Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Okos csávó ez a Gordon, ráérzett kivel kell pózolni az 1 éves eltiltása után...





Jöjjön csak az a WR a 2. körben, nem jósolok Flashnek nagy jövőt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Armonty egész olcsón megúszta, ettől függetlenül továbbra is a cutra tippelnék.

Farmer és Pettine után a 3. lókötő is távozott (vagyis inkább távozik a szezon végén), Scheiner már nem team president, az idei évben már csak mint tanácsadó segíti a csapatot, aztán végleg lelép. Úgy tűnik Dee Haslam valóban aktívabban részt vesz a csapat irányításában, ő ásott a dolgok mélyére a katasztrofális 2015-ös szezon után és derítette ki, h. mekkora széthúzás volt PetFarm és a focis dolgokba gazdasági szakemberként beleszólni akaró Scheiner között.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Armonthy Bryantet 4 meccsre elmeszelték.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintem se olyan tragédia Mack, bekell építeni Ervinget végre az eredeti posztjára.
Schwartz meg reméljük marad, plusz hozunk valamelyik hátsó körbe egy OL-t és nincs gáz.
P@trik
Nos azért felhívnám itt a figyelmet arra, hogy mennyire fontos egy center, a Ninersnál látható volt, hogy idén és tavaly is szenvedtek mint malac az ólban mert hiányzott a centerük (sérülés miatt) Nem az a poszt ahova akárkit csak úgy a hátsó körből be lehet építeni. Nem engedném el könnyen, a kérdés, hogy mit akar, pénzt keresni vagy gyűrűt (vagy legalább néhány PO meccset) Előbbire itt is van esélye, utóbbi kettőt meg máshol fogja megtalálni (reális próbáltam lenni, nem bevenni az új edző majd csodát tesz maszlagot, de szívből kívánom hogy tévedjek).
Csiriba
Hát én se egy 6. körből jövőt gondoltam a kezdőbe, hanem Ervinget ő az egyetemen azért játszott centert. Persze tudom én is hogy szenvedett a srác tavaly, volt minden még takarítónő is, de szerintem megfelelő lenne hosszú távon.
Én egy cserének gondoltam falembert húzni hátul ha valami történne valakivel.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Wenc - még mindig egy másodosztályból érkező játékosról beszélünk, összesen 23 meccsel. Az egy végigjátszott szezonjában alig haladta meg a passzolt 3000 yardot. Nem látott még normális védelmet.

Én megin az etetést látom, ahogy be lett kajáltatva a jó Dzsoni is.
sutianap
Joey is Goff párti, szerintem csak próbál barátkozni a gondolattal,hogy mi van ha Wentz jön 😊
Drip
így van, Goff v. mindenki monnyon le.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Szerintem se olyan tragédia Mack, bekell építeni Ervinget végre az eredeti posztjára.
Schwartz meg reméljük marad, plusz hozunk valamelyik hátsó körbe egy OL-t és nincs gáz.
P@trik
Nos azért felhívnám itt a figyelmet arra, hogy mennyire fontos egy center, a Ninersnál látható volt, hogy idén és tavaly is szenvedtek mint malac az ólban mert hiányzott a centerük (sérülés miatt) Nem az a poszt ahova akárkit csak úgy a hátsó körből be lehet építeni. Nem engedném el könnyen, a kérdés, hogy mit akar, pénzt keresni vagy gyűrűt (vagy legalább néhány PO meccset) Előbbire itt is van esélye, utóbbi kettőt meg máshol fogja megtalálni (reális próbáltam lenni, nem bevenni az új edző majd csodát tesz maszlagot, de szívből kívánom hogy tévedjek).
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Wenc - még mindig egy másodosztályból érkező játékosról beszélünk, összesen 23 meccsel. Az egy végigjátszott szezonjában alig haladta meg a passzolt 3000 yardot. Nem látott még normális védelmet.

Én megin az etetést látom, ahogy be lett kajáltatva a jó Dzsoni is.
sutianap
Joey is Goff párti, szerintem csak próbál barátkozni a gondolattal,hogy mi van ha Wentz jön 😊

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Wenc - még mindig egy másodosztályból érkező játékosról beszélünk, összesen 23 meccsel. Az egy végigjátszott szezonjában alig haladta meg a passzolt 3000 yardot. Nem látott még normális védelmet.

Én megin az etetést látom, ahogy be lett kajáltatva a jó Dzsoni is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Elég informatív pro-Wentz cikk, persze kicsi a minta, de azért érdemes elolvasni.

 www.scout.com/nfl/browns/forums/4409-the-watercooler/14601702-wentz-article-hardcore-xs-and-os-with-videos

ERFA tendert kapott RB/KR Raheem Mostert, ennyit arról, h. nem tartjuk meg az embereinket 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintem se olyan tragédia Mack, bekell építeni Ervinget végre az eredeti posztjára.
Schwartz meg reméljük marad, plusz hozunk valamelyik hátsó körbe egy OL-t és nincs gáz.

