Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Kérdés miért nem jó nektek egy Fitzmagic ingyen?
Janek
mert már van egy 33 plusszos irányítónk olcsóbban.

RGIII? Biztos nem tenném egy rookie QB elé/mögé. Elé ne mert szar, mögé pedig mert nem a legjobb csapattárs. Szenvedjen vele más pls.
Joey Tribbiani
Úgy nézz ki felénk közeledik...
zsutu
es egyesek meg Kaeptol feltek... hiaba, ez itt Cleveland, mindig van lejjebb...
Csiriba
Mindkét opció ugyanolyan szar.

De még nem írt alá, ki tudja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Kérdés miért nem jó nektek egy Fitzmagic ingyen?
Janek
mert már van egy 33 plusszos irányítónk olcsóbban.

RGIII? Biztos nem tenném egy rookie QB elé/mögé. Elé ne mert szar, mögé pedig mert nem a legjobb csapattárs. Szenvedjen vele más pls.
Joey Tribbiani
Úgy nézz ki felénk közeledik...
zsutu
es egyesek meg Kaeptol feltek... hiaba, ez itt Cleveland, mindig van lejjebb...

Szerkesztette: Csiriba
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Kérdés miért nem jó nektek egy Fitzmagic ingyen?
Janek
mert már van egy 33 plusszos irányítónk olcsóbban.

RGIII? Biztos nem tenném egy rookie QB elé/mögé. Elé ne mert szar, mögé pedig mert nem a legjobb csapattárs. Szenvedjen vele más pls.
Joey Tribbiani
Úgy nézz ki felénk közeledik...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Kérdés miért nem jó nektek egy Fitzmagic ingyen?
Janek
mert már van egy 33 plusszos irányítónk olcsóbban.

RGIII? Biztos nem tenném egy rookie QB elé/mögé. Elé ne mert szar, mögé pedig mert nem a legjobb csapattárs. Szenvedjen vele más pls.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kérdés miért nem jó nektek egy Fitzmagic ingyen?

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Egyre több a pletyka RGIII-ról, mondjuk ő olcsóbb (megoldás!?) lenne mint Kaep.
P@trik
Ha ló nincs jó a szamár is stratégia, kérdés mennyire működik. RG3-nek volt tehetsége, kérdés a sérülések mennyire limitálták, és vajon vissza vett-e már az arcából...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egyre több a pletyka RGIII-ról, mondjuk ő olcsóbb (megoldás!?) lenne mint Kaep.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
RGIII jött vizitre.
P@trik
hát ha Robiban látják a megoldást...persze ez egyelőre egy kis offseason gumicsont, ha már Kap nem állt kötélnek.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/20/browns-are-making-calls-to-gather-info-about-robert-griffin-iii/
petey
igazából ez várható volt, hogy Kaep után RG3 is szóba jön ... én nem parázok

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 758 — Csodabogár
RGIII jött vizitre.
P@trik
hát ha Robiban látják a megoldást...persze ez egyelőre egy kis offseason gumicsont, ha már Kap nem állt kötélnek.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/20/browns-are-making-calls-to-gather-info-about-robert-griffin-iii/

