Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/04/11/report-suggests-hue-jackson-is-a-bad-fit-for-browns-analytics-staff/
Amadeus91
El is olvasod ezeket mielőtt belinkeled, vagy csak megtetszik a cím? Konkrétan arról szól, h. egy (természetesen) meg nem nevezett, volt NFL-ben dolgozó ember szerint Hue és DePodesta nem passzolnak. Mert, csak. Anyám borogass, még sok ilyen megalapozott, bennfentes infót légyszíves!
Joey Tribbiani
Csak megtetszett a cím

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 espn.go.com/nfl/story/_/id/15159159/why-paul-depodesta-bringing-moneyball-browns

Ezt viszont ajánlom, kicsit jobban megvilágítja mivel is próbálkozunk és azt is, h. abszolút nem egyedülálló ez a ligában.

DePodesta would like decisions to be informed by 60 percent data, 40 percent scouting. Present-day NFL is more 70 percent scouting and 30 percent data. DePodesta won't just ponder scouts' performance but question their very existence. Will likewise flip burden of proof on all football processes, models and systems. Objective data regarding, say, a player's size and his performance metrics -- example: Defensive ends must have arm length of at least 33∏ inches -- will dictate decision-making. Football staff will then have to produce overwhelming subjective argument to overrule or disprove analytics. "It's usually the other way around," states member of AFC team's analytics staff. "I'm jealous, to be honest. I was hoping we'd be the first to do this, but the Browns are beating everyone to the punch. Only question is how much of a tie-yourself-to-the-mast mentality will they have, and for how long?"

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/04/11/report-suggests-hue-jackson-is-a-bad-fit-for-browns-analytics-staff/
Amadeus91
El is olvasod ezeket mielőtt belinkeled, vagy csak megtetszik a cím? Konkrétan arról szól, h. egy (természetesen) meg nem nevezett, volt NFL-ben dolgozó ember szerint Hue és DePodesta nem passzolnak. Mert, csak. Anyám borogass, még sok ilyen megalapozott, bennfentes infót légyszíves!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/04/11/report-suggests-hue-jackson-is-a-bad-fit-for-browns-analytics-staff/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egy ilyenhez mit szólnátok?

Nekem tetszik, annak ellenére, h. az első három körben alapból nem húznék a védelembe. Viszont ez a 3. + 4. körös WR-duó kompenzálja a dolgot 😊

 www.rotoworld.com/articles/cfb/61492/271/nfl-draft-needs-browns
Joey Tribbiani
A második és harmadik piket felcserélném!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Előszezon ellenfelek:
Green Bay
Atlanta
Tampa
Chicago
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egy ilyenhez mit szólnátok?

Nekem tetszik, annak ellenére, h. az első három körben alapból nem húznék a védelembe. Viszont ez a 3. + 4. körös WR-duó kompenzálja a dolgot 😊

 www.rotoworld.com/articles/cfb/61492/271/nfl-draft-needs-browns

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
(W)Hitnernél jobb S-t sztem nem fogtok találni most már FA-ról vagy draftról, cserébe az idei 4misis fizuja mellé ami felszabadult, keletkezett 4.5 milla dead money....
Borbinho
Itt jön a lentebb leírt szösszenet.
Reggie Nelson....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
(W)Hitnernél jobb S-t sztem nem fogtok találni most már FA-ról vagy draftról, cserébe az idei 4misis fizuja mellé ami felszabadult, keletkezett 4.5 milla dead money....
Borbinho
Nem kár érte, fogják tudni pótolni, nem véletlenül volt berágva, hogy a piac végén küldtük el, tudja ő is, hogy már nem annyira jó, hogy kapkodjanak érte a csapatok. (na meg akinek kellett volna, már lehet igazolt mást)
Csiriba
el fog kelni idén még

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
(W)Hitnernél jobb S-t sztem nem fogtok találni most már FA-ról vagy draftról, cserébe az idei 4misis fizuja mellé ami felszabadult, keletkezett 4.5 milla dead money....
Borbinho
Nem kár érte, fogják tudni pótolni, nem véletlenül volt berágva, hogy a piac végén küldtük el, tudja ő is, hogy már nem annyira jó, hogy kapkodjanak érte a csapatok. (na meg akinek kellett volna, már lehet igazolt mást)
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
(W)Hitnernél jobb S-t sztem nem fogtok találni most már FA-ról vagy draftról, cserébe az idei 4misis fizuja mellé ami felszabadult, keletkezett 4.5 milla dead money....
Borbinho
Nemtom honnan ez a mítosz, h. Whitner tavaly jó volt. Valszeg a neve húzza fel a teljesítményét, de a 2015-ös 4. körös Campbell abszolút nem vallott szégyent, amikor játszott, inkább Pettinet és csapatát minősíti, h. nem kapott több lehetőséget és végig Hitnert erőltették. Az időzítés megkérdőjelezhető, de maga a lépés nem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
(W)Hitnernél jobb S-t sztem nem fogtok találni most már FA-ról vagy draftról, cserébe az idei 4misis fizuja mellé ami felszabadult, keletkezett 4.5 milla dead money....

