Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hát, végülis arra ügyelt hogy technikailag igaz legyen amit mond. “Valalmiféle probléma LEHET Gregoryval” ugye... Na most, LEHET holnap reggel jön a hír hogy Dan Bilzerian az egyik heroin kómás buliján, négy csöcs és két picsa között, véletlen fejbe lőtte magát és rám hagyta a vagyonát. Persze, technikailag ez sem lehetetlen, csak a hangyafasznál is kevesebb rá az esély.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Azért ez a video okot adhat némi bizakodásra. Martin tuti kezd első héten és Frederick is a csapattal van.
gyeek
Ezt jó látni 😊 Tyronnal mi a helyzet? Róla nagyon hallgatunk. Ha megint Chaz kezd vakoldalon én lerúgom a tvt.
Tehenész
Tyront hagyják pihenni. Green nem lesz az 53-ban, katasztrofálisan játszik.

Egyebek iránt meg a jó kurva anyját Jason La Canforának.
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1033912018917642240

Gregory végre úgy tűnik talpra tud állni, sőt ilyen hosszú idő elteltével is remek formát mutat, erre jön ez a szánalmas parazita és bedob egy ilyen semmitmondó clickbait szarrakást mindenféle egyéb információ nélkül. Mint kiderült, rutin látogatásra kellett Gregorynak mennie a stage-3 program keretében.
 twitter.com/calvinwatkins/status/1035303342442987520?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1035303342442987520&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bloggingtheboys.com%2F2018%2F8%2F30%2F17802548%2Fsource-randy-gregorys-meeting-was-normal-cowboys-expect-him-for-week-1
gyeek
ráadásul ezt a Kámfor csávót két helyről is kitették, mert finoman fogalmazva baromságokat hozott le bomba hírnek
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Azért ez a video okot adhat némi bizakodásra. Martin tuti kezd első héten és Frederick is a csapattal van.
gyeek
Ezt jó látni 😊 Tyronnal mi a helyzet? Róla nagyon hallgatunk. Ha megint Chaz kezd vakoldalon én lerúgom a tvt.
Tehenész
Tyront hagyják pihenni. Green nem lesz az 53-ban, katasztrofálisan játszik.

Egyebek iránt meg a jó kurva anyját Jason La Canforának.
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1033912018917642240

Gregory végre úgy tűnik talpra tud állni, sőt ilyen hosszú idő elteltével is remek formát mutat, erre jön ez a szánalmas parazita és bedob egy ilyen semmitmondó clickbait szarrakást mindenféle egyéb információ nélkül. Mint kiderült, rutin látogatásra kellett Gregorynak mennie a stage-3 program keretében.
 twitter.com/calvinwatkins/status/1035303342442987520?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1035303342442987520&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bloggingtheboys.com%2F2018%2F8%2F30%2F17802548%2Fsource-randy-gregorys-meeting-was-normal-cowboys-expect-him-for-week-1

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Azért ez a video okot adhat némi bizakodásra. Martin tuti kezd első héten és Frederick is a csapattal van.
gyeek
Ezt jó látni 😊 Tyronnal mi a helyzet? Róla nagyon hallgatunk. Ha megint Chaz kezd vakoldalon én lerúgom a tvt.

Szerkesztette: Tehenész
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Elcserélték az edtőtábor UDFA sztárját, Charvarius Wardot O-line depthre Parker Ehingerre -- vsz Connor Williams cseréjének. Ügyes húzás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
DC.com környékén nagyon fosnak az OL depth miatt. Mondjuk Parnell óta képtelenek voltak kinevelni egyetlen megbízható cserét, plusz Looneyról kiderülhet miből van. Mondjuk ők konkrétan ott vannak a létesítményben, lehet van okuk tartani Looney kezdéséről, mindenesetre Rob Phillips már 50-50re értékeli a FS/OL depth hiányát.

