Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
3 milka helyetek van a sapka alatt per pill, szal vhol érthető h nem aktívkodtok.
empty taxi
Gondoltam, hogy innen fúj a szél. De így pápá Vaccaro és társai. Marad -megint- a draft.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
3 milka helyetek van a sapka alatt per pill, szal vhol érthető h nem aktívkodtok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha egy jó safetyt szerzunk vhogy Vaccaro,Burnett, Lb posztra vmelyik Bron azert mar nem lenne rossz.

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Inkább 2 jo, mint 5 szar játékos az FA piacrol. Ilyen szempontbol a tulárazott se jó. No meg pénz sincs (Dez és ROMO). Hitch-et sajnálom, igy 2 LB is kell a draftrol, meg egy tapasztalt Durant-imitátor.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Szépen kimaradunk az FA mozgásokból. Semmi meglepő a csapattól.

Csak a draftról nem megy, azért ezt lássuk be. Nem tudom, hogy ez felfogás beli hozzáállás vagy a csapat még mindig Jerry bácsi pénzszórását szeretné normalizálni.

Az előérzetem az, hogy a védelmet nehéz lesz elit szintre emelni ha senkit nem hozunk. Kiváncsi vagyok a draftot ráfordítjuk e a védelemre. Évek óta nagyobb szarban van a D mint az O. És elit D nélkül az NFL már bebizonyította h nehéz odaérni.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Csak Lee bírja
Wyatt
ez azért kb olyan, hogy viszem idén a családot Tahitire nyaralni, csak nyerjek a lottón...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így minimum két lb kell, ha meg nincs Lee liga legalja lB sor.

Sajnalom Hitchet,alul értékelt volt, de most olyan pénzt kapott h csak na,megérdemli,még ha soknak is tunik.
Kroos
Ott van Jaylon is, úgyis többségben van már a két LB-s felállás, nem olyan para a helyzet. Csak Lee bírja

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hát szerintem most kb. a legnagyobb need lett. Nem mondom hogy egy fasza WR nem jönne jol, igazábol egy G se lenne rossz bal oldalra, de ezek a csapat részek még így is jobban állanak.
A csapatot ismerve, lehet számitani egy oaucsó’ veteránra FA-rol, aztán meg a dradton jön egy, vagy akár két fiatal LB.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Így minimum két lb kell, ha meg nincs Lee liga legalja lB sor.

Sajnalom Hitchet,alul értékelt volt, de most olyan pénzt kapott h csak na,megérdemli,még ha soknak is tunik.

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hát akkor draft. A will ami most adottnak tűnik, az is csak addig amig a Generális meg nem sérül. Jaylon amugy is kérdőjel, ráadásul voltak pletykák, hogy idén inkább átteszik samnek. A mike poszt így méginkább kérdőjel lenne. Egyáltalán ki van még a rosteren LB? Wilson, mondjuk fejben én nagyon kevésnek tartom őt MLB-nek. Wilber? Aki igazából egy ST ász amugy meg max vészhelyzet esetén, ideig óráig bevethető DE/LB poszton.
Szóval ez így egészen vékonyka. Vagy hoznak valakit, vagy lehet imádkozni, hogy Lee pályán maradjon és azért Smith is fejlődjön tavalyhoz képest. Nem is keveset.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Jaguars signed OG Andrew Norwell, formerly of the Panthers, to a five-year, $66.5 million contract.
Azért őrült árak vannak.
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Hitch jó játékos, de ennyit nem ér, én személy szerint sok sikert kívánok neki Kansasben. Így viszont nálunk lett egy clear LB need, amit érdekes lesz látni, honnan foltozunk be, bár talán a szabadügynökpiacnak van nagyobb realitása. Mindenesetre Hitch távozására azért lehetett számítani, úgyhogy az FO-nak már elvileg kész terve kell legyen erre az esetre.
Még annyit egyébként azért hozzáfűznék ehhez (nyilván elfogultan), hogy elég dühítő azt látni, hogy nálunk egy játékos se ad discount-ot a csapatnak, mert itt akar maradni, bárki aki kétszer hozzáért már a labdához, rögtön gigapénzt követel...

