Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
 www.grantland.com/story/_/id/9255454/chuck-klosterman-draft-day-clevelandjjncaa
Azért ez elég megmosolyogtató Lombardiról:

He nonchalantly talks about "the candle problem," a hypothetical puzzle devised by Gestalt psychologist Karl Duncker. The takeaway from all this is the import of "divergent thinking," a cognitive system that focuses on solving problems by exploring nontraditional modes of assessment. Before it became a cliché, people called this process "thinking outside the box."
Valahogy ő mindig okosabbnak akar látszani, mint amilyen.
Biztos hozzá köthető ez az NFP-s Dan Pompei-től származó draftos infó is:

The Browns’ draft board was arranged alphabetically, which is very unorthodox and can make it difficult to make decisions on the fly. Front office men around the league were buzzing about the unusual board last week. Also noteworthy is that the Browns did not allow the majority of their scouts in the draft room. But they are not the only team that locks out scouts.
Kíváncsi vagyok ki volt Chud "lineman"-je az első körös letrade esetén, akinek a legjobb meccse egy SEC csapat ellen volt.
Talán Werner, Mingóhoz hasonlóan 34 OLBnek? Legjobb meccse a Florida ellen volt (3 sack, 3 TFL) és még falembernek minősül a Seminoles 43 Dje miatt.
Nem hiszem, hogy az OLbe vagy a 34 DLbe kerestek valakit, már csak a későbbi választásaik alapján sem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
 www.grantland.com/story/_/id/9255454/chuck-klosterman-draft-day-clevelandjjncaa
Én is tegnap találtam meg, jó cikk, kár, h. pont a lényegrôl küldték el. Az a 2014.+2015. elsô körös trade érdekes lett volna, talán Seahawks ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
 www.grantland.com/story/_/id/9255454/chuck-klosterman-draft-day-cleveland


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Az ilyen gángbánger kreténeket mindig megsüvegelem. Ez a criminal historyjából a kedvenc fejezetem: "...Bryant was suspended three games as a senior after being arrested on two occasions for trying to sell $20 worth of marijuana to undercover officers."gyeek
Ennyi iq-val még playbookot se tud tanulni.Csiriba
A vicc az h a Harvardon diplomázott, a felvételinél olyan SAT-ot írt ami az amcsi népesség felső 10%-ára jellemző.
Egyébként Rashad Butler érkezett az egyébként is szvsz kellően mély OL-be:  bigstory.ap.org/article/browns-sign-ol-rashad-butler?utm_campaign=NFL&utm_source=SocialFlow&utm_medium=Twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bryanthez hozzáfűzve :  www.dawgsbynature.com/2013/4/29/4282812/the-myth-of-character-in-the-nfl-2013-draft-browns-honey-badger

és egy kis interjú Bess-el:  cleveland.cbslocal.com/2013/05/02/new-browns-wr-davone-bess-everyone-is-buying-into-coach-chudzinski/

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Még ugye szerzôdést sem kapott Bryant, ezek után szvsz nem is fog, duplán észlény.

Chud pár napja nyilatkozott egy rádiómûsorban, elmondta mennyire fontos, h. itt van Norv, teljes mértékben megbízik benne, egyfajta mentor is. Shurmur után ezt hallani nagy dolog, fôleg az elsô szezonban.

Bear,

Engem is zavart ez a védelmi sémaváltás, de így, h. jött Horton + Bryant + Kruger + Mingo remélhetôleg nem lesz gond. Igazi turbo boost 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Az ilyen gángbánger kreténeket mindig megsüvegelem. Ez a criminal historyjából a kedvenc fejezetem: "...Bryant was suspended three games as a senior after being arrested on two occasions for trying to sell $20 worth of marijuana to undercover officers."gyeek
Ennyi iq-val még playbookot se tud tanulni.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Az ilyen gángbánger kreténeket mindig megsüvegelem. Ez a criminal historyjából a kedvenc fejezetem: "...Bryant was suspended three games as a senior after being arrested on two occasions for trying to sell $20 worth of marijuana to undercover officers."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Bryant DUI 😀 szép munkaHöri
szivbajt hozod ram, azt hittem a masik Bryant.

ez a gyoker meg alig tobb, mint 1 hetet birt ki, valoban nagy grat, neki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bryant DUI 😀 szép munka

