Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
ez szvsz csak akkor down period, ha közelező lenne négyévente mindent vinni, meg állandóan legalább 11 győzelmet hozni szezononként.slowmotion
Ebben a szerződésben ugye két szempont egyenlő súlyú mérlegelése áll fenn: az egyik Romo teljesítménye, a másik a franchise-tól elvárt eredményesség. Az utóbbi azért kényes, mert vannak olyan franchise-ok, akik képesek legalább SB közelbe jutni 4 évente és konzisztensen 10+ győzelmes szezonokat produkálni. Romo szerződése pont azon a határon lebeg, hogy egyrészről még egyszer nekifutunk vele, nem tudunk és nem is akarunk helyette mást, DE 4 éven belül ki kell nevelnünk egy utódot, mert ez a keret annyira rosszul soha nem fog szerepelni, hogy bármelyik class legjobb QB-ját behúzzuk egy drafton és annyi pénzünk sem lesz, hogy megszerezzünk az aktuális Top5-ből valakit.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romoDzsokijuing
nagyjából egyet is értenék vele, de ez nálam nem fekszik:
"His term as starting quarterback of the Dallas Cowboys has coincided with a down period in franchise history. He bears some responsibility for this, as does everyone connected with the team."
aha.
Romo-éra: 6-4, 13-3, 9-7, 11-5, 6-10 (1-4 Romoval), 8-8, 8-8: 61-45. ha ez down periodnak számít, akkor erre mit mondunk:
poszt-Irvin éra: 5-11 (még Aikman 11 meccsével), 5-11, 5-11, 10-6, 6-10, 9-7, 3-3: 43-59? ez átlag 2,5 győzelmes javulás szezononként, és az első idöszakban csak a Galloway-trade volt gáz, míg a másodikban a Roy Williams-trade ÉS az azt követő 2009-es special team draft is?

na akkor idefigyu:
1995-1999 (igen, a SB-győzelemmel súlyosbított 12-4-es szezon is belevettem):
12-4, 10-6, 6-10, 10-6, 8-8: 46-34. ez .5750-es eredmény, ami láthatóan sokkal jobb a Romo-éra .5755-jénél. és '95-'99 között ugye ott volt a Triplets, Woodson, Larry Allen, Nate Newton, Erik Williams, Deion Sanders, Leon Lett, Dexter Coakley, Randall Godfrey. akkor most ez hogy van?slowmotion
1, azaz egy PO-győzelem. Ez egy "down period in franchise history".Dzsokijuing
faszom az oldalba, eltüntette a hozzászólásomat.
szóval:
egy playoff-győzelem, oké. a SB XXX után ugyanúgy 1-3-at tolt Aikman és a csodacsapat is, csak ők egyszer jutottak el a második fordulóig.
Aikman és Romo között egyetlen playoff meccs volt, a Quincy Carter-Parcells féle év, a vécéig jutottunk el, de ott kaptunk egy 3-26-ot Charlotte-ban.
utána Romo kellett a playoffhoz, ugyancsak 1-3, de legalább kétszer jelen voltunk a második körben.
értem én, hogy egy playoff-győzelem az nem elfogadható mérték, főleg ha sznob szemmel nézzük, de pl a Campo-évek alatt mi volt? system crash? az utóbbi években .500 alá csak akkor mentünk, amikor a szezon kétharmadát csereirányítóval, védelem nélkül, egy rezignált edzővel toltuk, és akkor is 6-10 lett a vége. ez szvsz csak akkor down period, ha közelező lenne négyévente mindent vinni, meg állandóan legalább 11 győzelmet hozni szezononként.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romoDzsokijuing
nagyjából egyet is értenék vele, de ez nálam nem fekszik:
"His term as starting quarterback of the Dallas Cowboys has coincided with a down period in franchise history. He bears some responsibility for this, as does everyone connected with the team."
aha.
Romo-éra: 6-4, 13-3, 9-7, 11-5, 6-10 (1-4 Romoval), 8-8, 8-8: 61-45. ha ez down periodnak számít, akkor erre mit mondunk:
poszt-Irvin éra: 5-11 (még Aikman 11 meccsével), 5-11, 5-11, 10-6, 6-10, 9-7, 3-3: 43-59? ez átlag 2,5 győzelmes javulás szezononként, és az első idöszakban csak a Galloway-trade volt gáz, míg a másodikban a Roy Williams-trade ÉS az azt követő 2009-es special team draft is?