Azért ez a video okot adhat némi bizakodásra. Martin tuti kezd első héten és Frederick is a csapattal van.
 twitter.com/fishsports/status/1035281586424606720

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
viszont Lawrence kérdéses, meddig marad nálunk, ha még egy monser seasont tol, akkor könnyen lehet, hogy túl sokat fog kérni.
slowmotion
egyelőre mind a slot mind a FS pozíció gyenge, és ez halálos kombináció annak aki ki tudja használni.
rva
Most mind a két állításba belekötnék kicsit 😀 Egyrészt se a free safety se a slot cornerek esetén nem tudjuk milyen játékerőt képviselnek igazán. Brown és Lewis teljesen hektikus, mikor milyen kedvük van. FS pozícióban Woods egy szezont (felet) ha játszott, nehéz tippelni mit is nyújtana hosszútávon. Nem véletlen azért a hatodik kör sem, sokat kell még csiszolni rajta. Heath-et meg sose tudtam hova tenni.

Lawrence ha közel azonos vagy jobb szezont hoz le, akkor fizessük/fizessék is meg. Csak körül kell nézni milyen összegek repkednek a ligában, egy elit játékosnak megvan az alkupozíciója. Ráadásul Ware óta keresünk egy elit passrushert, és pont most engednénk el? Én azt mondom hiába az új játékospolitikánk ha házon belül kell igazolni ott nem annyira szoros az a gyeplő.
Tehenész
Awuzie mögött sincs túl sok játékidő, de tud valamit mutatni az előszezonban
az a szokásom, hogy az előszezoni teljesítményt osztom kettővel és megvan a regular season teljesítmény
eddig bevált..

ezen remek formula alapján van két kezdő cornerünk, akit egy közepes irányító / wr páros nem aláz meg szénné, van egy kezdő safety-nk, aki a vonal körül érzi jól magát és ott jól játszik (Heath) és van mindenki más a secondary-ben... nincs a két kezdő safety mögött depth, nincs kezdő mély safety és depth sincs. ez így elég gáz.

emellett nincs TE csak egy, aki blokkolni tud de elkapni nem igazán.. elkapó TE Rico lenne, de ő meg egy sima útvonalat nem tud megfutni anélkül, hogy csapattársba rohanna. komplett TE meg nincs egyáltalán
aztán nincs O-line mélység. Looney meg Flemming talán elkaristolnak, a többi homály

elkapónk talán van (Hurns, Beasley és Williams) bár egyiket sem igazán kell duplázni, de így, hogy se Witten se Dez bőven fognak látni duplázást, mert egyszerűen meglesz a lehetősége a védelemnek erre

amivel első látásra meg vagyok elégedve, az a front seven, mind DE/DT vonalon, mind a linebacker sorban van mélyésg is, és a kezdők is kiemelkedőnek tűnnek
ha Frederick valami csoda folytán felépülne, akkor a kezdő offense fal is remek, Connor Williams a legjobb helyre került, hogy a szakma csínját-bínját megtanulja.
Elliott végre csak a futásra koncentrálhat megint, szóval futó check, és mélyég ott is van, a Rod Smith / Darius Jackson duóval én 100%-ban meg vagyok elégedve
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Most mind a két állításba belekötnék kicsit 😀 Egyrészt se a free safety se a slot cornerek esetén nem tudjuk milyen játékerőt képviselnek igazán. Brown és Lewis teljesen hektikus, mikor milyen kedvük van. FS pozícióban Woods egy szezont (felet) ha játszott, nehéz tippelni mit is nyújtana hosszútávon. Nem véletlen azért a hatodik kör sem, sokat kell még csiszolni rajta. Heath-et meg sose tudtam hova tenni.
Tehenész
Woods még csak nem is FS poszton játszott, hanem pont a slotban. Frazier box safety. Heath az egyetlen biztos pont. Mögöttük UDFA-k. Én már szirénázok. Ha ez lesz a védelem rákfenéje, nagyon szomorú leszek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én is azt gondolom ha hoz még egy 10+ sack-es szezont, nem fognak JJ-ék filléreskedni, megkapja mait akar. Nagyon maximum ez akkor változna, ha Gregory is gurítana a monster évet már most. Valószínűtlen.