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ennyit szerintem nem ért meg Hitchens
már bebizonyosodott, nem az FA piacot kell megnyerni, de így ahogy a Chiefs csinálja még azt sem lehet.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
9 millió Hitch XD
Én max 3-4et adta volna neki.
beltazor
hát ebből is látszik, mekkora reach volt a negyedik körben 😊
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
9 millió Hitch XD
Én max 3-4et adta volna neki.

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Üdv mindenkinek 😊 Kb 2 éve vagyok Boys szurker, de csak nemrég találtam meg ezt a fórumot. Gondoltam csatlakoznék, hogy 2019-ben már együtt ünnepeljük az SB-t 😉
Antonius
Isten hozott | a szopóroller fedélzetén! |
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Üdv mindenkinek 😊 Kb 2 éve vagyok Boys szurker, de csak nemrég találtam meg ezt a fórumot. Gondoltam csatlakoznék, hogy 2019-ben már együtt ünnepeljük az SB-t 😉

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Scandrick kérte az elbocsátását. Hát ennyi volt. Pont 10 szezont húzott le nálunk. Köszönet érte, remek játékosunk volt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, DeMarcus 17,5 milla tag.
Charlie Firpo
Örülünk!
Nem hagyhattuk elmenni idén. Ennyi az ára.
Cowboykarcsi90
én pl simán elengedtem volna, én nem vagyok oda érte.
17m-et sztem nem ér meg.
Remélem tévedek.
beltazor
A gond az, hogy stat szerint az 1etlen épkézláb DE-ünk... Ha elengeded akkor mit csinálsz? Hozol valakit első körben? Vagy, igazolsz valami nagymenőt FA-ról de az sem olcsóbb...
Wong
Draftról egy 3. vagy 4. körös DE, plusz vele július 16-ig egy mondjuk 5/12millás hosszú távú szerződés, rögtön átstrukturálva, az már jó lehet.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Úgy néz ki, DeMarcus 17,5 milla tag.
Charlie Firpo
Örülünk!
Nem hagyhattuk elmenni idén. Ennyi az ára.
Cowboykarcsi90
én pl simán elengedtem volna, én nem vagyok oda érte.
17m-et sztem nem ér meg.
Remélem tévedek.
beltazor
A gond az, hogy stat szerint az 1etlen épkézláb DE-ünk... Ha elengeded akkor mit csinálsz? Hozol valakit első körben? Vagy, igazolsz valami nagymenőt FA-ról de az sem olcsóbb...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
 twitter.com/SportsSturm/status/971537686413611009
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kezdődik!
Mayowa repült elsőként.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hát... Bennett érkezésével sem lesz szimpatikusabb az Eagles.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nincs nap Dez-cikk nélkül. Még mindig tartom: folyik a háttérben a csávó puhítása.
Ha pl az első két körben WR-t húzunk, ahogy írják: lefő a kávé. Annyi cikk van már a kirúgásáról, hogy lassan ő maga fogja kérni a fizetéscsökkentést.

Mindenesetre érdekes hét következik, mert kéne pénz a szabadügynök piacra.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, DeMarcus 17,5 milla tag.
Charlie Firpo
Örülünk!
Nem hagyhattuk elmenni idén. Ennyi az ára.
Cowboykarcsi90
én pl simán elengedtem volna, én nem vagyok oda érte.
17m-et sztem nem ér meg.
Remélem tévedek.
beltazor
Szívemből szóltál.
Egy menti csak az ügyet, ha megegyezünk vele nyárig egy hosszú távúban.
Szerintem sem ér 17-et, de ez sajna nem kívánságműsor. Jó volt tavaly, tehát fizetünk (nem ismerős a szitu???).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.