Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, Martin megúszta.

Ilokát megszerezni????
Charlie Firpo
Innentől Fredericket, Tyront és Martint pukkanós csomagolóba tekerni és eltenni szeptemberig! Jah meg a fő gránit mant, Leet!

Milyen ez az Ilonka? Az általam emlegetett low risk veterán, vagy valami drágább lenne? Az biztos hogy valaki kell, mert lassan számra sincs meg a két safety.
Cowboykarcsi90
Biztos drágább lenne, mint egy 1 év/ 1,5 milliós vet, de én már annak is örülnék, ha jönne valaki.
Néztem a tegnapi meccset, a töltelék safety-k semmit sem mutattak. Na most vagy titkoljuk, hogy milyen jó pl. Kam Kelly vagy Ty Robinson, vagy már dolgozunk az Earl Thomas-ügyön, vagy valakit már kinéztünk és hozzuk. Vagy valakit átképzünk.

A tegnapi meccs legérdekesebb momentuma nekem az volt, hogy Jourdan Lewis teljesen szétesetten játszott, rá sem lehetett ismerni.

(Todd Archer: Projected starting safety Xavier Woods could miss the season opener at Carolina because of a hamstring strain suffer.)

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na, Martin megúszta.

Ilokát megszerezni????
Charlie Firpo
Innentől Fredericket, Tyront és Martint pukkanós csomagolóba tekerni és eltenni szeptemberig! Jah meg a fő gránit mant, Leet!

Milyen ez az Ilonka? Az általam emlegetett low risk veterán, vagy valami drágább lenne? Az biztos hogy valaki kell, mert lassan számra sincs meg a két safety.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, Martin megúszta.

Ilokát megszerezni????

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Viszont a safety poszt már lassan nincs is.
Heath és Frazier maradt, meg a 3. vonal.
Charlie Firpo
Továbbra is azt mondom, hogy az a legvalószínűbb, hogy a keretszűkítések után hoz majd az FO egy olcsó veteránt.

Hacsak a Hawks nem enged drasztikusan ET árából. Márpedig szerintem nem fog. A három fél közül(Cowboys-Seahawks-Thomas), ET az, akinek nagyon sürgős ez, a másik kettőnek egyáltalán nem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Viszont a safety poszt már lassan nincs is.
Heath és Frazier maradt, meg a 3. vonal.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
még két gondolat bennem maradt 😊
1. Chido nagyon erős camp-et tol, többek szerint is kiugró szezont várhatunk tőle.
2. Az eddigi 2 pre meccs alapján van egy olyan érzésem, hogy nagyon meg fogunk szenvedni azokon a meccseken idén (is), ahol nem megy majd a futás...

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Na nem mintha tőle is hiányozna egy sérülés, de tudja valaki, hogy Elliott miért nem kapott egyetlen snappet sem a két meccsen? Mikor ha jol számolom, Lee-t leszámítva minden kezdő játszott valamennyit. Vagy a tegnapi, vagy az első meccsen.

Sőt, most látom, hogy már Lee is kapott pár snappet a Bengals ellen.
Cowboykarcsi90
Állítólag csak elővigyázatosságból nem játszatták, mindenesetre érdekes dolog ez annak függvényében, hogy rajta kívül szinte csak a sérültek nem voltak. Akik nem léptek ma pályára: Elliott, Noah Brown, Frederick, Beasley, Marqueston Huff, Vander Esch, Tavon Austin.

Martinon és Woodson kívül Scarbrough hip injury, Datone Jones knee. Nem túl jó arány egy meccsen...

Ami egyébként a meccset illeti, nekem főleg az első csapatos defense tetszett, még LVE nélkül is. Ami emlékezetes maradt, az Chido interception-je és Taco bull rush sack-je. Marinelli meg állítólag megorrolt Ward-ra az unsportmanlike conduct penalty-je miatt. Egyébként jogosan.
Ami az első csapatos offense-et illeti, nagy hiányérzet nem maradt bennem. Az első 3 drive-ban Prescotték mentek 135 yardot és szereztek 10 pontot. Dak lehetett volna kicsit élesebb is, volt pár homály dobása, de egy preseason meccsen ezt én rovom fel hibának, majd szeptembertől kell fejben top-on lenni. Ami viszont már aggasztóbb, a 2-3. csapatos offense az utolsó 7 drive-ben 22 yardot ment. Se futás, se pass protection, se semmi. Hmm...

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na nem mintha tőle is hiányozna egy sérülés, de tudja valaki, hogy Elliott miért nem kapott egyetlen snappet sem a két meccsen? Mikor ha jol számolom, Lee-t leszámítva minden kezdő játszott valamennyit. Vagy a tegnapi, vagy az első meccsen.

