Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
 www.cleveland.com/metro/index.ssf/2016/04/a_vile_but_seductive_plan_for.html

ez a cikk maga a Browns életérzés...:\
Borbinho
Megmondom őszintén nekem már unalmas a téma, mind Josh mint Johhny...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.cleveland.com/metro/index.ssf/2016/04/a_vile_but_seductive_plan_for.html

ez a cikk maga a Browns életérzés...:\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
brutális agyfasz, hacsak nem jön le 1/8ra Goff vagy Wentz dögöljön meg ez a franchise
Drip
nem tetszik a moneyball? 😊 nem az a lényeg, hogy low risk, high reward játékosok jöjjenek? az 1/2-es QB meg egyértelműen high risk (high reward?). így viszont tényleg lehet csapatot építeni akár RG3 köré, majd pár év múlva a leendő franchise QB-t nem egy botrányos offense-be kell betenni, ha jól sikerül a következő 1-2 év draftja. ha jó a scouting, a 3-4. körben is lehet olyan QB-t találni, akit nyugodt szívvel kezdhet pár éven belül (lehet, hogy nem idén találjátok meg, hanem jövőre)
Löfli
Az a baj, hogy egy olyan franchisenál, ahol 10+ éve nincs qb, ahhoz képest nagyon sok a HA. Lehet régi vágású vagyok, de ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class... a jövő évi mindig jobb class, az azutáni meg pláne... 1/2-ről pedig elérhető a top2 qb közül valaki, és most az teljesen mindegy, hogy megéri-e vagy sem reachelni.
Drip
ha nem tetszik Jacksonéknak egyik prospect sem, akkor miért húznák be? lehet griffinnel összejön egy 7-9-es szezon, aztán jövőre ti fogtok feltrade-elni watsonért 😀

"ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class" - viszont ha most húzol egy QB-t 1/2-n, akkor meg jövőre, vagy két év múlva nem fogsz QB-t húzni magasan (kivéve ha Clausent húzol 😀). és mi van ha tényleg Watson tetszik nekik? letoltok egy közepes évet, lesz sok újonc, aki jövőre tapasztaltabb lesz, és tényleg fel lehet menni Watsonért, vagy bárkiért.

simán kinézem, hogy idén még az 1/8-ról is hátrébb fogtok menni

a másik meg, hogy ez a módszer inkább néz ki csapatépítésnek, mint egy félkész offense-be bedobni egy 1/2-es QB-t, aki két év alatt széttörnek, és 3-13-as meg 5-11-es mérleget hoz össze. tényleg az lenne a fontos, hogy Haslam ne bassza ki Hue-t 2 év múlva
Löfli
Én kurvára remélem, hogy Hue-t kibasszák 2 éven belül, kell az a JW Red Label, amiben fogadtam gabókockával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha nem tetszik Jacksonéknak egyik prospect sem, akkor miért húznák be? lehet griffinnel összejön egy 7-9-es szezon, aztán jövőre ti fogtok feltrade-elni watsonért 😀

"ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class" - viszont ha most húzol egy QB-t 1/2-n, akkor meg jövőre, vagy két év múlva nem fogsz QB-t húzni magasan (kivéve ha Clausent húzol 😀). és mi van ha tényleg Watson tetszik nekik? letoltok egy közepes évet, lesz sok újonc, aki jövőre tapasztaltabb lesz, és tényleg fel lehet menni Watsonért, vagy bárkiért.

