Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛
Joey Tribbiani
Tunsil olcsóbb, fiatalabb itt meg tudtommal a jövő épül... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Tudod neha en is azt hiszem, hogy tenyleg tudjak mi zajlik a szinfalak mogott es okosan dontenek, de 2012 ota az osszes szezon megcafolja ezt a feltetelezest.

Kaepet akartak, o viszont a penzt, ezert nem jott. Ha lo nincs, jo a szamar is alapon jott rg3 helyette, beugroskent. Eddig valszinu volt a QB pick, de Tunsil felszabadulasaval, at lehetne gondolni a dolgokat.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Rams trade az 1/1ér! Kezd érdekes lenni a dolog 😊 ami marad azt visszük? vagy mi is helyünkre engedünk valakit?!
P@trik
Goff.
Joey Tribbiani
vagy Tunsil es vki jon a hatso korbol... (de Goff-ra szavazok)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Így is marad a qb pick, vagy Tunsil- Defense lesz belőle?


több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Rams trade az 1/1ér! Kezd érdekes lenni a dolog 😊 ami marad azt visszük? vagy mi is helyünkre engedünk valakit?!
P@trik
Goff.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
van egy olyan érzésem, hogy jobban járt a Browns...ha nekik kellett volna elsőként választani, tuti rosszul teszik...így jön a "maradék", az viszont jó lehet
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rams trade az 1/1ér! Kezd érdekes lenni a dolog 😊 ami marad azt visszük? vagy mi is helyünkre engedünk valakit?!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
továbbra is tartom a korábban is leírt véleményemet, hogy RG3 ebben a classban 1/1 lenne
Amadeus91
a mostani RG3 vagy a 4 évvel ezelőtti?
Borbinho
Utóbbi. De a jelenlegi is jobb lehet, mint a jelenlegi qbclass.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
itt egy cikk, hogy miért nem fog működni a moneyball az nfl-ben:  www.sbnation.com/nfl/2016/4/11/11381110/browns-moneyball-paul-depodesta-analytics
Löfli
"Unlike in baseball, teams are largely on a level financial playing field in the NFL. The advent of revenue sharing and the salary cap, combined with the lack of guaranteed contracts, ensures that no club is at a significant financial disadvantage. The need to find value is greatly diminished."

Innentől nem akartam tovább olvasni, és az égnek emeltem a kezeimet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
ECook-Cardel-Prescott trióból. RGIII kap egy lehetőséget, és ha Hue tényleg akkora QB guru akkor az említettem 3 közül is fog tudni valakiből embert faragni 1-2 év alatt.
P@trik
Várból lehet sz@rni, de szarból várat... hát az még várat magára. Inkább jöjjön egy Wentz/Goff minthogy két másik ígéretes tehetségnek tegyük tönkre a karrierjét mielőtt még elkezdődött volna 😀
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
továbbra is tartom a korábban is leírt véleményemet, hogy RG3 ebben a classban 1/1 lenne
Amadeus91
a mostani RG3 vagy a 4 évvel ezelőtti?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Eddig teljesen követjük a DePodesta elvét, jöttek: Rahim Moore,Demario Davis,Justin Tuggle,Alvin Bailey, eléggé a "névtelenségbe" veszett emberek, akikbe amúgy lehet potenciál majd meglátjuk mennyire volt pontos az elemzés.
Én elképzelhetőnek tartom simán a letradet és még begyűjtünk pár picket, ezer sebből vérzik a csapat...
Lehetne rágni még a gittet a QB kérdésről de én egyre jobban úgy érzem csak a 2.vagy 3. körbe fog jönni valaki a Cook-Cardel-Prescott trióból. RGIII kap egy lehetőséget, és ha Hue tényleg akkora QB guru akkor az említettem 3 közül is fog tudni valakiből embert faragni 1-2 év alatt.
P@trik
továbbra is tartom a korábban is leírt véleményemet, hogy RG3 ebben a classban 1/1 lenne és bőven nagyobb potenciál van benne, mint bárki másban az idei classban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Eddig teljesen követjük a DePodesta elvét, jöttek: Rahim Moore,Demario Davis,Justin Tuggle,Alvin Bailey, eléggé a "névtelenségbe" veszett emberek, akikbe amúgy lehet potenciál majd meglátjuk mennyire volt pontos az elemzés.
Én elképzelhetőnek tartom simán a letradet és még begyűjtünk pár picket, ezer sebből vérzik a csapat...
Lehetne rágni még a gittet a QB kérdésről de én egyre jobban úgy érzem csak a 2.vagy 3. körbe fog jönni valaki a Cook-Cardel-Prescott trióból. RGIII kap egy lehetőséget, és ha Hue tényleg akkora QB guru akkor az említettem 3 közül is fog tudni valakiből embert faragni 1-2 év alatt.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
itt egy cikk, hogy miért nem fog működni a moneyball az nfl-ben:  www.sbnation.com/nfl/2016/4/11/11381110/browns-moneyball-paul-depodesta-analytics
Löfli
Megmondom oszinten, hogy, miutan atolvastam a cikket, sztem csak egy olyan szemleletbol ir, ami nem tudja elkepzelni, hogy miert mukodik a statisztikai alapu modell. Ugyanakkor pl elismeri, hogy Belichick azert tradel le a drafton, hogy tobb pickje legyen a hatso korben, ahonnan nagyobb esellyel huzhat tehetseges jatekosokat. Pont errol szol a moneyball, de nem csak draft szinten, hanem a klub egeszere kivetitve. Szemere veti a cikk hogy tul passziv volt a FA piacon, holott elismeri utana, hogy a FA piacon ritkan lehet jo dealt csinalni. Akkor miert legyunk aggresszivek?
Alapvetoen mas sport a mienk mint a baseball, nem tudom ott mik a jatekosok kivalasztasi szempontjai, es mennyiben lehet azokat itt hasznalni, de remelem bejon. Ha meg nem, ahogy mindenki irta mar itt, ennel lejjebb mar nem lehet. Illetve megis, mert evek ota nem volt a mienk az 1/1 😀
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt egy cikk, hogy miért nem fog működni a moneyball az nfl-ben:  www.sbnation.com/nfl/2016/4/11/11381110/browns-moneyball-paul-depodesta-analytics