Sőt, most látom, hogy már Lee is kapott pár snappet a Bengals ellen.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Zack Martin térde - izgulhatunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Hűha...
 twitter.com/thejaylonsmith/status/1030248656887341062

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom mennyire releváns ez, de Duke Thomas elég prominensen szerepel a második hivatalos depthen. Szorítok a srácnak, tavaly csak az IR tartotta vissza szerinten az 53as keretről.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De amugy ez a stinger ez mi? Bizonyos mozdulatoktól lezsibad mondjuk a válla, karja? Vagy ezt hogy kell elképzelni?
Cowboykarcsi90
 www.sports-health.com/sports-injuries/head-and-neck-injuries/stinger-injuries-what-know
gyeek
Köszike Gyeek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
ilyenkor még nyugodtan leülhetnek ilyenekkel, szezon közben szerintem ez az infó még a sérülés listára sem kerül fel.
rva
Mondjuk annyiban nem kell elbagatellizálni a dolgot, hogy maga ez a stinger dolog hosszútávon ugyanúgy le tudja építeni a játékost mint egy komolyabb sérülés. Gondoljunk csak Ware utolsó pár évére de Tyron is küszködik a hátával folyamatosan.
Tehenész
Mondjuk Ware egész pofásan visszajött belőle 2014-2015-re.
Cowboykarcsi90
surgery után, na ja
meg sokat segített, hogy ott nem ő volt a fókuszpontja a védelemnek, úgyhogy nem kapott sem akkora figyelmet, sem akkora terhelést.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
De amugy ez a stinger ez mi? Bizonyos mozdulatoktól lezsibad mondjuk a válla, karja? Vagy ezt hogy kell elképzelni?
Cowboykarcsi90
 www.sports-health.com/sports-injuries/head-and-neck-injuries/stinger-injuries-what-know

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De amugy ez a stinger ez mi? Bizonyos mozdulatoktól lezsibad mondjuk a válla, karja? Vagy ezt hogy kell elképzelni?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ilyenkor még nyugodtan leülhetnek ilyenekkel, szezon közben szerintem ez az infó még a sérülés listára sem kerül fel.
rva
Mondjuk annyiban nem kell elbagatellizálni a dolgot, hogy maga ez a stinger dolog hosszútávon ugyanúgy le tudja építeni a játékost mint egy komolyabb sérülés. Gondoljunk csak Ware utolsó pár évére de Tyron is küszködik a hátával folyamatosan.
Tehenész
Mondjuk Ware egész pofásan visszajött belőle 2014-2015-re.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
ilyenkor még nyugodtan leülhetnek ilyenekkel, szezon közben szerintem ez az infó még a sérülés listára sem kerül fel.
rva
Mondjuk annyiban nem kell elbagatellizálni a dolgot, hogy maga ez a stinger dolog hosszútávon ugyanúgy le tudja építeni a játékost mint egy komolyabb sérülés. Gondoljunk csak Ware utolsó pár évére de Tyron is küszködik a hátával folyamatosan.
Tehenész
ez nekem ilyen nyaki sérvnek tűnik, ami nyom egy ideget.
elodázni lehet, megszüntetni csak műtéttel
vagy: csak megnyúlt az ideg, és az okozza a fájást

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
ilyenkor még nyugodtan leülhetnek ilyenekkel, szezon közben szerintem ez az infó még a sérülés listára sem kerül fel.
rva
Mondjuk annyiban nem kell elbagatellizálni a dolgot, hogy maga ez a stinger dolog hosszútávon ugyanúgy le tudja építeni a játékost mint egy komolyabb sérülés. Gondoljunk csak Ware utolsó pár évére de Tyron is küszködik a hátával folyamatosan.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
ilyenkor még nyugodtan leülhetnek ilyenekkel, szezon közben szerintem ez az infó még a sérülés listára sem kerül fel.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
Frederick valamilyen vállsérüléssel küszködik. Los Angelesben vizsgálják. Na ez nagyon nem vicces.
Cowboykarcsi90
TA-combhajlító + LVA-ágyék sérülést szenvedtek!
steelwolf
azóta már ködösít a front office, de azt mondják, inkább csak elővigyázatosságból állították le őket.
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Frederick valamilyen vállsérüléssel küszködik. Los Angelesben vizsgálják. Na ez nagyon nem vicces.
Cowboykarcsi90
Az eredmények alapján csak pihentetni kell, semmi komoly.

TA-combhajlító + LVA-ágyék sérülést szenvedtek!
steelwolf
Ha van sérülés, amit igazán gyűlölök az a "hammi" de lassan odakerül mellé a groin strain is.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Frederick valamilyen vállsérüléssel küszködik. Los Angelesben vizsgálják. Na ez nagyon nem vicces.
Cowboykarcsi90
TA-combhajlító + LVA-ágyék sérülést szenvedtek!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Frederick valamilyen vállsérüléssel küszködik. Los Angelesben vizsgálják. Na ez nagyon nem vicces.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Azt olvastátok, hogy Heath the goat összeszedett egy bokaficamot tegnapi edzésen? Rajta kívül van Woods FSben, Frazier SFben és Huff mint camp body kb. Fraziernek is megvannak a saját egészségügyi problémái (véralvadás) szóval iszonyúan karcsú ez a részleg.
Tehenész
Thomas ha holdoutol, akkor van egy abszolut értéke: egy jövő évi 3. kör, ha nagyon ügyesen játsszák ki a FA piacot Seattleben, de azt nem engedhetik meg épp maguknak. Ergo egy 3. kör meg egy Kony Ealy/David Irving/Vagy Valami témába már rég bele kellett volna ugrani mélyen.
gyeek
szerintem Kony Ealy-nek nincs értéke perpill, ahogy elképzelhető, hogy Dallasban, úgy az is lehet, hogy Seattle-ben sem érné meg a keretszűkítést (persze van még 3 előszezon meccse, hogy ezen változtasson)
rva
Jó, ez most tökmindegy, Vagy Valaminek is nagyjából ugyanannyi értéke van. Minden adott a cap-től az edzőn keresztül a motivációig, Thomas vezére lehetne ennek a fiatal és ígéretes DB csapatnak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ember tavaly egy nyolchelyes letrade-ért váltott klubot, majd kivágták őt. A Jetsnél mondjuk nem volt rossz, de értéke kb nulla valóban