Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Oh és a 19órás sávban a Giants meccset is néztem.

Hát kövi hétre sem vagyok bizakodó.
Az O# elég jól tolta, OBJ és Barkley-val lesz gondunk. Bár reménykedem, hogy Flowers kezd és akkor Dlawnak lesz egy jó napja.
A D# is erős volt, nem most fog Prescott 300yard fölé menni. :/
beltazor
Nem sokba nézem amugy Bortles-t, de tegnap Prescott tőle is fényévekre volt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Oh és a 19órás sávban a Giants meccset is néztem.

Hát kövi hétre sem vagyok bizakodó.
Az O# elég jól tolta, OBJ és Barkley-val lesz gondunk. Bár reménykedem, hogy Flowers kezd és akkor Dlawnak lesz egy jó napja.
A D# is erős volt, nem most fog Prescott 300yard fölé menni. :/

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Na én elkezdem nézni a 2019es draft QB-kat. 😕
beltazor
Bridgewater és Fitzpatrick is FA lesz 😊 😊
beltazor
mondjuk Bridgewatert el tudnám képzelni
rva
csórikám nagyon a földbe állt, mióta ronggyá szaggatta a térdét. ráadásul ha idén nem játszik Brees helyén (valszeg nem fog), akkor lényegében három évig nem játszik éles körülmények között.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Na én elkezdem nézni a 2019es draft QB-kat. 😕
beltazor
Bridgewater és Fitzpatrick is FA lesz 😊 😊
beltazor
mondjuk Bridgewatert el tudnám képzelni
rva
Csöbör és a vödör esete...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Na én elkezdem nézni a 2019es draft QB-kat. 😕
beltazor
Bridgewater és Fitzpatrick is FA lesz 😊 😊
beltazor
mondjuk Bridgewatert el tudnám képzelni
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na én elkezdem nézni a 2019es draft QB-kat. 😕
beltazor
Bridgewater és Fitzpatrick is FA lesz 😊 😊

több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na én elkezdem nézni a 2019es draft QB-kat. 😕

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
amúgy a charlotte-it pályát utálom, mint a bűnt, ami az utolsó pár meccsről beugrik, az Romo újra törő kulcscsontja, meg hogy Lee egyszer itt szenvedett olyan lábsérülést, hogy a szezon kétharmadát kihagyta.
slowmotion
Romo törése sztem nálatok volt, a tegnapit elnézve pedig Lee sérülésével csak jól járnátok. Ő mikor lett Ray Charles és Stevie Wonder szerelemgyereke? Mert tegnap sztem vállalhatatlan volt. De Prescott is olyan pussy volt, hogy fájt. Újonc évében még szaladgált bátran, tegnap meg úgy csúszott be a LoS közelében, mint Manning fénykorában. Amellett, hogy rengeteg olyan játék volt, amikor nem tudta eldönteni mit csináljon, majd futás helyett dobott homályokat. Pedig vmi extra kéne tőle, mert csak a passzjátékkal nem sok sót fog megenni. Lawrence ellenben brutál, nálam simán az egyik top esélyes az év védője címre.

Sok sikert a továbbiakra!
gabokocka
megnéztem, tényleg 😊
nem baj, akkor sem szeretem a charlotte-i pályát. még akkor sem, ha ott egyszer még Mo Claiborne is csinált egy INT-et, ami azért elég ritka volt 😊

Lee jó kérdés, tavaly is volt egy rém gyenge meccse - úgy látszik, évente van egy.
azt simán elhiszem, hogy még kicsit rozsdás, mert előszezonban pár drive erejéig volt fent a második meccsen, egyébként pályára sem lépett, szóval szerintem innen csak felfelé indul el.

mondjuk majdnem így is összehozott egy INT-et még 0-0-nál, amit éppen nem sikerült Heath-nek megfognia - azért ha az összejön, akkor kicsit más megítélés alá es(het)ne a teljesítménye, mert utána három játékkal jött a futott TD, meg a 0-7.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
amúgy a charlotte-it pályát utálom, mint a bűnt, ami az utolsó pár meccsről beugrik, az Romo újra törő kulcscsontja, meg hogy Lee egyszer itt szenvedett olyan lábsérülést, hogy a szezon kétharmadát kihagyta.
slowmotion
Romo törése sztem nálatok volt, a tegnapit elnézve pedig Lee sérülésével csak jól járnátok. Ő mikor lett Ray Charles és Stevie Wonder szerelemgyereke? Mert tegnap sztem vállalhatatlan volt. De Prescott is olyan pussy volt, hogy fájt. Újonc évében még szaladgált bátran, tegnap meg úgy csúszott be a LoS közelében, mint Manning fénykorában. Amellett, hogy rengeteg olyan játék volt, amikor nem tudta eldönteni mit csináljon, majd futás helyett dobott homályokat. Pedig vmi extra kéne tőle, mert csak a passzjátékkal nem sok sót fog megenni. Lawrence ellenben brutál, nálam simán az egyik top esélyes az év védője címre.

