Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Johnny fiú kivágna... végett ért a "Manziel" éra is 😀
zsutu
Meg nem hivatalos, talan a nap vegen. De ez lenne a 2. jo hir Bademosi tavozasa utan 😊
Joey Tribbiani
Nálunk meg halálra dicsérik a beatwriterek, hogy mostaztánolyanSTleszmintazállat. Gondoltam én, hogy valami szar van a palacsintában.

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én még mindig azt mondom ha jön Kaep, akkor is QB-t húznék 1/2-re, vagy az luxus? 😀
Bad 31
Hue szemével nézve: ha elhozod Kaepet és a drafton van egy QB, akiből szerinted pár év alatt kezdőt tudsz csinálni, akkor nem luxus, még ha 1/2-n húzol, akkor se.

mondjuk nehéz eldönteni, hogy Kaepban vagy McCownban nagyobb az upside 😀
Löfli
Ez csak az én agymenésem mondjuk, de szerintem van benne ráció, McCown nem fiatal, Kaepben még lehet potenciál, és ha tényleg az 1/2-est nem akarjuk egyből bele dobni a húsdarálóba miért ne lehetne előtte ez a QB páros?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én még mindig azt mondom ha jön Kaep, akkor is QB-t húznék 1/2-re, vagy az luxus? 😀
Bad 31
Hue szemével nézve: ha elhozod Kaepet és a drafton van egy QB, akiből szerinted pár év alatt kezdőt tudsz csinálni, akkor nem luxus, még ha 1/2-n húzol, akkor se.

mondjuk nehéz eldönteni, hogy Kaepban vagy McCownban nagyobb az upside 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ha Kaep jön akkor rájön milyen az élet itt a csoportban. Hamar leamortolizálódik....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én még mindig azt mondom ha jön Kaep, akkor is QB-t húznék 1/2-re, vagy az luxus? 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal
petey
Tökön szúrom magam, ha hozzánk jön... Szerintem lassan készíthetem elő is a bökőt.
zsutu
ja és akkor 1/2 re választotok egy cb-t
kapitnono
No-no-no Free safety kell a házba! 😀
Csiriba
1/2-n elérhető lesz még Ramsey, aki amúgy simán megéri a top3-as picket 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal
petey
Tökön szúrom magam, ha hozzánk jön... Szerintem lassan készíthetem elő is a bökőt.
zsutu
ja és akkor 1/2 re választotok egy cb-t
kapitnono
No-no-no Free safety kell a házba! 😀
Csiriba
Valahogy a class legjobb puntere tökéletesen beleillene a csapatba
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal
petey
Tökön szúrom magam, ha hozzánk jön... Szerintem lassan készíthetem elő is a bökőt.
zsutu
ja és akkor 1/2 re választotok egy cb-t
kapitnono
No-no-no Free safety kell a házba! 😀
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal
petey
Tökön szúrom magam, ha hozzánk jön... Szerintem lassan készíthetem elő is a bökőt.
zsutu
ja és akkor 1/2 re választotok egy cb-t


több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal
petey
Tökön szúrom magam, ha hozzánk jön... Szerintem lassan készíthetem elő is a bökőt.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal
petey
Jaja, állítólag a két franchise már megállapodott, de a Browns nem jut dűlőre Kaep szerződésének átstrukturálásáról.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
egyelőre a fizu miatt nincs még deal a Barnákkal

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Megittam egy felest a tiszteletére.
P@trik
Hogyrohaggyonmegállva


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megittam egy felest a tiszteletére.
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/1048256_1098373383542682_8952074880715325074_o.jpg

😥

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Hivatalos...
 twitter.com/espn/status/708332501421432832
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hááááát nem sok értelmet látok a kaep koncepcióban.... 2-év alatt leamortizálják.... Arra jobb lett volna Manci is 😊 Úgy is köztudott, hogy az alkohol fájdalomcsillapító!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Johnny fiú kivágna... végett ért a "Manziel" éra is 😀
zsutu
Meg nem hivatalos, talan a nap vegen. De ez lenne a 2. jo hir Bademosi tavozasa utan 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14949568/san-francisco-49ers-colin-kaepernick-wants-play-new-cleveland-browns-coach-hue-jackson
hölgyeim és uraim 😀
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Johnny fiú kivágna... végett ért a "Manziel" éra is 😀
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem helyi legenyek kellenek, nem zsoldosok kellenek, hanem azok a szereny iparos emberek akik hajlandoak meghalni a palyan egymasert es megdolgoznak a penzukert. Azoknak hajlando lennek magasabb penzt is adni.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ezt a helyi gyerek témát nem igazán értem ... Brady Quinn ? Vagy, hogy közelebbit mondjak Whitner ? Egyik se váltotta meg /váltja meg a világot