Szerintem akkor lesz itt gond, ha Tank egy közepes vagy kicsit gyengébb szezont hoz, mert abban az esetben biztos hiába fog teperni a Jones familiánál, egy maxos szerződésért. Na ekkor fog ő lelépni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
viszont Lawrence kérdéses, meddig marad nálunk, ha még egy monser seasont tol, akkor könnyen lehet, hogy túl sokat fog kérni.
slowmotion
egyelőre mind a slot mind a FS pozíció gyenge, és ez halálos kombináció annak aki ki tudja használni.
rva
Most mind a két állításba belekötnék kicsit 😀 Egyrészt se a free safety se a slot cornerek esetén nem tudjuk milyen játékerőt képviselnek igazán. Brown és Lewis teljesen hektikus, mikor milyen kedvük van. FS pozícióban Woods egy szezont (felet) ha játszott, nehéz tippelni mit is nyújtana hosszútávon. Nem véletlen azért a hatodik kör sem, sokat kell még csiszolni rajta. Heath-et meg sose tudtam hova tenni.

Lawrence ha közel azonos vagy jobb szezont hoz le, akkor fizessük/fizessék is meg. Csak körül kell nézni milyen összegek repkednek a ligában, egy elit játékosnak megvan az alkupozíciója. Ráadásul Ware óta keresünk egy elit passrushert, és pont most engednénk el? Én azt mondom hiába az új játékospolitikánk ha házon belül kell igazolni ott nem annyira szoros az a gyeplő.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
tl;dr
Tehenész
csakviccvót, elolvastam.
Gregoryról mindig is lehetett tudni, milyen gyors az első lépése. pont ezért nyáladzott mindenki odaát, amikor a második körben sikerült draftolni. csak hát ugye a pályán kívüli dolgait nem tudta összerakni.
viszont Lawrence kérdéses, meddig marad nálunk, ha még egy monser seasont tol, akkor könnyen lehet, hogy túl sokat fog kérni.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Idén lehet először, hogy a mérleg nyelve a védelem felé fog húzni hosszú idő óta.

Ha egészségesek maradnak a fiúk, egyáltalán nem elképzelhetetlen egy top 10-es teljesítmény tőlük, sőt nálam az a minimum elvárás. Ennek örömére egy sajátos "elemzést" dobtam össze aztán várom a véleményeket 😀

Szekciókra lebontva:

(1) Defensive line: Ez a Gregory gyerek elképesztő mennyire naturális, 'raw" tehetség. Nem játszott kb 2 éve, és úgy tologatja az embereket, meg küldi el spin moveokkal vakvilágra őket, hogy az elképesztő.

 www.youtube.com/watch?v=LdiP_CChVZw

Nekem ami a leginkább feltűnt, az a kezdősebessége snapnél. Tackelnek esélye sincs felvenni a pozíciót, Gregory már nyert helyzetben van mire a másik lereagálja.

 www.youtube.com/watch?v=qy9y7YMc0wE

Ezen a videón látszik 5-6. másodperc környékén, hogy konkrétan körbekerülte a baloldali tackelt, aki azt se tudja merre van. Az már más kérdés, hogy ez sima flag lenne térd alatti szerelés miatt.

Egyetlen örök kérdés, hogy képes-e megküzdeni a mentális problémáival. Mert ha igen, akkor Lawrencel a másik oldalon brutális párost alkothatnak. A fal közepe se olyan gyenge mint azt sokan mondják, de ehhez kell Woods suprise teljesítménye, Maliek régi formája meg persze a colostok Irving. És akkor még nem említettem Crawfordot aki szélen és középen is simán bevethető valamint Taco se egy elveszett lélek ha a qbt kell kergetni.

Minőségre és mennyiségre is stabil, amit Marinelli varázsolhat tökéletesre.