simán kinézem, hogy idén még az 1/8-ról is hátrébb fogtok menni

a másik meg, hogy ez a módszer inkább néz ki csapatépítésnek, mint egy félkész offense-be bedobni egy 1/2-es QB-t, aki két év alatt széttörnek, és 3-13-as meg 5-11-es mérleget hoz össze. tényleg az lenne a fontos, hogy Haslam ne bassza ki Hue-t 2 év múlva
Löfli
Ahogy Joey is írta mi a garancia arra, hogy elérhető lesz? Ez esetben oké, mondjuk ott a trade. De arra mi a garancia,hogy nem lesz ACL-MCL szakadása,és rögtön 5 millió red flag lesz körülötte?
Értem én mit mondasz egyébként, a végével pedig egyet is értek, hogy ez így tényleg total rebuilding csak 10 éve ezt nyomják le a torkunkon. És ekkor max azt tudom elfogadni, amit az elején írtál,hogy egyik qb sem tetszik Hue-éknak, de semmi féle képpen sem azt, hogy majd 1-2 éve múlva lehet lesz egy fasza qb class és lehet elől leszünk vagy lehet feltradelünk és lehet draftolunk is egyet, ezért most nem választok senkit.
Én most a Cleveland helyében abszolút BPA-znék.tenorx
elég luxus megoldás de én is ezt látom most jónak. Aki az ölünkbe hullik
Drip
ő csak példa, az is lehet, hogy ebben a classban is van már olyan irányító, akit bírtok, és a stáb pár év alatt egy egész jó QB-t tudna faragni belőle, csak nem 1/2-n jön, hanem a 3. körben. nyilván itt benne van az is, hogy sokkal kisebb eséllyel válnak be az emberek, de végül is ez lenne a moneyball lényege


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Szoval ha megnezzuk posztok szerint akkor kiderul, hogy evek ota nem draftoltunk egy rendes WR-t sem elol, sot elmenekultunk Julio Jonestol is. OL mindig kell szoval az mindig johet az elso korben. RB-t hoztunk (egy vakot), tenyleg csak egy kiugroan joert lenne erdemes egy 8. picket adni. Sztem Zeke az. QB-t meg nem fogunk huzni elol, a trade utan ez tiszta sor (ha megis akkor...) DL vagy LB is eselyes mert mindket poziciora vannak lyukak es jo jatekosok.

Osszessegeben van az elso pickre negy kulonbozo poziciora lehetosegunk, ebbol kiemelkedo jatekosok Zeke, Myles, bar utobbiro elegge felemas hirek vannak a terde miatt. RB-nk ugyan van pillanatnyilag ugyhogy valszeg ezert mondja mindenki a Myles picket.

Top 10et ero WR nincs a mostani classban? Akkor lehet reachelunk max ha WRt huzunk, volt mar ilyen. De a 8. hely azert eleg kozel van a 10.hez. Plane ha letradelunk a delfinekkel... Na akkor mar johet egy WR es nem lesz reach. Igaz, ugyanarrol a szemelyrol beszelunk... (mondjuk)
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ha nem tetszik Jacksonéknak egyik prospect sem, akkor miért húznák be? lehet griffinnel összejön egy 7-9-es szezon, aztán jövőre ti fogtok feltrade-elni watsonért 😀

"ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class" - viszont ha most húzol egy QB-t 1/2-n, akkor meg jövőre, vagy két év múlva nem fogsz QB-t húzni magasan (kivéve ha Clausent húzol 😀). és mi van ha tényleg Watson tetszik nekik? letoltok egy közepes évet, lesz sok újonc, aki jövőre tapasztaltabb lesz, és tényleg fel lehet menni Watsonért, vagy bárkiért.

