Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nemrég volt a pre-draft press conference, ahol azt mondták, hogy olyan potenciállal bíró játékosok vannak a középső körökben is, hogy lehetőleg le akarnak tradelni az első körben.
Én személy szerint nem vagyok benne biztos, hogy ha Vaccaro bent lesz, akkor elvisszük. 2-3-4-5. körben is lehet jó safetyket húzni, és látszatra Reid lenne a tipikus Tampa2 playa. (nagy szerencsével 2. körben).Wirtschaftsteil
tavaly szépen beállítom az órám, hogy a 8 picknél ébredjek, erre látom, hogy már a 6.nál elmentünk . :S most fel fogpk kelni az első pickre is és hátra is megyünk?? 😀 JJ szórakozik velem 😀

amúgy ha kimegy VAccaro War és Cop tényleg érdemes hátrább menni.beltazor
Én 3.30kor kelek,, az a 10es pickek közepe kell hogy legyen.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Nemrég volt a pre-draft press conference, ahol azt mondták, hogy olyan potenciállal bíró játékosok vannak a középső körökben is, hogy lehetőleg le akarnak tradelni az első körben.
Én személy szerint nem vagyok benne biztos, hogy ha Vaccaro bent lesz, akkor elvisszük. 2-3-4-5. körben is lehet jó safetyket húzni, és látszatra Reid lenne a tipikus Tampa2 playa. (nagy szerencsével 2. körben).Wirtschaftsteil
tavaly szépen beállítom az órám, hogy a 8 picknél ébredjek, erre látom, hogy már a 6.nál elmentünk . :S most fel fogpk kelni az első pickre is és hátra is megyünk?? 😀 JJ szórakozik velem 😀

amúgy ha kimegy VAccaro War és Cop tényleg érdemes hátrább menni.

több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Szerintem elkezdődött a bullshitelés. Ha JJ akar valakit megszerzi.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hát jó, de Cooper és Warmcak se lesz..akkor ki? Fluker?DT? váratlan húzás.?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nemrég volt a pre-draft press conference, ahol azt mondták, hogy olyan potenciállal bíró játékosok vannak a középső körökben is, hogy lehetőleg le akarnak tradelni az első körben.
Én személy szerint nem vagyok benne biztos, hogy ha Vaccaro bent lesz, akkor elvisszük. 2-3-4-5. körben is lehet jó safetyket húzni, és látszatra Reid lenne a tipikus Tampa2 playa. (nagy szerencsével 2. körben).
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
DeMarcus Ware on #Cowboys switching to a 4-3 defense: “I think it’s going to be an easy transition. It’s going to be really good for us.”

dallascowboys.com-on fenn van nagyjából az egész nyilatkozata, de az nagyon jó jel ha tényleg így van 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hálaadásra csak nem bírták összehozni a Denver elleni meccset. Cowboys-Raiders hálaadás? ez már vicc.Wirtschaftsteil
Csak aztán nehogy az arcom copfboj felére faggyon a mosoly, miközben a rédör fele belehal a röhögésbe :-P
Amúgy meg miért lenne ez vicc? Lehallgatod Höri közvetlen vonalát a Raiders GM-hez 😊 ? Ha nem lennék Oakland drukker (is) akkor szívesebben látnám egy ilyen fontos meccsen egy gyengébb(?) ellenfél ellen játszani a csapatom, és örülnék neki, hogy kisebb az esélyem az országos beégésre mint az ellenfélnek. A Welkerrel hadonászó Manning ellen a jelen védelmünk - nagy valószínűséggel - nem lenne pariban 😊.toxique
Pont ezaz, szvsz jóval izgalmasabb meccs lenne, meg a hagyományokhoz is jobban illene. Nekem sajnos a raiders nem fekszik, mint csapat. Lehet, hogy könnyű győzelmet várhatunk, de inkább kapjunk ki egy izzasztó hosszabbításos meccsen hálaadáskor.Wirtschaftsteil
A jelen erőviszonyok alapján - szerintem - ha kizárólagosan Cowboys fan lennék, akkor jobban örülnék a Raiders-nek (a 2012es teljesítmény és "a 2013-ban is minden balul üt ki" forgatókönyv alapján), mivel a jelen -feltételezhető - állapotában a Broncos ellen legfeljebb egy csúnya verésre jó ez a D 😕 . Azt gondolom, hogy ez a Manning-Welker páros csúnyább lesz a Brady-Welker párosnál...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Furcsa, hogy mindenhol ezt írják..

