Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sajnos én is olvastam ezt a Kaep pletykát, de ha ő in, akkor Joey out 😊 Az már tényleg sok lenne.
Joey Tribbiani
Szabadon igazolható szurkoló leszel? 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Sajnos én is olvastam ezt a Kaep pletykát, de ha ő in, akkor Joey out 😊 Az már tényleg sok lenne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Nincs időm végig olvasni a cikket mert rohanok csak gyors bedobom ide, állítólag érdeklődünk Kaepernick iránt!
 www.scout.com/nfl/browns/story/1650503-silver-browns-in-on-kaepernick
Bad 31
Nem !!

@Csiriba
2011 elég csendes év, csak Brandon Jackson érkezett GB-ből apróért
2012 Frostee Rucker és Dimitri Patterson
2013 Kruger és Desmond de ebbe az évbe igazán aktívak voltunk és összesen költöttünk valami 90 millát
2014 Whitner, Dansby,Tate meg még néhányan
2015 Tramon, Starks, Bowe
Drip
na most ezek közül egyik sem impact player. A tolószékes Dansby érte a legtöbbet. 2013-ban úgy basztatok el 90 milliót, hogy nem tudtok abból felmutatni egy nfl szintű klasszist.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nincs időm végig olvasni a cikket mert rohanok csak gyors bedobom ide, állítólag érdeklődünk Kaepernick iránt!
 www.scout.com/nfl/browns/story/1650503-silver-browns-in-on-kaepernick
Bad 31
Nem !!

@Csiriba
2011 elég csendes év, csak Brandon Jackson érkezett GB-ből apróért
2012 Frostee Rucker és Dimitri Patterson
2013 Kruger és Desmond de ebbe az évbe igazán aktívak voltunk és összesen költöttünk valami 90 millát
2014 Whitner, Dansby,Tate meg még néhányan
2015 Tramon, Starks, Bowe

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nincs időm végig olvasni a cikket mert rohanok csak gyors bedobom ide, állítólag érdeklődünk Kaepernick iránt!
 www.scout.com/nfl/browns/story/1650503-silver-browns-in-on-kaepernick


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Esztelen koltekezesre es nagy nevekre? Egyik se jellemzo rank.
Csiriba
what?
 twitter.com/ESPNNFL/status/707639527792361474
Drip
Ez az utso 10 ev. Mennyi ebbol az utso 5? Sajnos csak azota kovetem a Browns-t.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Esztelen koltekezesre es nagy nevekre? Egyik se jellemzo rank.
Csiriba
what?
 twitter.com/ESPNNFL/status/707639527792361474

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vagy csak beszelt Dwayne Boweval, aki mondta neki: menj a Chiefsbe, ott nekem is jobb volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Általánosságba értettem hogy a piacon több játékos túl lett fizetve.
Viszont jogos az érved, talán az is közre játszott hogy nálatok több esélyt lát a playoffra.
P@trik
Az elso napon szerintem mindenki tul van fizetve. Ha moneyball a fedelzeten van akkor nem tudom mire szamitottatok? Esztelen koltekezesre es nagy nevekre? Egyik se jellemzo rank.
Moneyball a statisztikakbol el, es azok azt mondjak, hogy az elso nap sokkal tobb rossz deal szuletik mint jo. Nem is vartam semmit. Hozunk majd szurke eminenciasokat akikbol vagy lesz csapat vagy nem. Vagy igazoljak a statisztikat vagy nem. Ez 50%os esely ami azert nem rossz 😀

Mackrol itt a topicban is megoszlott a velemeny, jo lett volna ha marad de nem mindenaron. Es volt a vezerelvunk minden tavalyi jatekosunkra is. Vegul is ha nem megy egy kupleraj akkor itt nem csak a butorokat csereltuk le hanem a madame-t is.

