Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha megnézzük h Manning v Brady hány éves akkor nem sok a 6 év, persze ha nem verik agyon.+ 1-2 évig lehetne valakit építeni mögötte, és akkor verseny helyzet lehetne.
55 misi garantált, meg 108 stb, nem tudom ez évekre lebontva mit jelent, idén,jövőre mennyi?
18 misi évente,de garantált 55 akkor 9 misi h van ez? 😛

ha kapna egy jó O falat, bármi lehet lsd. Flacco( jobbnála simán alap esetben szerintem)

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
18 millió évente? huh ez nem kevés.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
6 év az nem sok? Van még annyi Romoba?Tehenész
Én nagyon szeretem Romot, ha összedobunk neki egy jó falat, és nem verik szét állandóan, akkor eldobálhat 40ig is. Remélem azért megmutatja, hogy megérdemli ezt a szerződést, mert már rohadtul elegem van abból hogy mindenki fikázza...
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
6 év az nem sok? Van még annyi Romoba?
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nekem nem tetszik ez a deal. Mondjuk nem hiszem h kitölti a szerződést.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys agreed to terms with QB Tony Romo on a six-year, $108 million extension through 2019, including $55 million guaranteed.

jaja, hát ez is megvan. Nagyon lestem, amikor bevillant 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Nem kell ide TBW... 😀

Adam Schefter ‏@AdamSchefter most
Cowboys and Tony Romo reached an agreement on blockbuster 6-year extension that makes him highest paid player in team history, per sources.Medvepapa
108 millió, abból 55 garantált, a pletykák szerint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem kell ide TBW... 😀

Adam Schefter ‏@AdamSchefter most
Cowboys and Tony Romo reached an agreement on blockbuster 6-year extension that makes him highest paid player in team history, per sources.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Amúgy jövőre Teddy Bridgewater számomra elég sanszosan jó QB lesz, de érte fel kéne menni jelen állás szerint. Addigra sokminden változik.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A tag nem játszik most olvastam h szerződése szerint nem tagelhetjuk ha jövőre FA lesz. Remelem korrekt áron aláír idén, mert nincs cap spaceunk ami sajnos a manager kezére játszik.Blevi
Emögött a fal mögött, életét kockáztatja, nem lenne csoda ha sokat kérne. Helyébe ha engednék az összegből, akkor kikötném, hogy az az OL-be menjen. 😊beltazor
Mellékelnék mellé egy kívánságlistát is, hogy kikből álljon a fal és ki edze őket 😀
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
ugye 2008ban rookie,2009ben PB volt és tényleg nagyon jó is volt.2010ben volt egy nagyon szar éve,ott egyszerűen pocsékul játszott,az utána való két szezonban meg leginkább a sérülések hátráltatták,2011ben meg '12ben is hagyott ki meccset nem is keveset,de ezekben a szezonokban ha pályán volt nem volt rá panasz.Ráadásul tavaly be lett vásárolva elé Carr,meg hoztuk 1/6al Claibornet,slot CBnek meg már évek óta ott volt Scandrick,ráadásul nem is rossz. Igy aztán már a tavalyi szezon előtt elindultak a pletykák hogy el fogjuk cserélni/engedi,be is jött.Én alapvetően sajnálom mert egy évet leszámítva jó vagy legalább egy megbízható corner volt akit a sérülések hátráltattak,de itt egyszerűen létszámfelettivé vált,ujj környezetben szerintem simán lehet benne még 2-3 solid szezon.Cowboykarcsi
Köszönöm!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jenkinsnek a Bucs' ellen volt egy nagyon jó meccse a múlt szezonban, asszem Vincent Jacksont védekezte le, nem is kapott el labdát.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
A tag nem játszik most olvastam h szerződése szerint nem tagelhetjuk ha jövőre FA lesz. Remelem korrekt áron aláír idén, mert nincs cap spaceunk ami sajnos a manager kezére játszik.Blevi
Emögött a fal mögött, életét kockáztatja, nem lenne csoda ha sokat kérne. Helyébe ha engednék az összegből, akkor kikötném, hogy az az OL-be menjen. 😊

