Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szerintem innentől lesz végre egy Browns-ja is a Ligának!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amugy azt tudni milyen rg 3 térde?
Janek
ehhez hasonló a dokik szerint:
 i.imgur.com/ls7C3iE.png


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az lesz vicces ha RG3 beválik a padon meg ott figyel majd évekig az 1/2-es QB. Én továbbra is annak a híve vagyok, hogy az 1/2-es irányító legyen kezdő, mert a padon meg az edzésen nem tanul meg focizni. Legyen egy rá szabott playbook, mert az a legszarabb eshetőség ha a 6. héten kell beszállnia (sérülés vagy gyenge játék miatt) egy Griffin-re szabott támadójátékba ahol gyorsan tönkremehet a karrierje mielőtt még elkezdődne. Főleg amilyen motivált lesz a csapat mondjuk egy 1-5-ös kezdés után.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Amugy azt tudni milyen rg 3 térde?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól olvastam Hue volt az egyetlen HC Wentz pro dayn (talán ennek is van jelzés értéke, hogy más nem volt ott akinek QB gondjai vannak). Szerintem nem tetszhetett olyan nagyon neki s ha csak Goff nem, akkor más QB tuti nem jön 1/2. re. De könnyen tévedhetek.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én egyébként ebben az RGIII dologban látok rációt. Hue Daltonnal is egy first target quick release játékot nyomot... erre RG is alkalmas lehet. kérdés hogy lesznek-e olyan célpontok akik a snap uán 2-3 mp-el már szabadra játsszák magukat.
malkav
gondolom a cornerek meg a safetyk nem játszanak :\
Borbinho
Nem kell ilyen negatívnak lenni én szeretném ha a browns jobb csapat lenne, mondjuk ha lehet választani akkor vagy a Steelers vagy a Bengals kárára.... 😀
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azon meg kár agyalni, hogy elsőkörben találtok kezdő irányítót, nyílván nagyobb a potenciál egy korai első körösben.... de Wilson, Brees, Dalton.....
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én egyébként ebben az RGIII dologban látok rációt. Hue Daltonnal is egy first target quick release játékot nyomot... erre RG is alkalmas lehet. kérdés hogy lesznek-e olyan célpontok akik a snap uán 2-3 mp-el már szabadra játsszák magukat.
malkav
gondolom a cornerek meg a safetyk nem játszanak :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én egyébként ebben az RGIII dologban látok rációt. Hue Daltonnal is egy first target quick release játékot nyomot... erre RG is alkalmas lehet. kérdés hogy lesznek-e olyan célpontok akik a snap uán 2-3 mp-el már szabadra játsszák magukat.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Nem tudom, hogy Bad csinál-e de már létezik:
|  bowl.one/forum/alairasok/keresek |
Matthew99
Jó lett 😊 még megvárom jön e valaki a drafton aztán összedobok valami irányítóst lehet!
Bad 31
Valami kisebb panorámaképen összefoglalhatnád az elmúlt 5 év Browns irányítóit 😀
Matthew99
korrektúráztam


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nem tudom, hogy Bad csinál-e de már létezik:
|  bowl.one/forum/alairasok/keresek |
Matthew99
Jó lett 😊 még megvárom jön e valaki a drafton aztán összedobok valami irányítóst lehet!
Bad 31
Valami kisebb képen összefoglalhatnád az elmúlt 5 év Browns irányítóit 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem tudom, hogy Bad csinál-e de már létezik:
|  bowl.one/forum/alairasok/keresek |
Matthew99
Jó lett 😊 még megvárom jön e valaki a drafton aztán összedobok valami irányítóst lehet!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nem tudom, hogy Bad csinál-e de már létezik:
|  bowl.one/forum/alairasok/keresek |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha megadjuk az esélyt Griffinnek és befuccsol vagy megsérül akkor igen elrotyog a szezon, és 1/1et megnyerjük jövőre, tehát ugyan ott leszünk mint most ugyan úgy kilehet választani a draft legjobb QB-ját. Azzal a különbséggel hogy lesz idén 10 pick amiből van esély 1-2 lyukat betömni a csapatba.