Sok sikert a továbbiakra!

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
amúgy a charlotte-it pályát utálom, mint a bűnt, ami az utolsó pár meccsről beugrik, az Romo újra törő kulcscsontja, meg hogy Lee egyszer itt szenvedett olyan lábsérülést, hogy a szezon kétharmadát kihagyta.
slowmotion
én Cam Newton-t utálom. 😊
rva
Remélem Prescott jegyzetelt. A Panthers O is newtonra és Funchessre redukálódott, de azok ketten megoldották, még ha nem is parádésan.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
A támadók értékelhetetlenek voltak. Mondjuk a Panthers védelem nem egy rossz egység, de azért akkor is több kellett volna. Kicsit a tavalyi Broncos meccsre hasonlított ahol ha jól emlékszem Elliot 0 yard körül zárt. Annak a meccsnek volt ilyen képe.

A védelem úgy összességében elfogadható volt, de az agyonsztárolt LB sor azért hozhatott volna jobb meccset is.
100yard
Annyira nem volt tragikus mint a tavalyi Broncos elleni, de nagyjából semmit nem lehetett látni az offensetől azt amit ígértek. Ha Elliottnak nem megy, nem megy senkinek, leginkább Linehannek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
 twitter.com/Marcus_Mosher/status/1038934270872625152

 pbs.twimg.com/media/Dms4cJ2W0AE_A7j.jpg:large

és Maher kihagyta.... nem mintha lett volna különbség, ha nem hagyja ki.

ja, az utóbbi 9 meccsből 7-szer nem sikerült 200 (!!) yardnál többet passzolni
fundamentális problémának tűnik, nem egyszerinek

Broaddus megmondta, hogy nehéz lesz a futás, szóval ha a média is tudja, akkor egy edzőnek is illene tudnia
nyilván van megoldás, empty backfield aztán dobjuk meg. ja várj.. a backup centered és a rookie második körös falembered azon versenyzik, melyik ad fel több nyomást az irányítójára. aki természetesen a 20 yardra álló töküres célpontot is ALÁ dobja, lábra.
rva
Érdekes, hogy nem gondolkoznak el Collins-Connor cserén. Connor láthatóan fizikálisan gyenge Guard posztra, illetve eddig csak Tackle-t játszott a kollégiu,ban. Lehet jobb tackle poszton jobban megállná a helyét, Collins meg játszott Guardot - igaz ott se volt egy nagy szám -.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
amúgy a charlotte-it pályát utálom, mint a bűnt, ami az utolsó pár meccsről beugrik, az Romo újra törő kulcscsontja, meg hogy Lee egyszer itt szenvedett olyan lábsérülést, hogy a szezon kétharmadát kihagyta.
slowmotion
én Cam Newton-t utálom. 😊
rva
őt én is, de ezzel szerintem nem vagyunk egyedül.
(mondjuk szerintem a Panthers és az Auburn szurkolóin kívül az emberek nagy része így van vele)
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
amúgy a charlotte-it pályát utálom, mint a bűnt, ami az utolsó pár meccsről beugrik, az Romo újra törő kulcscsontja, meg hogy Lee egyszer itt szenvedett olyan lábsérülést, hogy a szezon kétharmadát kihagyta.
slowmotion
én Cam Newton-t utálom. 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
amúgy a charlotte-it pályát utálom, mint a bűnt, ami az utolsó pár meccsről beugrik, az Romo újra törő kulcscsontja, meg hogy Lee egyszer itt szenvedett olyan lábsérülést, hogy a szezon kétharmadát kihagyta.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
ja, Gregory agyrázkódással nem jött visza tegnap este
pont nem hiányozna tőle kiesés most, hogy végre visszatért
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
 twitter.com/Marcus_Mosher/status/1038934270872625152

 pbs.twimg.com/media/Dms4cJ2W0AE_A7j.jpg:large

és Maher kihagyta.... nem mintha lett volna különbség, ha nem hagyja ki.

