek 😊 Még egyszer köszi a válaszokat! 😊

Hosszú elemzést nem akartam – új HC, új GM, új rezsim, így tényleg csak találgatni lehet, h. mennyit számít 1-1 nyilatkozat, pre-draft interjú és visit. Mindenhol a Moneyballról olvasni, pedig ha jobban megnézzük az utolsó két rezsim majdnem ugyanazt csinálta, mint amit Sushiék idén.

2011.: egy év Manginivel való kényszerházasság után fullosan elkezd dübörögni a Holmgren-Heckert-Shurmur gépezet: nagynevű szabadügynök igazolások (Dmitri Patterson, Brandon Jackson vagy Usama Young), majd a csattanó… letrade a drafton! Az 1/6-os pickért cserébe jön az 1/27. + 2., 4. + 2012-es 1. és 4. körös pick. A végeredmény ismert (T-Rich, Weeden). A biztos, playmaker választás helyett (Julio Jones, mert bizony akkor is WR hiány volt) inkább lefelé mozgás és a DL erősítése (Phil Taylor). Ott dőlnek el a meccsek ugye.

2014.: megint két első körös pick köszönhetően a Coltsnak, de a kézenfekvő – oldjuk meg a legnagyobb needet a legjobb emberrel elv helyett / WR Watkins v. OLB Mack / ismét machinálásba kezdünk. Aztán a ’biztos’ befektetést is skippeljük /Teddy és a 100.000 dolláros elemzés/ és a csövesre hallgatunk /Jancsi/.

Ezért nem örültünk itt a topikban páran az újabb letradenek, mindezek ellenére persze működhet, mégpedig Hue miatt. Ezúttal nem egy noname, rookie HC ül a padon (Shurmur, Pettine) aki örül, h. megkapta élete lehetőségét és lenyel mindent, hanem egy viszonylag sokat megélt edző, aki mehetett volna máshova is.

Ez lehet az idei draft fő kérdése: mit akar Jackson? Nem pedig, h. mennyire dübörög a „moneyball”. Nem véletlenül jött ide a Bengalstól, ahol pár év múlva valszeg megkapta volna a vezetőedzői posztot. Nem ok nélkül skippelte a new yorki gépet, ami Maráékhoz repítette volna. Valamit ígértek neki, amiért minket választott…

A kinevezése után pár nappal megkérdezték, h. a QB mellett melyik a három legfontosabb poszt az O-ban, milyen típusú játékosok nélkülözhetetlenek a sikeres szerepléshez.

1. OT: „The big guy”
2. WR: „Dominant vertical threat”
3. RB: „bell cow/playmaker/physical aggressive runner”

Az első Thomassal nagyjából pipa, utána viszont... Nézzük röviden hogyan áll a roster, inkább az O-ra fókuszálva.



QB: Griffin III, McCown, Davis, Shaw

Sokat beszéltünk a kérdésről, Hue pontosan tudja, mennyire fontos a poszt, lsd. a Palmer trade. Nagy meglepi lenne, ha ezzel a négyessel indítanánk a szezont. Idén valszeg Goff volt a fő célpont, Wentz a kevés tapasztalat miatt pedig annyira nem jött be, h. ½-t áldozzanak rá.

Joey: Magas, prototípus felépítésű, jó karerejű irányítót keres Hue. A második vonalból Lynch és Cook is ilyenek. Bevállalnád valamelyiket, vagy inkább várjunk egy évet, ha már Goff és Wentz nem kellett?

Drip: Mindenképp hoznék qb-t, viszont sokat nem várnék vele, max a 2. körig. Nem hiszek abban, hogy Cardale vagy Hack a padon ülve kezdő QB-k lesznek. Lynch és nagyon fogcsikorgatva Cook viszont jöhetnek. Lynch-et szerintem nem kell ecsetelni az első mondat róla szól konkrétan. Mindenféleképpen őt preferálom Cookkal szemben. RG3-hez hasonló stílusú játékos, a playbookot sem kéne átszabni. 1/8ra reach lenne? Valószínűleg igen főleg, hogyha a padra jönne. Ezért ezt csak egy letraddel tudnám elképzelni, vagy igazi mák esetén 2/1re. De ha Hue úgy érzi 1/8ra ő kell, akkor ő kell. Amit még Lynchez fűznék az az, hogy kicsit vicces, amikor azzal jönnek, hogy gyenge ellenfelek ellen érte el amit elért, míg Wentz-nél ez véletlenül se jelent gondot. Cook-nak is ott a felépítése, a karereje, de ő rizikó nélkül ott lesz 2. kör végén is még. Viszont nem hinném, hogy megoldás lenne, inkább ilyen tessék-lássék húzzuk az időt pick, ami ismerve a mi helyzetünket, nem hiszem, hogy belefér. Sokkal többet nem fűznék ehhez a témához, többször is átnyálaztuk már magunkat rajta.