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Tegnapi Mock game-be ilyet sikerült összehozni

1/2 Jared Goff, QB, (California)
2/32 Josh Doctson, WR, (TCU)
3/65 Carl Nassib, DE, Penn State
3/99 CJ Prosise, RB, (Notre Dame)
4/138 Tyler Matakevich, ILB, (Temple)
5/141 Cyrus Jones, CB, (Alabama)
5/172 Aaron Burbridge, WR, (Michigan State)
5/173 Austin Blythe, C, Iowa
6/176 Bryce Williams, TE East Carolina
7/223 Jordan Lucas, S, Penn State
Drip
Az OL mindenkepp hianyzik a 3. korben mindenkepp hoznek, inkabb mint futot. Szamomra Pasztor nem jelenti azt, hogy kordaban tudja tartan a nyajat.
Csiriba
Ha tudnád mekkora OL run volt!! Nassib volt akkor ott a boardom legelől tehát gondoltam majd tánna jöhet egy, de ha jól emlékszek Shonn Coleman-t már elvitték reachelni meg nem akartam.
Drip
a mostani ennyire jo OL ev lenne? Vagy mindenkinel kioregedtek a pufifankok? Remelem Moneyball rajta lesz a teman, hogy valami normalis draftunk legyen. Egyebkent olvastam rola egy cikket amiben el vannak ajulva a munkamodszereitol, hogy mennyire up-to-date, szinte ligaelso a legujabb ertekelesi technikakban es megkozelitesekben, hogy kit igazoljunk. Remelem bevalik majd a modszere.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Gordon sajnos messze van jelenleg a visszatéréstől, de úgy tűnik azért az nfl nem akarja mindenképpen, hogy újabb évet hagyjon ki. Az egész ligának érdeke lenne, hogy a barnáknál végre történjen valami pozitív is és nyilván Gordon játéka komoly médiafigyelmet volna most Cleveland-be. Kapott most egy újabb lehetőséget, de szerintem azonnal ki kell szedni abból a közegből ahol most van (foci jános). Aztán ha sikerül néhány tiszta hónapot produkálni, akkor ki tudja, lehet idén ismét láthatjuk focizni. Bár erre jelenleg sok sanszot nem látok. Mondanám amúgy, hogy kár lenne érte, de aki ennyi lehetőséggel nem tud élni, az bőven megérdemli a sorsát.
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
 twitter.com/AlbertBreer/status/719997276475809792

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 472
Egyszerűen rosszkor született szegény, még 25-30 éve is simán HOF, SB győztes vagy bármi lehetett volna simán bármit is nyom ( nem füvecskét)

Kb 5-10+ év múlva pedig vlsz az orvosi mariska is legal lesz, ha már mindenütt máshol is az. Szóval ez a nagy szívás neki... 😊
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Pedig esküszöm nem is szívtam... 😁
gordon
Dehogynem friss levegőt 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Pedig esküszöm nem is szívtam... 😁
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnapi Mock game-be ilyet sikerült összehozni

