Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.
Cowboykarcsi90
what?!
szombaton még meccset is közvetítettem, nekem akkor nem szóltak

még itt az oldalon értesítéssel is osztottam meg előzetest, az eredménykövető kiemelve szombatonként a fejlécben, hogy sikerül még a bowl.hu-t olvasva is ezen így átsiklani? nem értem
r.baggio
Hol közvetítettél?
peach
Arena4-n. Mondjuk mindent megtett a reklámért de hiába 😛 😉 Legközelebb szerintem személyesen kopogtass be mindenhova JJ 😀 😀
dande
Nyugi, ez az információ is úgy terjed mint a corona, exponenciálisan. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/GehlkenNFL/status/1318438226013622274

na szép 😕
100yard
Cowboys have allowed 218 points in their first six games, tied for fourth-most in NFL history.

235: 1950 Baltimore Colts
228: 1961 Oakland Raiders
223: 1954 Washington
218: 1948 New York Giants and 2020 Cowboys
100yard
Magyarul a Super Bowl korszakban ilyen szar védelmet 6 hét után még nem látott a liga. Bravo!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.
Cowboykarcsi90
what?!
szombaton még meccset is közvetítettem, nekem akkor nem szóltak

még itt az oldalon értesítéssel is osztottam meg előzetest, az eredménykövető kiemelve szombatonként a fejlécben, hogy sikerül még a bowl.hu-t olvasva is ezen így átsiklani? nem értem
r.baggio
Hol közvetítettél?
peach
Arena4-n. Mondjuk mindent megtett a reklámért de hiába 😛 😉 Legközelebb szerintem személyesen kopogtass be mindenhova JJ 😀 😀
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.
Cowboykarcsi90
what?!
szombaton még meccset is közvetítettem, nekem akkor nem szóltak

még itt az oldalon értesítéssel is osztottam meg előzetest, az eredménykövető kiemelve szombatonként a fejlécben, hogy sikerül még a bowl.hu-t olvasva is ezen így átsiklani? nem értem
r.baggio
Hol közvetítettél?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
 twitter.com/GehlkenNFL/status/1318438226013622274

na szép 😕
100yard
Cowboys have allowed 218 points in their first six games, tied for fourth-most in NFL history.

235: 1950 Baltimore Colts
228: 1961 Oakland Raiders
223: 1954 Washington
218: 1948 New York Giants and 2020 Cowboys
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
 twitter.com/GehlkenNFL/status/1318438226013622274

na szép 😕
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Akkor most még csak altatunk?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Fészen FK oldalán lehetett találkozni Cowboys vonatkozású bejegyzéseknél egy valószínűleg Cowboy szurkoló hipszter csóka markáns véleményét, miszerint Dalton jobb mint Prescott. Olyan szívesen beszélgetnék vele erről most... 😕
gyeek
hát kevesebbet foglal a sapkából...
slowmotion
Ez tény, de nála az "érv", hogy Dalton hivatott lenni a Wunderwaffe.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Fészen FK oldalán lehetett találkozni Cowboys vonatkozású bejegyzéseknél egy valószínűleg Cowboy szurkoló hipszter csóka markáns véleményét, miszerint Dalton jobb mint Prescott. Olyan szívesen beszélgetnék vele erről most... 😕
gyeek
hát kevesebbet foglal a sapkából...
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Fészen FK oldalán lehetett találkozni Cowboys vonatkozású bejegyzéseknél egy valószínűleg Cowboy szurkoló hipszter csóka markáns véleményét, miszerint Dalton jobb mint Prescott. Olyan szívesen beszélgetnék vele erről most... 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Előre akkor a 2-14-ért és valami nagyon baszós D# playmakerért. Lesz ilyen egyáltalán? Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.

A QB húzás szerintem is faszság lenne. Az kb. a lottózás. Mi meg úgyis elhasználtuk a szerencsénket a UDFA/hátsó körös irányító draftolással, vagy 20 évre előre.

Meg kell fizetni Prescottot. Ennyi.
Cowboykarcsi90
valami nagyon állat falembert kell szerezni. akár védőoldalra jó, akár LT-be (igen, szerintem is lefőtt Tyronnak a kávé).
slowmotion
Ha top3 pick lesz Sewell. Mondjuk lehet hogy kell a 2. Pick

több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Előre akkor a 2-14-ért és valami nagyon baszós D# playmakerért. Lesz ilyen egyáltalán? Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.

A QB húzás szerintem is faszság lenne. Az kb. a lottózás. Mi meg úgyis elhasználtuk a szerencsénket a UDFA/hátsó körös irányító draftolással, vagy 20 évre előre.

Meg kell fizetni Prescottot. Ennyi.
Cowboykarcsi90
valami nagyon állat falembert kell szerezni. akár védőoldalra jó, akár LT-be (igen, szerintem is lefőtt Tyronnak a kávé).
slowmotion
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerencsére azt hittem Tyúzdéj Nájt Futbollt játszik a Cowboys.

Már nincs 2014 fílingem. Rohan az idő, 2015öt érzem.
gyeek
Ugyi
Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.
Cowboykarcsi90
what?!
szombaton még meccset is közvetítettem, nekem akkor nem szóltak

még itt az oldalon értesítéssel is osztottam meg előzetest, az eredménykövető kiemelve szombatonként a fejlécben, hogy sikerül még a bowl.hu-t olvasva is ezen így átsiklani? nem értem
r.baggio
Akkor nyilvan benéztem valamit, kintha valahol azt olvastam volna hogy a virus miatt nem lesz egyetemi bajnokság.

My bad.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Szerencsére azt hittem Tyúzdéj Nájt Futbollt játszik a Cowboys.

