Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A dallascowboys.com-on van fenn egy cikk ezzel a címmel : Jaylon’s Big Night

Ehhez képest látok a statisztikába egy szerelési assistot, még csak nem is önálló szerelés.

Most már egész kíváncsi lettem a meccsre. 😊
100yard
Nekem is fura volt, hogy BTB-n külön kiemelték hogy milyen üver király volt, milyen gépállat lesz a brace nélkül. Erre a tíz perces összefoglalóba pl. ha jol emlékszem be se fért Jaylon. Mintha nem is játszott volna.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
A dallascowboys.com-on van fenn egy cikk ezzel a címmel : Jaylon’s Big Night

Ehhez képest látok a statisztikába egy szerelési assistot, még csak nem is önálló szerelés.

Most már egész kíváncsi lettem a meccsre. 😊
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
komoly sérülés nincs, a legdurvább Beasley lágyék húzódása, ami miatt el sem utazott.
a második Marcus Martin nagylábujj sérülése, még a meccs alatt röngenezték, nem tudommi lett az eredménye
rva
Nagyobb baj sose legyen. Ahogy olvasom a beszámolókat, a kezdők rendben voltak, jol játszottak.

A két legfontosabb szempont egy előszezon meccsen, kipipálva!
Cowboykarcsi90
igazából az első két sor >= volt az ellenfélnél, a harmadik sor meg tipikusan az, akik örülnek, ha a roster legalján vagy a PS-ben helyet kapnak.
slowmotion
mikor felébredtem reggel, akkor már csak a végét láttam, de a harmadik sor ez alapján a teljesítmény alapján ne kapjon lehetőséget a PS-ben se 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
komoly sérülés nincs, a legdurvább Beasley lágyék húzódása, ami miatt el sem utazott.
a második Marcus Martin nagylábujj sérülése, még a meccs alatt röngenezték, nem tudommi lett az eredménye
rva
Nagyobb baj sose legyen. Ahogy olvasom a beszámolókat, a kezdők rendben voltak, jol játszottak.

A két legfontosabb szempont egy előszezon meccsen, kipipálva!
Cowboykarcsi90
igazából az első két sor >= volt az ellenfélnél, a harmadik sor meg tipikusan az, akik örülnek, ha a roster legalján vagy a PS-ben helyet kapnak.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
komoly sérülés nincs, a legdurvább Beasley lágyék húzódása, ami miatt el sem utazott.
a második Marcus Martin nagylábujj sérülése, még a meccs alatt röngenezték, nem tudommi lett az eredménye
rva
Nagyobb baj sose legyen. Ahogy olvasom a beszámolókat, a kezdők rendben voltak, jol játszottak.

A két legfontosabb szempont egy előszezon meccsen, kipipálva!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
komoly sérülés nincs, a legdurvább Beasley lágyék húzódása, ami miatt el sem utazott.
a második Marcus Martin nagylábujj sérülése, még a meccs alatt röngenezték, nem tudommi lett az eredménye
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Colin Cowherd megvédi a Cowboyst (és picit lehúzza a Jaxet). Üdítő országos médiában ilyet is hallani.

 www.foxsports.com/the-herd-with-colin-cowherd/video/1294805059790

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mondjuk én arra is kiváncsi lennék, mit mondott neki Freadbeard, amitől ennyire begőzölt 😀 Martin bevetődése amugy tényleg zseniális 😀

Más. Az ismert videomegosztón fenn van a Football Life Jerry Jones-al foglalkozó része. Aki még nem látta mindenképp nézze meg.
Cowboykarcsi90
Biztos azt, hogy “... még Romo is jobb D line man lenne nálad...”


