Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
1/8-at szerintem nem ér, de ha még innen is hátrébb tradelünk áldásom rá.

1/8 Lynch, ül egy évet RG/McCown mögött, jövőre meg beszáll a két első körössel felturbózott offensebe.
Joey Tribbiani
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Persze ha ezek után nem Goff az 1/1, akkor napalmot a stadionra. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
1/8 Lynch, ül egy évet RG/McCown mögött, jövőre meg beszáll a két első körössel felturbózott offensebe.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
brutális agyfasz, hacsak nem jön le 1/8ra Goff vagy Wentz dögöljön meg ez a franchise

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én biztosra vettem h a Browns nem szarozik és a Goff/Wentz duóval kezdi ujra.
de akkor tényleg RG3 lehet a kezdő. nem gondoltam volna
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez hamar nyélbe lett ütve. Szerintem korrekt csere volt, egyértelmű volt hogy közel nem fogunk annyit kapni mint a Titans, de ez is szép adag.
Van 12 pick idén ebből 6 db top 100as, már csak okosan kéne felhasználni.
Most fog majd a majom a vízbe ugrani mennyire jó is az a DePodesta féle statisztika, mert a lehetőség megvan jó pár posztot betömni.
QB kérdés gumicsontját amit megrágtunk tegnap meg ma, nekem továbbra is az a véleményem hogy irányító vagy nem fog jönni, vagy max a 3.körbe, főleg így hogy tradeltünk.
Most majd azon kell sakkozni kit lenne érdemes 1/8-ra hozni.
P@trik
Hát akkor Goff-ot és Wentz-t is elfelejthetjük, kiváncsi vagyok ki jön a nyolcadik helyen.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most majd azon kell sakkozni kit lenne érdemes 1/8-ra hozni.
P@trik
Hát valami játékost jó volna.
Nem alkoholistát, nem drogost, nem olyat, aki futni sem akar.
Stez
Bármit válaszotok nem probléma a Colts elcseréli majd veletek egy elsőkörös pickért . 😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok reméljük mindkét fél nyert....
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most majd azon kell sakkozni kit lenne érdemes 1/8-ra hozni.
P@trik
Hát valami játékost jó volna.
Nem alkoholistát, nem drogost, nem olyat, aki futni sem akar.

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez hamar nyélbe lett ütve. Szerintem korrekt csere volt, egyértelmű volt hogy közel nem fogunk annyit kapni mint a Titans, de ez is szép adag.
Van 12 pick idén ebből 6 db top 100as, már csak okosan kéne felhasználni.
Most fog majd a majom a vízbe ugrani mennyire jó is az a DePodesta féle statisztika, mert a lehetőség megvan jó pár posztot betömni.
QB kérdés gumicsontját amit megrágtunk tegnap meg ma, nekem továbbra is az a véleményem hogy irányító vagy nem fog jönni, vagy max a 3.körbe, főleg így hogy tradeltünk.
Most majd azon kell sakkozni kit lenne érdemes 1/8-ra hozni.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
El is adtátok a 2. picket az Eagles-nek.
Soldados
Ezen pickek cseréltek gazdát:

#Eagles get #2 & 2017 4th-rd pick

#Browns get #8, #77, #100, 2017 1st & 2018 2nd-rd pick.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
El is adtátok a 2. picket az Eagles-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de honnan tudnák ki kell az Eaglesnek mikor még azt se tudják nekik ki kell sőt a LA-nek sem...

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ha eltradeljük az 1/2-öt akkor szinte biztos hogy nem lesz QB draft 1-2 körbe.
Viszont ha QB az elképzelés akkor egyértelműen kell maradni 1/2-ön.
Másik fele ha felakarnál jönni a 2/1-el akkor minimum a Jets elé kell feljönni, és nagyon jól tudnák miért jövünk a gatyánk elkérnék.
P@trik
En nagyon nehezen tudom elkepzelni, h. Hue ne huzzon elol QB-t. Lehet a board ugy nez ki, h. 1. Goff, 2. Lynch, 3. Wentz, de tudjak, h. a Sasoknak Wentz kell, akkor meg kezenfekvo par helyet lemenni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szimpla smokescreen

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ennyi kavaras utan most mar kva kivancsi leszek mit fognak alkotni a drafton. Eddig mindenki mondta, hogy QB draft az elejen, aztan a trade utan mar alig, majd most megint (nezetem szerint Wentz es Goff kb azonos kaliberu jatekosok, mas-mas elonyokkel) szoval az 1/1 tradenek nem igazan kellene erinteni minket, ha csak nem szerelmes valaki nalunk valakibe, viszont ezt a moneyball iranyvonal kizarja mert statisztia es a bennuk rejlo fejlodesi potencial alapan valasztunk. Ha eltradeljuk a 2. picket akkor nagyon jo scout csapatunknak kellene lennie, hogy tuti tehetsegeket hozzunk a hatso korokbol. Na ez eddig nem volt. Sot az iden vagtuk ki a scoutjaink felet, gondolom nem a jol vegzett munkajuk eredmenyekent.

