Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szerintem nektek csak egy innovativ edzo kellene, aki kepes lenne QB nelkul megoldani a tamado jatekot, egy csapasra megoldodna szinte minden problematok.
Pari
Ezért sem értem Hue miért nem vitte oda Sanut 😊
Hozzáteszem, az egyik legszinesebb, trükkösebb Playbookot várom tőle idénre...
Ha vlaki akkor Ő megoldja Qb nélkül is 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani

Nem mostra gondoltam..... Most jelenleg minden mindegy alapon költöznek hozzátok max. De ha nyugodt légkör lenne, egy épülő csapattal, jó szerződésekkel, hidd el, sokat jelentene.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Szerintem nektek csak egy innovativ edzo kellene, aki kepes lenne QB nelkul megoldani a tamado jatekot, egy csapasra megoldodna szinte minden problematok.

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani
Ha jon Kap en megyek. Idezet nemregrol 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.
Bad 31
Mire mentunk Joe Thomassal az elmult 10 evben? Luckon kivul kb. egy QB sem ert 1/1-et, ha szimplan value-t nezzunk, barmelyik masik poszton hamarabb felveszik a ritmust es NFL-keszebbek a jatekosok, DE egy LT v. DE sosem fog SB-t nyerni nekunk.
Tok igazad van, Quinn, Weeden es Manci is hatalmas bust, de egyik sem a class legjobb iranyitoja volt, most viszont behuzhatjuk azt. Addig kell keresni, amig megtalaljuk, 1/2-n pedig van ra boven esely.
Joey Tribbiani
A kerdes az, hogy biztosra megyunk es hozunk valakit aki mar bizonyitott (valamilyen szinten) vagy hozunk egy ujabb fiatal remenyseget.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani
Ask LeBron James 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
No igen.... Csak hát ha a csapatot akarod építeni, akkor felesleges idehozni egy irányítót akit nagyon megkell fizetned.... Szerintem ez úgy működhetne felétek, hogy draft első kőrben Qb. Amig Mancinak van szerződése addig hagyni Őt dolgozni és pallérozni Goff-ot vagy mást. Ha csapatot építesz belekell nyugodni abba, hogy 2-3 évig pofozógép a csapat (bocs de esetetekben ez nem újdonság így sem...).
Ha sikerül megteremteni az irreális követelmény mentes légkört, akkor 3-4. évben jól látható lesz a fejlődés. Addig nem szabad esztelen módón költeni az Fa-n. Inkább kinevelni a csapatot, akik már lelkileg is kötődnek a városhoz, csapathoz. Ha megvan a mag, akkor még mindig marad Zsé megtartani a legjobbakat valamint nem kiöregedő játékosokból bevásárolni. A mi példánkat felhozva, kb. azonos szintről indultunk, megvan a mag, a fontos játékosokra mindig van pénz. Az elmúlt években most van előszőr, hogy kezdő játékos elhagyja a csapatot... És az sem a lóvé miatt, hanem mert a saját pozijában nem elsőszámú a csapatnál. Hozzáteszem szerintem ők sem pótólhatatlanok. Akit szeretnénk megtartunk, mert kötődés+pénz megvan rá.
Szerintem a fent leírtakat ti mint szurkolók elfogadnátok szó nélkül, kérdés a tulaj mit akar. Én drukkolok nektek, nagyon kijárna már ennek a városnak, a kitartó szurkereknek egy normális csapat!
meme
Azert tulzas, h. azonos szintrol indultunk, nektek volt egy Palmeretek hosszu evekig. De nem mondom, h. nem irigykedem a csapatotokra. Meg Brown papat is elfogadnam, hiaba nem szeret kolteni 😊

Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.
Bad 31
Mire mentunk Joe Thomassal az elmult 10 evben? Luckon kivul kb. egy QB sem ert 1/1-et, ha szimplan value-t nezzunk, barmelyik masik poszton hamarabb felveszik a ritmust es NFL-keszebbek a jatekosok, DE egy LT v. DE sosem fog SB-t nyerni nekunk.
Tok igazad van, Quinn, Weeden es Manci is hatalmas bust, de egyik sem a class legjobb iranyitoja volt, most viszont behuzhatjuk azt. Addig kell keresni, amig megtalaljuk, 1/2-n pedig van ra boven esely.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
No igen.... Csak hát ha a csapatot akarod építeni, akkor felesleges idehozni egy irányítót akit nagyon megkell fizetned.... Szerintem ez úgy működhetne felétek, hogy draft első kőrben Qb. Amig Mancinak van szerződése addig hagyni Őt dolgozni és pallérozni Goff-ot vagy mást. Ha csapatot építesz belekell nyugodni abba, hogy 2-3 évig pofozógép a csapat (bocs de esetetekben ez nem újdonság így sem...).
Ha sikerül megteremteni az irreális követelmény mentes légkört, akkor 3-4. évben jól látható lesz a fejlődés. Addig nem szabad esztelen módón költeni az Fa-n. Inkább kinevelni a csapatot, akik már lelkileg is kötődnek a városhoz, csapathoz. Ha megvan a mag, akkor még mindig marad Zsé megtartani a legjobbakat valamint nem kiöregedő játékosokból bevásárolni. A mi példánkat felhozva, kb. azonos szintről indultunk, megvan a mag, a fontos játékosokra mindig van pénz. Az elmúlt években most van előszőr, hogy kezdő játékos elhagyja a csapatot... És az sem a lóvé miatt, hanem mert a saját pozijában nem elsőszámú a csapatnál. Hozzáteszem szerintem ők sem pótólhatatlanok. Akit szeretnénk megtartunk, mert kötődés+pénz megvan rá.
Szerintem a fent leírtakat ti mint szurkolók elfogadnátok szó nélkül, kérdés a tulaj mit akar. Én drukkolok nektek, nagyon kijárna már ennek a városnak, a kitartó szurkereknek egy normális csapat!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Goff vagy Bust

nincs tovább

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
De ne szorakozzunk mar, QB 1/2-n es kesz. Sztem egybk. csak Kaep arat akarjak feljebb srofolni velunk, nekunk vannak a legmagasabb pickjeink az erdeklodo triobol.
Joey Tribbiani
Igen de nekunk van a legnagyobb needunk is evek ota. Szoval nem csodalkoznek ha itt kotne ki egy 2. korosert, de ha en dontenek akkor inkabb Goff.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nekem az ellenértékkel van a gondom mint írtam.
Amikor az ember ilyen pletykát olvas hogy:

"A Browns ezt adná: 2. kör (32.), 3. kör (65.) "

Konkrétan odaadnánk a jövőt, húznánk 1/2ön valakit és utána kimenne a 100 "legjobb" játékos mire megint húznánk.
P@trik
Felreertes, h. ennyi lenne az ellenertek, Maiocco pletykajat vette at mindenki, aki csak annyit irt, h. melyik pickek johetnek szoba. Vagy egy 2. koros VAGY egy 3. koros. Barmelyik sok btw 😊

De ne szorakozzunk mar, QB 1/2-n es kesz. Sztem egybk. csak Kaep arat akarjak feljebb srofolni velunk, nekunk vannak a legmagasabb pickjeink az erdeklodo triobol.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mint irtam a legnagyobb veszteseg az Mack volt. Benji meghatarozo WR volt nalunk mert nem volt mas, kivancsi leszek mit fog tudni csinalni SD/ben. Schwartz-ot fogjuk tudni potolni a draftrol (remelem) es Gibson, Bademosi... ugyan mar, elobbinek volt egy jo idenye, utobbinak sosem lesz.
Kaep nem lenne rossz mert van tapasztalata, de tul sok rossz tortent vele az utobbi 1-2 evben. Az SB elvesztese utan a lejton van a srac. Viszont lehet, hogy itt ujra tudna kezdeni mindent ha kap egy mentort. Mondjuk Hue szemelyeben.
Ugyanakkor nem letszukseglet a szemelye mert a draftrol valszeg tudunk hozni egy hasonlo vagy job kaliberu qb/t.
Ha jon Kaep akkor a drafton WR, OL, LB lenne az elso 3 pickem, ha nem akkor QB, WR, OL. De ezzel nagyot nem josoltam 😀
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nekem az ellenértékkel van a gondom mint írtam.
Amikor az ember ilyen pletykát olvas hogy:

"A Browns ezt adná: 2. kör (32.), 3. kör (65.) "

Konkrétan odaadnánk a jövőt, húznánk 1/2ön valakit és utána kimenne a 100 "legjobb" játékos mire megint húznánk.

Nagyon kíváncsi leszek kik fognak érkezni kibe lát potenciált Hue.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ha idehozzák kaepet akkor nem all meg a csapatepiteses koncepció.En arra gondoltan azert szabadulnak mindenkitol hogy csapatmagot epitsenek 2-3 even belul.addigra ezek a starok kioregednek,igy felesleges kiadas. Inkabb tartalekolnak a level. Majd 3 ev mulva megvesznek akit akarnak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kaeppel alapvetően nem lenne baj, csak nem itt. Elengedünk négy, Browns-szinten meghatározó játékost, mondván teljes rebuilding. Oké. Miénk az 1/2-es pick, végre behúzhatnánk minden újjáépítés legfontosabb elemét, az irányítót. Erre azon gondolkozik a vezetőség, h. idehoz egy 28 éves, fejben eléggé szétesett QBt, aki ahogy Csiribá is írta, az öltözőben sem az a tökéletes vezér? Egy stabilabb környezetben akár működhet is a dolog, de itt, ahol mindenki új és elég unorthodox irányítás van, plusz kinéz egy újabb 2-3 győzelmes szezon? Komolyan nem értem.

