Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Raiders pick hallatán megörültek a warromban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Henderson odament Jerryékhez, úgyhogy vsz DBről beszélnek most.
Kiffin is odament, úgyhogy ez sanszosan védő lehet.Wirtschaftsteil
bár DB-ből sem árt, de maradjunk az RB vagy OL-nél 😀
rá kéne írni JJ-re 😀

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Henderson odament Jerryékhez, úgyhogy vsz DBről beszélnek most.
Kiffin is odament, úgyhogy ez sanszosan védő lehet.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
most barettért szurkolok.beltazor
Randle. Barrett Jones PUPon kezdi a szezot, 4. kör is elég lehet.gyeek
igaz futó is nagy need. Jesse sem lenne rossz, csak kicsit luxus

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Franklin még elérhető
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
most barettért szurkolok.beltazor
Randle. Barrett Jones PUPon kezdi a szezot, 4. kör is elég lehet. <= 5. kör*

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
most barettért szurkolok.beltazor
még nyolcat kell várni...de félek, a Raiders vagy a Rams elviszi.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
most barettért szurkolok.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ez csak egy megérzés,de szerintem J.J. Wilcox nagyot fog robbantani.Tehenész
Akkor már ketten vagyunk így ezzel.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ez csak egy megérzés,de szerintem J.J. Wilcox nagyot fog robbantani.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Frederick sokaknál 1-2 körös prospect, Terrance Williams pedig kb csendes ulti a köbön. Ez a két pick sokat dob az összeképen. Wittennek nem szívesen keresgélném még az utódát, ezért inkább vittem volna inkább Lacyt. Witten ugye mindig játszik, a RB-k viszont gyakran rotálnak a sok kontakt miatt, 2. kör közepén meg még reach sem lett volna. Mondjuk az én draft boardom nem nyom sokat a latba... 😊
Wilcox top 5 safety prospect ami nem egy nagy dolog, de előrébb van vele a csapat mint egy Eric Framponnal a potenciálja miatt.
Austint meg nem lenne jó húzás elcserélni szerintem. Harris tipikus 3. WR, újoncot meg nem erőltetnék a kezdőbe ha van egy remek veterán.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Akkor most hogy lesz? Smith-Livings-Costa-Frederick-Free ? ez így nem is nézz ki rosszul, ha Free hozza a 2évvel ezelőtti formát akkor jó lesz ez.
Elkapó Te sor brutál, van egy jó futónk is.beltazor
Tényleg nem kötözködésből, de ez miért nem néz ki rosszul? 😀 Ugyanaz, mint tavaly, csak Bernadeau helyett van egy újonc center, aki semmit nem bizonyított. Ha még valahogy elkapnánk Jonest, akkor lehetne bizakodni, de én ebben nem látok eleget. Ráadásul Escobar sem az a király blokkoló ha jól tudom. Egyelőre nálam ez a draft eddig egy C, hátha a hátsó körökben sikerül varázsolni valamit.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Akkor most hogy lesz? Smith-Livings-Costa-Frederick-Free ? ez így nem is nézz ki rosszul, ha Free hozza a 2évvel ezelőtti formát akkor jó lesz ez.
Elkapó Te sor brutál, van egy jó futónk is.beltazor
Szerintem Smith-Livings-Frederick-Costa/Bernadeu-Free.
Inkább LG lenne egyébként Frederick.
Bár őszintén szólva a Livings/Bernadeu párostól a hideg is kiráz.

Amúgy most tuti mindenki azt hiszi hogy csak egy károgó pöcs vagyok annyit szidok itt mindenkit 😀Blevi
Az élet úgy is eldönti, nem tudjuk mit várhatunk idén a faltól.
Austinért jelenleg szerintetek milyen ellenértéket lehet kapni?beltazor
Az lenne a legjobb, ha egy sérülés nélküli szezont lenyomna, és akkor lehetne árulni ha úgy van. Így nem nagyon adnak érte semmi.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Akkor most hogy lesz? Smith-Livings-Costa-Frederick-Free ? ez így nem is nézz ki rosszul, ha Free hozza a 2évvel ezelőtti formát akkor jó lesz ez.
Elkapó Te sor brutál, van egy jó futónk is.beltazor
Szerintem Smith-Livings-Frederick-Costa/Bernadeu-Free.
Inkább LG lenne egyébként Frederick.
Bár őszintén szólva a Livings/Bernadeu párostól a hideg is kiráz.