Nem tudom mi lesz itt, remelhetoen ok atlatjak ezt a kaoszt.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha eltradeljük az 1/2-öt akkor szinte biztos hogy nem lesz QB draft 1-2 körbe.
Viszont ha QB az elképzelés akkor egyértelműen kell maradni 1/2-ön.
Másik fele ha felakarnál jönni a 2/1-el akkor minimum a Jets elé kell feljönni, és nagyon jól tudnák miért jövünk a gatyánk elkérnék.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ez jogos!
Nem tudom de én nem tudok már másba kapaszkodni, bízni kell DePodestába és a moneyballba hátha, ha úgy nézzük csak nyerni tudunk a dologgal, ennél lentebb nem nagyon van már, az elküldött sztárokkal is hülyére vertek minket.
P@trik
Tény, ennél szarabb nehezen lehet. Max. ha gondol egyet Haslam és elköltözteti a csapatot.

Ha már letrade, egy ilyet nehezen ugyan, de talán el tudnék fogadni (de csak akkor, ha Goff az 1/1) 1/2=1/8+idei 3.+jövő évi 1.+jövő évi 3.
Továbbra is a top10ben maradnánk és a 2/1-el meg fel lehetne jönni Lynchért. De a legegyszerűbb továbbra is az lenne, ha a Rams vinné Wentzet mi meg Goffot.

Carson Wentz - QB - Player
According to Alex Marvez of Fox Sports, the Eagles and Browns have set the framework for a potential trade involving the No. 2 pick.
Per Marvez, the Eagles would give up first and third round picks in 2016 and 2017. The Eagles are reportedly enamored with North Dakota State QB Carson Wentz and they'll probably have to trade up to No. 2 to get him. Then again, the Eagles have also shown keen interest in Ohio State RB Ezekiel Elliott, who they might be able to grab at No. 8. If the two sides can't reach an agreement, the Eagles could try trading up to No. 3. NFL Network's Ian Rapoport reported Tuesday that the Chargers are shopping their pick.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez jogos!
Nem tudom de én nem tudok már másba kapaszkodni, bízni kell DePodestába és a moneyballba hátha, ha úgy nézzük csak nyerni tudunk a dologgal, ennél lentebb nem nagyon van már, az elküldött sztárokkal is hülyére vertek minket.


Én már nem mondok semmit, Schefter is össze-vissza beszél arról, h. mik lehetnek a terveink, pár hete - az RG3 igazolás után - még azt tweetelte, h. nem változtat sokat a helyzeten Árcsi és továbbra is QB-draft várható, most meg azt mondja, h. sosem akartunk QB-t húzni 1/2-n 😀

Even before this trade was being made, I was of the understanding that Cleveland was not going quarterback. That was my firm and distinct impression and intel. Now if that is accurate, and I believe it is, then I think this trade is a good thing for Cleveland. Now, Cleveland is sitting in that second hole. If any other team wants a quarterback, and there are teams who want that other quarterback, they have to come to Cleveland, and Cleveland gets to name that price.
Schefter
Patrik, akkor Mangini és Heckert is tolták a moneyball-t, mert letradeltek és picket halmoztak? Bevált mindkettő 😉 Ha nagyon trédelni akarunk inkább a 2/1-et reklámoznám majd az 1. kör után, az sokat érhet. De én azzal is inkább feltradelnék, nem le 😊
Joey Tribbiani
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Én már nem mondok semmit, Schefter is össze-vissza beszél arról, h. mik lehetnek a terveink, pár hete - az RG3 igazolás után - még azt tweetelte, h. nem változtat sokat a helyzeten Árcsi és továbbra is QB-draft várható, most meg azt mondja, h. sosem akartunk QB-t húzni 1/2-n 😀

Even before this trade was being made, I was of the understanding that Cleveland was not going quarterback. That was my firm and distinct impression and intel. Now if that is accurate, and I believe it is, then I think this trade is a good thing for Cleveland. Now, Cleveland is sitting in that second hole. If any other team wants a quarterback, and there are teams who want that other quarterback, they have to come to Cleveland, and Cleveland gets to name that price.
Schefter
Patrik, akkor Mangini és Heckert is tolták a moneyball-t, mert letradeltek és picket halmoztak? Bevált mindkettő 😉 Ha nagyon trédelni akarunk inkább a 2/1-et reklámoznám majd az 1. kör után, az sokat érhet. De én azzal is inkább feltradelnék, nem le 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
10 pick van abból 4db top 100, ha elcserélnénk az 1/2-öt még jöhetne mellé pár darab, annyit nem kapnánk közel se mint a Titans, de azért nem lenne az se csúnya adag.
Egyértelmű bevan izzítva a moneyball, én megmondom őszintén nem tartom annyira ördögtől valónak. Az elején nagyon beszartam amikor kiszórtuk a "sztárokat" de ha azt nézzük évek óta csak az folyt a csapatnál ami a magyar közutakon toldjuk foltozzuk, nah igen most felett ásva alapjáig a dolog.
Csapattól mit kell jövőre várni?! semmit 😊
Építkezünk(remélhetőleg már ténylegesen nem csak marketing duma), jövőre is borítékolt a top 5ös pick valamelyike.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Állítólag erősen házalunk a 2. pickkel, remélem tudják mit csinálnak. Ha letradelünk akkor az egyértelműen a moneyball hatásnak lesz köszönhető és valszeg a 2. és 3. körből esetleg a 4. ből próbálunk tehetségeket mágnesként magunkhoz vonzani. Érdekes lesz az idei évünk...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Az új srácok mezszámai:
QB Robert Griffin III — 10

LB Demario Davis — 56

DB Rahim Moore — 20

OL Alvin Bailey — 78

LB Justin Tuggle — 52

LB Jackson Jeffcoat — 91

TE Chad Ford — 87
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyetemen bírtam