The Cowboys get four prime-time appearances in 2013—par for the course for an NFC East team that has long been known as "America's Team," whether or not that moniker is actually true. They face the New York Giants on next year's first Sunday Night Football and will be nothing if not visible following Tony Romo's contract extension.

Dallas is a real winner, however, because its schedule is one of the easiest in the league. The only truly tough out-of-division matchup on the docket is a home matchup with the Denver Broncos.

It will be an uphill climb back to playoff contention for a Cowboys team with so many moving parts this season, but with an easy schedule, they could find themselves playing a few more nationally televised games in January.
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
En egyáltalán nem bizakodok. Iszonyat lukas még a roster sajnos...
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
látom h mindeki nagyon bizakodó, sztem a meccsek nagy része annyira 50-50% így csak nevek alapján is...kevésre tudom rámondani h ez tuti W.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tény hogy mostanában kicsit jegelem magam meg a hszeket de ezek szerint le is maradtam valamiről? 14-2 meg már most sima PO elvtársak? 😛 A védelem akár hogy is nézzük amíg a pályán nem látjuk őket egy igen nagy kérdőjel,plusz az oline meg a nem létező running game,a többiről nem is beszélve. Az elmult évek hatására biztos hogy én meg már kicsit a ló másik oldalán estem át a hasa alatt de talán messze van még az idény meg így draft előtt nehéz még jóslatokba bocsátkozni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hálaadásra csak nem bírták összehozni a Denver elleni meccset. Cowboys-Raiders hálaadás? ez már vicc.Wirtschaftsteil
Csak aztán nehogy az arcom copfboj felére faggyon a mosoly, miközben a rédör fele belehal a röhögésbe :-P
Amúgy meg miért lenne ez vicc? Lehallgatod Höri közvetlen vonalát a Raiders GM-hez 😊 ? Ha nem lennék Oakland drukker (is) akkor szívesebben látnám egy ilyen fontos meccsen egy gyengébb(?) ellenfél ellen játszani a csapatom, és örülnék neki, hogy kisebb az esélyem az országos beégésre mint az ellenfélnek. A Welkerrel hadonászó Manning ellen a jelen védelmünk - nagy valószínűséggel - nem lenne pariban 😊.toxique
Pont ezaz, szvsz jóval izgalmasabb meccs lenne, meg a hagyományokhoz is jobban illene. Nekem sajnos a raiders nem fekszik, mint csapat. Lehet, hogy könnyű győzelmet várhatunk, de inkább kapjunk ki egy izzasztó hosszabbításos meccsen hálaadáskor.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hálaadásra csak nem bírták összehozni a Denver elleni meccset. Cowboys-Raiders hálaadás? ez már vicc.Wirtschaftsteil
Csak aztán nehogy az arcom copfboj felére faggyon a mosoly, miközben a rédör fele belehal a röhögésbe :-P
Amúgy meg miért lenne ez vicc? Lehallgatod Höri közvetlen vonalát a Raiders GM-hez 😊 ? Ha nem lennék Oakland drukker (is) akkor szívesebben látnám egy ilyen fontos meccsen egy gyengébb(?) ellenfél ellen játszani a csapatom, és örülnék neki, hogy kisebb az esélyem az országos beégésre mint az ellenfélnek. A Welkerrel hadonászó Manning ellen a jelen védelmünk - nagy valószínűséggel - nem lenne pariban 😊.
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ja csaj nekunk van egy 17. ellenfelunk aki szopat. Önmagunk...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
nfl.com szerint sima PO lesz nekünk az ellenfelek alapján. ámen
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Jövőre otthon kezdünk a Giants ellen nem tul jo ómen...