Bademosi is lelépett, az FA-időszak első jó híre 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Én is olvastam ezeket a 2. kör és társait.
Értem én hogy super bowlt játszott, meg 20 éve nincs irányítónk mi ne pofázzunk stb érvek, de azért álljon meg a lakodalmas menet.
-egy olyan emberről van szó akit Gabbert kiszorított
-hót motiválatlan
-sérülésből lábadozik
-fényévekre van a csúcsformától
-és a hab a tortán hogy jó szar túl fizetett szerződése van.

Max egy 4.kört adnék érte vagy még azt se.
P@trik
Nem kedvencem Kaep de én így láttam ezeket mint Niners szurkoló:
-egy olyan emberről van szó akit Gabbert kiszorított: a nagyképűsége miatt elvesztette az öltözőt, a barátait, nem kiszorították, hanem saját magát játszotta ki és Gabbert volt a nevető csere qb. Ha én lettem volna akkor engem tesznek be (a meccsek eredménye se változott volna sokat max több futást hívunk. Vagy csak futást hívunk.)
- hót motiválatlan: elment Harbó, nem illeszkedett semmilyen rendszerbe, amit tudott volna (futni) azt megtiltották neki. Neked lenne motivációd játszani?
-sérülésből lábadozik: a nem dobó vállát műtötték tavaly, semmi gond nem lesz vele. Bár pontosabban passzolni nem fog tudni továbbra sem ha felépül.
-fényévekre van a csúcsformától: mármint a sajátjától igen, miért is lenne egy szar év és egy műtét után csúcs formában? Ezt hülyeség lenne tőle várni, lehet sose nyeri vissza azt a formát amivel kiszorította Alexet.
-és a hab a tortán hogy jó szar túl fizetett szerződése van: keress rá, annyira nem szar az a szerződés, mert főleg bonusokból áll és rendesen el van osztva az a sok lóvé valamint szinte már biztos, hogy sokat bukott is belőle a sérülése és a forma hanyatlása miatt. Egyébként meg át lehet strukturálni mindent.

Nem lenne részünkre megváltó de talán egy fokkal jobb lenne jánoska után. De szerintem úgyis más fogja elvinni. A két második kör biztos sok érte, de egy 4.ért meg nem adják oda sztem.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is olvastam ezeket a 2. kör és társait.
Értem én hogy super bowlt játszott, meg 20 éve nincs irányítónk mi ne pofázzunk stb érvek, de azért álljon meg a lakodalmas menet.
-egy olyan emberről van szó akit Gabbert kiszorított
-hót motiválatlan
-sérülésből lábadozik
-fényévekre van a csúcsformától
-és a hab a tortán hogy jó szar túl fizetett szerződése van.

Max egy 4.kört adnék érte vagy még azt se.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
RGIII ügynökével is beszéltünk. Tényleg remélem csak a szokásos köröket futjuk és nem komoly egyik érdeklődés sem.
Joey Tribbiani
Azért készíts be Xanaxot 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
RGIII ügynökével is beszéltünk. Tényleg remélem csak a szokásos köröket futjuk és nem komoly egyik érdeklődés sem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Sajnos én is olvastam ezt a Kaep pletykát, de ha ő in, akkor Joey out 😊 Az már tényleg sok lenne.
Joey Tribbiani
Szabadon igazolható szurkoló leszel? 😀
Bad 31
Oda megyek ahova Jánosunk, meh.
Joey Tribbiani
nem szereted a sikerélményt? 😛
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Browns drukkernek lenni életérzés, nem adható fel, bár én még újonc vagyok a 4 évemmel 😊
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Sajnos én is olvastam ezt a Kaep pletykát, de ha ő in, akkor Joey out 😊 Az már tényleg sok lenne.
Joey Tribbiani
Szabadon igazolható szurkoló leszel? 😀
Bad 31
Oda megyek ahova Jánosunk, meh.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnos én is olvastam ezt a Kaep pletykát, de ha ő in, akkor Joey out 😊 Az már tényleg sok lenne.
Joey Tribbiani
Szabadon igazolható szurkoló leszel? 😀
Bad 31
És SB-discounttal leigazolunk a Steels-topikba. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!