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Pedig simán elképzelhető egy ilyen:
Helló Hüe vagyok az új vezetőedző, szeretnék egy új tudatú csapatot indítani a következő bajnokságban, irány a SB! Kérlek írd le a motivációidat!

Aztán mén a rosta, egyrészt senki új vezetőedzőnek nem hiányzik, hogy valami régi ember pampogjon a sidelineon, másrészt mindig ki szokták rúgni az összes kiegészítő embert, hogy majd hozhassák a sajátjaikat, ijenez.
sutianap
igen, de amiről meme is írt:
új HC-új GM, jól seper a seprű; de hol vannak a káderek?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Pedig simán elképzelhető egy ilyen:
Helló Hüe vagyok az új vezetőedző, szeretnék egy új tudatú csapatot indítani a következő bajnokságban, irány a SB! Kérlek írd le a motivációidat!

Aztán mén a rosta, egyrészt senki új vezetőedzőnek nem hiányzik, hogy valami régi ember pampogjon a sidelineon, másrészt mindig ki szokták rúgni az összes kiegészítő embert, hogy majd hozhassák a sajátjaikat, ijenez.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ez most a Moneyball taktika, vagy csak megkérdezték a játékosokat ki akar maradni ?😀
malkav
Schwartz elengedese hiba volt, de ne felejtsuk el, h. ezekkel a jatekosokkal 3-13-as merleg jott ossze. Plusz szinte ligautolso D. Persze, a rendszer, de azert csak Whitner es Gipson es Dansby csinaltak a szereleseket. Ne tegyunk ugy, mintha egy szupersztarokkal teli 14-2-es csapatot kapkodtak volna szet. En is tobbre szamitottam, de a draftot es a kovetkezo offseasont azert meg megvarom. Ha megint nagyon mellenyulunk es jovore is ennyire inaktivak leszunk a szabadugynok piacon, akkor jogos a fika, de kicsit tulzasnak erzem amit kapunk, foleg, h. legalabb iden az egyik legjobb HC-t sikerult behuzni.
Joey Tribbiani
Ne érts félre, csak nem értem azt a mindenkit elengedtek és nem igazoltok senkit dolgot. Mert valahogy fel kell duzzasztani a keretet 90 főre.
malkav
Hoznak valakit a kanadai ligából ócson 😊. Abban igazuk van, hogy ezeket a számokat bárkivel hozzák.....

Igazából tényleg semmi koncepciót nem látok az egész FA-jukban.

- Ha új csapatot építenek, akkor is kellett volna 1-2 jobb napokat megélt veterán, aki átadhatja a szakma alapjait, nem pedig egy morálisan szar csapatba betenni az új csillagokat. Szerintem így az eredmény könyvelhető lesz.

-Csapatépítés az FA-ról.... Hát ez nem lesz az már biztos.

És akkor elértünk újra a fentiekhez.... Hol a koncepció? Milyen alapokat akarnak lerakni?

És igen Joe Jól igazoltatok Hc-t, de....

- Felétek nem egy Hc barát a vezetés ugyebár....

- Hue nem mehet be a támadófalba blokkolni a futónak, vagy elkapni a labdát Wr-ként.

- Kérdés mennyire szólnak bele az igazolásokba / szerintem Hue keze meg van kötve. Ezt egy egyszerű dologra alapozom. Van 2 remek játékos a védelembe akik igazolhatóak lennének, és ismeri is őket tőlünk. Mégsem hívták őket meg még csak interjúra sem. Tudom ő nem védőkordinátor volt, de a meccseket csak nézte ugyebár 😊 / Szóval ha csak nem beszélték meg, hogy kap kb 4-5 évet csapatépítésre, akkor nem értem mi akar ez az egész lenni.....

