Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jövőre otthon kezdünk a Giants ellen nem tul jo ómen...

 m.dallascowboys.com/s/30667/ScoresandSchedule?
December megint vicces lesz...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én örülnék neki, főleg ha a Gyúkról jön Renfree.Wirtschaftsteil
Érdekes ötlet, kicsit mélyedjünk el az életműben:  www.footballoutsiders.com/futures/2013/futures-duke-quartrback-sean-renfreeDzsokijuing
jó kis link 😊
Landry Jonesra mondta pár GM, hogy meglepetés lesz, meg sokkal előbb fogják draftolni, mint azt mindenki hiszi. Ha Renfreet az 5.ben be tudjuk gyűjteni, akkor már megérte szvsz 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Én örülnék neki, főleg ha a Gyúkról jön Renfree.Wirtschaftsteil
Érdekes ötlet, kicsit mélyedjünk el az életműben:  www.footballoutsiders.com/futures/2013/futures-duke-quartrback-sean-renfree

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én örülnék neki, főleg ha a Gyúkról jön Renfree.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
JJ fia nem zárja ki, hogy QB-t húzzunk hátsó körben. Kapuzárási pánik 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Teams Expect Barrett Jones to Start on PUP
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
NFL Draft insider Tony Pauline reports the Giants would "love the opportunity" to draft Alabama OG Chance Warmack should he begin to slide on draft day.

Hacsak nem trade-elnek fel, ezt bukták szerintem. Vannak előnyei a 8-8nak... 😊 Coopernek mondjuk jobban örülnék.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
na csak feljebb ne menjünk és áldozzunk be egy 2. kört... ha 2 OG és Vaccaro kimegy, akkor tényleg mehetünk hátra.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Amúgy ha Vaccarot elviszik előttünk, és kinézem JJből, hogy közel a 30. overall köré hátramegy, és behúzzuk mondjuk DeAndre Hopkinst, vagy Keenan Allent. Egy 2.kört jó lenne még szerezni.
3. körben nekem nagyon Bell érzésem van. Annál hátrébb nem csúszik, és elvileg eléggé érdekel minket
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
így van,teljesen jogos és indokolt lépés szakmailag és a csapat szempontjából pénzügyileg is,csak annyit irtam Slow hszre reflektálva,kicsit szociális szemmel nézve,hogy az biztos hogy Free van a leginkább tisztában azzal milyen szar volt az elmúlt másfél évben,azért emberileg amennyire megismertük nem hiszem hogy az a fajta aki szarik bele szóval élég posvány hangulatban lehet.Majdnem azt mondtam hogy nem lennék a helyébe,de aztán eszembe jutott hogy én még a veterán minimummal felérő éves fizut se fogom soha elérni nemhogy milliókat(szar teljesítmény ide vagy oda az már az ő bukszájában csilingel 😊 )szóval azt nem mondom hogy nem lennék a helyében de az ő helyzete sem egyszerű,persze a csapat és a csapat érdek mindenek előtt hiszen cowboys drukker vagyok nem pedig Free fan 😊 .Cowboykarcsi
Igazad van, de azért ne érzelgősködjünk, Free az eddigi keresményével generációkra előre biztosította a családja megélhetését, most versenyhelyzetet támasztanak neki, bizonyíthat (ha tud).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
így van,teljesen jogos és indokolt lépés szakmailag és a csapat szempontjából pénzügyileg is,csak annyit irtam Slow hszre reflektálva,kicsit szociális szemmel nézve,hogy az biztos hogy Free van a leginkább tisztában azzal milyen szar volt az elmúlt másfél évben,azért emberileg amennyire megismertük nem hiszem hogy az a fajta aki szarik bele szóval élég posvány hangulatban lehet.Majdnem azt mondtam hogy nem lennék a helyébe,de aztán eszembe jutott hogy én még a veterán minimummal felérő éves fizut se fogom soha elérni nemhogy milliókat(szar teljesítmény ide vagy oda az már az ő bukszájában csilingel 😊 )szóval azt nem mondom hogy nem lennék a helyében de az ő helyzete sem egyszerű,persze a csapat és a csapat érdek mindenek előtt hiszen cowboys drukker vagyok nem pedig Free fan 😊 .