simán kinézem, hogy idén még az 1/8-ról is hátrébb fogtok menni

a másik meg, hogy ez a módszer inkább néz ki csapatépítésnek, mint egy félkész offense-be bedobni egy 1/2-es QB-t, aki két év alatt széttörnek, és 3-13-as meg 5-11-es mérleget hoz össze. tényleg az lenne a fontos, hogy Haslam ne bassza ki Hue-t 2 év múlva
Löfli
Ahogy Joey is írta mi a garancia arra, hogy elérhető lesz? Ez esetben oké, mondjuk ott a trade. De arra mi a garancia,hogy nem lesz ACL-MCL szakadása,és rögtön 5 millió red flag lesz körülötte?
Értem én mit mondasz egyébként, a végével pedig egyet is értek, hogy ez így tényleg total rebuilding csak 10 éve ezt nyomják le a torkunkon. És ekkor max azt tudom elfogadni, amit az elején írtál,hogy egyik qb sem tetszik Hue-éknak, de semmi féle képpen sem azt, hogy majd 1-2 éve múlva lehet lesz egy fasza qb class és lehet elől leszünk vagy lehet feltradelünk és lehet draftolunk is egyet, ezért most nem választok senkit.
Én most a Cleveland helyében abszolút BPA-znék.tenorx
elég luxus megoldás de én is ezt látom most jónak. Aki az ölünkbe hullik

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
és mi van ha tényleg Watson tetszik nekik? letoltok egy közepes évet, lesz sok újonc, aki jövőre tapasztaltabb lesz, és tényleg fel lehet menni Watsonért, vagy bárkiért.
Löfli
Ez igy jol es egyszeruen hangzik, ha tutifix lehetne ala is irnam, de semmi garancia nincs arra, h. pl. Watson elerheto lesz. Eleg ritka, h. az 1/1 nem QB-needes csapat, az idei ev eleg kulonleges volt ebbol a szempontbol. Akkor pedig megint ott vagyunk, h. a class 2./3. legjobb iranyitojat huzhatjuk csak be.
Joey Tribbiani
Mi a garancia h nem ti lesztek az 1/1? 😛
empty taxi
Hue 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
és mi van ha tényleg Watson tetszik nekik? letoltok egy közepes évet, lesz sok újonc, aki jövőre tapasztaltabb lesz, és tényleg fel lehet menni Watsonért, vagy bárkiért.
Löfli
Ez igy jol es egyszeruen hangzik, ha tutifix lehetne ala is irnam, de semmi garancia nincs arra, h. pl. Watson elerheto lesz. Eleg ritka, h. az 1/1 nem QB-needes csapat, az idei ev eleg kulonleges volt ebbol a szempontbol. Akkor pedig megint ott vagyunk, h. a class 2./3. legjobb iranyitojat huzhatjuk csak be.
Joey Tribbiani
Mi a garancia h nem ti lesztek az 1/1? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
és mi van ha tényleg Watson tetszik nekik? letoltok egy közepes évet, lesz sok újonc, aki jövőre tapasztaltabb lesz, és tényleg fel lehet menni Watsonért, vagy bárkiért.
Löfli
Ez igy jol es egyszeruen hangzik, ha tutifix lehetne ala is irnam, de semmi garancia nincs arra, h. pl. Watson elerheto lesz. Eleg ritka, h. az 1/1 nem QB-needes csapat, az idei ev eleg kulonleges volt ebbol a szempontbol. Akkor pedig megint ott vagyunk, h. a class 2./3. legjobb iranyitojat huzhatjuk csak be.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én most a Cleveland helyében abszolút BPA-znék.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
brutális agyfasz, hacsak nem jön le 1/8ra Goff vagy Wentz dögöljön meg ez a franchise
Drip
nem tetszik a moneyball? 😊 nem az a lényeg, hogy low risk, high reward játékosok jöjjenek? az 1/2-es QB meg egyértelműen high risk (high reward?). így viszont tényleg lehet csapatot építeni akár RG3 köré, majd pár év múlva a leendő franchise QB-t nem egy botrányos offense-be kell betenni, ha jól sikerül a következő 1-2 év draftja. ha jó a scouting, a 3-4. körben is lehet olyan QB-t találni, akit nyugodt szívvel kezdhet pár éven belül (lehet, hogy nem idén találjátok meg, hanem jövőre)
Löfli
Az a baj, hogy egy olyan franchisenál, ahol 10+ éve nincs qb, ahhoz képest nagyon sok a HA. Lehet régi vágású vagyok, de ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class... a jövő évi mindig jobb class, az azutáni meg pláne... 1/2-ről pedig elérhető a top2 qb közül valaki, és most az teljesen mindegy, hogy megéri-e vagy sem reachelni.
Drip
ha nem tetszik Jacksonéknak egyik prospect sem, akkor miért húznák be? lehet griffinnel összejön egy 7-9-es szezon, aztán jövőre ti fogtok feltrade-elni watsonért 😀

"ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class" - viszont ha most húzol egy QB-t 1/2-n, akkor meg jövőre, vagy két év múlva nem fogsz QB-t húzni magasan (kivéve ha Clausent húzol 😀). és mi van ha tényleg Watson tetszik nekik? letoltok egy közepes évet, lesz sok újonc, aki jövőre tapasztaltabb lesz, és tényleg fel lehet menni Watsonért, vagy bárkiért.

simán kinézem, hogy idén még az 1/8-ról is hátrébb fogtok menni

a másik meg, hogy ez a módszer inkább néz ki csapatépítésnek, mint egy félkész offense-be bedobni egy 1/2-es QB-t, aki két év alatt széttörnek, és 3-13-as meg 5-11-es mérleget hoz össze. tényleg az lenne a fontos, hogy Haslam ne bassza ki Hue-t 2 év múlva

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Es a vegen kiderul, h. vegig Lynch volt a celpont, csak 1/2-re nem akartuk es jol elhitettuk mindenkivel, h. Goff v. Wentz a kiszemelt, igy feljott a Philly 😛

RT 1/8-ra, anyam borogass. CB, RB detto. TRichre is azt mondtak, h. a kovetkezo AP, aztan mi lett belole. Egy klasszik pass rusherrel kibekulnek, WR persze pont az idei drafton nincs, aki megerne egy top10 picket, de ez mar ilyen tipikus Browns-sztori es koszi Farmer, h. leszartad a posztot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
"MTK szurkolók" megharagudnának. 😊

Innentől kezdve még tippelni se tudok milyen posztra és kit fogunk húzni, ha csak szimplán a pozíciót nézem és nem QB akkor én is azt mondanám, hogy WR-t, de hát ha azt mondjátok nyolcadikra nem éri meg egyik se... a legjobb játékost hoznám aki elérhető ezen a draft helyen, és olyan pozícióba ami fel is tűnik, hogy a pályán van, nem egy jobb oldali tackle-t, bármennyire is a falaknál kezdődik egy csapat elvileg, hozzunk egy playmakert!
Bad 31
Torghelle Sanyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ThundersNFL
P@trik
És lebontanák a ti stadionotokat is 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
"MTK szurkolók" megharagudnának. 😊

