Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Biztos hatalmasat fog tanulni a padon ülve pláne McCown-tól.
Be kell dobni a mélyvízbe, hozni neki két minőségi célpontot a draftról és lássuk mit tud. Ez a majd tanul a padon projekt már annyiszor besült mindenhol.
1/2 Wentz vagy Goff QB
2/2 Doctson WR
3/2 Shepard WR
A többi picket meg ellőni a védelemre.
Bazzani
Én sem a fallal szarakodnék, főleg, h. Ervingnek lehet jót tett az edzőváltás. Visszaesés lesz, de hány meccset nyertünk a papíron elit OL-el az elmúlt években...

A listádhoz még csapjunk hozzá egy 4. körös TE-t, aztán jöhet a védelem 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Túl egyszerű lenne behúzni a class legjobb QB-ját, nem?

1. kör RB; letrade, visszamentünk az időben? 😊
Joey Tribbiani
Persze, hogy igen, ez Cleveland. 😊 😊
Vrij6
Spárta után szabadon 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 850 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1 évet padozik McCown mögött , tanul
zsutu
Biztos hatalmasat fog tanulni a padon ülve pláne McCown-tól.
Be kell dobni a mélyvízbe, hozni neki két minőségi célpontot a draftról és lássuk mit tud. Ez a majd tanul a padon projekt már annyiszor besült mindenhol.
1/2 Wentz vagy Goff QB
2/2 Doctson WR
3/2 Shepard WR
A többi picket meg ellőni a védelemre.
Bazzani
Ott a pont !!! Sose voltam ennek híve, annyit változtatnék, hogy van így is elég alacsony WR a csapatba így én Shepard-öt hagynám, és inkább jöjjön valami 6'2 magas srác (lásd😀octson)

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fal nélkül agyon verik akármelyik kezd.
Az lenne a hab a tortán ha Thomas is megköszönné a részvételt.
Viszont WR mindenképp kell egyetértünk.

Kicsit olyan érzésem van mintha a Titanst "másolnánk", Húzunk 1/2-re QB és belőjük a jövő évi 1/1et olyan lyukas a csapat.

Szerkesztette: P@trik
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1 évet padozik McCown mögött , tanul
zsutu
Biztos hatalmasat fog tanulni a padon ülve pláne McCown-tól.
Be kell dobni a mélyvízbe, hozni neki két minőségi célpontot a draftról és lássuk mit tud. Ez a majd tanul a padon projekt már annyiszor besült mindenhol.
1/2 Wentz vagy Goff QB
2/2 Doctson WR
3/2 Shepard WR
A többi picket meg ellőni a védelemre.

több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Bár sok van még hátra, de kezdek megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy Wentz húzzuk 1/2-ben. 1 évet padozik McCown mögött (aki szintén a 2.osztályból jött anno), tanul és ha Isten is úgy akarja '17-ben lehet is kezdetni... de elvégre a Brownsról beszélünk szóval még egy long snappert is simán jöhet az 1/2-re 😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kaepnek állítólag nem tetszik ahogy az FA-t intéztük, ezért már nem is annyira akar idejönni. Megvan az előnye néha, ha szar a csapatod 😛
Joey Tribbiani
Akkor töccse napjait Csipkelive - szerintem ez az erősebb érv....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal
petey
Tökön szúrom magam, ha hozzánk jön... Szerintem lassan készíthetem elő is a bökőt.
zsutu
ja és akkor 1/2 re választotok egy cb-t
kapitnono
No-no-no Free safety kell a házba! 😀
Csiriba
Valahogy a class legjobb puntere tökéletesen beleillene a csapatba
zsutu
inkább egy karakterproblémás longsnapper... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Kaepnek állítólag nem tetszik ahogy az FA-t intéztük, ezért már nem is annyira akar idejönni. Megvan az előnye néha, ha szar a csapatod 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Túl egyszerű lenne behúzni a class legjobb QB-ját, nem?