(2) LB sor: Ha a védelem agyát keressük, akkor mindenki tudja ki az. Olyan játékintelligenciával rendelkezik a csávó, mint egy tökéletes szimulációs robot. Úgy olvassa a pre snapeket, mint senki más. Depth itt is rendben, főleg ha a nickel felállást (4-2-5ben) egyre többet veszi elő a csapat a passzjáték dominanciája miatt. Ebben az esetben az is megoldható, hogy Jaylont elküldjük blitzre, amiben kifejezetten tehetséges a fiú. Joe Thomas eddig az elvártnál jobban teljesít, ami most LVE sérülése miatt pont jól jön. Már csak az a kérdés, hogy Justin March-Lillard befér e az 53as keretbe mint prospect. Én inkább a nem felé hajlok, nem vagyunk most rászorulva és más posztokra kell a mélyebb merítés lehetősége.
Amiben biztos vagyok, hogy hiába a "könnyebb" dline, ellenünk mindenki szenvedni fog a futással mert ez a Lee-Jaylon-LVE hármas igazi gap tömő gépezet.

(3) CB, S: Kezdjük az alapoknál: Kris Richard. Még fogalmunk sincs élesben milyen hatásfokkal működik, de amit eddig láttam nagyon pozitív. Igazi energiabomba, amihez párosul egy olyan szemlélet amire ennek a fiatal és tapasztalatlan egységnek szüksége van. Byron visszamozgatása cornernek szerintem nagy húzás, nem volt vele baj safetyként se de kiemelkedőt sose nyújtott ott. Úgy érzem az atletikus adottságait jobban ki tudja használni így.

Atletikusság?

 www.youtube.com/watch?v=fnkTYVA-xAY

Ezzel a másik oldalon se lesz baj úgy érzem 😀

Slotban Brown és Lewis vitézkedhet a kezdő pozícióért, én inkább az utóbbit preferálnám több okból is. TC alatt úgy nézett ki nem nyerte el a bizalmat, de most harmadik meccsen több remek megmozdulása is volt.

Na és akkor a feketeleves. Heath-Woods-Frazier. Itt a legnagyobb problémám, hogy egy sérülés is problémás. Valószínűleg Woods első meccset kihagyja, így marad 2 db ember a posztra. Nem értettem a vezetőséget amikor az Iloka-Tre Boston-Vaccaro hármas közül egyikre se izgult rá legalább egy intenzív érdeklődés formájában. Na most ez vagy elvakult bizalom a jelenlegi játékosok felé vagy nagyobb terveket szövögetnek a háttérben (ET III), ezt mindenki maga döntse el.

The first-team defense racked up quite an impressive tally on those 39 snaps:

0 points allowed.
Only one field goal attempt allowed, and even that was only possible because of a muffed punt by Dallas.
63.0 defensive passer rating on 10/19 passing for 78 yards.
2.2 yards per attempt allowed on the ground (17 attempts, 38 total yards).
38% third-down conversion rate (5/13).

Oké, hogy ez csak előszezon meg nem voltak világverő offensel rendelkező ellenfeleink de NA. Ja és Lee 4 snapet játszott összesen.

Összegezve kurva jók lesznek a srácok és kész.

Jöjjön a szezon.
Tehenész
egyelőre mind a slot mind a FS pozíció gyenge, és ez halálos kombináció annak aki ki tudja használni.
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Elég a YouTube link (már maga az URL, nem kell embedelni, úgy jelenik meg majd jól itt)

A naturálisért azért járna egy antilájk 😀
Wyatt
Nagyon nagy gyenge pontom a linkelés, asszem látszik is 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég a YouTube link (már maga az URL, nem kell embedelni, úgy jelenik meg majd jól itt)

A naturálisért azért járna egy antilájk 😀

több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Idén lehet először, hogy a mérleg nyelve a védelem felé fog húzni hosszú idő óta.

