Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Thomas-Bitonio-Irving-Greco-Pasztor(?)
elfogadnám nagyduzzogva h emögött a (draft előtti) fal mögött kelljen Wilsonnak menekülgetni 😛
ottvan Barnidge, esetleg Gordon (+Hartline, Hawkins, Gabriel), drafton is jöhet célpont. én nem látom siralmasnak a helyzetet h ne legyen rögtön kezdő a rookie.
braxa88
Alapesetben igen, elég lehetne ez egy 1. körös QB-nak, csak Wentz ugye csak a 2. osztályból jön (bár ugye Flacco is már kezdő lett rookieként), Goffnak meg a center alóli játék ismeretlen.
empty taxi
Hohó Flakon Pittypangerz vót,mcsak Palkó miatt menekült le, ugyhogy izönt összehasonylítási alap
sutianap
Ez nem változtat a tényen h kezdőtapasztalata csak a másodosztályból volt.
empty taxi
Nagy nulla is volt újoncként. Handoff QB ha jófejek vagyunk

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Akkor ha mondjuk nem qb lesz az 1/2 vagy trade akkor érdekes, hogy kit húznánk, OL vagy WR vagy LB/DE? Netán RB? Kíváncsi vagyok mit kavarnak a csapat boszorkány konyháján, mert vagy végre életet lehelnek ebbe a frencsájzba vagy megint csak a szokásos balfaszkodást látjuk a nagyot akartunk fingani csak beszartunk fejezetből.

Mert ezek után nem vagyok benne biztos hogy először QB jön, ami eddig tuti volt. (Képzelem Wentz és Goff mennyire megkönnyebbült, hogy van esély, hogy Clevelandet elkerülhetem 😀 )
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Thomas-Bitonio-Irving-Greco-Pasztor(?)
elfogadnám nagyduzzogva h emögött a (draft előtti) fal mögött kelljen Wilsonnak menekülgetni 😛
ottvan Barnidge, esetleg Gordon (+Hartline, Hawkins, Gabriel), drafton is jöhet célpont. én nem látom siralmasnak a helyzetet h ne legyen rögtön kezdő a rookie.
braxa88
Alapesetben igen, elég lehetne ez egy 1. körös QB-nak, csak Wentz ugye csak a 2. osztályból jön (bár ugye Flacco is már kezdő lett rookieként), Goffnak meg a center alóli játék ismeretlen.
empty taxi
Hohó Flakon Pittypangerz vót,mcsak Palkó miatt menekült le, ugyhogy izönt összehasonylítási alap
sutianap
Ez nem változtat a tényen h kezdőtapasztalata csak a másodosztályból volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Thomas-Bitonio-Irving-Greco-Pasztor(?)
elfogadnám nagyduzzogva h emögött a (draft előtti) fal mögött kelljen Wilsonnak menekülgetni 😛
ottvan Barnidge, esetleg Gordon (+Hartline, Hawkins, Gabriel), drafton is jöhet célpont. én nem látom siralmasnak a helyzetet h ne legyen rögtön kezdő a rookie.
braxa88
Alapesetben igen, elég lehetne ez egy 1. körös QB-nak, csak Wentz ugye csak a 2. osztályból jön (bár ugye Flacco is már kezdő lett rookieként), Goffnak meg a center alóli játék ismeretlen.
empty taxi
Hohó Flakon Pittypangerz vót,mcsak Palkó miatt menekült le, ugyhogy izönt összehasonylítási alap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Fiatalabb és olcsóbb mint Kaep, sőt megkockáztatom jobb is. Ha jön Goff (v. Wentz) akkor nincs gond, persze egy QB-battle benne van, de egy próbát megérhet. Inkább ez, mint Colin egy 3. körösért. Nem tudjuk McCown 37 évesen mennyit bír, lehet 2 passz után megint IR-en végezné és Hue nem akart egy rookie + Austin Davis kombót a szezon nagy részére. Ahogy Empty írta Róbert fizuja csere szintű, a két év sem valami hosszú idő, nem hiszem, h. ő lenne a jövő, inkább csak úgy vannak vele, h. jobb megoldás, mint McCown. Próbálok pozitív maradni, na...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Thomas-Bitonio-Irving-Greco-Pasztor(?)
elfogadnám nagyduzzogva h emögött a (draft előtti) fal mögött kelljen Wilsonnak menekülgetni 😛
ottvan Barnidge, esetleg Gordon (+Hartline, Hawkins, Gabriel), drafton is jöhet célpont. én nem látom siralmasnak a helyzetet h ne legyen rögtön kezdő a rookie.
braxa88
Alapesetben igen, elég lehetne ez egy 1. körös QB-nak, csak Wentz ugye csak a 2. osztályból jön (bár ugye Flacco is már kezdő lett rookieként), Goffnak meg a center alóli játék ismeretlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
szerintem így trade lesz az 1/2; erről szól a moneyball
és ahogy olvasom a pletykát az eagles akarja Wentzet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kicsit sajnálom azért ... Ettől független még mindig azt mondom, hogy QB lesz az 1/2, aztán ha megint padon találja magát , hmm 😀

De hogy minek megint ez a QB competition ?😒
Drip
Hát figyi, két éves szerződést kapott, idén remélem 1/2-re QB, én már Kaep pletykáknál is ezt szorgalmaztam, és igazuk is lenne, az O falból két kezdő elment, a legjobb elkapónk elment, én biztos nem kezdetném ilyen csapatban az újonc irányítót, és tovább megyek, még McCownt is megtartanám!!!
Bad 31
jogos ... 5 héten összetörik Griffint, aztán mehet Goff/Wentz 😊 😀
Drip
Kicsit sajnálom azért ... Ettől független még mindig azt mondom, hogy QB lesz az 1/2, aztán ha megint padon találja magát , hmm 😀