RB: Crowell, Duke, Malcolm Johnson, Mostert, Wilson, Watson

Egy dolog biztos: az új HC-nk imádja a földön tartani a labdát. 2014-ben 503 passz-, és 492 futójátékot hívott, egy évvel később 505/467 volt az arány. Szinte 50-50, manapság nem túl gyakori. Crowellnek voltak jobb és rosszabb meccsei, az upsideja elég kicsi. Duke a passzjátékban kiválóan használható, de az első két down-nál kérdéses a szerepe. A power running game felé tolódik a hangsúly, maradnak ugyan ZB elemek is, de egy Crowellnél konzisztensebb játékos bőven elférne, miután sokkal többet fogunk futni Hueval. Leértékelődött a poszt, a T-Rich húzás is mindenkiben élénken él, de lehet, h. egy akkora tehetség, mint Elliott nélkülözhetetlen eleme egy Jackson-féle offensenek, ezen kívül az idén v. jövőre behúzandó irányítónak is nagy segítséget nyújtana egy tényleg működő futójáték.

WR: Gabriel, Hartline, Hawkins, Jennings, Moore, Pryor, Hall

Hawkot ismeri Hue… kb. ennyi a pozitívum. Köszönjük meg még egyszer Farmernek, h. az elmúlt két évben a klasszis Vince Mayle-t leszámítva senkit sem hoztunk elkapó posztra. Mélységi célpont nincs, csakúgy mint red zone target… Amiben bízhatunk: a 2011-es Raiders top elkapói a következők voltak: DHB, Michael Bush(RB), Denarius Moore, Kevin Boss (TE). Hue imád mélyre dobálni, a Bengalsnak tavaly összesen 63! 20 yardnál hosszabb sikeres passza volt, ez a 4. legtöbb a ligában. A probléma, h. nekünk nincs egy AJ Greenünk.

Joey: A két legjobb offensive playmaker Treadwell és Elliott. Melyiküket preferálod top10ben? Későbbi körökben ki lehet a Hue által említett "dominant vertical threat" és "physical, aggressive runner", ha egyáltalán van ilyen?

Drip: Nehéz megmondani. A WR nagyobb need szerintem Elliott viszont nem lesz Trich ez biztos (2 év múlva lehet Skip Bayless szintű balfácán leszek az ilyen kijelentésekkel 😀). Megint csak azt tudom mondani, hogy ez Hue-éktól függ és én bízok bennük. Treadwell egyébként fasza WR, és végre nem egy olyan játékos aki éppe, hogy megvan 6’0 … Hosszú kezek, mindent lehúz amit köré dobnak, nem gyors ugyan, de az Ő játéka nem is erre épül. Kulcs szitukban is megbízható. Dez Bryant maybe? Franc se tudja ilyenkor mindig beleszeretek a gondolatba, hogy jöjjön akkor Ő, hisz tuti elérhető lesz. Ellenben Doctson is elég csábító, kérdés 2. körben bent lesz-e még. Necces, max. ha mondjuk valaki beleszeret Fullerbe és Colemanbe, akkor lejöhet hozzánk. Apropó, az előbb említettek egyikét se húznám, szerintem durván túlértékelt mind a 2 elkapó, annak ellenére, hogy mind a kettő beleillik a vertical threat kategóriába. A letrade egyébként itt is szóba jöhet, Treadwell és Doctson kapcsán is. Elkapók közül akik szóba jöhetnének nálam (nem feltétlenül vertical threat) az Rashard Higgins, Tyler Boyd, Charon Peake és Kolby Listenbee (kifejezetten csak deep threat ) esetleg, hogy kicsit homerkedjek Marquez North hátsó körökbe vagy UDFA ként 😛

Röviden a futókról is. Zeke megéri a top10-et, igazi playmaker és legalább miatta megérné néha Browns meccset nézni (Johnny says hello). Utána kik jöhetnek szóba? Derrick Henrytől nagyon félek, lehet, hogy úgy néz ki mint egy állat, de nem igazán hiszek benne. Prosise nálam titkos favorit, hasonló felépítésű mint Zeke, esetleg Jordan Howard is megérheti a picket (2.-3.kör)


TE: Barnidge, Bibbs, Telfer

Barnidge legalább maradt… Dray, az első számú blokkoló TE viszont nem, őt mindenképp pótolni kell, főleg, h. Jackson előszeretettel használja a két összekötős felállásokat.

Joey: Barnidgenak nem az erőssége a futásblokkolás, ki a legjobb blokkoló TE akiben azért némi elkapó potenciál is lakozik?

Drip: Elég ramaty a felhozatal idén, korai picket nem is lőnék ide, de Nick Vannett lehet az akire te gondolsz. klasszik Y Tight End, fasza a futásblokkolásban, és dobhatsz is felé, OSU player, mi kell még? 😀



OL: Thomas, Bitonio, Erving, Pasztor, Bailey, Bowie, Bofelli, Gerhart, Miller

Volt már erősebb ez az egység, de annyira azért közel sem gyenge, h. megint egy top10-es picket invesztáljunk bele. Mert persze, a falaknál dőlnek el a meccsek, de egy RT nem fog pontokat feltenni a táblára. És mit mondott Andrew Berry a minap egy interjúban?

