Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyler BIADASZ-ért felcseréltünk.
krisz0621
Cseréltünk a PHILY-vel??
A kobra a végén odabaszott...😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Tyler BIADASZ-ért felcseréltünk.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
LENGYELCENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na ez wtf????
Biadaszban remenykedtem.
beltazor
Gyors, ugrik, CB.
Ezek szerint Looney lesz a center, nem erőltetik.
Charlie Firpo
McGovern nem rúg labdába Looney ellen?
empty taxi
Nem, hátra adja! 😊
Hát perszehogy, csak Looney már bizonyítottan jó szint.
Remélem, azért Mc lenyomja, és meg is van az új center.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Na ez wtf????
Biadaszban remenykedtem.
beltazor
Gyors, ugrik, CB.
Ezek szerint Looney lesz a center, nem erőltetik.
Charlie Firpo
McGovern nem rúg labdába Looney ellen?
empty taxi
De, biztosan, csak mivel tavaly sérült volt ezért egy 300 plusz fontos kérdőjel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Na ez wtf????
Biadaszban remenykedtem.
beltazor
Gyors, ugrik, CB.
Ezek szerint Looney lesz a center, nem erőltetik.
Charlie Firpo
McGovern nem rúg labdába Looney ellen?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azt kell mondjam, tök jó pick ez is az Öregtől. Diggs sem tuti első napos kezdő (különben 1.körös lett volna), a CB pedig nagy need. A kettő közül már nagyobb esély van, hogy az egyik hoz egy korrekt, átlagos szintet.
Innen lefelé ln már nem húznék DE-t, semmi értelmét nem látom, csak a létszámot növelné. Várok még egy S-t, illetve OL-be legalább egy picket, de kettőn sem lepődnék meg, oda is kell a mélység.
Antonius
Prince Wanogho???

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Azt kell mondjam, tök jó pick ez is az Öregtől. Diggs sem tuti első napos kezdő (különben 1.körös lett volna), a CB pedig nagy need. A kettő közül már nagyobb esély van, hogy az egyik hoz egy korrekt, átlagos szintet.
Innen lefelé ln már nem húznék DE-t, semmi értelmét nem látom, csak a létszámot növelné. Várok még egy S-t, illetve OL-be legalább egy picket, de kettőn sem lepődnék meg, oda is kell a mélység.
Antonius
95%ban egyetértek, de sztem Diggs instant kezdő szint.
krisz0621
Szerintem is az, sőt ha ki tudjuk hozni a potenciálját, akár még Jones-i magasságokba is elérhet, de a házat azért nem tenném fel rá 😊

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Robinson also had four blocked kicks at Tulsa and could develop into a core special teams contributor for new coordinator John Fassel.
több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Azt kell mondjam, tök jó pick ez is az Öregtől. Diggs sem tuti első napos kezdő (különben 1.körös lett volna), a CB pedig nagy need. A kettő közül már nagyobb esély van, hogy az egyik hoz egy korrekt, átlagos szintet.
Innen lefelé ln már nem húznék DE-t, semmi értelmét nem látom, csak a létszámot növelné. Várok még egy S-t, illetve OL-be legalább egy picket, de kettőn sem lepődnék meg, oda is kell a mélység.
Antonius
95%ban egyetértek, de sztem Diggs instant kezdő szint.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Azt kell mondjam, tök jó pick ez is az Öregtől. Diggs sem tuti első napos kezdő (különben 1.körös lett volna), a CB pedig nagy need. A kettő közül már nagyobb esély van, hogy az egyik hoz egy korrekt, átlagos szintet.
Innen lefelé ln már nem húznék DE-t, semmi értelmét nem látom, csak a létszámot növelné. Várok még egy S-t, illetve OL-be legalább egy picket, de kettőn sem lepődnék meg, oda is kell a mélység.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na kicsit utána olvastam ennek a CB srácnak. Elvileg az egyik legjobb teljesítményt nyomta a combineon CB közül. Azt mondják róla ha nagyobb egyetemen játszott volna 2. napos talent lett volna. Meglátjuk.
krisz0621
sajna ő tényleg jó

az idei Woods

több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Na kicsit utána olvastam ennek a CB srácnak. Elvileg az egyik legjobb teljesítményt nyomta a combineon CB közül. Azt mondják róla ha nagyobb egyetemen játszott volna 2. napos talent lett volna. Meglátjuk.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na ez wtf????
Biadaszban remenykedtem.
beltazor
Gyors, ugrik, CB.
Ezek szerint Looney lesz a center, nem erőltetik.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na ez wtf????
Biadaszban remenykedtem.

több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Befogja az öreg a szánk a kis luxusyachtjáról. 😊
DE jöhetne meg.
Blevi
Hát az eddigi évek tapasztalata alapján:
2019es draft:
5. kör Joe Jackson DE
7.kör Jalen Jelks DE
2018
4. kör Dorance Armstrong