Már nincs 2014 fílingem. Rohan az idő, 2015öt érzem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Előre akkor a 2-14-ért és valami nagyon baszós D# playmakerért. Lesz ilyen egyáltalán? Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.

A QB húzás szerintem is faszság lenne. Az kb. a lottózás. Mi meg úgyis elhasználtuk a szerencsénket a UDFA/hátsó körös irányító draftolással, vagy 20 évre előre.

Meg kell fizetni Prescottot. Ennyi.
Cowboykarcsi90
valami nagyon állat falembert kell szerezni. akár védőoldalra jó, akár LT-be (igen, szerintem is lefőtt Tyronnak a kávé).
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.
Cowboykarcsi90
what?!
szombaton még meccset is közvetítettem, nekem akkor nem szóltak

még itt az oldalon értesítéssel is osztottam meg előzetest, az eredménykövető kiemelve szombatonként a fejlécben, hogy sikerül még a bowl.hu-t olvasva is ezen így átsiklani? nem értem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Előre akkor a 2-14-ért és valami nagyon baszós D# playmakerért. Lesz ilyen egyáltalán? Ha jol tudom iden az NCAA el is maradt.

A QB húzás szerintem is faszság lenne. Az kb. a lottózás. Mi meg úgyis elhasználtuk a szerencsénket a UDFA/hátsó körös irányító draftolással, vagy 20 évre előre.

Meg kell fizetni Prescottot. Ennyi.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
gondolkoztam rajta 03:15-kor, amikor megébredtem, hogy belenézek hogy állunk, de féltem attól, ami végül is igaz lett, hogy orbitális nagy verést kaptunk, és az utóbbi hetek kilátástalan játéka jött, csak Prescott űr számai nélkül.

egyre inkább úgy tűnik, hogy Prescott minden limitáltsága ellenére is elit vagy legalább nagyon jó QB, és bármennyit kér, meg kell adni neki. és fontos megérteni, hogy egy egyetemi irányító, aki most még csak ígéret sokkal kisebb eséllyel lesz jobb nála az NFL-ben mint nem. beleértve Trevor Lawrence-t is. minden Luck-ra és Mahomes-re van 10 Manziel, Bridgewater, Teebow vagy Bradford és ne is beszéljünk az olyanokról, mint EJ Manuel, Christian Ponder, Paxton Lynch, Jake Locker, Josh Rosen, Blaine Gabbert (mind első körös volt!!)

egyelőre csak összefoglalókat olvastam, Dalton 2 pick, Zeke 2 lost fumble és mindből pontot csinált a Cards... ez azért elég beteg.

kezdjük azzal, hogy Zeke mi a f*szért játszik hosszú ujjú felsőben? futó baszki, ott szorítani kell a labdát. ki van zárva, hogy ezzel a pólóval rendesen tudja fogni a labdát:

fázik a karja? vagy így dizájnosabb?

Jaylon is csak a fekete cipőjére koncentrál, meg a brand-jére, ahelyett, hogy értékelhető teljesítményt nyújtana bármilyen csapat ellen (kivéve a Garrett offense-t)
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
hallom a három csapatból a pályán kettő megint botrányos volt, lehet jó is, hogy nem néztem.

vagy az is lehet, hogy még valahol jó is, ha ilyen meccseken szívjuk be a fasz no-callokat, amikor úgysem megy semmi. így legalább nem a győzelem múlik rajtuk, csak a vereség mértéke.
slowmotion
Ha van meccs, amelyik után nem illik bírózni.
Amadeus
ezt adom, azért mondtam, hogy nem a győzelem múlt rajta, csak a vereség mértéke.
de sokkal egyszerűbb lenne, ha látványos hibát csak a játékosok követnének el.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
hallom a három csapatból a pályán kettő megint botrányos volt, lehet jó is, hogy nem néztem.

vagy az is lehet, hogy még valahol jó is, ha ilyen meccseken szívjuk be a fasz no-callokat, amikor úgysem megy semmi. így legalább nem a győzelem múlik rajtuk, csak a vereség mértéke.
slowmotion
Ha van meccs, amelyik után nem illik bírózni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
hallom a három csapatból a pályán kettő megint botrányos volt, lehet jó is, hogy nem néztem.

vagy az is lehet, hogy még valahol jó is, ha ilyen meccseken szívjuk be a fasz no-callokat, amikor úgysem megy semmi. így legalább nem a győzelem múlik rajtuk, csak a vereség mértéke.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Zeke-el mi a tok van iden?
Blevi
úgy híjják szaknyelven, hogy fumblitisz
több mint 3 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Zeke-el mi a tok van iden?
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Hosszú idő óta ez volt az első Dallas meccs amit nem néztem végig ha egyszer már elkezdtem nézni.
Most már az offense is nézhetetlen volt, eddig csak a deffense volt az.
Futás ellen továbbra is hatástalanok vagyunk, de összességében az egész védelem össze-vissza szaladgált mint akik nem tudják mi a feladatuk. Ezzel az átlag 38 kapott ponttal azért elég jó draft helyen leszünk majd jövőre.
Remélem Nolannak hamarosan megköszönik a munkát, mert ha McCarthy nem lép akkor lehet év végére neki is megköszönik az itteni munkát.
Lassan Prescott-tot is megtanuljuk értékelni.
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az összes nagy szerződést kapó játékosunk cserben hagyott minket, az edzőink meg szarok. Kéne egy-két kirúgás, meg befenyítés, annak sem lenne hatása, de legalább nem lenne az a rossz érzés, hogy csak lopják haza a pénzt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.