Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ben DiNuccit kell kezdetni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Hát ez katasztrófa, minden vonalon. Nem is tudom mit lehetne itt tenni?
tamas424
leirni az évet, és kezdeni egy nagyszervizt. ha még be is csúsztok a PO-ba a gyengélkedő csoportnak hála, esélyes a one and done, kurva nagy zakóval.

több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Hát ez katasztrófa, minden vonalon. Nem is tudom mit lehetne itt tenni?
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mit akartok, erősítettünk végre safety poszton: felhoztuk Steven Parkert (Oklahoma) a PS-ből. Nekem ennyi is elég.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marha gyenge ez a csoport nincs ezen mit szépíteni. Az Eagles a SB óta egy ugyan olyan középszer(vagy szar) csapat mint a Cowboys. A Washington a diszfunkcionalitás illusztrációja kéne legyen a szótárban. A Giants meg, egy szimplán a top5 drafthelyért versengő csapat az elmult 3-4 szezonban.

Ez van. Volt ez nagyon másképp is, a kétezres évek közepén egy kimondottan erős csoportnak számított ez. “NFC Beasts” ugye. Ott volt pl. 2007, amikor három csapat is ment innen a rájátszásba, úgy hogy a divizió utolsó Philly végzett 8-8-al. Most simán lehet, hogy a csoport győztes fog ilyen merleget elérni. Valahol ez az élet körforgása, kb mindegyik diviziónak megvoltak a maga pocsék periódusai. “NFC worst” és egyebek ugyebár.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Amugy eleg csaloka ez hogy gyenge csoport.
Neztem az Eagles Ravens meccset es az eagles jateka jo volt. Wentz is mar oda dobta, volt sok wr drop. (Eszembe is jutott ha egy Lamb lenne ott...)
A vedelmuk meg a mienkhez kepest eg es fold. Cox is elkezdet jatszani, szelrol ismeretlen arc is hozott nyomast.
Ok javulnak mi stagnalunk.
Jo lenne a vedelemnel vlami fejlodes, mondjuk LVEvel szintetlephetnenk.

több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Amugy is, szerintem nagyon hasznos vizsga lesz ez a McCarthy rezsimnek. Függetlenül a majdani december végi/január eleji mérlegtől. Sokkal inkább a mutatott játék tekintetében. Dalton kb. 5 éve nem franchise QB már, és nemhogy nincs egy védelem amire támaszkodhat, de egyenesen történlemi mélységekben merülő csapatrész “segíti” a labda másik oldaláról. Nem reális szerintem egy 6-10/7-9nél jobbat várni. Viszont ha a csapat, főleg az offense fel tud mutatni egy tisztes helytállást, azzal én már együtt tudnék élni az idei szezonra. Lesz egy offseason kezdeni valmit a védelemmel, meg hogy végre hosszabbítsanak Prescottal.

Ellenben ha egy totál kilátástalan, impotens támadósort fogunk látni, így Dak nélkül a szezon hátra lévő részeben, akkor óhatatlanul is felmerül, hogy McCarthy miben is upgrade Garretthez képest?
Cowboykarcsi90
Igen és talán jobban mernek kísérletezni kvázi tét nélkül. Jobban kijön az edzői munka.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amugy is, szerintem nagyon hasznos vizsga lesz ez a McCarthy rezsimnek. Függetlenül a majdani december végi/január eleji mérlegtől. Sokkal inkább a mutatott játék tekintetében. Dalton kb. 5 éve nem franchise QB már, és nemhogy nincs egy védelem amire támaszkodhat, de egyenesen történlemi mélységekben merülő csapatrész “segíti” a labda másik oldaláról. Nem reális szerintem egy 6-10/7-9nél jobbat várni. Viszont ha a csapat, főleg az offense fel tud mutatni egy tisztes helytállást, azzal én már együtt tudnék élni az idei szezonra. Lesz egy offseason kezdeni valmit a védelemmel, meg hogy végre hosszabbítsanak Prescottal.

