Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
köszi mindkettőtöknek! hát nekünk a 2 OT és az új C mellé érdekes kik lesz az új G-k. van 3 első körösünk 😊

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
srácok, Cooper hogy muzsikált az OL-ben? tudom megjárta a fél NFL-t, de itt azért minőségi fal van. nem lógott ki lefelé?
petey
Több helyen is lehetett hallani korábban, hogy season-ending confidence injury-vel zárta az éveit, ez eleinte Dallasban is eléggé meglátszott rajta, de ahogy Karcsi is írta, tavaly év közben megtalálta a ritmusát. Mindezt úgy, hogy a kolosszális buktának számító Chaz Greent akarták mindenáron kezdetni még TC alatt LG poszton, bár már akkor is Cooper tűnt jobbnak. Nem adta viszont fel, küzdött és év végére be is biztosította a kezdő helyét. Ha nincs a sérülése szerintem is megkínálták volna egy 2-3 éves szerződéssel. Az öreg Tuna Dallasban ragadt bölcsessége, hogy ha valaki egyszer egy első kört áldozott egy játékosért, akkor annak oka van (és nem a hülyeségre gondolok). Cooperben van bőven potenciál, de jó közegbe kell kerülnie, hogy ki tudjon bontakozni. Amíg nincs az önbizalma teljesen a helyén és a sérülések is valahogy mindig megtalálják, addig nem fogja megváltani a világot és alapvetően a társai teljesítménye erősen fogja befolyásolni a sajátját. Alázatosan dolgozott, remélem továbbra is ki tud tartani, de az igazság az, hogy a tavalyi volt az első éve amikor végre valami jót tudott mutatni ezért elég lutri igazolás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
srácok, Cooper hogy muzsikált az OL-ben? tudom megjárta a fél NFL-t, de itt azért minőségi fal van. nem lógott ki lefelé?
petey
Ha valaki Fredbeard meg Tyron Smith között guard, nehéz megítélni pontosan mire is képes. Az biztos, hogy az elején döcögött kicsit. De a szezon végére solid volt. Szerintem ha nincs a sérülése az Eagles ellen, nem is lenne kérdés hogy megfelelő áron visszahozza a vezetőség.

Nem vagyok tisztában a 9ers támadófalával, de ha vannak mellette jó játékosok, megbizható megoldás lehet.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
srácok, Cooper hogy muzsikált az OL-ben? tudom megjárta a fél NFL-t, de itt azért minőségi fal van. nem lógott ki lefelé?

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Olawale jó.
A fentieken túl még egyébként kifejezetten jó short yardage backnek is számít, bár ez Zeke mellett nem tom mennyire faktor.
empty taxi
Plusz pl. a BTBn azt is irták még róla, hogy bár kevés lehetőséget kapott, az elkapásokban is jó volt.

Meglátjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jó a fizuja is. 2018-ban $1.54 million (+ $100,000 workout bonus) jár neki, 2019-ben meg Free Agent. Ha összevetem Smith 2 éves, 4,2 millás új fizujával, akkor egész jól jöttünk ki ebből a cseréből. (Na persze várjunk még ezzel, amíg nem látjuk játszani...)
Antonius
Pont ezért nem értem odaát a Raiders topikban, a “az olcsóbb FB-t akarták, megvolt Smith, ezért Olawalenak menni kellett” hozzászólásokat. Nem tudom hogy jön ki nekik, hogy Smith az olcsóbb opció.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Jó a fizuja is. 2018-ban $1.54 million (+ $100,000 workout bonus) jár neki, 2019-ben meg Free Agent. Ha összevetem Smith 2 éves, 4,2 millás új fizujával, akkor egész jól jöttünk ki ebből a cseréből. (Na persze várjunk még ezzel, amíg nem látjuk játszani...)

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Olawale jó.
A fentieken túl még egyébként kifejezetten jó short yardage backnek is számít, bár ez Zeke mellett nem tom mennyire faktor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Na, megtört a jég! Jamize Olawale visszatér Dallasba! Betömték a lyukat fullback poszton! Boom, motherfucker!
gyeek
Visszatér? Játszott Ő már nálunk?
Cowboykarcsi90
 en.wikipedia.org/wiki/Jamize_Olawale
empty taxi
Így már érthető. Csodálkoztam én is, honnan tér vissza, amikor a nagycsapatban egy percet nem játszott. PFF szerint egyébként konkrétan a 2. legjobb pass-protecting fullback volt 2017-ben, akár még jól is járhatunk vele. Egy 5. kört adtunk érte, a Raiders meg visszaküldött vele egy 6.-at. Ennyit megért.

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Na, megtört a jég! Jamize Olawale visszatér Dallasba! Betömték a lyukat fullback poszton! Boom, motherfucker!
gyeek
Visszatér? Játszott Ő már nálunk?
Cowboykarcsi90
 en.wikipedia.org/wiki/Jamize_Olawale