De teljes felszerelésben ilyen nyitott tenyeres buziskodásba nem fognak belesérülni. Akár milyen nagy is ez a kicsi a rakás.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
én ezt sose értettem
ok, hogy van intenzitás, ok, hogy beszólogatnak, de ha csapattársak, akkor minek verekedni?
lökdösődés még talán elmegy, de ebből sérülés is lehet...
rva
Medencében lubickolni sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni. Ezen kívül van még kb. 6969 dolog ami sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni.
gyeek
addig, amíg egy ilyen kicsi a rakásnál valakinek aláfordul a térde, és szallagszakadás....
rva
Meccsekkel egybevéve szerintem egyetlen alkalommal se volt szerencsém látni olyat, hogy valaki a kicsi a rákásba sérült volna bele. Nem porcelán babák ezek a játékosok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
én ezt sose értettem
ok, hogy van intenzitás, ok, hogy beszólogatnak, de ha csapattársak, akkor minek verekedni?
lökdösődés még talán elmegy, de ebből sérülés is lehet...
rva
Medencében lubickolni sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni. Ezen kívül van még kb. 6969 dolog ami sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni.
gyeek
addig, amíg egy ilyen kicsi a rakásnál valakinek aláfordul a térde, és szallagszakadás....
rva
Egyébként dícsérik a srácot akivel "szakáll" összeakaszkodott. Azt mondják van benn spiritusz.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
én ezt sose értettem
ok, hogy van intenzitás, ok, hogy beszólogatnak, de ha csapattársak, akkor minek verekedni?
lökdösődés még talán elmegy, de ebből sérülés is lehet...
rva
Medencében lubickolni sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni. Ezen kívül van még kb. 6969 dolog ami sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni.
gyeek
addig, amíg egy ilyen kicsi a rakásnál valakinek aláfordul a térde, és szallagszakadás....
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
én ezt sose értettem
ok, hogy van intenzitás, ok, hogy beszólogatnak, de ha csapattársak, akkor minek verekedni?
lökdösődés még talán elmegy, de ebből sérülés is lehet...
rva
Medencében lubickolni sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni. Ezen kívül van még kb. 6969 dolog ami sokkal veszélyesebb mint edzésen verekedni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
OCC szerintem 200szor megnézte és kielemezte a lényeges részleteket:
Watch Tyron Smith (77) put on his helmet before entering the scrum - smart people should be leaving at this point.One.Cool.Customer
gyeek
...aztán jött a csősz, és mindenkit hazazavart.
de eszembe jutott tegnap este valami másik hasonlat is, csak elfelejtettem azóta 😕

jaigen
amikor Moses Hightower beszáll a bunyóba

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
én ezt sose értettem
ok, hogy van intenzitás, ok, hogy beszólogatnak, de ha csapattársak, akkor minek verekedni?
lökdösődés még talán elmegy, de ebből sérülés is lehet...
rva
sisakban azért csak nem törik el az orrodat, a többi meg nem különb egy-egy drillnél
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
én ezt sose értettem
ok, hogy van intenzitás, ok, hogy beszólogatnak, de ha csapattársak, akkor minek verekedni?
lökdösődés még talán elmegy, de ebből sérülés is lehet...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Mondjuk én arra is kiváncsi lennék, mit mondott neki Freadbeard, amitől ennyire begőzölt 😀 Martin bevetődése amugy tényleg zseniális 😀

Más. Az ismert videomegosztón fenn van a Football Life Jerry Jones-al foglalkozó része. Aki még nem látta mindenképp nézze meg.
Cowboykarcsi90
azt senki sem tudja, de kicsit még meg is löki, hogy biztosabb legyen a hatás.
az igazi kapitányok tudják, hogyan szítsák fel a tüzet a tespedő csapattársakban 😊
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mondjuk én arra is kiváncsi lennék, mit mondott neki Freadbeard, amitől ennyire begőzölt 😀 Martin bevetődése amugy tényleg zseniális 😀

Más. Az ismert videomegosztón fenn van a Football Life Jerry Jones-al foglalkozó része. Aki még nem látta mindenképp nézze meg.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Antwaun Woods ha másról nem is, de a bátorságáról emlékezetes maradhat. A jobb horga gyors és hatásos, mindent egy kockára téve támad állra.
 twitter.com/dallascowboys/status/1025941756028772352?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1025941756028772352&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bloggingtheboys.com%2F2018%2F8%2F5%2F17652746%2Fcowboys-practice-highlights-all-hell-breaks-loose-in-camp-undrafted-rookie-shines-more