 m.dallascowboys.com/s/30667/ScoresandSchedule?
December megint vicces lesz...Blevi
Na ja, izgalmas... 😊
Két részre osztható a szezon:
első 10 meccs: itt kellene legalább 7 győzelmet szerezni, ami össze is jöhet. Otthon nyomjuk a két csoporttárssal, 3 Broncos, akik igazán zűrösek. A 2-4 héten vinni kellene mindent és akkor a lendület is megvan a két otthoni rangadóhoz. A 7-10 héten ki-ki meccsek, sajnos 3-szor idegenben.
Utolsó 6 derby: na az trükkös, talán csak a Raiders tűnik egyszerűbbnek otthon. A másik öt csapat érzésem szerint sokáig harcban lesz a PO-ért, ami csak tovább nehezíti a helyzetet, de nem reménytelen.
Saját vélemény: végre nem a 4. héten van pihenőnk!!! Évek óta a legelején van bye és a végére semmi sansz nincs pihenni, meg az apró sérüléseket összefoltozni...
Több szakértő szerint a keret alkalmas lehet, ha sikerül jól-okosan draftolni a jövő hétvégén, akkor valóban össze is jöhet.
Egész tűrhető naptárat kaptam az NFL-től a szülinapomra! 😊VIZILÓ
így első ránézésre, draft előtt, ez egy 15-1 vagy 14-2 😊 egy jó drafftól függően lehet jobb is.beltazor
😊 Akkor jöjjön egy negatív vélemény is 😛, ha a szeptembert nem zárjuk veretlenül, akkor sokadszorra a téli idegenbeli meccsekre toljuk a sorsunkat. A szezon közepe végig ki-ki derbi.Dzsokijuing
mondjuk szerintem inkább legyen a szezon vége nehezebb, mint könnyebb.
ha nem jutunk be a rájátszásba, akkor nem az utolsó x meccs miatt (mert akkor azokat korábban is lehet, hogy elvesztenénk), ha meg bejutunk, akkor az utolsó pár meccset vehetjük úgy, mint a playoffra hangoló preseasont.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hálaadásra csak nem bírták összehozni a Denver elleni meccset. Cowboys-Raiders hálaadás? ez már vicc.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Jövőre otthon kezdünk a Giants ellen nem tul jo ómen...

 m.dallascowboys.com/s/30667/ScoresandSchedule?
December megint vicces lesz...Blevi
Na ja, izgalmas... 😊
Két részre osztható a szezon:
első 10 meccs: itt kellene legalább 7 győzelmet szerezni, ami össze is jöhet. Otthon nyomjuk a két csoporttárssal, 3 Broncos, akik igazán zűrösek. A 2-4 héten vinni kellene mindent és akkor a lendület is megvan a két otthoni rangadóhoz. A 7-10 héten ki-ki meccsek, sajnos 3-szor idegenben.
Utolsó 6 derby: na az trükkös, talán csak a Raiders tűnik egyszerűbbnek otthon. A másik öt csapat érzésem szerint sokáig harcban lesz a PO-ért, ami csak tovább nehezíti a helyzetet, de nem reménytelen.
Saját vélemény: végre nem a 4. héten van pihenőnk!!! Évek óta a legelején van bye és a végére semmi sansz nincs pihenni, meg az apró sérüléseket összefoltozni...
Több szakértő szerint a keret alkalmas lehet, ha sikerül jól-okosan draftolni a jövő hétvégén, akkor valóban össze is jöhet.
Egész tűrhető naptárat kaptam az NFL-től a szülinapomra! 😊VIZILÓ
így első ránézésre, draft előtt, ez egy 15-1 vagy 14-2 😊 egy jó drafftól függően lehet jobb is.beltazor
😊 Akkor jöjjön egy negatív vélemény is 😛, ha a szeptembert nem zárjuk veretlenül, akkor sokadszorra a téli idegenbeli meccsekre toljuk a sorsunkat. A szezon közepe végig ki-ki derbi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Jövőre otthon kezdünk a Giants ellen nem tul jo ómen...

 m.dallascowboys.com/s/30667/ScoresandSchedule?
December megint vicces lesz...Blevi
Na ja, izgalmas... 😊
Két részre osztható a szezon:
első 10 meccs: itt kellene legalább 7 győzelmet szerezni, ami össze is jöhet. Otthon nyomjuk a két csoporttárssal, 3 Broncos, akik igazán zűrösek. A 2-4 héten vinni kellene mindent és akkor a lendület is megvan a két otthoni rangadóhoz. A 7-10 héten ki-ki meccsek, sajnos 3-szor idegenben.
Utolsó 6 derby: na az trükkös, talán csak a Raiders tűnik egyszerűbbnek otthon. A másik öt csapat érzésem szerint sokáig harcban lesz a PO-ért, ami csak tovább nehezíti a helyzetet, de nem reménytelen.
Saját vélemény: végre nem a 4. héten van pihenőnk!!! Évek óta a legelején van bye és a végére semmi sansz nincs pihenni, meg az apró sérüléseket összefoltozni...
Több szakértő szerint a keret alkalmas lehet, ha sikerül jól-okosan draftolni a jövő hétvégén, akkor valóban össze is jöhet.
Egész tűrhető naptárat kaptam az NFL-től a szülinapomra! 😊VIZILÓ
így első ránézésre, draft előtt, ez egy 15-1 vagy 14-2 😊 egy jó drafftól függően lehet jobb is.