P@trik
Ez így elég egyszerűen hangzik, de nem csak végletek vannak. Teszem azt, ha összejön egy 5-6W szezon kb a 10 picktől kezdünk ahol baszhatod a QB-t. Ez esetben RG nem talált önmagára, a padon meg nincs QB, tehát két szék közé esünk.
plussz hozzátenném, hogy 16 éve nem volt 1/1 pickünk, jövőre miért lenne? Idén is voltunk akkora "balfaszok", hogy ne jöjjön össze 😀 Most itt az 1/2 elérhető lesz az összes irányító, akkora ökörség lenne nem QB-t húzni, hogy az tényleg ránk vallana, de remélem sikerül levetkőzni magunkról ezt a képet.
Drip
Hát amilyen lyukas a csapat, erősen kétlem hogy összehorgászunk 5-6 győzelmet, de értem az érvelésed. Ettől független én azt a két variációt tartom elképzelhetőbbnek amit írtam.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 850 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha megadjuk az esélyt Griffinnek és befuccsol vagy megsérül akkor igen elrotyog a szezon, és 1/1et megnyerjük jövőre, tehát ugyan ott leszünk mint most ugyan úgy kilehet választani a draft legjobb QB-ját. Azzal a különbséggel hogy lesz idén 10 pick amiből van esély 1-2 lyukat betömni a csapatba.

P@trik
Ez így elég egyszerűen hangzik, de nem csak végletek vannak. Teszem azt, ha összejön egy 5-6W szezon kb a 10 picktől kezdünk ahol baszhatod a QB-t. Ez esetben RG nem talált önmagára, a padon meg nincs QB, tehát két szék közé esünk.
plussz hozzátenném, hogy 16 éve nem volt 1/1 pickünk, jövőre miért lenne? Idén is voltunk akkora "balfaszok", hogy ne jöjjön össze 😀 Most itt az 1/2 elérhető lesz az összes irányító, akkora ökörség lenne nem QB-t húzni, hogy az tényleg ránk vallana, de remélem sikerül levetkőzni magunkról ezt a képet.

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Végig olvastam a hozzászólásokat kész regényt írtatok 😊

Jött RGIII várható volt valaki elég sokat zengett a média, rá esett Hue választása.
Pozitívum hogy legalább nem kellett picket adni érte.

Én több opciót látok mint út:
Griffin fiatal még nem padozni jött ez majdnem biztos, ahogy mások is írták tele van ösztönzőkkel a szerződése amit a padról nehéz lenne.

Felmerül a kérdés akkor hogy draftoljunk, most nem akarom visszakeresni de kb 1,5 hónappal ezelőtt téma volt hogy ez az idei QB class nem közelíti meg a tavalyi Winston-Mariota duót, ahhoz képest ahogy haladunk az idei Draft felé már megint olyan hangok vannak hogy muszáj akkor is QB, Goff így Goff úgy.

Ha megadjuk az esélyt Griffinnek és befuccsol vagy megsérül akkor igen elrotyog a szezon, és 1/1et megnyerjük jövőre, tehát ugyan ott leszünk mint most ugyan úgy kilehet választani a draft legjobb QB-ját. Azzal a különbséggel hogy lesz idén 10 pick amiből van esély 1-2 lyukat betömni a csapatba.

Persze egy órási rizikó belevágni a szezonba vele de hát veszteni való nem sok van, 1/2ről sokat nem lehet lecsúszni.
Ha már így alakult hogy leigazoltuk akkor én bíznék Hua-ba hátha feltudja támasztani a srácot.
Én emiatt luxusnak érzem hogy hozzunk 1/2re egy QB a padra "tanulni". Túl sok a lyuk a csapatba.

