Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom nem vagyok elégedett. Warfordot be kellett volna húzni a TE helyett, ez a safety húzás is inkább elkapkodott prospect mintsem azonnali upgrade.Blevi
A TE húzás közfelkiáltásásos fos, de a 3. kör rendben van teljesen. Azonnali upgrade a 3. körben már nem várható, de értékes depth érkezett két olyan posztra amire ráfért.gyeek
CSak szerintem jelenleg a Safety pozíció nem depthet kíván hanem 2 kezdőt. Mindegy úgyis time will tell.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
WIlcoxban nagy potenciál van. Én nagyon reméltem hogy behúzzuk, és végre egy olyan akire számítottam.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom nem vagyok elégedett. Warfordot be kellett volna húzni a TE helyett, ez a safety húzás is inkább elkapkodott prospect mintsem azonnali upgrade.Blevi
A TE húzás közfelkiáltásásos fos, de a 3. kör rendben van teljesen. Azonnali upgrade a 3. körben már nem várható, de értékes depth érkezett két olyan posztra amire ráfért.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom nem vagyok elégedett. Warfordot be kellett volna húzni a TE helyett, ez a safety húzás is inkább elkapkodott prospect mintsem azonnali upgrade.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Közben élő T.WIlliams interjú megy a dc.com-on
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
JJ. WIlcox jön.Wirtschaftsteil
Kezdek megnyugodni. Szerintem nem tradelnek fel már ma, és ha Randle bent lesz még, logikus picknek tűnik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
JJ. WIlcox jön.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nyilatkozta még több mint egy hónapja, hogy a Cowboys az álma, és az első kör. Asszem nem lehet szomorú. Azonnali #3 WR akinek dallasi vér csörgedezik az ereiben
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Terrance Williams, WR, Baylor. Ez ügyes volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
TE... Inkább húztak volna egy RB-t, mégegy Guardot, Safetyt. Most lesz 3 játékos egy olyan poszra ami az utóbbi 10 évben sziklaszilárd volt, mégis mindig fontosnak vélték egy 2. körös pick pazarlását backupnak (Fasano és a komédiás Marty B). Remélem Escobar megtanul blokkolni is, jelenleg nem nagy erőssége ahogy írják.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha mondjuk megnézzük, hogy NE-ben hogyan működik a a két TE-es rendszer, akkor azért bizakodhatunk., JJ úgyis mondta tegnap, hogy ez egy O# draft lesz.Wirtschaftsteil
Safetyt meg majd és játszok nem ? 😀Blevi
Ők úgy érzik megvan a két kezdőnk Church és Johnson személyében, de backupnak beállhatsz 😊Wirtschaftsteil
Végülis a remek Will Allen is megérkezett.... 😀
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha mondjuk megnézzük, hogy NE-ben hogyan működik a a két TE-es rendszer, akkor azért bizakodhatunk., JJ úgyis mondta tegnap, hogy ez egy O# draft lesz.Wirtschaftsteil
Safetyt meg majd és játszok nem ? 😀Blevi
Ők úgy érzik megvan a két kezdőnk Church és Johnson személyében, de backupnak beállhatsz 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha mondjuk megnézzük, hogy NE-ben hogyan működik a a két TE-es rendszer, akkor azért bizakodhatunk., JJ úgyis mondta tegnap, hogy ez egy O# draft lesz.Wirtschaftsteil
Safetyt meg majd és játszok nem ? 😀
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha mondjuk megnézzük, hogy NE-ben hogyan működik a a két TE-es rendszer, akkor azért bizakodhatunk., JJ úgyis mondta tegnap, hogy ez egy O# draft lesz.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Eddig ez a draft egy jóindulatú C mindenkit bereachelünk...
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
következő Jason Witten Dallasban. Nem kellett volna TE ilyen korán, de nekem tetszik a pick.Wirtschaftsteil
Magával Escobarral nincs semmi bajom,csak az időzítéssel,mivel TE poszt egyáltalán nem need,és még volt bent olyan minőségi játékos,aki needre jött volna.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
következő Jason Witten Dallasban. Nem kellett volna TE ilyen korán, de nekem tetszik a pick.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nem hiszem el 😀😀😀D de komolyan
Witten cut vagy mi? 😀
vicc
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Na a War Room-ból kiderült, hogy Garrettnek megint nem tetszett a pick, a többiek viszont eléggé örültek. Cistowski konkrétan kiesett a székéből.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
TE hogy minek miért? Warford még bent volt...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Fohászkodjunk Cyprienért. el tudjátok képzelni h beáldozzuk az egyik 3. körünket h felmenjünk?Kroos
Nem tartanám jó ötletnek. Nemrég kapcsolták kicsit Dallast és Randy Mosst, aki említett 4-5 safety-t, de egyik se volt Cyprien.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Fohászkodjunk Cyprienért. el tudjátok képzelni h beáldozzuk az egyik 3. körünket h felmenjünk?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Bár én első körben inkább safety-t húztam volna,mivel ott elég vékonynak érzem a depthet,és még bent volt Reid és Elam is.de tetszik ez a Frederick srác,igazi beast alkat . 😀
Sőt ha egy B+os falat összetudnánk hozni,akkor lenne futás,ha futás van,lenne eladható play action,ha van play action,sokkal hatékonyabb lehet az offense.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Még jó, ez a helyzetünk, helyünkhöz képest gyakorlatilag a maximum amit ki lehetett hozni.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
NFl networköt nézve egyre többen dicsérik a pickünket.