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Igen, olyan játékosokat kell keresni, akik nem feltétlen a legjobbak a posztjukon, hanem akik helyiek, vagy valamilyen szinten kötődnek a csapathoz. Ők oda fogják tenni magukat, még, ha ez nem is lesz elég a győzelemhez, de legalább példát mutatnak a sok pénzéhes, vagy a negatív szezonoktól megfáradt játékosoknak. Itt kultúrát kell váltani, mint ahogy nálunk is tették. Aki nem illeszkedik ebbe, attól pedig minél előbb meg kell szabadulni. Egy olyan helyem, mint Cleveland, nem hiszem, hogy nincs pár olyan játékos, aki szereti ezt a várost, ezt a csapatot.

Eddig a vezetőség volt a kerékkötő, a játékosok pedig belefáradtak a sikertelenségbe, vagy elkényelmesedtek a sok pénz miatt. Most van egy új szemlélet, ehhez van egy új stáb, akik lehet nem lesznek itt addig, mire a sikerek is jönnek, de van egy olyan HC aki mögé be lehet állni, aki rendbe tudja tenni a dolgokat. Van egy McCown, akit szerintem fel lehet engedni a pályára és el kell hozni mögé A qb-t. Azt, hogy ezt kiben látják, teljesen mindegy, csak higgyenek benne! Nem egy olyan játékost kell elhozni, aki már lassan kicsúszik az első körből, mert senki sem akarja bevállalni(Quinn,Manziel,Weeden), hanem azt, akit a stáb a legalkalmasabbnak tart arra, hogy egy sikeres clevelandi csapat irányítója, arca legyen!

Ez a jelenlegi keret is hemzseg a tehetséges fiatal játékosoktól, akik között még meg lehet találni azokat, akik talán nem fáradtak bele a sikertelenségbe. Itt talán nem kell akkora változás, mint nálunk Oakland-ben. Nem kell atombombát robbantani. Lehet itt is le kell bontani pár falat, de ehhez a stábnak nagyon összeszedettnek kell lennie. Hue erre az egyik legalkalmasabb személy szerintem! Jó pedagógusnak tartják, aki ki tudja hozni a játékosaiból a legjobbat. Nálunk egy Jason Campbell-ből (akit nektek sem kell bemutatni) varázsolt egy fr.QB-nak látszó irányítót! HA lesz Kaep csere, akkor sem kell parázni, akkor ő is úgy fog tűnni, mint egy jó QB!

Fel a fejjel srácok! Legyetek türelmesek, mert úgy néz ki, hogy most jó irányba változhatnak a dolgok!

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.
Bad 31
Mire mentunk Joe Thomassal az elmult 10 evben? Luckon kivul kb. egy QB sem ert 1/1-et, ha szimplan value-t nezzunk, barmelyik masik poszton hamarabb felveszik a ritmust es NFL-keszebbek a jatekosok, DE egy LT v. DE sosem fog SB-t nyerni nekunk.
Tok igazad van, Quinn, Weeden es Manci is hatalmas bust, de egyik sem a class legjobb iranyitoja volt, most viszont behuzhatjuk azt. Addig kell keresni, amig megtalaljuk, 1/2-n pedig van ra boven esely.
Joey Tribbiani
A kerdes az, hogy biztosra megyunk es hozunk valakit aki mar bizonyitott (valamilyen szinten) vagy hozunk egy ujabb fiatal remenyseget.
Csiriba
Szerintetek mit kérhetnek reálisan Kaepért, és mennyi lenne a fizuja? Mert amit az első részében írtam a hozzászólásomnak én azzal kibékülnék, mondjuk egy Goff - Kaepernick QB duóval, vagy ez csak utópia?! 😀 😀


http://therealbad31.deviantart.com/