Bocs a kicsapongásért.... remélem nem bántottam meg vele senkit....
Főlleg, hogy tényleg szeretnék egy kőkemény,kiegyensúlyozott csoportot.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez most a Moneyball taktika, vagy csak megkérdezték a játékosokat ki akar maradni ?😀
malkav
Schwartz elengedese hiba volt, de ne felejtsuk el, h. ezekkel a jatekosokkal 3-13-as merleg jott ossze. Plusz szinte ligautolso D. Persze, a rendszer, de azert csak Whitner es Gipson es Dansby csinaltak a szereleseket. Ne tegyunk ugy, mintha egy szupersztarokkal teli 14-2-es csapatot kapkodtak volna szet. En is tobbre szamitottam, de a draftot es a kovetkezo offseasont azert meg megvarom. Ha megint nagyon mellenyulunk es jovore is ennyire inaktivak leszunk a szabadugynok piacon, akkor jogos a fika, de kicsit tulzasnak erzem amit kapunk, foleg, h. legalabb iden az egyik legjobb HC-t sikerult behuzni.
Joey Tribbiani
Ne érts félre, csak nem értem azt a mindenkit elengedtek és nem igazoltok senkit dolgot. Mert valahogy fel kell duzzasztani a keretet 90 főre.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ez most a Moneyball taktika, vagy csak megkérdezték a játékosokat ki akar maradni ?😀
malkav
Schwartz elengedese hiba volt, de ne felejtsuk el, h. ezekkel a jatekosokkal 3-13-as merleg jott ossze. Plusz szinte ligautolso D. Persze, a rendszer, de azert csak Whitner es Gipson es Dansby csinaltak a szereleseket. Ne tegyunk ugy, mintha egy szupersztarokkal teli 14-2-es csapatot kapkodtak volna szet. En is tobbre szamitottam, de a draftot es a kovetkezo offseasont azert meg megvarom. Ha megint nagyon mellenyulunk es jovore is ennyire inaktivak leszunk a szabadugynok piacon, akkor jogos a fika, de kicsit tulzasnak erzem amit kapunk, foleg, h. legalabb iden az egyik legjobb HC-t sikerult behuzni.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez most a Moneyball taktika, vagy csak megkérdezték a játékosokat ki akar maradni ?😀
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.
Joey Tribbiani
Whitner ment utánna
Drip
Whitner be is rágott, h. miért nem az FA kezdetekor küldtük el... Érhető, de tavalyi játéka után meglepne, ha nagy piaca lenne 😛

Campbell-Poyer safety sor?
Joey Tribbiani
Valaki úgyis összekapkodja. Ifot én is sajnálom amúgy, szurkolok neki

Durva ja, ha így megyünk neki a szezonnak, de legalább megint lett téma szolgáltatva mock draftokhoz😀 Ramsey tuti sokat fog szerepelni ezekben ... 😒

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gyöngyszem komment az egyik oldalon..."Cleveland should release the Browns" 😀

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.
Joey Tribbiani
Whitner ment utánna
Drip
Whitner be is rágott, h. miért nem az FA kezdetekor küldtük el... Érhető, de tavalyi játéka után meglepne, ha nagy piaca lenne 😛

Campbell-Poyer safety sor?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.
Joey Tribbiani
Whitner ment utánna

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Szokásos draft tracker; sajnos az egy v. kétévente esedékes rezsimváltás miatt megint a sötétben tapogatózunk, h. mennyit is jelent egy találkozó/privát workout/etc.. Az mindenesetre jó jel, h. már 5 elkapó utazott Bereaba, ilyen vizitből ugye max. 30 lehet és talán ezek a leginkább beszédes meetingek, főleg a középső és hátsó körös prospecteket illetően.

 www.dawgsbynature.com/2016/4/1/11345388/tracking-the-cleveland-browns-2016-nfl-draft-interests
Joey Tribbiani
Látszik, hogy próbálnak minden eshetőségre felkészülni, az előttünk választó/választók függvényében. Ezek szerint qb-t vagy elöl húzunk vagy nagyon hátul 2. pickünk valszeg WR lesz és utána OL majd defense építgetés. Érdekes a Joey Bosa, vagy Myles Jack érdeklődésünk, akik mindketten jó játékosok de esélyünk sincs megszerezni őket, mert egyik se fog lecsúszni hozzánk.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szokásos draft tracker; sajnos az egy v. kétévente esedékes rezsimváltás miatt megint a sötétben tapogatózunk, h. mennyit is jelent egy találkozó/privát workout/etc.. Az mindenesetre jó jel, h. már 5 elkapó utazott Bereaba, ilyen vizitből ugye max. 30 lehet és talán ezek a leginkább beszédes meetingek, főleg a középső és hátsó körös prospecteket illetően.

 www.dawgsbynature.com/2016/4/1/11345388/tracking-the-cleveland-browns-2016-nfl-draft-interests

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964