Ha egészségesek maradnak a fiúk, egyáltalán nem elképzelhetetlen egy top 10-es teljesítmény tőlük, sőt nálam az a minimum elvárás. Ennek örömére egy sajátos "elemzést" dobtam össze aztán várom a véleményeket 😀

Szekciókra lebontva:

(1) Defensive line: Ez a Gregory gyerek elképesztő mennyire naturális, 'raw" tehetség. Nem játszott kb 2 éve, és úgy tologatja az embereket, meg küldi el spin moveokkal vakvilágra őket, hogy az elképesztő.



Nekem ami a leginkább feltűnt, az a kezdősebessége snapnél. Tackelnek esélye sincs felvenni a pozíciót, Gregory már nyert helyzetben van mire a másik lereagálja.



Ezen a videón látszik 5-6. másodperc környékén, hogy konkrétan körbekerülte a baloldali tackelt, aki azt se tudja merre van. Az már más kérdés, hogy ez sima flag lenne térd alatti szerelés miatt.

Egyetlen örök kérdés, hogy képes-e megküzdeni a mentális problémáival. Mert ha igen, akkor Lawrencel a másik oldalon brutális párost alkothatnak. A fal közepe se olyan gyenge mint azt sokan mondják, de ehhez kell Woods suprise teljesítménye, Maliek régi formája meg persze a colostok Irving. És akkor még nem említettem Crawfordot aki szélen és középen is simán bevethető valamint Taco se egy elveszett lélek ha a qbt kell kergetni.

Minőségre és mennyiségre is stabil, amit Marinelli varázsolhat tökéletesre.


(2) LB sor: Ha a védelem agyát keressük, akkor mindenki tudja ki az. Olyan játékintelligenciával rendelkezik a csávó, mint egy tökéletes szimulációs robot. Úgy olvassa a pre snapeket, mint senki más. Depth itt is rendben, főleg ha a nickel felállást (4-2-5ben) egyre többet veszi elő a csapat a passzjáték dominanciája miatt. Ebben az esetben az is megoldható, hogy Jaylont elküldjük blitzre, amiben kifejezetten tehetséges a fiú. Joe Thomas eddig az elvártnál jobban teljesít, ami most LVE sérülése miatt pont jól jön. Már csak az a kérdés, hogy Justin March-Lillard befér e az 53as keretbe mint prospect. Én inkább a nem felé hajlok, nem vagyunk most rászorulva és más posztokra kell a mélyebb merítés lehetősége.
Amiben biztos vagyok, hogy hiába a "könnyebb" dline, ellenünk mindenki szenvedni fog a futással mert ez a Lee-Jaylon-LVE hármas igazi gap tömő gépezet.

(3) CB, S: Kezdjük az alapoknál: Kris Richard. Még fogalmunk sincs élesben milyen hatásfokkal működik, de amit eddig láttam nagyon pozitív. Igazi energiabomba, amihez párosul egy olyan szemlélet amire ennek a fiatal és tapasztalatlan egységnek szüksége van. Byron visszamozgatása cornernek szerintem nagy húzás, nem volt vele baj safetyként se de kiemelkedőt sose nyújtott ott. Úgy érzem az atletikus adottságait jobban ki tudja használni így.

Atletikusság?

 www.youtube.com/watch?v=fnkTYVA-xAY

Ezzel a másik oldalon se lesz baj úgy érzem 😀

Slotban Brown és Lewis vitézkedhet a kezdő pozícióért, én inkább az utóbbit preferálnám több okból is. TC alatt úgy nézett ki nem nyerte el a bizalmat, de most harmadik meccsen több remek megmozdulása is volt.

Na és akkor a feketeleves. Heath-Woods-Frazier. Itt a legnagyobb problémám, hogy egy sérülés is problémás. Valószínűleg Woods első meccset kihagyja, így marad 2 db ember a posztra. Nem értettem a vezetőséget amikor az Iloka-Tre Boston-Vaccaro hármas közül egyikre se izgult rá legalább egy intenzív érdeklődés formájában. Na most ez vagy elvakult bizalom a jelenlegi játékosok felé vagy nagyobb terveket szövögetnek a háttérben (ET III), ezt mindenki maga döntse el.

