Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Amúgy kacsa az egész.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys now in talks to sign former Chiefs OT Eric Winston.empty taxi
Nagy kérdés, hogy mit látnak Freeben. Bár gyomorforgatóan szar volt tavaly, tehetség alapján még mindig Parnell előtt jár, Winston pedig ha jól olvasom nem igazán klappol a rendszerbe. Szerintem lesz egy másik csapat akinek jobban kell Winston. Igazából draft után lenne érdekes a dolog.gyeek
Ha nem megy bele a paycutba, akkor elég jó lenne megválni tőle, mert nevetségesen sokat keres, és nem fogjuk tudni elbírni a 11 milláit a következő években.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Cowboys now in talks to sign former Chiefs OT Eric Winston.empty taxi
Nagy kérdés, hogy mit látnak Freeben. Bár gyomorforgatóan szar volt tavaly, tehetség alapján még mindig Parnell előtt jár, Winston pedig ha jól olvasom nem igazán klappol a rendszerbe. Szerintem lesz egy másik csapat akinek jobban kell Winston. Igazából draft után lenne érdekes a dolog.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Cowboys now in talks to sign former Chiefs OT Eric Winston.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Azt is mondta, hogy jobbak lesznek mint az elmúlt két évben, szóval az általam gusztustalanul közhelyes nek vélt "make or break" mottó lesz az irányadó. Inkább "PO or GTFO", hogy ne legyen olyan uncsi...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ez szvsz csak akkor down period, ha közelező lenne négyévente mindent vinni, meg állandóan legalább 11 győzelmet hozni szezononként.slowmotion
Ebben a szerződésben ugye két szempont egyenlő súlyú mérlegelése áll fenn: az egyik Romo teljesítménye, a másik a franchise-tól elvárt eredményesség. Az utóbbi azért kényes, mert vannak olyan franchise-ok, akik képesek legalább SB közelbe jutni 4 évente és konzisztensen 10+ győzelmes szezonokat produkálni. Romo szerződése pont azon a határon lebeg, hogy egyrészről még egyszer nekifutunk vele, nem tudunk és nem is akarunk helyette mást, DE 4 éven belül ki kell nevelnünk egy utódot, mert ez a keret annyira rosszul soha nem fog szerepelni, hogy bármelyik class legjobb QB-ját behúzzuk egy drafton és annyi pénzünk sem lesz, hogy megszerezzünk az aktuális Top5-ből valakit.Dzsokijuing
igen, éppen ezért szar .500-on állni 😊
megkérdezték Ware-t, azt mondta, hogy idén nem leszünk még egyszer 8-8-asok. a kisördög bújkál bennem, amikor felteszem a kérdést: ha az utolsó meccsnek 7-8-cal mennénk neki, akkor direkt elveszítjük, nehogy 8-8-asok legyünk? 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
ez szvsz csak akkor down period, ha közelező lenne négyévente mindent vinni, meg állandóan legalább 11 győzelmet hozni szezononként.slowmotion
Ebben a szerződésben ugye két szempont egyenlő súlyú mérlegelése áll fenn: az egyik Romo teljesítménye, a másik a franchise-tól elvárt eredményesség. Az utóbbi azért kényes, mert vannak olyan franchise-ok, akik képesek legalább SB közelbe jutni 4 évente és konzisztensen 10+ győzelmes szezonokat produkálni. Romo szerződése pont azon a határon lebeg, hogy egyrészről még egyszer nekifutunk vele, nem tudunk és nem is akarunk helyette mást, DE 4 éven belül ki kell nevelnünk egy utódot, mert ez a keret annyira rosszul soha nem fog szerepelni, hogy bármelyik class legjobb QB-ját behúzzuk egy drafton és annyi pénzünk sem lesz, hogy megszerezzünk az aktuális Top5-ből valakit.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romoDzsokijuing
nagyjából egyet is értenék vele, de ez nálam nem fekszik:
"His term as starting quarterback of the Dallas Cowboys has coincided with a down period in franchise history. He bears some responsibility for this, as does everyone connected with the team."
aha.
Romo-éra: 6-4, 13-3, 9-7, 11-5, 6-10 (1-4 Romoval), 8-8, 8-8: 61-45. ha ez down periodnak számít, akkor erre mit mondunk:
poszt-Irvin éra: 5-11 (még Aikman 11 meccsével), 5-11, 5-11, 10-6, 6-10, 9-7, 3-3: 43-59? ez átlag 2,5 győzelmes javulás szezononként, és az első idöszakban csak a Galloway-trade volt gáz, míg a másodikban a Roy Williams-trade ÉS az azt követő 2009-es special team draft is?