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azért ahogy Slow is irta elég kemény lehet ez Free számára is,elveszik a fizetése egy részét és a kezdőposztért is harcolnia kell(kirakni így csak nem fogják nem?).Cowboykarcsi
Tavaly a legjobban fizetett emberként a legszarabb volt a posztján. Munkaadói szempontból érthető lépés.Blevi
Csak eléggé cumi módon jött ki pénzügyileg... úgy mindenkinek.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Azért ahogy Slow is irta elég kemény lehet ez Free számára is,elveszik a fizetése egy részét és a kezdőposztért is harcolnia kell(kirakni így csak nem fogják nem?).Cowboykarcsi
Biztosan nem leányálom a helyzete, de -ahogy Blevi is írta- nehogy már olyan teljesítményért kapjon dollármilliókat évente, amit kb. közülünk is le tud tenni bárki az asztalra, ha hízunk 50-70 kilót... (holdingolni, FS-okat csinálni, meg a háton feküdni szerintem 3 edzés után simán tudnánk... 😊 )

Én a helyébe inkább belemennék a kissebb fizuba és ha olyan fasza gyerek vagyok, akkor úgyis beverekszem magam a csapatba (a pár évvel ezelőtti teljesítménnyel simán) és akkor kapok sok pénzt is - ha meg kiba...k június 1-én, akkor kb. sehol nem adnak a tavalyi teljesítményét (=24 egy tucat a szarabbik fajtából) látva még megközelítőleg sem annyit, mint itt a vágás után...

Persze önző vagyok és mindezt úgy írtam, hogy sokkal inkább a csapat sorsa/teljesítménye érdekel, mint az Ő pénztárcája és lelki világa... 😊 😊 😊VIZILÓ
Az állításod könyörtelen de teljesen helyén való! (Y) Azzal amit tavaly mutatott kíváncsi lennék ki adna neki $milliókat!?
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Azért ahogy Slow is irta elég kemény lehet ez Free számára is,elveszik a fizetése egy részét és a kezdőposztért is harcolnia kell(kirakni így csak nem fogják nem?).Cowboykarcsi
Biztosan nem leányálom a helyzete, de -ahogy Blevi is írta- nehogy már olyan teljesítményért kapjon dollármilliókat évente, amit kb. közülünk is le tud tenni bárki az asztalra, ha hízunk 50-70 kilót... (holdingolni, FS-okat csinálni, meg a háton feküdni szerintem 3 edzés után simán tudnánk... 😊 )

Én a helyébe inkább belemennék a kissebb fizuba és ha olyan fasza gyerek vagyok, akkor úgyis beverekszem magam a csapatba (a pár évvel ezelőtti teljesítménnyel simán) és akkor kapok sok pénzt is - ha meg kiba...k június 1-én, akkor kb. sehol nem adnak a tavalyi teljesítményét (=24 egy tucat a szarabbik fajtából) látva még megközelítőleg sem annyit, mint itt a vágás után...

Persze önző vagyok és mindezt úgy írtam, hogy sokkal inkább a csapat sorsa/teljesítménye érdekel, mint az Ő pénztárcája és lelki világa... 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azért ahogy Slow is irta elég kemény lehet ez Free számára is,elveszik a fizetése egy részét és a kezdőposztért is harcolnia kell(kirakni így csak nem fogják nem?).Cowboykarcsi
Tavaly a legjobban fizetett emberként a legszarabb volt a posztján. Munkaadói szempontból érthető lépés.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért ahogy Slow is irta elég kemény lehet ez Free számára is,elveszik a fizetése egy részét és a kezdőposztért is harcolnia kell(kirakni így csak nem fogják nem?).