The first-team defense racked up quite an impressive tally on those 39 snaps:

0 points allowed.
Only one field goal attempt allowed, and even that was only possible because of a muffed punt by Dallas.
63.0 defensive passer rating on 10/19 passing for 78 yards.
2.2 yards per attempt allowed on the ground (17 attempts, 38 total yards).
38% third-down conversion rate (5/13).

Oké, hogy ez csak előszezon meg nem voltak világverő offensel rendelkező ellenfeleink de NA. Ja és Lee 4 snapet játszott összesen.

Összegezve kurva jók lesznek a srácok és kész.

Jöjjön a szezon.

Szerkesztette: Tehenész
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy is teljesen hülyeség az egész, a hatodik után megint megkapná 😀

De gyűrű van elég, Hírességek Csarnoka viszont csak egy

több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
 twitter.com/NFL_Cowboys247/status/1034443537322921984

Na ezért nem nyrünk mi SB-t.
100yard
Jól teszi. Én sem adnám.
JJ a király 😊

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
 twitter.com/NFL_Cowboys247/status/1034443537322921984

Na ezért nem nyrünk mi SB-t.
100yard
miért, mert az ember önző? ennek nincs köze ahhoz, hogy a csapat miért nem nyer SB-t
és ha lenne öt gyűrűm én is elcserélném a hatodikat egy arany dzsekire. úgyse én viszem a bulit már.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 twitter.com/NFL_Cowboys247/status/1034443537322921984

Na ezért nem nyrünk mi SB-t.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
jó: a kezdő defense úgy néz ki, mint egy SB nyerő kezdő defense (ha jól nézem még nem engedtek pontot kezdő offense-k ellen az idei preseason-ben) nickelben a Gregory - Lawrence duó egészen elképesztőnek tűnik
rossz: safety, offensive line és backup QB mélység valamint tapasztalat nélküli tight endek
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem értem a vezetőséget miért játszik ennyire a tűzzel. Ahogy azt se értettem, Heath miért volt még fent a pályán pl. joval Frazier kiesése után is. Gyönyörű lett volna ha történik vele valami, egy 27-3-as, picsa jelentéktelen vesztes preseason meccsen. Majdnem olyan gyönyörű, mint ahogy a Robinson-Johnson “kezdő” safety páros mutatna Carolinaban.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Na tegnap Frazier is lesérült. A safety-k hullanak mint a legyek nálunk az idei évben.

Ami örömteli volt Fredericket látni az oldalvonal mellett. Talán megússza egy enyhébb lefolyású betegséggel.
100yard
Frazier azt mondta a sérülést nem tartja súlyosnak, és visszament volna játszani (tudom ez nem sokat jelent)
az első röntgen leletek negatívak lettek, nincs törés
kiugrott a válla, az MRI hétfőn (ma) jön.

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Na tegnap Frazier is lesérült. A safety-k hullanak mint a legyek nálunk az idei évben.

Ami örömteli volt Fredericket látni az oldalvonal mellett. Talán megússza egy enyhébb lefolyású betegséggel.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szép szál legény, az biztos.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Most úgy néz ki, Fredericken kívül mindenki játszani fog első héten. KOPP KOPP
Tehenész
Egy embert meg ennek a falnak tudni kellene megoldani. Persze tavaly is ezt gondoltam mikor Smith kiesett és lám mi lett a vége. 😕
100yard
Abból a szempontból, hogy az összes blokkolási sémát ő hívja/szervezi a falban a legrosszabb láncszem esett ki. Annyi "előnyünk" van, hogy most Looneynak van kb 2-3 hete begyakorolni az ennyi idő alatt begyakorhatatlant 😀
Tehenész
szerintem még mindig az van, hogy nem Looney fogja hívni a sémákat, hanem Martin.
slowmotion
Pont erre gondoltam én is. Martin lassan két emberrel ér fel 😀