na akkor idefigyu:
1995-1999 (igen, a SB-győzelemmel súlyosbított 12-4-es szezon is belevettem):
12-4, 10-6, 6-10, 10-6, 8-8: 46-34. ez .5750-es eredmény, ami láthatóan sokkal jobb a Romo-éra .5755-jénél. és '95-'99 között ugye ott volt a Triplets, Woodson, Larry Allen, Nate Newton, Erik Williams, Deion Sanders, Leon Lett, Dexter Coakley, Randall Godfrey. akkor most ez hogy van?slowmotion
1, azaz egy PO-győzelem. Ez egy "down period in franchise history".

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Lám, tényleg eljuthatott valami a dc.com-hoz a mockotokból srácok! 6ból 4 játékos összesítve (bár nem voltam valami tüzetes az egyeztetésnél):

 www.dallascowboys.com/news/article-DallasCowboysReport/DCCom-Writers-Reveal-First-Cowboys-Mock-Picks-1-6-/6ec809d3-5ef7-4d14-a230-3ff18505631dgyeek
😀 😀
Nick-kel az első kettő tökéletesen egyezik + Randle csak mi a 4. ben hoztuk.
Logant is írja az egyik. 😊

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Lám, tényleg eljuthatott valami a dc.com-hoz a mockotokból srácok! 6ból 4 játékos összesítve (bár nem voltam valami tüzetes az egyeztetésnél):

 www.dallascowboys.com/news/article-DallasCowboysReport/DCCom-Writers-Reveal-First-Cowboys-Mock-Picks-1-6-/6ec809d3-5ef7-4d14-a230-3ff18505631d

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem tudom, hogy valóságban variáltak-e a szerződésével, de idén indult az Elit League, és ott az én számaim alapján idén 2,9M-t spórolnánk, jövőre 4,7 körül.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Jelenleg kb. 116,6 m$-on áll a cap (5,693 a dead money), van kb. 6,4 m$ gap 2013-ra. Free cut esetén szerintem nem lenne különbség, mivel a 2013as cap number=dead money. A saving 0. De javítsatok ki ha rosszul gondolom.toxique
állítólag ha júniegyes cut lenne, akkor egy-két milliót meg lehetne spórolni.
meglátjuk, mi sikerül a drafton, a választottakat úgyis a training camp kezdetéig kell leigazolni, az meg július 19. körül várható. addig elég $1 hely is a cap alatt.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Jelenleg kb. 116,6 m$-on áll a cap (5,693 a dead money), van kb. 6,4 m$ gap 2013-ra. Free cut esetén szerintem nem lenne különbség, mivel a 2013as cap number=dead money. A saving 0. De javítsatok ki ha rosszul gondolom.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Free-vel mi is a helyzet? ha juniban rakjuk ki akkor éri meg jobban vagy hogy van ez? meddig kell pluszban lenni a capban? ha leigazolunk vkit és minuszban vagyunk,de majd juniusban cutolunk vkit az jó v nem,lehet-e?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Állítólag nfl.com szerint nézegetjük Tyson Clabot. Az azért nem lenne rossz. Mivel salary cappel trükközéssel nem foglalkozom ezért nem kérdezek rá, hogy miből. 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
CB-kel hogy állunk? ugye a két szélen: Claiborn és Carr slotban Scandrik, mögöttük kik a cserék?beltazor
Moore tud játszani CB-t is.
igazából nem az a durva, hogy négy CB-ünk van, hanem hogy minden DB-nk tud játszani safety-t is. na jó, Scandrick talán nem.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romoDzsokijuing
nagyjából egyet is értenék vele, de ez nálam nem fekszik:
"His term as starting quarterback of the Dallas Cowboys has coincided with a down period in franchise history. He bears some responsibility for this, as does everyone connected with the team."
aha.
Romo-éra: 6-4, 13-3, 9-7, 11-5, 6-10 (1-4 Romoval), 8-8, 8-8: 61-45. ha ez down periodnak számít, akkor erre mit mondunk:
poszt-Irvin éra: 5-11 (még Aikman 11 meccsével), 5-11, 5-11, 10-6, 6-10, 9-7, 3-3: 43-59? ez átlag 2,5 győzelmes javulás szezononként, és az első idöszakban csak a Galloway-trade volt gáz, míg a másodikban a Roy Williams-trade ÉS az azt követő 2009-es special team draft is?