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Mondjuk ha Gordon játszhat (és használható állapotban lesz) akkor a 3.körös pick lehet egy magas elkapó TE. Mondjuk a TE class nem tűnik számomra túl izgalmasnak idén.
Bazzani
1\2 sztem is tuti QB, de azért OL is elférne nem?
Joe Thomas, John Greco, Joel Bitonio és egy feltámadással Erving 4 posztot mondjuk megold, de egy kezdő RT még mindig eléggé hiányzik sztem...meg hát a depth elég gyászos.
Persze egy offseason alatt nem lehet mindent megoldani, de sztem egy OL is kéne ide a QB, WR, TE mellé...
Rolni
Elférne persze egy tackle, de én is inkább a célpontokra helyezném a prioritást. Kis Shanny és Flip alatt is a ZBS volt a meghatározó blokkolási rendszer, Hueval jóval több PBS elem várható, Bailey bele is illik a képbe, igazi mauler. Ilyen játékosokat a 4.-5. körben is lehet találni + lehet Hue kivárásra játszik és inkább megnézi a jelenlegi alapanyag mire lehet elég. Itt legalább a mag megvan (főleg ha Erving fejlődését is belekalkuláljuk). Ezzel szemben WR nulla, jelenleg a 30 éves Barnidge az egyetlen, akire lehet számítani. Nem egy álom szitu a rookie QB-nak.
Joey Tribbiani
TE-t Barnidge miatt nem draftolnék semmiképpen a 4 v 5. kör előtt, pláne, hogy a felhozatal is erős közepes. Nagyon remélem hogy a QB, WR, OL sorrendet fogjuk követni az első 3 körben.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Mondjuk ha Gordon játszhat (és használható állapotban lesz) akkor a 3.körös pick lehet egy magas elkapó TE. Mondjuk a TE class nem tűnik számomra túl izgalmasnak idén.
Bazzani
1\2 sztem is tuti QB, de azért OL is elférne nem?
Joe Thomas, John Greco, Joel Bitonio és egy feltámadással Erving 4 posztot mondjuk megold, de egy kezdő RT még mindig eléggé hiányzik sztem...meg hát a depth elég gyászos.
Persze egy offseason alatt nem lehet mindent megoldani, de sztem egy OL is kéne ide a QB, WR, TE mellé...
Rolni
Elférne persze egy tackle, de én is inkább a célpontokra helyezném a prioritást. Kis Shanny és Flip alatt is a ZBS volt a meghatározó blokkolási rendszer, Hueval jóval több PBS elem várható, Bailey bele is illik a képbe, igazi mauler. Ilyen játékosokat a 4.-5. körben is lehet találni + lehet Hue kivárásra játszik és inkább megnézi a jelenlegi alapanyag mire lehet elég. Itt legalább a mag megvan (főleg ha Erving fejlődését is belekalkuláljuk). Ezzel szemben WR nulla, jelenleg a 30 éves Barnidge az egyetlen, akire lehet számítani. Nem egy álom szitu a rookie QB-nak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
RGIII jött vizitre.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az a baj, hogy rengeteg lyuk van és elég sok féle képpen fellehetne tölteni... pont a napokba terveztem egy mockot így FA után

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1\2 sztem is tuti QB, de azért OL is elférne nem?
Joe Thomas, John Greco, Joel Bitonio és egy feltámadással Erving 4 posztot mondjuk megold, de egy kezdő RT még mindig eléggé hiányzik sztem...meg hát a depth elég gyászos.
Persze egy offseason alatt nem lehet mindent megoldani, de sztem egy OL is kéne ide a QB, WR, TE mellé...
Rolni
Most jött Alvin Bailey és ott van még Pastor is (egyik se életbiztosítás persze) de persze elférne még a segítség.
De nálam akkor is a célpontok lennének a legfontosabbak.
De egy QB, WR, RT első három kör is tetszene (ebben a sorrendben).

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Biztos hatalmasat fog tanulni a padon ülve pláne McCown-tól.
Be kell dobni a mélyvízbe, hozni neki két minőségi célpontot a draftról és lássuk mit tud. Ez a majd tanul a padon projekt már annyiszor besült mindenhol.
1/2 Wentz vagy Goff QB
2/2 Doctson WR
3/2 Shepard WR
A többi picket meg ellőni a védelemre.
Bazzani
Én sem a fallal szarakodnék, főleg, h. Ervingnek lehet jót tett az edzőváltás. Visszaesés lesz, de hány meccset nyertünk a papíron elit OL-el az elmúlt években...

