Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amugy ez egy egész régi történet nem?én már pár héttel ezelőtt olvastam valahol ezt a tweeter csatát a Stars-al,csak akkor még Ellis neve nem jött föl vagy én legalábbis nem emlékszem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Nem draft téma, de gondoltam megkérdezem, hallottátok-e, miért távozott olyan hirtelen dc.com-tól az a beképzelt bohóc Josh Ellis.

Íme. Méltó bukás egy állandóan okoskodó, incselkedő, inkompetens pojácának. :]

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A második körben egy Warford (OG), Armstead (OT), Cyprien (S) közül jó lenne begyűjteni valamelyiket! Az idei drafton az OL megerősítését kellene erőltetni - szerintem. Jó lenne, ha egy olyan támadófallal vághatnánk bele az új szezonba, ami meg tudja adni a lehetőséget Romo-nak arra, hogy játékba tudja hozni a támadóit. A folyamatos fogócska széppé teszi a játékot de nem túl hatékony. Védjük meg, ha már ennyi pénzt áldoztunk rá, aztán majd lehet fikázni, ha ennek ellenére sincs PO menetelés.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nem tudom. Szerintem azért is őt húztuk mert Guardként is bevethető, ha Costa egészséges akkor jó center, szal akkor az a jó h mindketten játszanak,és akkor Frederick guard. vagyis gondolom ez is számít. Jones 3. kör?? 😛 én szeretném.
szerintem Warford már nem lesz benn nálunk. akár Armstead is lehet, de talán egy S kell 2. körben, Cyprien,Swearinger stb.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A vágyálmom még egy Free cut, és jöjjön helyette Clabo v. Winston. Ja meg Cyprien a 2. körben. 😀institucio
Winston nem véletlenül nem kelt még el. Nekem nem kéne.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én biztos vagyok benne, hogy center lesz, nem véletlenül jelentették be így, a prospect ismertetők pedig nem szentírások (ott pl. második körös 😛)
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Valahogy így mondta neki JJ hogy "We really want to bolster up our line at center" .Persze a press conferencen már azt mondták hogy harcban lesz a belső pozikért és nem döntöttek arról hol veszik számításba.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A Bowl.hu szerint Frederick a profiknál guardként fog szerepelni, úgyhogy a falban már eggyel beljebb vagyunk, úgy hogy benne van Costa is..institucio
Talán Blevi említette, hogy a telefon beszélgetésben centerként emlegette őt JJ.
FOX-on dicsérték meg nagyon a picket, és azt mondták, hogy azonnal kezdhetne középen.
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
A vágyálmom még egy Free cut, és jöjjön helyette Clabo v. Winston. Ja meg Cyprien a 2. körben. 😀
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
A Bowl.hu szerint Frederick a profiknál guardként fog szerepelni, úgyhogy a falban már eggyel beljebb vagyunk, úgy hogy benne van Costa is..
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
The Wisconsin prospect is set to become the slowest center drafted in 20 years, according to McGinn. Said one scout: "I'm enthralled with him. He's a first-rounder to me. If people don't like him they're crazy. He's better than (Peter) Konz and (Kevin) Zeitler from last year. ... He's a bull. Smart. He's better than (David) DeCastro."Wirtschaftsteil
I'm enthralled with his beard. 😛gyeek
Szakállas ember = jóember 😊 De azon a képen ami meg a nfl.com-os profiljánál van ott már csak körszakálla van. 😕 Vagy az a régebbi?Cowboykarcsi
Szerintem a nagy szakáll azóta eltűnt, bár ki tudja 😀
Most olvastam, hogy Frederick a 22. játékos volt a listánkon, és 19 kapott első körös értékelést.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
The Wisconsin prospect is set to become the slowest center drafted in 20 years, according to McGinn. Said one scout: "I'm enthralled with him. He's a first-rounder to me. If people don't like him they're crazy. He's better than (Peter) Konz and (Kevin) Zeitler from last year. ... He's a bull. Smart. He's better than (David) DeCastro."Wirtschaftsteil
I'm enthralled with his beard. 😛gyeek
Szakállas ember = jóember 😊 De azon a képen ami meg a nfl.com-os profiljánál van ott már csak körszakálla van. 😕 Vagy az a régebbi?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Volt ez a kis homály Wilber körül, hogy mit is fog játszani. Most már hivatalosan is DE lesz jövőre.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez hülyeség 😀 ilyen hülye arcok csak nincsenek.