Schwartz-ert pedig szerintem nem kar, egyertelmuen elbaszta mert azt hitte ha kimegy a piacra valaki ubereli a 8.5et, es miutan visszakerdezett az ugynoke, hogy ervenyes-e az ajanlat addigra mar tiszta sor volt, hogy sehol se kapott meg ennyit se, nem hogy tobbet. Ezek utan en sem tartottam volna az ajanlatomat... Az meg hogy a tesoja igy meg ugy az porhintes, az nflben vagyunk, kellenek a szep storyk.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
OL fal is hót lukas lett így, kíváncsi leszek Hue terveire, amúgy gyerekek van lové nem tudom mire várunk, tudom hogy nem vagyunk a legvonzóbb csapat de a tegnapi nap jól bizonyította hogy a lové mindenek felett.
P@trik
Ahogy Joey is mondta. M. Schwartz itt 8.5 milliot akart evente. Kapott egy 7.5 millios ajanlatot. Nem fogadta el, de a Chiefstol kapott 6.6 milliosat igen. Ez biztos nem a loverol szolt. En elhiszem, hogy jopofa, miszerint a batyus (Geoff Schwartz) volt Chiefs Guard. De hogy o meggyoze, vagy akar csak javasolja az occsenek, hogy mondjon le evi egymillio dollarrol a Chiefs kedveert (de miert is jo ez neki?), annak nincs ertelme szamomra. Itt valami masnak is kell lenni, mert a kevesebb neha tobb, de ebben formaban a kevesebb az kevesebb.
ulpianus
"Schwartz: Még a Combine előtt kapott egy ajánlatot a csapattól, ami jóval kevesebb volt, mint amire számított, 8.5M/év körüli összeget akart. Úgy döntött teszteli a piacot, így mi nem próbáltuk visszahozni. Amikor az ügynöke tegnap rákérdezett a pre-kombájn ajánlatra Sashi elmondta, h. az már nem érvényes. Végül 6.6m/évért írt alá a Chiefsnél."
Joey ezt írta, ez alapján azt gondolom, mivel a nagy megmérettetés nem jött be annyira Schwartz-nak és az ügynöke újra megpróbált puhatolózni a Browns-nál, Sashi már nem tartotta azt az ajánlatot, így kénytelen volt elfogadni a 6.6milliót a Chiefstől. Hozzá tenném ha egy játékos elakar menni, de kevesli a pénzt, majd vissza akar jönni miután rájön, hogy máshol még annyit se kap, hát én se venném vissza!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Általánosságba értettem hogy a piacon több játékos túl lett fizetve.
Viszont jogos az érved, talán az is közre játszott hogy nálatok több esélyt lát a playoffra.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
OL fal is hót lukas lett így, kíváncsi leszek Hue terveire, amúgy gyerekek van lové nem tudom mire várunk, tudom hogy nem vagyunk a legvonzóbb csapat de a tegnapi nap jól bizonyította hogy a lové mindenek felett.
P@trik
Ahogy Joey is mondta. M. Schwartz itt 8.5 milliot akart evente. Kapott egy 7.5 millios ajanlatot. Nem fogadta el, de a Chiefstol kapott 6.6 milliosat igen. Ez biztos nem a loverol szolt. En elhiszem, hogy jopofa, miszerint a batyus (Geoff Schwartz) volt Chiefs Guard. De hogy o meggyoze, vagy akar csak javasolja az occsenek, hogy mondjon le evi egymillio dollarrol a Chiefs kedveert (de miert is jo ez neki?), annak nincs ertelme szamomra. Itt valami masnak is kell lenni, mert a kevesebb neha tobb, de ebben formaban a kevesebb az kevesebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyakorlatilag kiszakadt 1 nap alatt a csapat gerincéből 3 csigolya 😱
Nem túlzok hogy szinte nincs is WR, Hartline,Hawkins és ennyi.
OL fal is hót lukas lett így, kíváncsi leszek Hue terveire, amúgy gyerekek van lové nem tudom mire várunk, tudom hogy nem vagyunk a legvonzóbb csapat de a tegnapi nap jól bizonyította hogy a lové mindenek felett.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az, hogy nem ragaszkodunk foggal körömmel senkihez szerintem egy előre gondolt taktika, szerintem úgy van vele a csapat, hogy aki annyira menni akar menjen. Nem biztos, hogy olyan nagy gond az ha egy nagyobb vérátömlesztést kap a csapat, most tényleg reseteljük a staffot meg a játékosokat is, csak legyen meg a bizalom Hue felé, tényleg kellhet az első két szezon akár, hogy a harmadikban eredményt lássunk, meg kell bízni benne, úgy se működött eddig senkivel, nem lenne mindegy kivel nem működik? 😀

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2016/03/what_happened_with_mitchell_sc.html

Röviden összefoglalva:

Schwartz: Még a Combine előtt kapott egy ajánlatot a csapattól, ami jóval kevesebb volt, mint amire számított, 8.5M/év körüli összeget akart. Úgy döntött teszteli a piacot, így mi nem próbáltuk visszahozni. Amikor az ügynöke tegnap rákérdezett a pre-kombájn ajánlatra Sashi elmondta, h. az már nem érvényes. Végül 6.6m/évért írt alá a Chiefsnél.

Mack: Konkrét offer nem is volt miután úgy döntött, h. opt outol.