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem a Mingo-pick speciel tetszik...kicsit elfogult is vagyok az LSU miatt, de attól függetlenül, simán látok benne fantáziát....még jobb, hogy nem azonnal mélyvíz, hiszen a poszton megvan a két kezdő...mondjuk még mindig zavar ez a 3-4-re való átállás...nem értem, hogy miért kell jól működő dolgokat szétverni (gondolok itt a tavalyi def-re) azért, hogy sémát váltsak...ettől mindig irtóztam....remélem, bejön, de attól még f*szságnak tartom...
A jövő évi 2 plusz pick szintén jó üzlet szerintem: a csapat egyértelműen az építkezés elején tart (mondjuk állandóan ez megy az utóbbi években sajnos), és jövőre jól jön majd - az első Chud-év tapasztalatai után - a hiányzó elemek beszerzése (akár néhány feltrade árán is)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Egy nagyon jó kis draft összefoglaló :  www.dawgsbynature.com/2013/4/28/4278834/cleveland-browns-2013-nfl-draft-recap-of-joe-banner-michael-lombardiDrip
Valóban jó áttekintés. Lassan jövök egy rosterológiával, de előtte ezekről a draft-értékelésekről pár gondolat. Nem értem, miért mindenki C-körüli grade-t ad a választásainkra.
1/6-ra 3 opció volt. Pass-rusher, cornerback, letrade. Az utolsó ugyebár nem igazán valós opció, partner is kell hozzá. Banner&Lombardi&Chud úgy ítélték meg, hosszútávon egy nr. 1 OLB többet ér, mint egy nr. 2 CB.
ML tegnap egy interjúban a rosterépítéssel kapcsolatban ezt mondta: "Building a team relates to building the cap. As you look forward to building your team the cap becomes a huge part of. You gotta think about if we draft this player can we sign him to an extension? Is that gonna be the contract you want to do?"
Haden szerződése két év múlva lejár, 10+ millát fog kapni, ehhez nem kell nagy jóstehetség. Cap-szempontból nem lett volna egészséges még egy top10 CB, 4 év múlva neki is ennyit kellett volna fizetni. Nem fér bele. Két elit OLB inkább, egyszerűen fontosabb poszt. Második számú CB-nek tökéletes lehet McFadden. Ahogy Ádi is írta a főoldali cikkben, kezdő potenciállal bír, megbízható corner lehet. 3. körben ez a cél, ennél többet nem nagyon lehet kívánni.
A 4. és 5. körös picket eltradeltük. De nem szarér-hugyér már bocsánat, hanem jövő évi 3. és 4. körös választási jogokért. Amint azt pár hsz-szel ezelőtt írtuk, Heckert felturbózta a rostert fiatalokkal, asszem a 2. legfiatalabb keret volt a miénk tavaly. Az új FO és edzői kar pedig úgy döntött, inkább lehetőséget adnak ezeknek a fiataloknak, nem verik szét a rostert. Én sem vagyok 100%-ig elégedett, maradt még hiányposzt, de biztos, h. egy 4. körös rookie FS/TE jobb megoldás, mint Gipson v. Cameron ?
Végül pedig azt számon kérni, h. a 6. (!) és 7. (!) körben nem olyan játékosokat húztunk, akik azonnal bevethetők, hát, több, mint érdekes. Lövésem sincs milyen lesz Slaughter, Bryant és Gilkey, de aki idáig csúszott az nem véletlen.

Bess-t is sokan elfelejtik (CBS, nfl.com, etc), róla csak ennyit. New Browns WR Davone Bess is second in the NFL in third-down receptions over the last five seasons.
Bess' 130 third-down catches for the Dolphins since 2008 trails only Roddy White's 146.

Az idei drafton a cél két kezdő és néhány töltelék behúzása volt, papíron ez sikerült. Bess-szel tul. képp 3 kezdő érkezett. Ez miért C/D?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egy nagyon jó kis draft összefoglaló :  www.dawgsbynature.com/2013/4/28/4278834/cleveland-browns-2013-nfl-draft-recap-of-joe-banner-michael-lombardi

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Spongyát rá, jövőre még Seferian-Jenkins landolhat 😀 Bár én már most egy Bridgewater pickről álmodozok 😀

több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szerintem nincs gond ezzel a drafttal, nem lehet mindig 7-8 újoncot húzni, most aktívak voltunk FA ügyben, a két értékelhető pickünkkel needekre húztunk, a többi leves 😀 nézzétek meg a 2008-as draft class-t 😉Bad31
Így van, Heckert alaposan feltöltötte a rostert fiatalokkal, el se fért volna 8 rookie. Azért Driphez hasonlóan a TE-pick nekem is hiányzik. Addig oké, h. Cameron megkapja a lehetôséget, na de mi van ha megsérül v. ultra szarul játszik ? Barnidge és Kellen Davis blokkolásban erôsek, nincs másik elkapó tight end a rosteren jelenleg. Azért anno Fkin Soldier mögött ott volt a szintén biztos kezû Heiden.Joey Tribbiani
Hát igen, Heiden egy egész jó kis játékos volt, kimondottan hasznos, mint kosárlabdában a legjobb hatodik 😊 de lehet még bőven mozgás a rosteren!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Szerintem nincs gond ezzel a drafttal, nem lehet mindig 7-8 újoncot húzni, most aktívak voltunk FA ügyben, a két értékelhető pickünkkel needekre húztunk, a többi leves 😀 nézzétek meg a 2008-as draft class-t 😉Bad31
Így van, Heckert alaposan feltöltötte a rostert fiatalokkal, el se fért volna 8 rookie. Azért Driphez hasonlóan a TE-pick nekem is hiányzik. Addig oké, h. Cameron megkapja a lehetôséget, na de mi van ha megsérül v. ultra szarul játszik ? Barnidge és Kellen Davis blokkolásban erôsek, nincs másik elkapó tight end a rosteren jelenleg. Azért anno Fkin Soldier mögött ott volt a szintén biztos kezû Heiden.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szerintem nincs gond ezzel a drafttal, nem lehet mindig 7-8 újoncot húzni, most aktívak voltunk FA ügyben, a két értékelhető pickünkkel needekre húztunk, a többi leves 😀 nézzétek meg a 2008-as draft class-t 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Azmimég, hogy Joe-t is Bráuni pikkel vitte az Iglic. Krügerz nightmare in Cleveland, dont missadream!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Faulk és Ashford behúzásának külön örülök. Cave sem rossz, de remélem nem kell kezdenie 😀 David kruger már-már kötelező volt 😀 Az az egyetlen egy TE kevés nekem, ráadásul ő is inkább blokkoló TE.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Úgy tűnik az idei offseason a védelem felturbózására lett kihegyezve, draft és FA úton egyaránt .
Stabil védelemmel és egy erős futójátékkal már lehet eredményeket elérni,jövőre meg jöhet QB,meg normális elkapó hadsereg.