1. kör RB; letrade, visszamentünk az időben? 😊
Joey Tribbiani
Persze, hogy igen, ez Cleveland. 😊 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Johnny emlékére sikerült tegnap mocskosul berúgnom... pff 😀
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Túl egyszerű lenne behúzni a class legjobb QB-ját, nem?

1. kör RB; letrade, visszamentünk az időben? 😊
Joey Tribbiani
Csak azt tudom elképzelni, hogy fosnak hogy bust lesz az 1/2 ezért inkább csak egy 3. kört pocsékolnak el. 😊 Elég nagy szívességet tenne a Browns másoknak...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Túl egyszerű lenne behúzni a class legjobb QB-ját, nem?

1. kör RB; letrade, visszamentünk az időben? 😊
Joey Tribbiani
Amit írtam az mind a Kaep trade utánra vonatkozott, és ha bejön, igen akkor visszamentünk időbe, addig amíg volt rendes csapatunk....
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Túl egyszerű lenne behúzni a class legjobb QB-ját, nem?

1. kör RB; letrade, visszamentünk az időben? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 850 — Undertaker of the Cleveland graveyard
vagy ha nem tetszik senki sem akkor cseréljetek le vagy 5-6 helyet és válasszatok úgy.
kapitnono
Mert a cetli gyűjtögetés eddig is faszán bejött ...

És Goff(vagy eleve a QB draft) mióta lett B terv?

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Tunsil bőven megéri
sutianap
Már joe thomast is elkergették?
peach
Kit nem? Én csak Hadent sajnálom. Ennél ő többre lenne hivatott.
Amadeus91
Megkapta a nagy lovejat, mar nem kell halalra jatszani magat... semmi kedve nem volt tavaly jatszani.

Valoban OL kellene hogy legyen a first pickunk, de en nem lennek meglepve egy WR/en sem. Egyszer mar elpasszoltunk egy Julio Jones, most nem kellene. Bosa se jonne rosszul de a tobbi jobban kell. Es tudom, hogy egyesek megkovezenek, kinevetnek de elgondolkodnok egy Ezekiel Elliott pick mellett is 1/2-re, utana OL es WR, DB/LB. Duke Johnson szemelyeben van valaki aki ugyes, de Ezekiel jobb nala es legyen verseny a poszton. De mindezek cask akkor ha lesz Kaep trade, mert ha nem akkor johet a B terv.
Csiriba
First WRt kapsz a második kör elején is. A legjobb workbonusos palit kell kihúzni. Bosa nekem túltolja, egy zászlómágnes, Ezékiel meg ezzel az átnyúlunk a csapatunk feje felett nyilatkozattal szintén majomkirály esélyes. Vagy nyelni egyet behúzni Goffot, de azzal meg csak a QB- dráma folytatódik.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Én sokallom azt a 3. kört is.
Egy ilyen Demarco Murray féle csere, mi adjuk a 3/2öt esetleg még egy 6.kör ők meg az ő 3. köröst +kap az ok.
Úgy is a szerződésen lovagolnak itt is, mondtam én hogy nem a legelőnyösebb az.
P@trik
Szerintem a realitas az, hogy a 2. kor iszonyat sok erte, a 4. kor pedig keves, ugyhogy marad 3. kor. Csak a fizujat tartsuk normalis szinten.
Igy legalabb johet egyWR es egy OL neki. Az elso ket korbol.
Csiriba
Tegyük fel hogy Kaepet hozzunk, és nem húzzunk 1/2-ben QB-t. Mégis ki érne ebben a classban 1/2-öt need posztra? Mondjuk nem mélyedtem bele a classbe, de én nem nagyon tudok ilyen játékosról. Talán Bosa de ő nem 3-4 DE tudomásom szerint.
zsutu
Ramsey. Gipson helyére tökéletes utód.
empty taxi
vagy ha nem tetszik senki sem akkor cseréljetek le vagy 5-6 helyet és válasszatok úgy.