Benji: Szituációs játékosként és returnerként tekintettünk rá, nem 2. számú elkapóként, vissza akartuk hozni, de egy visszahordónak ennyi pénz sok a vezetőség szerint.

Gipson: Nem is harcoltunk érte, nem volt prioritás. Elnézve a tavalyi secondaryt nem is baj.

Marvin Jones: Kapott ajánlatot, de az meg sem közelítette azt, amit a Lions fizetett. Hue valamiért nem nyomatta annyira a leigazolását.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ez volt mindig a baj nálatok... Volt év mikor fél Fa piacot felvásároltátok és akkor sem ment. Nekem az a gyanum hogy Hue ugy ment hozzátok, hogy 3-5 éves intervallumban gondolkodnak végre, és 0-ról épitik fel a csapatot. Ez lenne a koncepció és az egyetlen járható út.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Innen SB or bust, ez nem is kérdés.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gipson is, ő hozzánk jön 5 évre 35 millióért.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Schwartz is oda... eddig csak szopunk idén 😀😀😀

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egyre nagyobb a gáz ahogy látom 😊 kikből fogunk csapatot építeni, a nagy név már nem fog érkezni ha jó gondolom a szabadügynök piacról, a draft class-tól várjuk majd, hogy megváltsa a világot?!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mondjuk röhögök ezeken a híreken, miszerint Mack maradni akart. Akkor miért ment el kevesebb pénzért máshova? 😊

A Schwartz-deal meg állítólag azért nem jött össze, mert annak ellenére, h. a mi ajánlatunk volt a legjobb nem írta alá a szerződést, hanem tovább erősködött. Nyilván nem kell hometown discount, sőt, de ha ennyire nem akar ő sem itt játszani akkor szevasz. Csak ne úgy legyen előadva, mintha a franchise lenne a f@sz, persze ez sem lep meg, a hírek nagy része az ügynököktől jön.
Joey Tribbiani
Hidd el Raider fanként baromira nem akarok belétek rúgni, tudom mi az a szopó roller, mert mi is csapágyasra hajtottuk az elmúlt évtizedben, de ha egy csapattól folyamatosan csak távoznak a játékosok, főleg szerződésből kilépés és kisebb deal, meg alacsonyabb ajánlatot elfogadva, ott azért komoly gond van a csapat háza táján...
Rolni
Az nem kérdés, h. baj van. Hogy is ne lenne, 4 év alatt 3. HC. Lehet hülyeség volt azt várni, h. majd Hueval megváltozik minden pár hónap alatt. 17 (?) évet kell helyrehozni itt.

Csak Mack és a többi ne mondja, h. maradni akart, ha aztán kevesebb pénzért elmegy. Mert akkor ez szimplán nem igaz 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Mondjuk röhögök ezeken a híreken, miszerint Mack maradni akart. Akkor miért ment el kevesebb pénzért máshova? 😊

A Schwartz-deal meg állítólag azért nem jött össze, mert annak ellenére, h. a mi ajánlatunk volt a legjobb nem írta alá a szerződést, hanem tovább erősködött. Nyilván nem kell hometown discount, sőt, de ha ennyire nem akar ő sem itt játszani akkor szevasz. Csak ne úgy legyen előadva, mintha a franchise lenne a f@sz, persze ez sem lep meg, a hírek nagy része az ügynököktől jön.
Joey Tribbiani
Hidd el Raider fanként baromira nem akarok belétek rúgni, tudom mi az a szopó roller, mert mi is csapágyasra hajtottuk az elmúlt évtizedben, de ha egy csapattól folyamatosan csak távoznak a játékosok, főleg szerződésből kilépés és kisebb deal, meg alacsonyabb ajánlatot elfogadva, ott azért komoly gond van a csapat háza táján...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Benji ezzel szemben ennyit megért volna, főleg a WR szitut szem előtt tartva.

 twitter.com/RapSheet/status/707670101835780096

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mondjuk röhögök ezeken a híreken, miszerint Mack maradni akart. Akkor miért ment el kevesebb pénzért máshova? 😊

A Schwartz-deal meg állítólag azért nem jött össze, mert annak ellenére, h. a mi ajánlatunk volt a legjobb nem írta alá a szerződést, hanem tovább erősködött. Nyilván nem kell hometown discount, sőt, de ha ennyire nem akar ő sem itt játszani akkor szevasz. Csak ne úgy legyen előadva, mintha a franchise lenne a f@sz, persze ez sem lep meg, a hírek nagy része az ügynököktől jön.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Láttuk sonny farmer mit össze kavart a drafton, nem csodálom, hogy óvatosak. Pláne, hogy vontee mack is bust lett 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...