Ellenben ha egy totál kilátástalan, impotens támadósort fogunk látni, így Dak nélkül a szezon hátra lévő részeben, akkor óhatatlanul is felmerül, hogy McCarthy miben is upgrade Garretthez képest?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
azt érzem kicsit problémának, hogy annyira gyönge az East, hogy sokakban (amúgy természetes emberi tulajdonságként) azonnal felmerül, hogy nincs szüség 101%-ot teljesíteni, meglesz a PO anélkül is.
biztos vagyok benne, hogy az edzőkre nagy teher hárul, hogy ne kezdődjön már ennyire az elején a számolgatás (értsd: egy vereséggel is vezetjük a csoportot, no para)
szükség lenne most egy Cardinals verésre, beárazná a csapatot egy kicsit
figyelni kell a futás elleni védekezésre (a design QB futásokra is) remélem ebben a visszatérő LVE partner lesz
több mint 3 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Dallas Cowboys QB Dak Prescott has had no infections in his surgically repaired leg, a source told Adam Schefter.
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Esch játékra jelentkezett!
Charlie Firpo
Remélem nem lesz korai öröm 😊
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Esch játékra jelentkezett!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
LVE elvileg játszhat hétfő este, ha nem jön közbe semmilyen setback.


Mibe', hogy kezdő lesz.
Muffalo_Bafia
Didn't age well.
Muffalo_Bafia
Igen. Csak Te azért predesztináltad Daltont kezdőbe mert hogy Dak majd hold outolni fog, vagy pedig olyan szar lesz hogy leültetik. Nem sérülés miatt.

Javíts ki ha tévedek.
Cowboykarcsi90
Szááááááznyócvan!
Muffalo_Bafia
Valmiért nekem úgy rémlett, hogy kinondottan erre jöt ez a fevetés, Dalton érkezése után, hogy Prescott milyen porul járhat mert most már itt van Red Rifle. De adom hogy bekevertem valamivel/valakivel, akkor bocs.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Mibe', hogy kezdő lesz.
Muffalo_Bafia
Didn't age well.
Muffalo_Bafia
Igen. Csak Te azért predesztináltad Daltont kezdőbe mert hogy Dak majd hold outolni fog, vagy pedig olyan szar lesz hogy leültetik. Nem sérülés miatt.

Javíts ki ha tévedek.
Cowboykarcsi90
Szááááááznyócvan!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mibe', hogy kezdő lesz.
Muffalo_Bafia
Didn't age well.
Muffalo_Bafia
Igen. Csak Te azért predesztináltad Daltont kezdőbe mert hogy Dak majd hold outolni fog, vagy pedig olyan szar lesz hogy leültetik. Nem sérülés miatt.

Javíts ki ha tévedek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Mibe', hogy kezdő lesz.
Muffalo_Bafia
Didn't age well.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Na de az igazi kérdés. Hopkins vajon meg áll el 200 yard alatt hétfőn?
Cowboykarcsi90
azzal, hogy Brown visszatért, szerintem javult egy sort a secondary
lehet, hogy Vander Esch is visszatér hétfőn (bár még semmi hír róla így szerdán, ami fura, mert egyetlen practice injury reportot sem láttam, pedig ilyenkorra már szokott lenni valami morzsa)

remélem Jaylon nem csak azért játszott jól, mert úgy ismerte Garrett offense-ét, mint a tenyerét
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na de az igazi kérdés. Hopkins vajon meg áll el 200 yard alatt hétfőn?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
jövő héten kiderül mennyit ér ez a halvány javulás a D-ben.
100yard
ez ellen a fogatlan Giants offense ellen nem nagy szó "halvány"-an javulni
de minden W az erősíti a csapatot, hátha az önbizalom jót tesz
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ha van csapategység amugy, mit legalább lehet dícsérni az az elkaopó sor. Azért az szerintem a liga egyik legjobbaja. A Cooper-Gallup-Lamb hármas, hallod bármelyik playbe képse egy olyat villani ami meccset nyer. Rengeteg csapat van, ahol egy ilyen sincs. Nálunk meg három. Ja és a legidősebb 27 éves.

Csak a védelem persze...
Cowboykarcsi90
Én lassan Cedricket is odateszem, most ez a fake TD.
Charlie Firpo
Ced Wilsonra egy petákot nem tettem volna, hogy lesz belőle valami amikor draftolták. Jó érzés néha tévedni. 😊

Dannyphantom válogatása a meccsről: azért vannak pozitívumok...
 www.bloggingtheboys.com/2020/10/13/21513649/after-further-review-andy-dalton-on-the-run-cowboys-young-offensive-line-continues-to-improve
gyeek
Knighton jött nyomás? Talán a Browns ellen is jó volt már. És most Steelet sem verték meg annyira.
Charlie Firpo
 twitter.com/NFL/status/1316355574137843714/photo/1

jövő héten kiderül mennyit ér ez a halvány javulás a D-ben.
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha van csapategység amugy, mit legalább lehet dícsérni az az elkaopó sor. Azért az szerintem a liga egyik legjobbaja. A Cooper-Gallup-Lamb hármas, hallod bármelyik playbe képse egy olyat villani ami meccset nyer. Rengeteg csapat van, ahol egy ilyen sincs. Nálunk meg három. Ja és a legidősebb 27 éves.

Csak a védelem persze...
Cowboykarcsi90
Én lassan Cedricket is odateszem, most ez a fake TD.
Charlie Firpo
Ced Wilsonra egy petákot nem tettem volna, hogy lesz belőle valami amikor draftolták. Jó érzés néha tévedni. 😊

Dannyphantom válogatása a meccsről: azért vannak pozitívumok...
 www.bloggingtheboys.com/2020/10/13/21513649/after-further-review-andy-dalton-on-the-run-cowboys-young-offensive-line-continues-to-improve
gyeek
Knighton jött nyomás? Talán a Browns ellen is jó volt már. És most Steelet sem verték meg annyira.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Ha van csapategység amugy, mit legalább lehet dícsérni az az elkaopó sor. Azért az szerintem a liga egyik legjobbaja. A Cooper-Gallup-Lamb hármas, hallod bármelyik playbe képse egy olyat villani ami meccset nyer. Rengeteg csapat van, ahol egy ilyen sincs. Nálunk meg három. Ja és a legidősebb 27 éves.

Csak a védelem persze...
Cowboykarcsi90
lassan Lamb-Gallup-Cooper lesz az a hármas.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ha van csapategység amugy, mit legalább lehet dícsérni az az elkaopó sor. Azért az szerintem a liga egyik legjobbaja. A Cooper-Gallup-Lamb hármas, hallod bármelyik playbe képse egy olyat villani ami meccset nyer. Rengeteg csapat van, ahol egy ilyen sincs. Nálunk meg három. Ja és a legidősebb 27 éves.

Csak a védelem persze...
Cowboykarcsi90
Én lassan Cedricket is odateszem, most ez a fake TD.
Charlie Firpo
Ced Wilsonra egy petákot nem tettem volna, hogy lesz belőle valami amikor draftolták. Jó érzés néha tévedni. 😊

Dannyphantom válogatása a meccsről: azért vannak pozitívumok...
 www.bloggingtheboys.com/2020/10/13/21513649/after-further-review-andy-dalton-on-the-run-cowboys-young-offensive-line-continues-to-improve

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha van csapategység amugy, mit legalább lehet dícsérni az az elkaopó sor. Azért az szerintem a liga egyik legjobbaja. A Cooper-Gallup-Lamb hármas, hallod bármelyik playbe képse egy olyat villani ami meccset nyer. Rengeteg csapat van, ahol egy ilyen sincs. Nálunk meg három. Ja és a legidősebb 27 éves.

Csak a védelem persze...
Cowboykarcsi90
Én lassan Cedricket is odateszem, most ez a fake TD.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha van csapategység amugy, mit legalább lehet dícsérni az az elkaopó sor. Azért az szerintem a liga egyik legjobbaja. A Cooper-Gallup-Lamb hármas, hallod bármelyik playbe képse egy olyat villani ami meccset nyer. Rengeteg csapat van, ahol egy ilyen sincs. Nálunk meg három. Ja és a legidősebb 27 éves.

Csak a védelem persze...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!