Az 1/2-re meg több opció is van, vagy letrade és begyűjtünk még 1-2 értékes picket ami bőven elférne, vagy 1/2-re hozunk valakit PL Ramsey,Tunsil,Bosa, és arról nem is beszélve hogy a 32. választás is a miénk lesz.
P@trik
Két évre kötöttünk vele szerződést, ha hoz is egy elfogadható szintet, és van mögötte egy 1/2-es irányítónk, két szezont nyugodtan padozhat mögötte, ennyi simán belefér és lehet jobb is mint egyből bedobni a mélyvízbe. Ha pedig tegyük fel RGIII megtáltosodik és a személyében megtaláljuk a franchise irányítónkat, hát istenem, ennél nagyobb problémánk ne legyen, hogy mit kezdünk a padon ülő 1/-esünkkel. Csak RGIII-al nagy luxus lenne neki vágni a szezonnak, persze nyilván lesz mögötte valaki, de akkor is, arra látok esélyt, hogy hátrébb tradelünk, és nem Goff vagy Wentz jön, hanem egy későbbi irányító jelölt, akivel úgy gondolja Hue, hogy mondjuk két év múlva már tud vele mit kezdeni, de irányító kell a draftról szerintem!
Bad 31
Viszont ha később hozol irányítót akkor kit hozol? Korábban volt hogy felvetettem neveket Cardel,Prescott, vagy Cook, megkaptam rá hogy gyengék, felesleges szenvedni velük stb.
P@trik
Én nem értek az egyetemi focihoz, majd ezt Hue meg a stáb tudja, hogy van e olyan aki nekik megfelel esetleg.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Végig olvastam a hozzászólásokat kész regényt írtatok 😊

Jött RGIII várható volt valaki elég sokat zengett a média, rá esett Hue választása.
Pozitívum hogy legalább nem kellett picket adni érte.

Én több opciót látok mint út:
Griffin fiatal még nem padozni jött ez majdnem biztos, ahogy mások is írták tele van ösztönzőkkel a szerződése amit a padról nehéz lenne.

Felmerül a kérdés akkor hogy draftoljunk, most nem akarom visszakeresni de kb 1,5 hónappal ezelőtt téma volt hogy ez az idei QB class nem közelíti meg a tavalyi Winston-Mariota duót, ahhoz képest ahogy haladunk az idei Draft felé már megint olyan hangok vannak hogy muszáj akkor is QB, Goff így Goff úgy.

Ha megadjuk az esélyt Griffinnek és befuccsol vagy megsérül akkor igen elrotyog a szezon, és 1/1et megnyerjük jövőre, tehát ugyan ott leszünk mint most ugyan úgy kilehet választani a draft legjobb QB-ját. Azzal a különbséggel hogy lesz idén 10 pick amiből van esély 1-2 lyukat betömni a csapatba.

Persze egy órási rizikó belevágni a szezonba vele de hát veszteni való nem sok van, 1/2ről sokat nem lehet lecsúszni.
Ha már így alakult hogy leigazoltuk akkor én bíznék Hua-ba hátha feltudja támasztani a srácot.
Én emiatt luxusnak érzem hogy hozzunk 1/2re egy QB a padra "tanulni". Túl sok a lyuk a csapatba.

Az 1/2-re meg több opció is van, vagy letrade és begyűjtünk még 1-2 értékes picket ami bőven elférne, vagy 1/2-re hozunk valakit PL Ramsey,Tunsil,Bosa, és arról nem is beszélve hogy a 32. választás is a miénk lesz.
P@trik
Két évre kötöttünk vele szerződést, ha hoz is egy elfogadható szintet, és van mögötte egy 1/2-es irányítónk, két szezont nyugodtan padozhat mögötte, ennyi simán belefér és lehet jobb is mint egyből bedobni a mélyvízbe. Ha pedig tegyük fel RGIII megtáltosodik és a személyében megtaláljuk a franchise irányítónkat, hát istenem, ennél nagyobb problémánk ne legyen, hogy mit kezdünk a padon ülő 1/-esünkkel. Csak RGIII-al nagy luxus lenne neki vágni a szezonnak, persze nyilván lesz mögötte valaki, de akkor is, arra látok esélyt, hogy hátrébb tradelünk, és nem Goff vagy Wentz jön, hanem egy későbbi irányító jelölt, akivel úgy gondolja Hue, hogy mondjuk két év múlva már tud vele mit kezdeni, de irányító kell a draftról szerintem!
Bad 31
Viszont ha később hozol irányítót akkor kit hozol? Korábban volt hogy felvetettem neveket Cardel,Prescott, vagy Cook, megkaptam rá hogy gyengék, felesleges szenvedni velük stb.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Végig olvastam a hozzászólásokat kész regényt írtatok 😊