na akkor idefigyu:
1995-1999 (igen, a SB-győzelemmel súlyosbított 12-4-es szezon is belevettem):
12-4, 10-6, 6-10, 10-6, 8-8: 46-34. ez .5750-es eredmény, ami láthatóan sokkal jobb a Romo-éra .5755-jénél. és '95-'99 között ugye ott volt a Triplets, Woodson, Larry Allen, Nate Newton, Erik Williams, Deion Sanders, Leon Lett, Dexter Coakley, Randall Godfrey. akkor most ez hogy van?
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
CB-kel hogy állunk? ugye a két szélen: Claiborn és Carr slotban Scandrik, mögöttük kik a cserék?

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
"Would you rather be stuck with Romo for the next half-decade, or be one of the teams that has to play in the Flynn/Palmer/Kolb/Fitzpatrick end of the quarterback pool every year?"

Végre egy higgadt cikk a hisztéria után.

 espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/50259/cowboys-should-be-thankful-to-have-romo

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Elég furi amúgy hogy ha jól tudom egész pofás évet tolt még a 'skinsnél 2011ben,azóta meg ilyen töltelék ember volt nálunk,vagy legalábbis én nem nagyon emlékszem hogy sokat töltött volna a pályán tavaly és nem vagyok benne biztos hogy ez idén másképp lesz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
WR Anthony Armstrong re-signed with Cowboys


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊gorbel
Márpedig könnyen előfordulhat, hogy még tovább is csúszhat, de én is bízom benne, hogy 2. körben behúzzuk.institucio
Igen. A bekapott sérülései miatt a szagértők egy része húzza a száját és már 3.körös prospect-nek mondja. Ennek ellenére vinném a srácot akár Oaklandbe akár a Dallasba 😊
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊gorbel
Majd a tömeges lehervadás, amikor JJ húz valami fogalmatlant 😊Dzsokijuing
Akkor meg majd azért iszunk!!!
A végeredmény úgyis ugyanaz... 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊gorbel
Majd a tömeges lehervadás, amikor JJ húz valami fogalmatlant 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Ja amúgy grat. Kroosnak, ha Jerruhék is ilyen eredményesen draftolnának, akkor egy elég komoly lerészegedést is bevállalnék. 😀
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊gorbel
Márpedig könnyen előfordulhat, hogy még tovább is csúszhat, de én is bízom benne, hogy 2. körben behúzzuk.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.toxique
Hát ha kettő-tizenhétig lecsúszna, szerintem egy tömeges orális önkielégítés kezdődne a Cowboys szurkolók körében világszerte 😊
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.Kroos
Nekem Jones a szimpatikusabb. Ha rajtam múlna akkor a valódi drafton őt biztosan kiválasztanám.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
Ez jó, tessék szavazni!

 www.dallascowboys.com/multimedia/top-plays-bracket.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
players in the building today include Chance Warmack (Ala), Kenny Vaccaro (Tex), Knile Davis (Ark), Eric Reid (LSU) & Jonathan Cyprien (FIU)