Minőséget nem hiszem, hogy találunk, mennyiségre meg vannak páran 😊
Én maradnék a BPAnál bármi is a poszt, de inkább T G C és Fromm-ot hoznék. (hátha egyik OL jó lesz)

több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Befogja az öreg a szánk a kis luxusyachtjáról. 😊
DE jöhetne meg.
több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Na nem jinxeltem el Diggset szerencsére😃 Gallimoret egyes elemzők top 5 DTként tartották számon idén. Szerintem az is egy jó pick. TE-t és centert mindenképp várok most. Moss fia talán jöhetne is elég jól blokkol labdaérzéke meg csak van az öreg után
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
ez eddig igencsak baszó


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Emberfeletti erőfeszítésembe kerül, hogy ne trollkodjak szét egy pár korábbi FK-s butus élcelődést... Jó ég, mekkora magas labda volt ez a Lamb draft... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
egyelőreszóhoz sem jutok, teljesen meg vagyok elégedve. mintha nem is mi draftoltunk volna, hanem a Ravens pl.

nyilván nem ez az álom scenárió, mert az első körben Jeff Okudah, második körben K'Lavon Chaisson harmadikban Xavier McKinney lett volna, de nyilván erre esélyünk sem volt a 17. helyen 😊

Lamb egyértelmű steal az első körben, #teamfortyburger és Diggs is jónak tűnik a második körben
a DT srácról semmit nem tudok, szóval ott van mit pótolnom
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
PFF draft értékelése az eddigi húzásainkról:

Pick 17: Dallas Cowboys — WR CeeDee Lamb, Oklahoma
There wasn’t much CeeDee Lamb to Dallas discussion leading up to the draft, but that is only because no one expected him to fall this far. Lamb came in at sixth on the PFF Big Board, a verifiable steal at the 17th overall pick. He has been one of the best receivers in all of college football with the ball in his hands after the catch, averaging 9.2 yards after the catch per reception (tied for second) and forcing 38 missed tackles after the catch since 2018 (second). With Amari Cooper and Michael Gallup already in Dallas, Lamb’s addition immediately gives them one of the best wide receiving corps in the NFL.

Pick 51: Dallas Cowboys — CB Trevon Diggs, Alabama
Is anyone having a better draft than the Dallas Cowboys? After knocking it out of the park in Round 1 with CeeDee Lamb, the Cowboys once again get strong value with Diggs falling to them at 51. He’s not a fit for every scheme, but he should flourish in Dallas’ press-heavy zone scheme. He allowed just 14 of the 47 10-plus yard targets into his coverage to be completed over the last two seasons.

Pick 82: Dallas Cowboys — DT Neville Gallimore, Oklahoma
The Cowboys get a great deal for Gallimore this late in the draft considering we had him 51st on our board. His power his hard for any offensive lineman to handle — he’s a people-mover. There’s some inconsistency to his game, but he still made great strides over the course of his career by raising his grade from 69.5 to 82.2 to 87.8. Get him the right coaching and some time to learn more pass-rushing moves and Gallimore will be an impact player.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dt poszt? Poe, Mccoy, Woods, Hill, Gallimore, Crawford?? Vagy Crawford megy át DEbe.. Pass rush az érdekes lesz? Lesz??
Kroos
DE meg nincs úgy hogy Crawford sztem tuti átmegy.
az eldőlt hogy 3-4 vagy 4-3 lesz?
Gregory kapott engedélyt?

Na 4. körben jöhet Fromm 😊
beltazor
Azt írták, még 4-3 lesz idén, de átmeneti, hibrid védelemmel. Egy hozzáértő megírhatná, hogy mi ez, én úgy képzelem el, hogy hirtelen 3 falember marad fent. Jaylon a Notreban pl. ehhez játszott OLB-t sémaváltásig, és jó volt benne.
Gregori és Aldon még vár, ha jól tudom, de megkapják az egedélyt, Crawford megy DE-be, ott van helye.

"He's exactly what we're looking for," said McCarthy, who pointed out Gallimore's versatility to play in different schemes. "At the end of the day, it's about the more you can do."

Még egy OLB-t el tudnék képzelni, a lengyelcenter is bent van még és Colby Parkinson TE is.
(Fromm vagy Eason luxuspicknek is jöhetne Prescott mögé, a lényeget hoztuk: LAMB.)
Nálam ők jöhetnének, csak úgy, per has.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Dt poszt? Poe, Mccoy, Woods, Hill, Gallimore, Crawford?? Vagy Crawford megy át DEbe.. Pass rush az érdekes lesz? Lesz??
Kroos
nem volt már bent értékelhető DE vagy S, sima BPA húzás volt Gallimore.
Én kicsit olvasgattam róla még draft előtt, nagyon nyers még, blokkolásban ráadásul fejlődnie kell. Tipik boom or bust játékos, de a 3. körben már nagyon jó érték. Ha bejön, óriásit lehet szakítani vele.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dt poszt? Poe, Mccoy, Woods, Hill, Gallimore, Crawford?? Vagy Crawford megy át DEbe.. Pass rush az érdekes lesz? Lesz??
Kroos
DE meg nincs úgy hogy Crawford sztem tuti átmegy.
az eldőlt hogy 3-4 vagy 4-3 lesz?
Gregory kapott engedélyt?

Na 4. körben jöhet Fromm 😊