OCC szerintem 200szor megnézte és kielemezte a lényeges részleteket:
Watch Tyron Smith (77) put on his helmet before entering the scrum - smart people should be leaving at this point.
Zack Martin (70) with the superman punch
Taco (97) knows what’s up: watch him sauntering over to where the action is going to be - and then joining in with a left hook
Maliek Collins (96) and Randy Gregory (94) with the cameo appearance (both wearing a hat)
Good footwork by La’el Collins (71) who stays on his feet the whole time.
Tyrone Crawford (98) swallowed up by a maelström of white.One.Cool.Customer


Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
azt olvasom, hogy 3 TE-vel (Jarwin, Swaim, Schultz) 3 RB-vel (Elliott, Smith, Scarbrough) és 7 WR-el (Williams, Beasley, Austin, Gallup, Hurns, Brown, Lenoir) indul majd a szezon.

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tavaly ha jol emlékszem ilyenkor körül, a hall of fame game környékén jött a hir Elliott eltiltásáról.

Remélem idén nem lesz semmi ilyen meglepi.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
RB Trey Williams-et elküldtük.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
(Rico-ról írják, hogy elgyengült, akkor meg is van a 3 TE. Ha Bo jó lenne, akkor a 3 RB is elég, ha Cedrick Wilson IR-re megy, akkor a WR-csapat is megvan, Lenoir szerintem nem faktor. Jöhet/lehet még 1 db plusz S és/vagy DT, amúgy kompletta.)

Charlie Firpo
Kár érte, mert amúgy meg egy szörny a csávó 😀
Tehenész
Ja, csak úgy néz ki footballozni nem tud. Engem eddig a hozzáállása sem nyűgözött le mondjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
(Rico-ról írják, hogy elgyengült, akkor meg is van a 3 TE. Ha Bo jó lenne, akkor a 3 RB is elég, ha Cedrick Wilson IR-re megy, akkor a WR-csapat is megvan, Lenoir szerintem nem faktor. Jöhet/lehet még 1 db plusz S és/vagy DT, amúgy kompletta.)

Charlie Firpo
Kár érte, mert amúgy meg egy szörny a csávó 😀
Lenoir meg be fog kerülni szerintem, titkos favoritom.

Szerkesztette: Tehenész
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hello srácok!

Ezer éve nem jártam már erre, szóval gondoltam beköszönök már így szezon előtt 😀

Amúgy szemmel láthatóan látszik Tacon, hogy nagyobb darab lett. Dlineba oldalakra megleszünk ha a sérülések elkerülik a csapatot. Középen viszont már évek óta gyengélkedünk, még jó, hogy a LVE-Jaylon-Lee hármas nem kis darab egység 😀

Viszont akit most bedobnék a témába az Gallup, mert eddig nagyon menetel a tc alatt, csak jókat olvasni.
Tehenész
Szia!
Igen, azt írják, a védőfal és úgy a védelem elég bíztató. Meg hát a csodaedző, hátha varázsol megint.
Prescott-on áll vagy bukik minden most is. Emellett nagyon kíváncsi vagyok az alabamai bikára, Bo-ra, mutat-e már most valami bíztatót, bár ha jó a fal meg az LB-sor, akkor ez rejtve marad a Panthers meccsig.
(Rico-ról írják, hogy elgyengült, akkor meg is van a 3 TE. Ha Bo jó lenne, akkor a 3 RB is elég, ha Cedrick Wilson IR-re megy, akkor a WR-csapat is megvan, Lenoir szerintem nem faktor. Jöhet/lehet még 1 db plusz S és/vagy DT, amúgy kompletta.)

Már csak egy hónap az egyetemi fociig, onnan meg már kibírjuk alvás nélkül! 😊

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azt mondom, ha lenne most is egy Romo szintű QB a csapatnál, simán lehet hogy rookie szenzációt csinálna belőle.

Igy azért én egy visszafogottabb ujonc szezonra számítok tőle(kb mint Terence Williamsé volt 2013ban). Az év vége felé már lehet jobban fog villogni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!