A listádhoz még csapjunk hozzá egy 4. körös TE-t, aztán jöhet a védelem 😊
Joey Tribbiani
Mondjuk ha Gordon játszhat (és használható állapotban lesz) akkor a 3.körös pick lehet egy magas elkapó TE. Mondjuk a TE class nem tűnik számomra túl izgalmasnak idén.
Bazzani
1\2 sztem is tuti QB, de azért OL is elférne nem?
Joe Thomas, John Greco, Joel Bitonio és egy feltámadással Erving 4 posztot mondjuk megold, de egy kezdő RT még mindig eléggé hiányzik sztem...meg hát a depth elég gyászos.
Persze egy offseason alatt nem lehet mindent megoldani, de sztem egy OL is kéne ide a QB, WR, TE mellé...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos hatalmasat fog tanulni a padon ülve pláne McCown-tól.
Be kell dobni a mélyvízbe, hozni neki két minőségi célpontot a draftról és lássuk mit tud. Ez a majd tanul a padon projekt már annyiszor besült mindenhol.
1/2 Wentz vagy Goff QB
2/2 Doctson WR
3/2 Shepard WR
A többi picket meg ellőni a védelemre.
Bazzani
Én sem a fallal szarakodnék, főleg, h. Ervingnek lehet jót tett az edzőváltás. Visszaesés lesz, de hány meccset nyertünk a papíron elit OL-el az elmúlt években...

A listádhoz még csapjunk hozzá egy 4. körös TE-t, aztán jöhet a védelem 😊
Joey Tribbiani
Mondjuk ha Gordon játszhat (és használható állapotban lesz) akkor a 3.körös pick lehet egy magas elkapó TE. Mondjuk a TE class nem tűnik számomra túl izgalmasnak idén.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Hadent megműtötték, a bal bokáját tették rendbe, a szezon kezdetére (remélhetőleg a trainin campre is) rendbe fog jönni. Egyébként tavaly borda, ujj, boka és fej sérülése után tettük IR-re. A jó hír az hogy Ray Horton alatt futotta a legjobb szezonját, amikor tényleg ufó volt és ismeri a rendszerét.