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na, megtört a jég! Jamize Olawale visszatér Dallasba! Betömték a lyukat fullback poszton! Boom, motherfucker!
gyeek
Visszatér? Játszott Ő már nálunk?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ol és tán Wr után a drafton jó anyag jön majd, Vaccaro meg a bonusz!
Charlie Firpo
Valaki már elárulhatná nekem, hogy mi olyan vonzó Vaccaroban mert én nem látom. 😕
gyeek
Rendre azt irják, képben van. Azán persze, ki tudja?
Charlie Firpo
Én nagyon szeretem a játékát sajnálom, hogy nem sikerült visszahoznunk. Futás ellen meg a box-ban nagyon jó, jól szerel kevés missed tackle-je van. A mi rendszerünkben coverage-ben nem volt a legjobb de nem volt annyira vészes idei szezonjában 3int-et is szerzett mielőtt megsérült.
Szerintem jól járnátok vele
kapitnono
A helyzet, hogy box safetyből sosem volt hiánya a Cowboysnak az elmúlt évek során. Egy klasszikus megbízható mélységi söprögető kellene, ez sajnos nem Vaccaro.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ol és tán Wr után a drafton jó anyag jön majd, Vaccaro meg a bonusz!
Charlie Firpo
Valaki már elárulhatná nekem, hogy mi olyan vonzó Vaccaroban mert én nem látom. 😕
gyeek
Rendre azt irják, képben van. Azán persze, ki tudja?
Charlie Firpo
Én nagyon szeretem a játékát sajnálom, hogy nem sikerült visszahoznunk. Futás ellen meg a box-ban nagyon jó, jól szerel kevés missed tackle-je van. A mi rendszerünkben coverage-ben nem volt a legjobb de nem volt annyira vészes idei szezonjában 3int-et is szerzett mielőtt megsérült.
Szerintem jól járnátok vele
kapitnono
Igen, pont erről olvastam, hogy ez szól ellene, ami abból indul ki, hogy Richards a mélységi safety pozíciót szereti. Ha jó, szerintem jöhetne, kellene valaki, aki hátul lát a pályán.
Ez meg Tre Boston mellett szólna, ha tényleg akarnánk őt.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Ol és tán Wr után a drafton jó anyag jön majd, Vaccaro meg a bonusz!
Charlie Firpo
Valaki már elárulhatná nekem, hogy mi olyan vonzó Vaccaroban mert én nem látom. 😕
gyeek
Rendre azt irják, képben van. Azán persze, ki tudja?
Charlie Firpo
Én nagyon szeretem a játékát sajnálom, hogy nem sikerült visszahoznunk. Futás ellen meg a box-ban nagyon jó, jól szerel kevés missed tackle-je van. A mi rendszerünkben coverage-ben nem volt a legjobb de nem volt annyira vészes idei szezonjában 3int-et is szerzett mielőtt megsérült.
Szerintem jól járnátok vele


több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ol és tán Wr után a drafton jó anyag jön majd, Vaccaro meg a bonusz!
Charlie Firpo
Valaki már elárulhatná nekem, hogy mi olyan vonzó Vaccaroban mert én nem látom. 😕
gyeek
Rendre azt irják, képben van. Azán persze, ki tudja?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ol és tán Wr után a drafton jó anyag jön majd, Vaccaro meg a bonusz!
Charlie Firpo
Valaki már elárulhatná nekem, hogy mi olyan vonzó Vaccaroban mert én nem látom. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ol és tán Wr után a drafton jó anyag jön majd, Vaccaro meg a bonusz!
(Szerk.: ebből a WR hátha csak terv, a drafton is jön néhány jó játékos)

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Van valakinek elképzelése arról, hogy mit csinálunk (pontosabban nem csinálunk) a FA piacon?
Mi lehet ez a nagy csend?
tamas424
Sztívün nem hagyja, hogy a játékosok diktálják a piaci értéküket. Ami abból a szempontból nem is baj, hogy az utolsó jól bevált FA igazolás Jeremy Mincey volt és annak az üzletnek a nagyszerű mivoltát hallgathattuk pár évig elalvás előtt, szóval minek túlfizetni a játékost ha úgyis bust lesz az igazolás. 😊
gyeek
Na de minden hiányunkat a draftról akarjuk pótolni? Az szerintem nehéz lesz...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Na, megtört a jég! Jamize Olawale visszatér Dallasba! Betömték a lyukat fullback poszton! Boom, motherfucker!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Van valakinek elképzelése arról, hogy mit csinálunk (pontosabban nem csinálunk) a FA piacon?
Mi lehet ez a nagy csend?
tamas424
Sztívün nem hagyja, hogy a játékosok diktálják a piaci értéküket. Ami abból a szempontból nem is baj, hogy az utolsó jól bevált FA igazolás Jeremy Mincey volt és annak az üzletnek a nagyszerű mivoltát hallgathattuk pár évig elalvás előtt, szóval minek túlfizetni a játékost ha úgyis bust lesz az igazolás. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Van valakinek elképzelése arról, hogy mit csinálunk (pontosabban nem csinálunk) a FA piacon?
Mi lehet ez a nagy csend?
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Ja igen:
"The Dallas Cowboys are the only team not to have signed an unrestricted free agent now that the Pittsburgh Steelers signed linebacker Jon Bostic on Sunday."

Mi minőségre utazunk 😀 😀

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Meghívtuk Inman-t és Hunter-t. Én személy szerint egyikben sem látok túl sokat, de Butler úgyis elmegy és ezek szerint a hátsó körökben most nem akarunk WR-t húzni. Hunter 2. körös draft volt annak idején, de csúnya bust lett, ha már mindenáron szerződünk valamelyikkel, akkor inkább Inmant preferálnám, neki legalább volt egyszer egy 800+ yardos szezonja 😀

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Agent Scandrick a fővárosba teszi át a székhelyét. Visszavonom a jó teljesítményére utaló jókívánságomat. 😀
gyeek
pont a libalegelőn akar évi nyolc meccset lejátszani ilyen lábakkal? hát, biztos megvan az a pénz...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Agent Scandrick a fővárosba teszi át a székhelyét. Visszavonom a jó teljesítményére utaló jókívánságomat. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.