1/2 Jared Goff, QB, (California)
2/32 Josh Doctson, WR, (TCU)
3/65 Carl Nassib, DE, Penn State
3/99 CJ Prosise, RB, (Notre Dame)
4/138 Tyler Matakevich, ILB, (Temple)
5/141 Cyrus Jones, CB, (Alabama)
5/172 Aaron Burbridge, WR, (Michigan State)
5/173 Austin Blythe, C, Iowa
6/176 Bryce Williams, TE East Carolina
7/223 Jordan Lucas, S, Penn State
Drip
Az OL mindenkepp hianyzik a 3. korben mindenkepp hoznek, inkabb mint futot. Szamomra Pasztor nem jelenti azt, hogy kordaban tudja tartan a nyajat.
Csiriba
Ha tudnád mekkora OL run volt!! Nassib volt akkor ott a boardom legelől tehát gondoltam majd tánna jöhet egy, de ha jól emlékszek Shonn Coleman-t már elvitték reachelni meg nem akartam.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet fájt valamije és a doki ezt írta fel neki... Hogy lehet vki ekkora baromállat?????
ThundersNFL
Azért bárki, aki szidja Gordont, ajánlom megnézésre és/vagy utánakeresésre pár videót (vagy írásos formát), ami akár a yt-n is elérhető, nevezetesen a játékosok hátteréről, honnan indultak, miért csinálják, amit. Mi, akiknek szerencsére nem kell tapasztalnunk olyan közeget, még TV-ből sem, amivel ők nap mint nap testközelből szembesülnek/tek, természetesen érthetetlen a srác cselekedete.
Ha azonban mögé nézünk a dolgoknak, megláthatjuk, hogy ez az egész nekik közel sem ennyire egyszerű.

Mindezt elmondva, mérhetetlenül sajnálom, hogy jó eséllyel nem láthatjuk többet a pályán, mert a pár szezon alatt egyik kedvencemmé nőtte ki magát. Csak csípi a szemem mindig, amikor illyen könnyű ítélkezéseket olvasok bárkiről, többségében az NFL-ben természetesen.
nfl_lover
De, ez pont ennyire egyszerű.
Egy _FELNŐTT_ embernek igenis tudnia, éreznie kell, mit szabad és mit nem. Igenis nemet kell tudnia mondani, akár a környezetének, akár más tényezőnek. Olyan nincs, hogy neki nem volt más választása.

Egy agyilag, gondolkodásában normális ember nem fog gyilkolni azért, mert a régi bandája azt kéri, vagy mert ilyen-olyan problémái akadnak.

A hülyegyerek az elmúlt öt évben körülbelül nyolcszor bukott le fűvel. Nagyon jól tudja, hogy tehet bármit, a liga ott lesz a seggében, minden lépését figyelni fogja – és én nem hiszem, hogy olyan elképesztően nehéz dolog megállni, hogy ne szívjon és ne keveredjen zűrbe azért se.

Az ember csak magáért felel, ha ezt valaki nem képes felfogni, az pont oda jut, ahová Gordon, pedig a gyökér egy szezon alatt megmutatta, hogy a legjobbak között lenne, ráadásul még ennyi eltiltás után is csak annyi lett volna a dolga, hogy kibírja szerződésének utolsó évét, villant a pályán, aztán valamelyik hülye csapat hozzávágott volna 15 millió garantáltat, alsó hangon, annyival meg már szarhat is bele mindenbe, mert egy életre is kihúzhatja kb.

De nem, Gordonnak pontosan annyi esze volt, hogy hónapokkal a büntetés eltörlésének kérvényezése előtt, pont, amikor tudja, hogy a liga hamarosan rá fog figyelni, lespanol azzal a gyerekkel, aki két év alatt sikeresen elérte, hogy minden csapatot kirázzon tőle a hideg. És ők együtt laknak ám, tehát éjjel-nappal hatással volt egyik a másikra.

Nem az, hogy a hülye Gordonnak lett volna annyi esze, mint a menthetetlennek kikiáltott Mathieu-nek, aki legalább egy Petersont fogadott úgymond mentorává, aki a seggén tud maradni – nem is véletlen, hogy Mathieu-nél nem hallunk balhéról (sosem hittem volna egyébként, hogy ilyet fogok írni arról a majomról, de az egyik legjobb lett a posztján, ilyen rövid idő alatt).

Persze, lehet jönni ezzel a „de nehéz az élet” a gettóban című dologgal, ez egy örök kifogás lehet azok számára, akik próbálnak rációt találni az ilyenekben.

Szerintem viszont nem véletlen, hogy pont az ilyen csökött agyúak buknak meg mindenben, akik egy havernak sem tudnak nemet mondani, és felnőttként viselkedni… Richardson is siránkozhat, hogy elbaszta a karrierjét, mert ebben a ratyi NFL-ben bezzeg hónapokig semmit sem kell csinálni, így jobb dolga nincs, mint a hülye pajtásainak elosztogatni puszira a milliókat, csak ez igazából nevetséges.

Aki ennyire kuka, az nem is érdemli meg, hogy valamire vigye, emberünk a saját sorsát pecsételi meg évről évre.

És ja, én is elhittem, hogy a nagy megbánás mögött ezúttal tényleg van valami, Gordon végre felnőtt, de hát… Amerika pedig ilyen, lehettél sztár, egy pillanat alatt lehúznak a WC-n, ha úgy van, akkor meg baszhatod.