Innentől kezdve még tippelni se tudok milyen posztra és kit fogunk húzni, ha csak szimplán a pozíciót nézem és nem QB akkor én is azt mondanám, hogy WR-t, de hát ha azt mondjátok nyolcadikra nem éri meg egyik se... a legjobb játékost hoznám aki elérhető ezen a draft helyen, és olyan pozícióba ami fel is tűnik, hogy a pályán van, nem egy jobb oldali tackle-t, bármennyire is a falaknál kezdődik egy csapat elvileg, hozzunk egy playmakert!
Bad 31
Torghelle Sanyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ThundersNFL
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Innentől kezdve még tippelni se tudok milyen posztra és kit fogunk húzni, ha csak szimplán a pozíciót nézem és nem QB akkor én is azt mondanám, hogy WR-t, de hát ha azt mondjátok nyolcadikra nem éri meg egyik se... a legjobb játékost hoznám aki elérhető ezen a draft helyen, és olyan pozícióba ami fel is tűnik, hogy a pályán van, nem egy jobb oldali tackle-t, bármennyire is a falaknál kezdődik egy csapat elvileg, hozzunk egy playmakert!
Bad 31
Torghelle Sanyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Innentől kezdve még tippelni se tudok milyen posztra és kit fogunk húzni, ha csak szimplán a pozíciót nézem és nem QB akkor én is azt mondanám, hogy WR-t, de hát ha azt mondjátok nyolcadikra nem éri meg egyik se... a legjobb játékost hoznám aki elérhető ezen a draft helyen, és olyan pozícióba ami fel is tűnik, hogy a pályán van, nem egy jobb oldali tackle-t, bármennyire is a falaknál kezdődik egy csapat elvileg, hozzunk egy playmakert!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
brutális agyfasz, hacsak nem jön le 1/8ra Goff vagy Wentz dögöljön meg ez a franchise
Drip
nem tetszik a moneyball? 😊 nem az a lényeg, hogy low risk, high reward játékosok jöjjenek? az 1/2-es QB meg egyértelműen high risk (high reward?). így viszont tényleg lehet csapatot építeni akár RG3 köré, majd pár év múlva a leendő franchise QB-t nem egy botrányos offense-be kell betenni, ha jól sikerül a következő 1-2 év draftja. ha jó a scouting, a 3-4. körben is lehet olyan QB-t találni, akit nyugodt szívvel kezdhet pár éven belül (lehet, hogy nem idén találjátok meg, hanem jövőre)
Löfli
Az a baj, hogy egy olyan franchisenál, ahol 10+ éve nincs qb, ahhoz képest nagyon sok a HA. Lehet régi vágású vagyok, de ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class... a jövő évi mindig jobb class, az azutáni meg pláne... 1/2-ről pedig elérhető a top2 qb közül valaki, és most az teljesen mindegy, hogy megéri-e vagy sem reachelni. Persze itt is lehet kétes dolgokról beszélni, hogy beválik vagy sem, de baszki addig próbálkozol míg nem találsz egyet. Griffinnek meg majd 5. héten szétrobban a térde...
Lehet egyébként, hogy jó lesz ez a trade idővel, csak ugye nekem is véges a türelmem és jó lenne már biztos kezdőt találni és kb 7W-t összeszedni. Most meg játszuk a classic Cleveland-et, hogy jöjjön 1/8ra Hargreaves (Szia Gilbert) vagy Zeke vagy aki épp lejön hozzánk. Előbbi prospectet egyébként imádom, egyik kedvencem de egyszerűen nem tudnék jó pofát vágni hozzá, sőt így már a drafthoz se tudok(egyelőre) jó pofát vágni
Drip
HA pedig RG3 bejön akkor meg ez az évtized tradeje.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
brutális agyfasz, hacsak nem jön le 1/8ra Goff vagy Wentz dögöljön meg ez a franchise
Drip
nem tetszik a moneyball? 😊 nem az a lényeg, hogy low risk, high reward játékosok jöjjenek? az 1/2-es QB meg egyértelműen high risk (high reward?). így viszont tényleg lehet csapatot építeni akár RG3 köré, majd pár év múlva a leendő franchise QB-t nem egy botrányos offense-be kell betenni, ha jól sikerül a következő 1-2 év draftja. ha jó a scouting, a 3-4. körben is lehet olyan QB-t találni, akit nyugodt szívvel kezdhet pár éven belül (lehet, hogy nem idén találjátok meg, hanem jövőre)
Löfli
Az a baj, hogy egy olyan franchisenál, ahol 10+ éve nincs qb, ahhoz képest nagyon sok a HA. Lehet régi vágású vagyok, de ha nekem kell egy QB akkor nem fogok várni még egy évet meg még egy évet, mert a jövő évi jobb class... a jövő évi mindig jobb class, az azutáni meg pláne... 1/2-ről pedig elérhető a top2 qb közül valaki, és most az teljesen mindegy, hogy megéri-e vagy sem reachelni. Persze itt is lehet kétes dolgokról beszélni, hogy beválik vagy sem, de baszki addig próbálkozol míg nem találsz egyet. Griffinnek meg majd 5. héten szétrobban a térde...
Lehet egyébként, hogy jó lesz ez a trade idővel, csak ugye nekem is véges a türelmem és jó lenne már biztos kezdőt találni és kb 7W-t összeszedni. Most meg játszuk a classic Cleveland-et, hogy jöjjön 1/8ra Hargreaves (Szia Gilbert) vagy Zeke vagy aki épp lejön hozzánk. Előbbi prospectet egyébként imádom, egyik kedvencem de egyszerűen nem tudnék jó pofát vágni hozzá, sőt így már a drafthoz se tudok(egyelőre) jó pofát vágni