A Cal pro day-en megmérték újra Goff kezét, és már nem 9 hanem 9 1/8-as méretű! Szerinte nem csinált vele semmit, nem is nőtt a combine óta, csak ott máshogy, rosszul mérték... Egyébként volt egy másik qb aki masszázs-al 3/8-ot nyújtott a kézméretén... mindent az nfl-.ért.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Nem vedem Bowe-t. O nyilatkozta az ev kozepen, hogy keptelen megtanulni a playbookot. Elotte egy forduloval hoztunk egy futot aki addig meg nem volt a csapatnal es o mar jatszott, neki eleg volt masfel het hogy megtanulja a playbookot. Bowenak meg egy offseason, es a szezon fele. Pedig nem is mentalisan volt serult. Aki nem tudja a playbookot az meg itthon sem mehetne palyara...
Bowe erkezesevel ugy gondoltam hogy ugyan sok penzert de vegre egy igazi veteran huzonevre tettunk szert, aki peldat tud majd mutatni a fiataloknak. Hat nem jot ossze. Sajnalom, ettol azert biztos jobb jatekos.
Csiriba
Aztan azt is nyilatkozta, hogy mar tudta a playbookot, de akkor sem engedtek jatszani.
ulpianus
Most irnam ide hogy ugye van a gyoztes csapaton ne valtoztass elv, de ezt nalunk biztos nem ismerik.... 😀 Szoval nem ez lehetett az oka.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Nem vedem Bowe-t. O nyilatkozta az ev kozepen, hogy keptelen megtanulni a playbookot. Elotte egy forduloval hoztunk egy futot aki addig meg nem volt a csapatnal es o mar jatszott, neki eleg volt masfel het hogy megtanulja a playbookot. Bowenak meg egy offseason, es a szezon fele. Pedig nem is mentalisan volt serult. Aki nem tudja a playbookot az meg itthon sem mehetne palyara...
Bowe erkezesevel ugy gondoltam hogy ugyan sok penzert de vegre egy igazi veteran huzonevre tettunk szert, aki peldat tud majd mutatni a fiataloknak. Hat nem jot ossze. Sajnalom, ettol azert biztos jobb jatekos.
Csiriba
Aztan azt is nyilatkozta, hogy mar tudta a playbookot, de akkor sem engedtek jatszani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Bowe 1 year, $9M, 5 catches, 53 yards
Érthetetlen sztori, olyan (bocsánat, de) Browns módra. De lassan vége...
Klaci79
Nem akarom Bowet vedeni. Azonban volt egy nyilatkozata meg december vagy januarban, ami mas megvilagitasba helyezte szamomra a dolgokat.
Bowe 5 elkapasa ultra gyenge. Viszont 13 labdat dobtak fele a szezonban. Serult volt, 7 meccsen jatszott, de ez akkor is keves. Bowe azt mondta, o felepult hamarabb, de nem engedtek palyara, pedig a dokik szerint kutya baja nem volt. A Chiefsben evi 800 snapet kapott, itt 7 meccsen 81-et.
Ezert kerdezte Bowe, hogy ha ennyire nem biztak benne, minek igazoltak le? Ebben is van valami.
ulpianus
Nem vedem Bowe-t. O nyilatkozta az ev kozepen, hogy keptelen megtanulni a playbookot. Elotte egy forduloval hoztunk egy futot aki addig meg nem volt a csapatnal es o mar jatszott, neki eleg volt masfel het hogy megtanulja a playbookot. Bowenak meg egy offseason, es a szezon fele. Pedig nem is mentalisan volt serult. Aki nem tudja a playbookot az meg itthon sem mehetne palyara...
Bowe erkezesevel ugy gondoltam hogy ugyan sok penzert de vegre egy igazi veteran huzonevre tettunk szert, aki peldat tud majd mutatni a fiataloknak. Hat nem jot ossze. Sajnalom, ettol azert biztos jobb jatekos.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Rahim Moore FS viszont érkezik
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Jim Dray közben aláírt a Billshez. Kár érte kiváló ügynök volt... 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Bowe 1 year, $9M, 5 catches, 53 yards
Érthetetlen sztori, olyan (bocsánat, de) Browns módra. De lassan vége...
Klaci79
Nem akarom Bowet vedeni. Azonban volt egy nyilatkozata meg december vagy januarban, ami mas megvilagitasba helyezte szamomra a dolgokat.
Bowe 5 elkapasa ultra gyenge. Viszont 13 labdat dobtak fele a szezonban. Serult volt, 7 meccsen jatszott, de ez akkor is keves. Bowe azt mondta, o felepult hamarabb, de nem engedtek palyara, pedig a dokik szerint kutya baja nem volt. A Chiefsben evi 800 snapet kapott, itt 7 meccsen 81-et.
Ezert kerdezte Bowe, hogy ha ennyire nem biztak benne, minek igazoltak le? Ebben is van valami.
ulpianus
Igaz, de nem is mondtam, hogy Bowe hibája lett volna ez csak. Sztori Browns módra. Pont ahogy le is írtad.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Bowe 1 year, $9M, 5 catches, 53 yards
Érthetetlen sztori, olyan (bocsánat, de) Browns módra. De lassan vége...
Klaci79
Nem akarom Bowet vedeni. Azonban volt egy nyilatkozata meg december vagy januarban, ami mas megvilagitasba helyezte szamomra a dolgokat.
Bowe 5 elkapasa ultra gyenge. Viszont 13 labdat dobtak fele a szezonban. Serult volt, 7 meccsen jatszott, de ez akkor is keves. Bowe azt mondta, o felepult hamarabb, de nem engedtek palyara, pedig a dokik szerint kutya baja nem volt. A Chiefsben evi 800 snapet kapott, itt 7 meccsen 81-et.
Ezert kerdezte Bowe, hogy ha ennyire nem biztak benne, minek igazoltak le? Ebben is van valami.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Selejtezünk rendesen.
Csak nekem tűnik úgy mintha az lenne a terv hogy Hue kap egy évet kipucolni a csapatot, megpróbálni jókat húzni idén, jövőre egy 1/1et megpályázni és indulhat a szekér valamerre?!