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys RT will take pay cut and stay to compete for starting job
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000158588/article/dallas-cowboys-asking-doug-free-to-take-pay-cutBlevi
aha, bele tudom képzelni magam Free helyébe. engedjek a fizetésemből, hogy valakit a helyemre hozhassanak, aki esetleg majd jól kiszorít a csapatból, és akkor jövőre így is, úgy is kivágnak - persze csak akkor, ha nem camp előtt, júniegyes cetlivel a homlokomon.

pont ma volt egy közbevetett kérdés a Morning Show-ban, hogy látott-e már a delikvens emlős madarat (vonatkoztassunk el Erdei Zsolttól, ugye), na ha Free ebbe belemegy, akkor ő (megy az ügynöke) pont ilyen lesz.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Közben Jenkins a Raiders-el kötött egy egyéves szerződést. Nem tudom mennyi lehet az összeg, de EL-ben hozzám 800K átlagért írt alá egy 3 éveset 😊 😊Wirtschaftsteil
Majd meglátjuk hogyan teljesít Oaklandben. Úgy gondolom, hogy valahol a "puhatolózó értékhatár" körül lehet, 1éves szerződésre nem nagyon szoktak szabad szemmel látható összegek röpködni. 😊toxique
valahol a veteránminimum és Aso szerződése között lesz az szerintem.
idén mondjuk elég sok az egyéves szerződés, mert még nem nőtt a cap, mindenki jövő évre vár. csak akkor lesz nagy pofára esés, ha kiderül, hogy a cap nem is nő annyival, amire a FA piac számít, és lényegében talán évi egy-két millióval többet tudnak csak a csapatok a szabadügynökökre fordítani.

a rookie wage scale - úgy látszik - kettős pozitív hatással van a csapatok költekezésére, nem csak az újoncok fizetéseit tudták leszorítani a csapatok, de ezt leverage-ként használják a free agentek ellen, mert minek évi nyolcmillióért igazolni valakit, ha helyette vagy választok három embert a drafton, vagy felcserélem magam az első kör elejére, és hosszútávú opciót választok alacsonyabb árért?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The Cowboys are in a difficult situation because Free's salary-cap hit and dead-money number are the same -- $10.02 million. Unless they designate him as a June 1 cut, which splits the hit over two years, releasing him doesn't help financially.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Visszatérve a jun1-es témára: ha jun1 előtt elbocsátják, akkor 0 a saving (mert a salary cap = dead money). Ha jun1 után bocsátják el, akkor 2 évre eloszlik a dead money (3,5m$ saving-re jön 5m$ dead-money). A fizetését elnézve - gyakorlatilag - azt kéri tőle a Management, hogy elégedjen meg az alapfizuval (7m$ - jajj, de jó lenne nekem egy ilyen alapfizúúú 😊 ) és idén tekintsenek el az arányosított / kiegyenlítő bónusztól (k.b. 3m$). Ha azt nézem, hogy ukmukfuk 30%-ot lekapnak vki fizujából, akkor ez necc... de a csapat szemszögéből elég csak türelmeseknek lennünk, mert ebből a kakiból csak Free jöhet ki rosszul.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tegnap megkérdeztek pár belsőst, és azt mondták, hogy csak Winstont ügynöke nyilatkozta ezt, mert nem keresi őt senki.Wirtschaftsteil
A Winstonos rész sztem is kamu, engem a Free paycut rész érdekel 😊
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Tegnap megkérdeztek pár belsőst, és azt mondták, hogy csak Winstont ügynöke nyilatkozta ezt, mert nem keresi őt senki.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mqmu0jaw3mqn0rihkz88
Dallas Cowboys asking Doug Free to take pay cut
In order to sign free-agent OT Eric Winston, the Dallas Cowboys need salary-cap room. According to Ian Rapoport, the team asked Doug Free to take a pay cut from his $7 million salary.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Közben Jenkins a Raiders-el kötött egy egyéves szerződést. Nem tudom mennyi lehet az összeg, de EL-ben hozzám 800K átlagért írt alá egy 3 éveset 😊 😊Wirtschaftsteil
Majd meglátjuk hogyan teljesít Oaklandben. Úgy gondolom, hogy valahol a "puhatolózó értékhatár" körül lehet, 1éves szerződésre nem nagyon szoktak szabad szemmel látható összegek röpködni. 😊
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Közben Jenkins a Raiders-el kötött egy egyéves szerződést. Nem tudom mennyi lehet az összeg, de EL-ben hozzám 800K átlagért írt alá egy 3 éveset 😊 😊