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Én sokallom azt a 3. kört is.
Egy ilyen Demarco Murray féle csere, mi adjuk a 3/2öt esetleg még egy 6.kör ők meg az ő 3. köröst +kap az ok.
Úgy is a szerződésen lovagolnak itt is, mondtam én hogy nem a legelőnyösebb az.
P@trik
Szerintem a realitas az, hogy a 2. kor iszonyat sok erte, a 4. kor pedig keves, ugyhogy marad 3. kor. Csak a fizujat tartsuk normalis szinten.
Igy legalabb johet egyWR es egy OL neki. Az elso ket korbol.
Csiriba
Tegyük fel hogy Kaepet hozzunk, és nem húzzunk 1/2-ben QB-t. Mégis ki érne ebben a classban 1/2-öt need posztra? Mondjuk nem mélyedtem bele a classbe, de én nem nagyon tudok ilyen játékosról. Talán Bosa de ő nem 3-4 DE tudomásom szerint.
zsutu
Ramsey. Gipson helyére tökéletes utód.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Tunsil bőven megéri
sutianap
Már joe thomast is elkergették?
peach
Kit nem? Én csak Hadent sajnálom. Ennél ő többre lenne hivatott.
Amadeus91
Megkapta a nagy lovejat, mar nem kell halalra jatszani magat... semmi kedve nem volt tavaly jatszani.

Valoban OL kellene hogy legyen a first pickunk, de en nem lennek meglepve egy WR/en sem. Egyszer mar elpasszoltunk egy Julio Jones, most nem kellene. Bosa se jonne rosszul de a tobbi jobban kell. Es tudom, hogy egyesek megkovezenek, kinevetnek de elgondolkodnok egy Ezekiel Elliott pick mellett is 1/2-re, utana OL es WR, DB/LB. Duke Johnson szemelyeben van valaki aki ugyes, de Ezekiel jobb nala es legyen verseny a poszton. De mindezek cask akkor ha lesz Kaep trade, mert ha nem akkor johet a B terv.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Tunsil bőven megéri
sutianap
Őt tuti nem választanám, de szerintem nem is lesz bent mert a Titans elviszi.
zsutu
Ami a Titansnak luxus, az szerintem itt nem - Joe harmincon túl, Tunsil egy-két évet kibír a másik oldalon, de évtizedesen a legnagyobb potens tekköl van benne. Annyi magas cetli van már a Dbe, hogy O draftot várok, a Titansba meg pont fordítva.
sutianap
Nem azért de tavaly a fal valahogy így nézett ki.
Thomas (2007 1/3)
Bitonio (2014 2/35) / Erving (2015 1/19)
Mack (2009 1/21)
Greco (2008 3/65)
Schwartz (2012 2/37)

Szerintem sok cetli volt a falba is, papíron k.rva jól nézett ki, és láttuk mi lett a végeredmény...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Tunsil bőven megéri
sutianap
Őt tuti nem választanám, de szerintem nem is lesz bent mert a Titans elviszi.
zsutu
Ami a Titansnak luxus, az szerintem itt nem - Joe harmincon túl, Tunsil egy-két évet kibír a másik oldalon, de évtizedesen a legnagyobb potens tekköl van benne. Annyi magas cetli van már a Dbe, hogy O draftot várok, a Titansba meg pont fordítva.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Tunsil bőven megéri
sutianap
Már joe thomast is elkergették?
peach
Kit nem? Én csak Hadent sajnálom. Ennél ő többre lenne hivatott.
Amadeus91
Hát ha a tavalyi idényét veszem alapul, akkor k.rvára nem.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Tunsil bőven megéri
sutianap
Már joe thomast is elkergették?
peach
Kit nem? Én csak Hadent sajnálom. Ennél ő többre lenne hivatott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Tunsil bőven megéri
sutianap
Már joe thomast is elkergették?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...