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A tag nem játszik most olvastam h szerződése szerint nem tagelhetjuk ha jövőre FA lesz. Remelem korrekt áron aláír idén, mert nincs cap spaceunk ami sajnos a manager kezére játszik.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ugye 2008ban rookie,2009ben PB volt és tényleg nagyon jó is volt.2010ben volt egy nagyon szar éve,ott egyszerűen pocsékul játszott,az utána való két szezonban meg leginkább a sérülések hátráltatták,2011ben meg '12ben is hagyott ki meccset nem is keveset,de ezekben a szezonokban ha pályán volt nem volt rá panasz.Ráadásul tavaly be lett vásárolva elé Carr,meg hoztuk 1/6al Claibornet,slot CBnek meg már évek óta ott volt Scandrick,ráadásul nem is rossz. Igy aztán már a tavalyi szezon előtt elindultak a pletykák hogy el fogjuk cserélni/engedi,be is jött.Én alapvetően sajnálom mert egy évet leszámítva jó vagy legalább egy megbízható corner volt akit a sérülések hátráltattak,de itt egyszerűen létszámfelettivé vált,ujj környezetben szerintem simán lehet benne még 2-3 solid szezon.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Jaguars érdeklődése miatt kérdezném, hogy lehet azt tudni, hogy Mike Jenkins játéka mitől esett vissza ennyire? 1. körös draft, a második szezonja egész csinos, aztán meg....
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy ehhez a Romo ügyhöz.Szerintem addig fog elmenni ameddig csak tud egy ésszerű határig,ahol egyrészt már önmagában túl nagy árat kérne másrészt ugye a csapatot is hátraáltatja valamilyen szinten régi szerződésével. Én ezt meg tudom érteni. Szinte biztos hogy ez lesz a karrierje utolsó olyan szerződése ami relatív hosszútávú és egész zsíros is lehet. Ha megnézzük jelen helyzetben inkább ő van jobb tárgyaló helyzetben mint a Cowboys. Ha lehoz egy korrekt szezont idén,arrol nem is beszélve hogy mondjuk az olyan chokerkedéseket elfelejti mint az idei 'Skins elleni volt,már nyert ügye van. Sem házon belül sem FAról vagy draftról nem nagyon tudnánk (számunkra)elérhető áron olyan játékost akire biztosan rá lehetne bízni a csapatot,idén se és én nem nagyon látom ezt a lehetőséget jövőre(tehát a 2014-15ös szezonban) se,az idei draftot is elég nehéz előre jelezni,egy több mint egy év mulva esedékesről nem is beszélve. Nyílván látja ő is hogy ha idén nem tud a csapat megegyezni vele,jövőre nem tag-elhetjük,azt meg biztos hogy el akarja kerülni a 'Boys hogy Romo kikerüljön a szabad ügynök piacra,nézzük meg milyen árakat adnak az irányítókért manapság,lehet savazni Romot de biztos hogy nem egy vagy két olyan ajánlatot kapna amivel nem nagyon tudnánk mit kezdeni. A Cowboysnak meg maximum annyi előnye van hogy ah nem tudnak megegyezni és mondjuk Romo csinál egy ilyen Bladsoe féle leolvadós szar szezont akkor örülhet a csapat hogy nincs irányítónk de legalább nem kötöttünk egy hosszútávút egy szellemileg szétesett QBval. Magyarán jelen pillanatban úgy néz ki hogy a csapatnak mindenképpen az érné meg ha legkésőbb szezon kezdet környékén kötnének egy 2-3 éves szerződés Romoval,míg neki ha csak a saját érdekeit nézzük egyáltalán nem,sőt,ha mondjuk produkál egy olyan évet mint amilyet Spencer lenyomott tavaly,tarthatja majd a markát és még azt is lehet mondani hogy joggal. Bízom benne hogy megtalálják a nagyjából köztes utat ami mindkét félnek jó.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az biztos hogy az LB sor nagyjából rendben lesz.Lee szerintem ott fojtatja ahol tavaly a sérülése előtt abba hagyta,Cartert az isteb is Will-nek teremtette,nekem van egy olyan gyanúm hogy ebből az egész séma váltásból magasan ő fog kijönni a legjobban. Durant is simán kezdő szint. S megint vékony,Sensi kivágását én még most sem értem,nyertünk vele 1 milliót?Főleg úgy hogy Free meg még mindig a csapatban van. A két fal a legnagyobb kérdés(mondjuk mindenek az az alapja szóval fasza)egy mondjuk 2009es prime Ratlifel én azt mondom hogy már jelen esetben meg lenne oldva a védőfal,vagy a kezdők legalábbis mindenképp,sajnos a fal is messze van a "kész"-től,és Ratlif is a 2009es formájától. Olineba egy erős G kéne és ha Costa egészséges tudna maradni nagyjából,vagy legalábbis egy ilyen tűzoltás szinten meg lenne oldva az is. Draftra nagyon kíváncsi leszek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
nyilván nem Huff szint, de kell a töltelék. Ettől még 1 v . körben jöhet a S húzás gondolom.Kroos
Nekem tetszett volna, ha Huff a Raidersből a Cowboysba igazol 😊 Lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok, de akkor is solid starter safety... Allent meglátjuk.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Durant miért kellett nektek? Szerintem azon a poszton pont erősek vagytok...depthnek sztem drága...Tocy
SLB-n eddig sehogy se álltunk. Ebben a sémában tapasztalatlan , eddig cserék állnak rendelkezésre, azért jól jön egy úgymond "starter w/ questions".
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Durant miért kellett nektek? Szerintem azon a poszton pont erősek vagytok...depthnek sztem drága...
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Butler lehet, hogy aláír az eageshez... remélem nem mert én kedveltem itt nálunk.... rossz lenne zöldben látni...

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Most azt írták, hogy Free paycut /cut.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Freenek és talán Ortonnak is csökkentették a fizetését és bónusszá változtatták a maradék egy részét. Romo lassan aláírhatná az új szerződését, mielőtt nagyon elszállna...

Anthony Armstrong pedig cut ... ... ... igen, rosteren volt. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
nyilván nem Huff szint, de kell a töltelék. Ettől még 1 v . körben jöhet a S húzás gondolom.Kroos
Utána olvasva egy kicsit: Allen run stuffer safety és special teamer volt Pittsburghben. Egyikből sincs igazán hiány a Cowboysnál. Ballaszt.

azt írják Matt Johnsonnal fog rivalizálni, de FS posztra nem tudom mennyire alkalmas...gyeek
Most borítékolom, hogy Matt Johnson előbbre lesz mint ő. Nem tudom mibe ez a nagy bizalom, de az edzők imádják.