Nekem ez tetszik,és még becsúszott Bess mint ajándék 😊armando83
Normalis elkapo hadsereg alatt mire gondolsz, TE ?Joey Tribbiani
Szerintem a TE poszt jelenleg túlértékelt,mert egy két csapatnak ez jól kijött (pl. Pats -bár valljuk be,a TE-ik közelebb állnak a WR poszthoz,mint a TE-hez.

Klasszikus TE jöhetne,amilyen pl Gonzo,Marcedes Lewis, vagy Kellen Winslow,inkább gondoltam legitim WR-re,egy amolyan André Johnson,Megatron félére,mert az jelenleg itt nincs.armando83
Idenre boven jo ez a Gordon, Little, Bess trio, meglatjuk Flash-nek sikerul-e szintet lepnie. Ha nem, en is el tudok kepzelni egy WR-igazolast/draftot. De ez meg messze van.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A 7. korben egybk. Armonty Bryant DE es Garrett Gilkey OT/G erkezett. Mindketto small school jatekos, elobbi drogdiler is volt 😛

Az UDFA lista:  www.dawgsbynature.com/2013/4/27/4276568/cleveland-browns-list-of-undrafted-free-agents-reportedly-signed

Chris Faulk-rol es Braxton Cave-rol itt is van ismerteto, siman ott lehetnek a rosteren.

Elegge meglep, h. FB es K abszolut nem jott, Marecic rossz vicc, mint lead blocker.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Úgy tűnik az idei offseason a védelem felturbózására lett kihegyezve, draft és FA úton egyaránt .
Stabil védelemmel és egy erős futójátékkal már lehet eredményeket elérni,jövőre meg jöhet QB,meg normális elkapó hadsereg.

Nekem ez tetszik,és még becsúszott Bess mint ajándék 😊armando83
Normalis elkapo hadsereg alatt mire gondolsz, TE ?Joey Tribbiani
Szerintem a TE poszt jelenleg túlértékelt,mert egy két csapatnak ez jól kijött (pl. Pats -bár valljuk be,a TE-ik közelebb állnak a WR poszthoz,mint a TE-hez.

Klasszikus TE jöhetne,amilyen pl Gonzo,Marcedes Lewis, vagy Kellen Winslow,inkább gondoltam legitim WR-re,egy amolyan André Johnson,Megatron félére,mert az jelenleg itt nincs.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Úgy tűnik az idei offseason a védelem felturbózására lett kihegyezve, draft és FA úton egyaránt .
Stabil védelemmel és egy erős futójátékkal már lehet eredményeket elérni,jövőre meg jöhet QB,meg normális elkapó hadsereg.

Nekem ez tetszik,és még becsúszott Bess mint ajándék 😊armando83
Normalis elkapo hadsereg alatt mire gondolsz, TE ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Úgy tűnik az idei offseason a védelem felturbózására lett kihegyezve, draft és FA úton egyaránt .
Stabil védelemmel és egy erős futójátékkal már lehet eredményeket elérni,jövőre meg jöhet QB,meg normális elkapó hadsereg.

Nekem ez tetszik,és még becsúszott Bess mint ajándék 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ha megnézitek mindenki a 49erst irigyli az idén mert annyi pickjük van mint csillag az égen, meg Belichiknek hozsannáznak, hogy milyen ügyesen gyűjtögeti a pickeket. Ez a jövő, minél több picked van, annál jobb lesz neked. Csak valahol el kell kezdeni, és szerintem az idei év pont alkalmas volt rá. Szerintem nagyon jó stratégiája van a srácoknak, jövőre sokkal erősebb generáció fog végezni. Inkább abból kettőt mint ebből egyet.