„I don’t know that we here have a hard philosophy for any particular position, “Ultimately, look, I like guys who score touchdowns. You like guys who score touchdowns?”Andrew Berry
Ezek után meglepne egy korai OL választás. Hue lemondott az 1/2-es irányítóról, vajon beáldozna még egy top10-es game changert – legyen az wr, rb v. olb- egy offensive tackleért?
OT/G draft természetesen lesz, Hue különösen imádja mozgatni a guardokat; Bitonio-tól is fejlődés kell. Greco inkább technikás blokkoló, az ő helyére jöhet valaki és persze Schwartzot sem ártana pótolni, de nem lepne meg, ha idén tackle poszton a Pasztor/Bailey párossal próbálkoznánk.

Joey: Tegyük fel Tunsil valamiért csúszik és elérhető 1/8-on. Behúznád ebben az esetben, mint Joe Thomas utódot?

Drip: Na ez a gyilkos kérdés. Sokáig is vakargattam a fejem ezen, de arra jutottam Tunsil nem jön le eddig 😀 Persze tegyük fel, hogy igen. Nem kérdéses, hogy a class legjobbja (legalábbis posztját tekintve) és még hosszabb évekre biztos lenne az LT poszt. De nem, nem draftolnám. Egyszerűen nem Ő kell nekünk, hanem ahogy fentebb is említve van, olyan játékos aki TD-t tud szerezni. Ugyanazt eljátszani mint Ervingel elég Brownsos lenne mondjuk …

Joey: Kicsit erősebb, de azért némi lábmunkával megáldott guardot keresünk, hol húznál ilyen játékost és ki a top jelölted?

Drip: Vadal Alexander elég erős és még finom voltam 😀 A lábmunkája sem rossz, de azon azért van mit javítani. Futásban viszont nagyon hasznos lenne, Zekét rendesen tudná támogatni. Graham Glasgow a másik favoritom, Shrine Gamen és Senior bowl edzéseken is menő volt, nem is feltétlen C-nek hoznám. Kicsit előrébb Joe Dahl az aki még eszembe jut, neki remek lábmunkája van, ami viszont kicsit aggaszt, hogy OG-ként nem sokat játszott és egyesek nem is látják benne a maulert. Ettől függetlenül szerintem megérné a 3. körtől. Mindenesetre a top jelöltem Alexander.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/725336312752934912


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
Nem beszólás senki irányába, tényleg, csak érdekes kérdés, hogy volt már olyan valaha az NFL történelmében, hogy egy csapatnál volt az 1/1-es és az 1/2-es választás is??? Mert jövőre azért lehet rá esély a jelenlegi helyzetet és eseményeket nézve.
Awesome88
Én nem veszem beszólásnak, de az hogy a Philly akár 1/2 lenne...😀
Egyébként volt ilyen. Például 58-ban mikor mindkettő pick a Chicago Cardinalsnál volt, egyébként ez volt az utsó év, mikor még lottery bonus pick (1/1) is volt. Ezután 1992-ben jött a Colts ugyanezekkel a pickekkel az első körben (utolsó draft a 12 körös rendszerben). 92 óta pedig nem történt ilyen.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Nem beszólás senki irányába, tényleg, csak érdekes kérdés, hogy volt már olyan valaha az NFL történelmében, hogy egy csapatnál volt az 1/1-es és az 1/2-es választás is??? Mert jövőre azért lehet rá esély a jelenlegi helyzetet és eseményeket nézve.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Az nfl.com-ról 7 körös mock Chad Reutertől:
Round 1 (8): Shaq Lawson, OLB, Clemson
Round 2 (32): Connor Cook, QB, Michigan State
Round 3 (65): Tyler Boyd, WR, Pittsburgh
Round 3 (77): Caleb Benenoch, OT, UCLA
Round 4 (99): Adolphus Washington, DT, Ohio State
Round 4 (100): Jatavis Brown, OLB, Akron
Round 4 (138): Ben Braunecker, TE, Harvard
Round 5 (141): Connor McGovern, OG, Missouri
Round 5 (172): Tavon Young, CB, Temple
Round 5 (173): Glenn Gronkowski, FB, Kansas State
Round 6 (176): Deon Bush, S, Miami (Fla.)
Round 7 (223): Wendell Smallwood, RB, West Virginia

(csak lementettem ide magamnak, hogy könnyebben vissza tudjam keresni, elnézést érte ha ez valakit zavart)
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nekem ez már túlságosan moneyball-os igazolás 😀  www.clevelandbrowns.com/news/article-5/Browns-sign-WR-Saalim-Hakim/818153d4-e551-4d6e-91a2-36a3d17fa3e6


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 589
Legalább a 2-3. körben behúzhatjátok Cookot 😉

Szerkesztette: JustoVillar

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats