Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nálam a draftunk A, ha pedig sikerül Logan Ryant vagy Griffent megszerezni (bekerülési költségük kb. 18m lehet, amit Prescott szerződtetésével és Crawford meg/kivágásával elő is tudnánk teremteni), akkor A+ lesz.
Már csak egy pöpec TE hiányozna, de az már luxus is lenne.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Igazából semmi de semmi jelentősége ki mire értékeli mondjuk a szezon első 2-3-4-5 lejátszásáig....
Én az egész ligának A+ adok.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
szerintem az előnyök felülmúlják a hátrányokat ebben az esetben.
én is megléptem volna
rva
Nálam top5 draftban vagytok!
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
szerintem az előnyök felülmúlják a hátrányokat ebben az esetben.
én is megléptem volna
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Elvileg lehetne az értékelést is értékelni és tuti van a világon valahol valaki kellő idővel és seggel ehhez a feladathoz. Pl. én Dan Kadar önkényes osztályzását egy erős D-szal tudnám honorálni. 😀
gyeek
Gyakorlatilag Lamb miatt húzta le a draftot, mert állítása szerint másra sokkal nagyobb szükségünk lett volna.
Nyilván ez is egy nézőpont.
100yard
Nem kell ezekkel érdemben foglalkozni, mert mindenre lehet pro és kontra érveket írni.

Pl.: minek kellett a Bengalsnak Burrow, ha a satnya OL miatt eleve halálra van ítélve? vs Burrow Luck óta a legnagyobb tehetség! vs Burrownak igazából az utolsó éve volt kiemelkedő ?! vs de az csodálatosan kiemelkedő volt!!! vs jó, de Jamarcus Russell-nek is volt jó NCAA szezonja

Nálatok: minek kellett Cooper mellé Lamb? vs Lamb egy őstehetség, és az OFF kinyír majd mindenkit ekkora firepowerrel! vs de minek kellett 20 millát akkor Coop-nak odaadni??? vs ő volt ott a BPA vs jó, de Prescott úgyis mellédobja majd 😊
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Elvileg lehetne az értékelést is értékelni és tuti van a világon valahol valaki kellő idővel és seggel ehhez a feladathoz. Pl. én Dan Kadar önkényes osztályzását egy erős D-szal tudnám honorálni. 😀
gyeek
Gyakorlatilag Lamb miatt húzta le a draftot, mert állítása szerint másra sokkal nagyobb szükségünk lett volna.
Nyilván ez is egy nézőpont.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Elvileg lehetne az értékelést is értékelni és tuti van a világon valahol valaki kellő idővel és seggel ehhez a feladathoz. Pl. én Dan Kadar önkényes osztályzását egy erős D-szal tudnám honorálni. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit aggódok is, mert eddig hosszú évek során a "szakírók" kórusban fikázták le a draftunkat, ami ennek ellenére elég jól sikerült az elmúlt években.
Idén megfordult a trend. Mit fog ez jelenteni a valós teljesítményünkre? 😊
100yard
Annyi csak az egész, hogy most nagyjából egyezett a Cowboys és a média táblája, ezért jár a taps. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
a draft azonnali értékelése hülyeség.

a draft azonnali értékelése hülyeség

a draft azonnali értékelése hülyeség.




rva
A kontextus miatt nem hülyeség. Broaddus-féle Draft Showba meghívtak tavaly egy veterán sportfirkászt (nem ugrik be a beve) aki a mostanában szuper-népszerű rangsorokkal állt elő elsőként és a csapatok az ő tábláját vették etalonnak. Szóval ha van egy ilyen elismert és elfogadott konszenzus, akkor miért ne lehetne osztályozgatni. Ezekkel együtt kíváncsi vagyok, Dan Kadarnak hogy jött össze a Cowboys B- értékelése, párhuzamban az Eagles C-ával. 😀
gyeek
Kicsit aggódok is, mert eddig hosszú évek során a "szakírók" kórusban fikázták le a draftunkat, ami ennek ellenére elég jól sikerült az elmúlt években.
Idén megfordult a trend. Mit fog ez jelenteni a valós teljesítményünkre? 😊
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
a draft azonnali értékelése hülyeség.

a draft azonnali értékelése hülyeség

a draft azonnali értékelése hülyeség.




rva
A kontextus miatt nem hülyeség. Broaddus-féle Draft Showba meghívtak tavaly egy veterán sportfirkászt (nem ugrik be a beve) aki a mostanában szuper-népszerű rangsorokkal állt elő elsőként és a csapatok az ő tábláját vették etalonnak. Szóval ha van egy ilyen elismert és elfogadott konszenzus, akkor miért ne lehetne osztályozgatni. Ezekkel együtt kíváncsi vagyok, Dan Kadarnak hogy jött össze a Cowboys B- értékelése, párhuzamban az Eagles C-ával. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
a draft azonnali értékelése hülyeség.

a draft azonnali értékelése hülyeség

a draft azonnali értékelése hülyeség.



több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Talám annyiból védhető a pick, hogy a stílusa hasonlit DAK-ére. Lábon is elég jó. Bármi történik nem kell teljesen új sémát begyakorolni.
100yard
7. körös picket nem nagyon kell védeni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Dukesban van 2 jó EDGE rusher (John Daka, Ron'Dell Carter) és 2 jó magas elkapó Stapleton tesó(főleg Riley clutch). Ha belőlük egy kiköt itt UDFA-ként, annak lehet örülni neki.
iktriad
Nos jött DiNucci remek EDGE rusher csapattársa, Ron'Dell Carter is. Minimum practice squados lesz. Mellé még a Portland State TE Charlie Taumoepeau-t is hoztátok. Őt is sokan úgy tippelték, hogy draftolva lesz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sewo Olonilua jön FB pozícióba:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Talám annyiból védhető a pick, hogy a stílusa hasonlit DAK-ére. Lábon is elég jó. Bármi történik nem kell teljesen új sémát begyakorolni.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
a Pats tárgyalt vele többször állítólag, nyilván nem véletlenül
 boston.cbslocal.com/2020/04/14/patriots-ben-dinucci-nfl-draft-rumors-video-conference-james-madison-quarterback/
 www.si.com/nfl/patriots/gm-report/patriots-qb-ben-dinucci-james-madison
rva
Persze az se véletlen,hogy aztán nem vitték el, pedig lehetőségük lett volna rá. Igaz én azt se nagyon értem, hogy miért nem húztak egy QB-t sem.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a hetedik körösünk pedig: Ben Dinucci, QB
rva
Az FCS második legjobb csapatának QB-ja volt az elmúlt 2 évben(januárban döntőztek és alulmaradtak a North Dakota State ellen). Ideális csere QB matéria. Jó pick. Kifejezetten értetten játszott mindig, mikor láttam.
A Dukesban van 2 jó EDGE rusher (John Daka, Ron'Dell Carter) és 2 jó magas elkapó Stapleton tesó(főleg Riley clutch). Ha belőlük egy kiköt itt UDFA-ként, annak lehet örülni neki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
a Pats tárgyalt vele többször állítólag, nyilván nem véletlenül
 boston.cbslocal.com/2020/04/14/patriots-ben-dinucci-nfl-draft-rumors-video-conference-james-madison-quarterback/
 www.si.com/nfl/patriots/gm-report/patriots-qb-ben-dinucci-james-madison
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A 3. körben jobban fájt volna!
Inkább Michael Turk punter jött volna.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
a hetedik körösünk pedig: Ben Dinucci, QB
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Olyan jó az idei draftunk, hogy még a 7. kör is érdekes!
Charlie Firpo
itt is 😊

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Olyan jó az idei draftunk, hogy még a 7. kör is érdekes!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
bent van még Trey Adams és Prince Wanogho is és már csak 5 pickre vagyunk. Kezdek izgulni 😀 Adamsnek jobban örülnék, volt olyan board, ahol top 10 OT-nek tartották (pl ESPN), de tök jó lenne Wanogho is
Antonius
kívánságlista 3. helyezettje: Geno Stone az Iowaról
Antonius
ez már nem nyert, Wanogho az Eagles-be ment a hatodik kör végén, Stone-t meg most választotta ki a Ravens a hetedikben (219)
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
insurance policy, ha se Gregory se Aldon Smith nem térne vissza a ligába, vagy mindketten sz.rok lennének (nyilván nem) nekem tetszik.
az első 4 körben BPA utána meg kezdjük feltölteni a need-eket.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
jött egy DE a gyakorló csapatba....
Antonius
Mondjuk tavaly 13 sack...
Charlie Firpo
30 karrier sacknél tart a csávó. Rotációba jó lehet.
krisz0621
 www.youtube.com/watch?v=_s2Z4dTWmxI
0.51-nél 😊
100yard
Böde Dani!!
00.35

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.