Szerkesztette: P@trik
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo
Browns C Alex Mack has voided the final 3 years of his deal, source says. Will be a free agent next week but return to CLE still possible.
Beki
Ez várható volt, kíváncsi leszek meg fogjuk-e tudni tartani, vagy meg akarjuk-e tartani. Remélem marad, különben bajban leszünk.
Csiriba
Igazabol ha Mack megy az meg nem akkora gond, viszont ha Schwartz is csatlakozik hozza akkor tenyleg cumi lesz. Bizom benne, h. van valami terv. Megdobbento lenne, ha az osszes FA-t kiengednenk a piacra ekkora sapkaval.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo
Browns C Alex Mack has voided the final 3 years of his deal, source says. Will be a free agent next week but return to CLE still possible.
Beki
Ez várható volt, kíváncsi leszek meg fogjuk-e tudni tartani, vagy meg akarjuk-e tartani. Remélem marad, különben bajban leszünk.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 dailysnark.com/johnny-manziel-makes-rain-blacks-miami-strip-club/

Sírok a videon 😃
Amadeus91
Most ezzel mi a probléma?
Van, aki alapítványon keresztül adakozik, Dzsoni inkább odaadja a pénzt kp-ban a hátrányos helyzetű lányoknak, akik egyedül nevelik a fél tucat Cromartie-t, miután az apjuk alkoholista volt, verte az asszonyt és egyebek.

Minden tiszteletem Dzsonié, hogy oltalmába veszi ezeket a szegény nőket. Nálam megvan a 2016-os Walter Payton-díj nyertese.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo
Browns C Alex Mack has voided the final 3 years of his deal, source says. Will be a free agent next week but return to CLE still possible.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 dailysnark.com/johnny-manziel-makes-rain-blacks-miami-strip-club/

Sírok a videon 😃
Amadeus91
Épp akartam kérdezni hogy mi a helyzet vele. De akkor csak az unalmas hétköznapok... 😀
Matthew99
en meg pont akartam mondani, h. milyen buszke vagyok a topikunkra, h. senki sem tette be az ujabb ugyet... 😊 Mar csak 1 het, es vegleg elfelejthetjuk ezt a f@szt.
Joey Tribbiani
Aztán nehogy az legyen mint Phillyben és csak azért nagy a csend, mert azon vitatkoznak Johnnyval, hogy 2 vagy 3 évet vállal évi 18 milláért 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 dailysnark.com/johnny-manziel-makes-rain-blacks-miami-strip-club/

Sírok a videon 😃
Amadeus91
Épp akartam kérdezni hogy mi a helyzet vele. De akkor csak az unalmas hétköznapok... 😀
Matthew99
en meg pont akartam mondani, h. milyen buszke vagyok a topikunkra, h. senki sem tette be az ujabb ugyet... 😊 Mar csak 1 het, es vegleg elfelejthetjuk ezt a f@szt.
Joey Tribbiani
Ne aggodj a dzsoni utalok meg sokaig fognak jarni ide...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 dailysnark.com/johnny-manziel-makes-rain-blacks-miami-strip-club/

Sírok a videon 😃
Amadeus91
Épp akartam kérdezni hogy mi a helyzet vele. De akkor csak az unalmas hétköznapok... 😀
Matthew99
en meg pont akartam mondani, h. milyen buszke vagyok a topikunkra, h. senki sem tette be az ujabb ugyet... 😊 Mar csak 1 het, es vegleg elfelejthetjuk ezt a f@szt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 dailysnark.com/johnny-manziel-makes-rain-blacks-miami-strip-club/

Sírok a videon 😃
Amadeus91
Épp akartam kérdezni hogy mi a helyzet vele. De akkor csak az unalmas hétköznapok... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
 dailysnark.com/johnny-manziel-makes-rain-blacks-miami-strip-club/

Sírok a videon 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Used the controll groupp, papuschkák
 www.mockdraftable.com/player/3376/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Wentz nagyon durva 😮
Más játékosokról hol lehet ilyet még megnézni?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Gondolom ismeritek ezeket, azért huhh 😊

Wentz:

 pbs.twimg.com/media/CcZg5WFVIAAJx1O.jpg

Goff:

 pbs.twimg.com/media/CcZg_73VIAA1CO2.jpg

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Wentz is jó srácnak tűnik.

 mmqb.si.com/mmqb/2016/02/28/carson-wentz-nfl-draft-combine-north-dakota

Idén talán mi sem tudjuk elbaszni, max. ha nem QB-t viszünt 1/2-re.
Joey Tribbiani
dehogynem. Paxton Lynch 😛
petey
Mindig van lejjebb, Connor Cook 😛
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 919 — Csodabogár
Wentz is jó srácnak tűnik.

 mmqb.si.com/mmqb/2016/02/28/carson-wentz-nfl-draft-combine-north-dakota

Idén talán mi sem tudjuk elbaszni, max. ha nem QB-t viszünt 1/2-re.
Joey Tribbiani
dehogynem. Paxton Lynch 😛

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Wentz is jó srácnak tűnik.

 mmqb.si.com/mmqb/2016/02/28/carson-wentz-nfl-draft-combine-north-dakota

Idén talán mi sem tudjuk elbaszni, max. ha nem QB-t viszünt 1/2-re.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964