na akkor idefigyu:
1995-1999 (igen, a SB-győzelemmel súlyosbított 12-4-es szezon is belevettem):
12-4, 10-6, 6-10, 10-6, 8-8: 46-34. ez .5750-es eredmény, ami láthatóan sokkal jobb a Romo-éra .5755-jénél. és '95-'99 között ugye ott volt a Triplets, Woodson, Larry Allen, Nate Newton, Erik Williams, Deion Sanders, Leon Lett, Dexter Coakley, Randall Godfrey. akkor most ez hogy van?slowmotion
1, azaz egy PO-győzelem. Ez egy "down period in franchise history".Dzsokijuing
faszom az oldalba, eltüntette a hozzászólásomat.
szóval:
egy playoff-győzelem, oké. a SB XXX után ugyanúgy 1-3-at tolt Aikman és a csodacsapat is, csak ők egyszer jutottak el a második fordulóig.
Aikman és Romo között egyetlen playoff meccs volt, a Quincy Carter-Parcells féle év, a vécéig jutottunk el, de ott kaptunk egy 3-26-ot Charlotte-ban.
utána Romo kellett a playoffhoz, ugyancsak 1-3, de legalább kétszer jelen voltunk a második körben.
értem én, hogy egy playoff-győzelem az nem elfogadható mérték, főleg ha sznob szemmel nézzük, de pl a Campo-évek alatt mi volt? system crash? az utóbbi években .500 alá csak akkor mentünk, amikor a szezon kétharmadát csereirányítóval, védelem nélkül, egy rezignált edzővel toltuk, és akkor is 6-10 lett a vége. ez szvsz csak akkor down period, ha közelező lenne négyévente mindent vinni, meg állandóan legalább 11 győzelmet hozni szezononként.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romoDzsokijuing
nagyjából egyet is értenék vele, de ez nálam nem fekszik:
"His term as starting quarterback of the Dallas Cowboys has coincided with a down period in franchise history. He bears some responsibility for this, as does everyone connected with the team."
aha.
Romo-éra: 6-4, 13-3, 9-7, 11-5, 6-10 (1-4 Romoval), 8-8, 8-8: 61-45. ha ez down periodnak számít, akkor erre mit mondunk:
poszt-Irvin éra: 5-11 (még Aikman 11 meccsével), 5-11, 5-11, 10-6, 6-10, 9-7, 3-3: 43-59? ez átlag 2,5 győzelmes javulás szezononként, és az első idöszakban csak a Galloway-trade volt gáz, míg a másodikban a Roy Williams-trade ÉS az azt követő 2009-es special team draft is?

na akkor idefigyu:
1995-1999 (igen, a SB-győzelemmel súlyosbított 12-4-es szezon is belevettem):
12-4, 10-6, 6-10, 10-6, 8-8: 46-34. ez .5750-es eredmény, ami láthatóan sokkal jobb a Romo-éra .5755-jénél. és '95-'99 között ugye ott volt a Triplets, Woodson, Larry Allen, Nate Newton, Erik Williams, Deion Sanders, Leon Lett, Dexter Coakley, Randall Godfrey. akkor most ez hogy van?slowmotion
1, azaz egy PO-győzelem. Ez egy "down period in franchise history".

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Lám, tényleg eljuthatott valami a dc.com-hoz a mockotokból srácok! 6ból 4 játékos összesítve (bár nem voltam valami tüzetes az egyeztetésnél):

 www.dallascowboys.com/news/article-DallasCowboysReport/DCCom-Writers-Reveal-First-Cowboys-Mock-Picks-1-6-/6ec809d3-5ef7-4d14-a230-3ff18505631dgyeek
😀 😀
Nick-kel az első kettő tökéletesen egyezik + Randle csak mi a 4. ben hoztuk.
Logant is írja az egyik. 😊

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Lám, tényleg eljuthatott valami a dc.com-hoz a mockotokból srácok! 6ból 4 játékos összesítve (bár nem voltam valami tüzetes az egyeztetésnél):

 www.dallascowboys.com/news/article-DallasCowboysReport/DCCom-Writers-Reveal-First-Cowboys-Mock-Picks-1-6-/6ec809d3-5ef7-4d14-a230-3ff18505631d