Jött RGIII várható volt valaki elég sokat zengett a média, rá esett Hue választása.
Pozitívum hogy legalább nem kellett picket adni érte.

Én több opciót látok mint út:
Griffin fiatal még nem padozni jött ez majdnem biztos, ahogy mások is írták tele van ösztönzőkkel a szerződése amit a padról nehéz lenne.

Felmerül a kérdés akkor hogy draftoljunk, most nem akarom visszakeresni de kb 1,5 hónappal ezelőtt téma volt hogy ez az idei QB class nem közelíti meg a tavalyi Winston-Mariota duót, ahhoz képest ahogy haladunk az idei Draft felé már megint olyan hangok vannak hogy muszáj akkor is QB, Goff így Goff úgy.

Ha megadjuk az esélyt Griffinnek és befuccsol vagy megsérül akkor igen elrotyog a szezon, és 1/1et megnyerjük jövőre, tehát ugyan ott leszünk mint most ugyan úgy kilehet választani a draft legjobb QB-ját. Azzal a különbséggel hogy lesz idén 10 pick amiből van esély 1-2 lyukat betömni a csapatba.

Persze egy órási rizikó belevágni a szezonba vele de hát veszteni való nem sok van, 1/2ről sokat nem lehet lecsúszni.
Ha már így alakult hogy leigazoltuk akkor én bíznék Hua-ba hátha feltudja támasztani a srácot.
Én emiatt luxusnak érzem hogy hozzunk 1/2re egy QB a padra "tanulni". Túl sok a lyuk a csapatba.

Az 1/2-re meg több opció is van, vagy letrade és begyűjtünk még 1-2 értékes picket ami bőven elférne, vagy 1/2-re hozunk valakit PL Ramsey,Tunsil,Bosa, és arról nem is beszélve hogy a 32. választás is a miénk lesz.
P@trik
Két évre kötöttünk vele szerződést, ha hoz is egy elfogadható szintet, és van mögötte egy 1/2-es irányítónk, két szezont nyugodtan padozhat mögötte, ennyi simán belefér és lehet jobb is mint egyből bedobni a mélyvízbe. Ha pedig tegyük fel RGIII megtáltosodik és a személyében megtaláljuk a franchise irányítónkat, hát istenem, ennél nagyobb problémánk ne legyen, hogy mit kezdünk a padon ülő 1/-esünkkel. Csak RGIII-al nagy luxus lenne neki vágni a szezonnak, persze nyilván lesz mögötte valaki, de akkor is, arra látok esélyt, hogy hátrébb tradelünk, és nem Goff vagy Wentz jön, hanem egy későbbi irányító jelölt, akivel úgy gondolja Hue, hogy mondjuk két év múlva már tud vele mit kezdeni, de irányító kell a draftról szerintem!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Végig olvastam a hozzászólásokat kész regényt írtatok 😊

Jött RGIII várható volt valaki elég sokat zengett a média, rá esett Hue választása.
Pozitívum hogy legalább nem kellett picket adni érte.

Én több opciót látok mint út:
Griffin fiatal még nem padozni jött ez majdnem biztos, ahogy mások is írták tele van ösztönzőkkel a szerződése amit a padról nehéz lenne.