Szerkesztette: Drip

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bosa, Ramsey, Tunsil nem valószínű.
Stanley, Zeke, Jack, Hargreaves, Buckner, közül az egyik viszont lefog csúszni hozzánk.

Stanley jó lenne abból a szempontból hogy a falba betömnénk egy nagy lyukat RT-be kezdhetne.
Zeke korszakos zseni lehet szal elég csábító ő is.
Én viszont Bucknernek is nagyon örülnék egy szörnyeteg. és 3-4 fekszik neki Shelton oldalán eltudna karcolni rendesen, persze a szoknyásnak is jobb évet kell hozni a tavalyinál.

Jack és Hargreaves-nek is lenne helye mert van ott is bőven lyuk, de az előző 3 közül én is jobban örülnék valamelyiknek.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
WRt szintén nem éri meg 8. helyen idén, sokkal jobb s meghatározóbb játékosokat lehet ott húzni pláne h az első két pick tuti QB. Bár az RB poszt eléggé "értéktelen" de akkor már inkább Zeke lenne ott jó nektek mint bármelyik WR.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Szerintem sem erik meg az elso ket picket a top QB-k, de igy letradelve inkabb hozzunk egy jo WR-t, ugyanis a legjobb WR valszeg elerheto lesz a 8. helyen is, de max csak egy fog kimenni elottunk (bar nem hiszem). Utana johet a def es az OL toldozgatas, es vmikor hatul Lynch v vki mas project qb.
Viszont innen mar nem cserelnek hatrebb pl a delfinekkel akiknek Elliot kellene nagyon, mert egyreszt en is szivesen latnam itt, masreszt addig elvihetnek jobb WR/OL/DL/LB jatekosokat elolunk akikre viszont szuksegunk lehet.
Mindket csapat jol jart a cserevel, de majd a valasztott jatekosok teljesitmenye donti el a trade erteket, jovore meglatjuk.

A tippem, hogy WR-t hozunk a 8. helyen. Vagy Tunsilt de ugyse csuszik le hozzank. A Myles pick is valoszinu de nem vagyok oda erte.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
brutális agyfasz, hacsak nem jön le 1/8ra Goff vagy Wentz dögöljön meg ez a franchise
Drip
nem tetszik a moneyball? 😊 nem az a lényeg, hogy low risk, high reward játékosok jöjjenek? az 1/2-es QB meg egyértelműen high risk (high reward?). így viszont tényleg lehet csapatot építeni akár RG3 köré, majd pár év múlva a leendő franchise QB-t nem egy botrányos offense-be kell betenni, ha jól sikerül a következő 1-2 év draftja. ha jó a scouting, a 3-4. körben is lehet olyan QB-t találni, akit nyugodt szívvel kezdhet pár éven belül (lehet, hogy nem idén találjátok meg, hanem jövőre)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
brutális agyfasz, hacsak nem jön le 1/8ra Goff vagy Wentz dögöljön meg ez a franchise
Drip
szerintem így jártatok jól, egyik irányító sem éri meg még az első kört idén.


több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
én biztosra vettem h a Browns nem szarozik és a Goff/Wentz duóval kezdi ujra.
de akkor tényleg RG3 lehet a kezdő. nem gondoltam volna

braxa88
És Tebow még szabadon....már dörzsöli a tenyerét 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mivel a browns tanul a hibáibol igy sztem Elliottot viszik
vagy lemenek a 22.helyre, szigorúan oda és viszik Lynchet