De hogy minek megint ez a QB competition ?😒
Drip
Hát figyi, két éves szerződést kapott, idén remélem 1/2-re QB, én már Kaep pletykáknál is ezt szorgalmaztam, és igazuk is lenne, az O falból két kezdő elment, a legjobb elkapónk elment, én biztos nem kezdetném ilyen csapatban az újonc irányítót, és tovább megyek, még McCownt is megtartanám!!!
Bad 31
jogos ... 5 héten összetörik Griffint, aztán mehet Goff/Wentz 😊 😀
Drip
Thomas-Bitonio-Irving-Greco-Pasztor(?)
elfogadnám nagyduzzogva h emögött a (draft előtti) fal mögött kelljen Wilsonnak menekülgetni 😛
ottvan Barnidge, esetleg Gordon (+Hartline, Hawkins, Gabriel), drafton is jöhet célpont. én nem látom siralmasnak a helyzetet h ne legyen rögtön kezdő a rookie.
több mint 8 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kérlek titeket adjatok már egy LOGIKUS magyarázatot arra, hogy minek hoztuk ide? Semmi értelme... ez... ez.... pff
zsutu
abban bíznak, hogy Gruden volt a hülye, nem ő
Höri
Elég lett volna megnézni a meccseinket és tudnák: mindkettő hülye.😊 Gruden-t lehet Szöszi meg McAlkesz kihúzza a szarból mondjuk... Azért remélem a Hínárhajú itt tud vmit mutatni, hogy valamelyest jobb szájízzel végezze majdan az NFL pályafutását. Elég igazságtalan lenne a sors részéről, ha a jelenlegi megítélése lenne a végleges. A pofonok 99%-át megérdemelte, de attól bőven jobb (lehet), mint amit jelenleg tartanak róla. Mondjuk az igazság része, hogy annyira nem is volt jó soha, mint amennyire hájpolta mindenki (engem is beleértve). Akárhogy zárult az a bizonyos rookie szezon, rengeteget köszönhet a Shanahan családnak, mert az ő hibrid college/pro rendszerük nélkül gyenge közepes volt a legjobb produkciója is. Egy biztos: nem lusta és nem ostoba (teljesen😊 ), szóval ha találnak egy rendszert, ami neki is és a csapat többi részének is fekszik, még akár jól is kijöhet a Cleveland a bizniszből.

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kicsit sajnálom azért ... Ettől független még mindig azt mondom, hogy QB lesz az 1/2, aztán ha megint padon találja magát , hmm 😀

De hogy minek megint ez a QB competition ?😒
Drip
Hát figyi, két éves szerződést kapott, idén remélem 1/2-re QB, én már Kaep pletykáknál is ezt szorgalmaztam, és igazuk is lenne, az O falból két kezdő elment, a legjobb elkapónk elment, én biztos nem kezdetném ilyen csapatban az újonc irányítót, és tovább megyek, még McCownt is megtartanám!!!
Bad 31
jogos ... 5 héten összetörik Griffint, aztán mehet Goff/Wentz 😊 😀

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kicsit sajnálom azért ... Ettől független még mindig azt mondom, hogy QB lesz az 1/2, aztán ha megint padon találja magát , hmm 😀

De hogy minek megint ez a QB competition ?😒
Drip
Hát figyi, két éves szerződést kapott, idén remélem 1/2-re QB, én már Kaep pletykáknál is ezt szorgalmaztam, és igazuk is lenne, az O falból két kezdő elment, a legjobb elkapónk elment, én biztos nem kezdetném ilyen csapatban az újonc irányítót, és tovább megyek, még McCownt is megtartanám!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
RG3 fizuja egy drágább backupénak felel meg, meglátjuk mi lesz a vége.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kicsit sajnálom azért ... Ettől független még mindig azt mondom, hogy QB lesz az 1/2, aztán ha megint padon találja magát , hmm 😀

De hogy minek megint ez a QB competition ?😒

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kérlek titeket adjatok már egy LOGIKUS magyarázatot arra, hogy minek hoztuk ide? Semmi értelme... ez... ez.... pff
zsutu
sztem lesz 2.pickre QB draft

így dupla esély h legyen épkézléb QBd
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Kérlek titeket adjatok már egy LOGIKUS magyarázatot arra, hogy minek hoztuk ide? Semmi értelme... ez... ez.... pff
zsutu
Championship


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha most nem fogja meg ezt az alkalmat akkor menthetetlen de komolyan..

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
biztos jót fog tenni az egójának, ha 1/2-re húznak rá egy QB-t 😊
Löfli
Kinézem Hueból, hogy nem qb lesz az 1/2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 oi66.tinypic.com/2w676up.jpg

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kérlek titeket adjatok már egy LOGIKUS magyarázatot arra, hogy minek hoztuk ide? Semmi értelme... ez... ez.... pff
zsutu
abban bíznak, hogy Gruden volt a hülye, nem ő

több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
jöhet a mezes kép
Höri

mustaine
(Josh) McCown hiányzik róla, mivel ezzel tuti hogy megy a Jetsbe szerintem.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Kérlek titeket adjatok már egy LOGIKUS magyarázatot arra, hogy minek hoztuk ide? Semmi értelme... ez... ez.... pff
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
jöhet a mezes kép
Höri

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jöhet a mezes kép

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 271 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
biztos jót fog tenni az egójának, ha 1/2-re húznak rá egy QB-t 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
RGIII érkezik.
Beki
...