Felmerül a kérdés akkor hogy draftoljunk, most nem akarom visszakeresni de kb 1,5 hónappal ezelőtt téma volt hogy ez az idei QB class nem közelíti meg a tavalyi Winston-Mariota duót, ahhoz képest ahogy haladunk az idei Draft felé már megint olyan hangok vannak hogy muszáj akkor is QB, Goff így Goff úgy.

Ha megadjuk az esélyt Griffinnek és befuccsol vagy megsérül akkor igen elrotyog a szezon, és 1/1et megnyerjük jövőre, tehát ugyan ott leszünk mint most ugyan úgy kilehet választani a draft legjobb QB-ját. Azzal a különbséggel hogy lesz idén 10 pick amiből van esély 1-2 lyukat betömni a csapatba.

Persze egy órási rizikó belevágni a szezonba vele de hát veszteni való nem sok van, 1/2ről sokat nem lehet lecsúszni.
Ha már így alakult hogy leigazoltuk akkor én bíznék Hua-ba hátha feltudja támasztani a srácot.
Én emiatt luxusnak érzem hogy hozzunk 1/2re egy QB a padra "tanulni". Túl sok a lyuk a csapatba.

Az 1/2-re meg több opció is van, vagy letrade és begyűjtünk még 1-2 értékes picket ami bőven elférne, vagy 1/2-re hozunk valakit PL Ramsey,Tunsil,Bosa, és arról nem is beszélve hogy a 32. választás is a miénk lesz.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
arra is hogy kéz dániel is 7et kapott...meg gida is

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2 év alatt 22 milliót kereshet amúgy, ha kezdő lesz, tele van mindenféle ösztönzővel a szerződése.

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
nexion218 3 965 — Washington Gyapotkombájnz fan
Akkor az már egy elfogadott dolog,hogy egy csere qb 7 milliót kap?
Janek
Ha ezt Hínárhajú Róbert szerződésére akarod alapozni, akkor nem. Kizártnak tartom, hogy olyan szerződést írt volna alá, ami alapján csere QB lenne. Heismann győztes, RoY, 1/2 draft pick, tuti kezdeni akar, tehát legalább a lehetőséget akarja. Szerintem inkább egybeesik a fizetéser egy csere QB-val, de nem azért, mert feltétlen cserének szánják, sokkal inkább a sérülései és a nem létező pocket presence miatt.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor az már egy elfogadott dolog,hogy egy csere qb 7 milliót kap?

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 850 — Undertaker of the Cleveland graveyard
RG szerintem (nagyon remélem) semmit sem változtat a draft boardon. Olcsón jött, nem adtunk érte semmit.
Joey Tribbiani
Én is ebben reménykedem
Bad 31
Cal Pro day-en
BOCA RATON, Fla. --- Browns coach Hue Jackson raved about Cal quarterback Jared Goff at the AFC coaches breakfast here and told Robert Griffin III that he might have to compete with a high draft pick for the job if they sign him.
Jackson stressed that if the Browns sign Griffin III, it won't preclude them from drafting a quarterback at No. 2, and they're strongly considering Goff and North Dakota State's Carson Wentz at that spot.
...
He said he's not worried about Griffin III's reaction if they draft Goff or Wentz at No. 2.

"I have told RG3, whatever we decide to do is what we do,'' he said. "If it did (happen), to me, he would have to compete and I don't ever worry about that. The cream always rises to the top, and if a guy is afraid of competition, then you have the wrong guy anyway. We'll be fine regardless of how it goes, whether it goes that way and we draft somebody else or it doesn't go that way and we end up taking two quarterbacks. You never know.''

He stressed that his interest in Griffin III doesn't mean that Goff and Wentz aren't ready or aren't good enough.

"When you're talk about Robert, you're talking about a young man who was (NFL Offensive Rookie of the Year and a Pro Bowler) at one time,'' he said. "There's been success there. So we'd be remiss if we said we're not going to look at everybody and see how it fits with us. We know there's some young talented passers that are coming up, and we've all seen young players start to play in this league at an early age, a la Joe Flacco, and they can play. But your team has to be able to receive them and handle them. There's a lot of factors that go into all the things we're trying to decide.''