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem tudom, hogy valóságban variáltak-e a szerződésével, de idén indult az Elit League, és ott az én számaim alapján idén 2,9M-t spórolnánk, jövőre 4,7 körül.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Jelenleg kb. 116,6 m$-on áll a cap (5,693 a dead money), van kb. 6,4 m$ gap 2013-ra. Free cut esetén szerintem nem lenne különbség, mivel a 2013as cap number=dead money. A saving 0. De javítsatok ki ha rosszul gondolom.toxique
állítólag ha júniegyes cut lenne, akkor egy-két milliót meg lehetne spórolni.
meglátjuk, mi sikerül a drafton, a választottakat úgyis a training camp kezdetéig kell leigazolni, az meg július 19. körül várható. addig elég $1 hely is a cap alatt.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Jelenleg kb. 116,6 m$-on áll a cap (5,693 a dead money), van kb. 6,4 m$ gap 2013-ra. Free cut esetén szerintem nem lenne különbség, mivel a 2013as cap number=dead money. A saving 0. De javítsatok ki ha rosszul gondolom.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Free-vel mi is a helyzet? ha juniban rakjuk ki akkor éri meg jobban vagy hogy van ez? meddig kell pluszban lenni a capban? ha leigazolunk vkit és minuszban vagyunk,de majd juniusban cutolunk vkit az jó v nem,lehet-e?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Állítólag nfl.com szerint nézegetjük Tyson Clabot. Az azért nem lenne rossz. Mivel salary cappel trükközéssel nem foglalkozom ezért nem kérdezek rá, hogy miből. 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
CB-kel hogy állunk? ugye a két szélen: Claiborn és Carr slotban Scandrik, mögöttük kik a cserék?beltazor
Moore tud játszani CB-t is.
igazából nem az a durva, hogy négy CB-ünk van, hanem hogy minden DB-nk tud játszani safety-t is. na jó, Scandrick talán nem.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romoDzsokijuing
nagyjából egyet is értenék vele, de ez nálam nem fekszik:
"His term as starting quarterback of the Dallas Cowboys has coincided with a down period in franchise history. He bears some responsibility for this, as does everyone connected with the team."
aha.
Romo-éra: 6-4, 13-3, 9-7, 11-5, 6-10 (1-4 Romoval), 8-8, 8-8: 61-45. ha ez down periodnak számít, akkor erre mit mondunk:
poszt-Irvin éra: 5-11 (még Aikman 11 meccsével), 5-11, 5-11, 10-6, 6-10, 9-7, 3-3: 43-59? ez átlag 2,5 győzelmes javulás szezononként, és az első idöszakban csak a Galloway-trade volt gáz, míg a másodikban a Roy Williams-trade ÉS az azt követő 2009-es special team draft is?

na akkor idefigyu:
1995-1999 (igen, a SB-győzelemmel súlyosbított 12-4-es szezon is belevettem):
12-4, 10-6, 6-10, 10-6, 8-8: 46-34. ez .5750-es eredmény, ami láthatóan sokkal jobb a Romo-éra .5755-jénél. és '95-'99 között ugye ott volt a Triplets, Woodson, Larry Allen, Nate Newton, Erik Williams, Deion Sanders, Leon Lett, Dexter Coakley, Randall Godfrey. akkor most ez hogy van?
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
CB-kel hogy állunk? ugye a két szélen: Claiborn és Carr slotban Scandrik, mögöttük kik a cserék?

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romo

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Elég furi amúgy hogy ha jól tudom egész pofás évet tolt még a 'skinsnél 2011ben,azóta meg ilyen töltelék ember volt nálunk,vagy legalábbis én nem nagyon emlékszem hogy sokat töltött volna a pályán tavaly és nem vagyok benne biztos hogy ez idén másképp lesz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
WR Anthony Armstrong re-signed with Cowboys


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊gorbel
Márpedig könnyen előfordulhat, hogy még tovább is csúszhat, de én is bízom benne, hogy 2. körben behúzzuk.institucio
Igen. A bekapott sérülései miatt a szagértők egy része húzza a száját és már 3.körös prospect-nek mondja. Ennek ellenére vinném a srácot akár Oaklandbe akár a Dallasba 😊
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊gorbel
Majd a tömeges lehervadás, amikor JJ húz valami fogalmatlant 😊Dzsokijuing
Akkor meg majd azért iszunk!!!
A végeredmény úgyis ugyanaz... 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊gorbel
Majd a tömeges lehervadás, amikor JJ húz valami fogalmatlant 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)