 m.dallascowboys.com/s/30667/newsDetails?itemPos=1&itemUri=-807327654%2F949841441143888081010119
Ezzel a cikkel nagyrészt egyet értek igaz h DC.com, de szerintem is reach de egy a mi falunkban Callahan keze alatt első naptól hasznos lehet.
Warfordot kérem még ma a PIMP-tol ha lehet 😊.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
most olvastam, hogy azért kellett Jerrynek az 1/31, hogy a plebs azt higgye második lett a cowboys
hogy húzott bárkit az csak grátisz 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
The Wisconsin prospect is set to become the slowest center drafted in 20 years, according to McGinn. Said one scout: "I'm enthralled with him. He's a first-rounder to me. If people don't like him they're crazy. He's better than (Peter) Konz and (Kevin) Zeitler from last year. ... He's a bull. Smart. He's better than (David) DeCastro."Wirtschaftsteil
I'm enthralled with his beard. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
The Wisconsin prospect is set to become the slowest center drafted in 20 years, according to McGinn. Said one scout: "I'm enthralled with him. He's a first-rounder to me. If people don't like him they're crazy. He's better than (Peter) Konz and (Kevin) Zeitler from last year. ... He's a bull. Smart. He's better than (David) DeCastro."
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Milliner csak 9.nek ment ki 😀😀 Mo verte 😀 😛

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem mintha valami nagy szaki lenné de így csak sima koca szurkolóként is vannak szép dolgok a Dzsoki által linkelt videoban. A running gamenek nagyon jól jönne egy erős belső hármas,Murray hasíthatna.Cowboykarcsi
Igen, és mégis csak egy Montee Ball futott mögötte, aki az egyik legmagasabban rangsorolt RB. Tehát szar fal mögött nem terem ilyen futó.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Elég közepes pick annak fényében, hogy bazinagy reach. Vsz elkapkodtak mindenkit az agytrösztök elől. Needre érkezett és jött még vele egy 3. körös pick is legalább. Remélhetőleg jobban beválik mint Nagy Bill.

Emberek, jól hallom hogy Frederick MRS Jonesnask hívja JJ-t a telefonbeszélgetésük végén? Jól kezdi a srác, mérnök ide vagy oda. 😀gyeek
Jól hallod, érdekes.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem mintha valami nagy szaki lenné de így csak sima koca szurkolóként is vannak szép dolgok a Dzsoki által linkelt videoban. A running gamenek nagyon jól jönne egy erős belső hármas,Murray hasíthatna.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Abban reménykedem hogy tavaly az OL akkor volt a legjobb amikor játszott normálisabb center (Costa). Reméljük Frederick jobb lesz mint Costa, egy jo center sokat tud dobni a fal teljesítményen.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Elég közepes pick annak fényében, hogy bazinagy reach. Vsz elkapkodtak mindenkit az agytrösztök elől. Needre érkezett és jött még vele egy 3. körös pick is legalább. Remélhetőleg jobban beválik mint Nagy Bill.

Emberek, jól hallom hogy Frederick MRS Jonesnask hívja JJ-t a telefonbeszélgetésük végén? Jól kezdi a srác, mérnök ide vagy oda. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Fredericket centernek szánjunk a hívás alapján.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
igen tehát mondjuk egy olyan opció, hogy
2/15 Warford
3/12 Swearinger
3/18 Logan

teljes mértékben kielégítő lenne szvsz.