Amúgy most tuti mindenki azt hiszi hogy csak egy károgó pöcs vagyok annyit szidok itt mindenkit 😀Blevi
Az élet úgy is eldönti, nem tudjuk mit várhatunk idén a faltól.
Austinért jelenleg szerintetek milyen ellenértéket lehet kapni?

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Akkor most hogy lesz? Smith-Livings-Costa-Frederick-Free ? ez így nem is nézz ki rosszul, ha Free hozza a 2évvel ezelőtti formát akkor jó lesz ez.
Elkapó Te sor brutál, van egy jó futónk is.beltazor
Szerintem Smith-Livings-Frederick-Costa/Bernadeu-Free.
Inkább LG lenne egyébként Frederick.
Bár őszintén szólva a Livings/Bernadeu párostól a hideg is kiráz.

Amúgy most tuti mindenki azt hiszi hogy csak egy károgó pöcs vagyok annyit szidok itt mindenkit 😀
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Akkor most hogy lesz? Smith-Livings-Costa-Frederick-Free ? ez így nem is nézz ki rosszul, ha Free hozza a 2évvel ezelőtti formát akkor jó lesz ez.
Elkapó Te sor brutál, van egy jó futónk is.

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Érdemes meghallgatni a DC.com-on a tegnapi press conferencet, JJ ott beszél erről a Romo hívásról illetve a Frederick Pickről is.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Állítólag tegnap Romo felhívta JJt és megköszönte neki az új centert. Mai nap után lábat is csókolhat 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az ok hogy Romo kap 2 új fegyvert, de ha a hátán fekszik nem sokat érünk vele hogy Escobar hu de magas es jo kezű. Plusz továbbra sem látom hogy a liga 31 futójátékát mi fogja fellendíteni. Mostmar jöhet Jones + Randle
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dez Harris Williams szte elég jó állomány. Austin nálam mehet trade blockra.

több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
még DT nagyon szívesen látnék. úgy is 7.körbe hozzuk a jo féléket ( Ratliff)
Maradék 3 körben. OL DL RB húznék.
De az RB kötelező!!!!

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
kövezzetek meg, de én akár fel is mennék Jonesért. nagyon lehúzni itt már úgysem tudnak.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Barret Jones még mindig bent van, segíthetnék Romo falát, hacsak a szezon felénél is tud beállni játszani. Ő meg Frederick is centert játszott idén, de szabadon áthelyezhetők OG-ba.Wirtschaftsteil
Pontosan. Az Oakland falba is beleálmodtam már Barret Jones-t; de nem lennék szomorú, ha a Cowboys-ban kötne ki 😀. Ez a Jones-Frederick kettős komoly erősítés lenne. Jones eü-i állapotáról szóló hírek eléggé ellentmondásosak... - szerintem: szezonstartra rendbejön.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kicsi alvás után összeszedtem pár gondolatot:

-Először is, igen marha kori volt ez a pick, de nekem tetszik. Witten méretű, képességű
és felépítésű TE. Ugye Jason idén lesz 31 éves, Escobar pedig egy 9essel fiatalabb,
tehát a jövő talán benne van.
-Tavaly marha sok problémánk volt a vörös zónában, és kettő ilyen TE számos lehetőséget ad megoldani ezt. Az Mayock-nál sem volt kérdés, hogy a legjobb labdaérzéke neki van a TE-ek között.
-Képzeljük el, ahogy a 6-6 magas Escobar 33 5/8-as kezekkel nekimegy egy egy
Matt Elam méretű (5-10) safetynek.
- Terrance Williams nagy steal volt a 3. kör közepén. Anno még első kör végi WRként indult, nem tudom hogy csúszhatott le eddig, de az biztos hogy nem bánja.
-Ezzel a két sráccal elég éles fegyvereket adtunk Romonak.
- JJ,WIlcoxról pedig tudhattuk, hogy kedvelik Dallasban. Kis suliról jön, talán ha a Bamára jár, akkor több figyelmet kap másoktól is, de szvsz remek pick.

Készülve a hátsó körökre, Barret Jones még mindig bent van, segíthetnék Romo falát, hacsak a szezon felénél is tud beállni játszani. Ő meg Frederick is centert játszott idén, de szabadon áthelyezhetők OG-ba.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
annyira jó volt a tavalyi második körös kiülésünk, hogy idén is el kellett dobni egy picket? 2-3. számú TE-t sokkal hátrábbról is lehetett volna kukázni, én nagyon nem örülök ennek a választásnak. A 3. kör viszont zsírkolibri, a WR corp ütős lesz 😊