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Jövőre otthon kezdünk a Giants ellen nem tul jo ómen...

 m.dallascowboys.com/s/30667/ScoresandSchedule?
December megint vicces lesz...Blevi
Na ja, izgalmas... 😊
Két részre osztható a szezon:
első 10 meccs: itt kellene legalább 7 győzelmet szerezni, ami össze is jöhet. Otthon nyomjuk a két csoporttárssal, 3 Broncos, akik igazán zűrösek. A 2-4 héten vinni kellene mindent és akkor a lendület is megvan a két otthoni rangadóhoz. A 7-10 héten ki-ki meccsek, sajnos 3-szor idegenben.
Utolsó 6 derby: na az trükkös, talán csak a Raiders tűnik egyszerűbbnek otthon. A másik öt csapat érzésem szerint sokáig harcban lesz a PO-ért, ami csak tovább nehezíti a helyzetet, de nem reménytelen.
Saját vélemény: végre nem a 4. héten van pihenőnk!!! Évek óta a legelején van bye és a végére semmi sansz nincs pihenni, meg az apró sérüléseket összefoltozni...
Több szakértő szerint a keret alkalmas lehet, ha sikerül jól-okosan draftolni a jövő hétvégén, akkor valóban össze is jöhet.
Egész tűrhető naptárat kaptam az NFL-től a szülinapomra! 😊VIZILÓ
a bye week után lehet megint csikorgatni a fogakat 😊 kemény lesz, sztem jó szezon elé nézünk!
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Jövőre otthon kezdünk a Giants ellen nem tul jo ómen...

 m.dallascowboys.com/s/30667/ScoresandSchedule?
December megint vicces lesz...Blevi
Na ja, izgalmas... 😊
Két részre osztható a szezon:
első 10 meccs: itt kellene legalább 7 győzelmet szerezni, ami össze is jöhet. Otthon nyomjuk a két csoporttárssal, 3 Broncos, akik igazán zűrösek. A 2-4 héten vinni kellene mindent és akkor a lendület is megvan a két otthoni rangadóhoz. A 7-10 héten ki-ki meccsek, sajnos 3-szor idegenben.
Utolsó 6 derby: na az trükkös, talán csak a Raiders tűnik egyszerűbbnek otthon. A másik öt csapat érzésem szerint sokáig harcban lesz a PO-ért, ami csak tovább nehezíti a helyzetet, de nem reménytelen.
Saját vélemény: végre nem a 4. héten van pihenőnk!!! Évek óta a legelején van bye és a végére semmi sansz nincs pihenni, meg az apró sérüléseket összefoltozni...
Több szakértő szerint a keret alkalmas lehet, ha sikerül jól-okosan draftolni a jövő hétvégén, akkor valóban össze is jöhet.
Egész tűrhető naptárat kaptam az NFL-től a szülinapomra! 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Jövőre otthon kezdünk a Giants ellen nem tul jo ómen...

 m.dallascowboys.com/s/30667/ScoresandSchedule?
December megint vicces lesz...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én örülnék neki, főleg ha a Gyúkról jön Renfree.Wirtschaftsteil
Érdekes ötlet, kicsit mélyedjünk el az életműben:  www.footballoutsiders.com/futures/2013/futures-duke-quartrback-sean-renfreeDzsokijuing
jó kis link 😊
Landry Jonesra mondta pár GM, hogy meglepetés lesz, meg sokkal előbb fogják draftolni, mint azt mindenki hiszi. Ha Renfreet az 5.ben be tudjuk gyűjteni, akkor már megérte szvsz 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Én örülnék neki, főleg ha a Gyúkról jön Renfree.Wirtschaftsteil
Érdekes ötlet, kicsit mélyedjünk el az életműben:  www.footballoutsiders.com/futures/2013/futures-duke-quartrback-sean-renfree

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én örülnék neki, főleg ha a Gyúkról jön Renfree.