ja, az utóbbi 9 meccsből 7-szer nem sikerült 200 (!!) yardnál többet passzolni
fundamentális problémának tűnik, nem egyszerinek

Broaddus megmondta, hogy nehéz lesz a futás, szóval ha a média is tudja, akkor egy edzőnek is illene tudnia
nyilván van megoldás, empty backfield aztán dobjuk meg. ja várj.. a backup centered és a rookie második körös falembered azon versenyzik, melyik ad fel több nyomást az irányítójára. aki természetesen a 20 yardra álló töküres célpontot is ALÁ dobja, lábra.
rva
én mondjuk hülye vagyok, de Maddenen ha harmadikra futottam, akkor (jobblábas rúgó esetén) mindig balra mentem, hogy ne visszafelé kelljen húzni a rúgást. ott van a bal hash, ami kiváló sorvezető.

csóri Maher, most mindenki a szájára veszi, pedig igazából nem sok hiányzott, és Bailey valszeg ugyanilyen eredménnyel lőtt volna, csak hétszer annyi pénzért.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Arra lennek kivancsi Dak iszonyu pontatlansaga mibol fakad? Oke sosem lesz egy Romo de tegnap amikor 25 yardra a wide open TE-t teljesen alul dobta az fajt... ezeket az elso eveben megoldotta.
Blevi
mondjuk szerintem balra futva nem dob annyira jól, mint jobbra futva, de ez csak úgymond educated guess.
de valóban, sosem volt Romo. meg hát első évében full fal volt előtte, elég ritkán omlott össze a játék, és volt egy átlag 150 yardot termelő futójátékunk, az az újonc irányítók legjobb barátja.

két éve, amikor azt mondták, hogy a gyenge szezonzárás ellenére is ő lesz a kezdő a playoffban, és nem Romo, akkor valszeg megharagítottuk az amifoci isteneit, és most még húsz évig szívunk.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 twitter.com/Marcus_Mosher/status/1038934270872625152



és Maher kihagyta.... nem mintha lett volna különbség, ha nem hagyja ki.

ja, az utóbbi 9 meccsből 7-szer nem sikerült 200 (!!) yardnál többet passzolni
fundamentális problémának tűnik, nem egyszerinek

Broaddus megmondta, hogy nehéz lesz a futás, szóval ha a média is tudja, akkor egy edzőnek is illene tudnia
nyilván van megoldás, empty backfield aztán dobjuk meg. ja várj.. a backup centered és a rookie második körös falembered azon versenyzik, melyik ad fel több nyomást az irányítójára. aki természetesen a 20 yardra álló töküres célpontot is ALÁ dobja, lábra.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
kicsit korábban kellett volna szólni a csapatnak, hogy ez már nem az előszezon.
slowmotion
Azt tudniuk kellett, mert akkor a kezdők pályára se mentek volna.
gyeek
mármint a kezdőcsapatnak.

mer' amikor a bíró beveszi a szájába, az nem azért van, mert ez még az előszezon, hanem mer' innentől már számít.
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Arra lennek kivancsi Dak iszonyu pontatlansaga mibol fakad? Oke sosem lesz egy Romo de tegnap amikor 25 yardra a wide open TE-t teljesen alul dobta az fajt... ezeket az elso eveben megoldotta.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
A támadók értékelhetetlenek voltak. Mondjuk a Panthers védelem nem egy rossz egység, de azért akkor is több kellett volna. Kicsit a tavalyi Broncos meccsre hasonlított ahol ha jól emlékszem Elliot 0 yard körül zárt. Annak a meccsnek volt ilyen képe.

A védelem úgy összességében elfogadható volt, de az agyonsztárolt LB sor azért hozhatott volna jobb meccset is.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
kicsit korábban kellett volna szólni a csapatnak, hogy ez már nem az előszezon.
slowmotion
Azt tudniuk kellett, mert akkor a kezdők pályára se mentek volna.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
kicsit korábban kellett volna szólni a csapatnak, hogy ez már nem az előszezon.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hátszóval, hosszú szezonunk lesz. Garrettnek és Linehannek reméljük nem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!