Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
3.ban Logan helyett Fredericket be húztam volna, de a DT pick is védhető. Jo lett.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Még gondolkozunk esetleg egy TE pickel, a blokkolós fajtából, de nem maradt bent értelmes megoldás.
CB deep mélyítése is felmerült, de szintén nem találtunk ár/érték arányba játékost.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Futoknál voltam úgy h kb. mind1 ki, van sok, különbség se sok volt, volt 5-6 jelöltünk,
Ball volt az 1. számú, aztán Randle kimaradt és ő lett a 2. számú. Ball kiment és Randle akkor( nem bánom amúgy)
6. kört szívtuk meg. Szegény Beltazor egész nap azt várta h Denardot kihúzza 6 körben erre előtte 1-2 vel kiment így kb. gyorsan kellett vki. Én Rontez Milest szerettem volna 1. Vaccaro, utolsó húzás Miles szintén S, kemény,idióta,állat, aprított volna de ő is kiment 6. kör elején... 😕

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Jól hangzik.
Elküldhetnétek Jerry-nek is, hátha hasznát veszi... 😊
Remélem sikerül megerősíteni az OL-t, hogy az aranyárú TR-t valaki meg is tudja majd védeni...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
kár, hogy Johnathan Franklin pár pickkel Randle előtt ment ki 😊
Amúgy elég pofás kis draft lett. Én a gyúk mániám miatt a punter helyett Conner Vernon-t húztam volna, de ez már igazán mindegy 😊 ügyes
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem is tetszik!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Pofás, főleg Randle.
Kérdés, hogy a Romo-megadeal után vajon mikor kezdődik egy normális jövőbeni QB-kinevelés Anthony mögött az időhúzó Orton-bohóckodás helyett?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na srácok meg van a Dallas (nem?) hivatalos draftja amit Beltazor kollégával közösen hoztunk össze, nekünk tetszik.
1/18 Dallas: Kenny Vaccaro, S (Texas)
Hát itt Warmack,Cooper,Vaccaro sorrendet állítottunk fel, Guardok 11-nél elfogytak így imádkoztunk h Vaccaro benn maradjon 😛
2/17 Dallas: Barrett Jones, OL (Alabama)
Az 1. kör miatt mindenképp az O falba akartunk húzni. Warford szintén kiment, így a Guard,Center,Tackle mindenes Jones mellett döntöttünk.
3/18 Dallas: Bennie Logan, DT (LSU)
3. körre a legjobb benn maradt D játékost néztük ki, így Logant választottuk. gondolkoztunk több néven, egy nevet sikerült az 5. körben megfogni zseniálisan 😛
4/17 Dallas: Joseph Randle, RB (Oklahoma State)
4. körre a legjobb RB szerettük volna, Randle tökéletes húzás szerintem.
5/18 Dallas: Sean Porter, OLB (Texas A&M)
Na itt már nehezebb helyzet volt, TE kiment előttünk így Porter maradt aki az 5. kör legjobb húzása volt sztem, 3-4. körben is reális lehetett volna akár.
6/17 Dallas: Jeff Locke, P (UCLA)
na itt már mind1 volt, Beltazor kedvence(Denard Robinson) és az én kedvencem Rontez Miles is kiment így punter lett.

Szerintem lehetőségekhez képest jót csináltunk én alá írnám így előre, bár O falba lehetett volna még ember de olyan hamar elvitték a jobbakat, hogy mérlegelni kellett rendesen.remélem Jerry is figyelte tegnap 😊

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
nem Beltazor viszi? sajna 7-8 körül érek haza,nekem necces így nem tudom megígérni....

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Keresünk vkit a Cowboys élére a mai Mock Draft Game-be, jelentkezni itt lehet:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Példának okáért Mike Wallace 5 éves, 60 milliós szerződésének elsőéves cap száma 3,25 millió $. Persze változhatnak a dolgok, ha meglesz a hosszútávú, de meglesz-e, ha ilyen magas az induló léc?gsn
Nem tudom Wallace szerződését mennyire lehet példának felhozni. Értem persze, hogy mit akarsz mondani, de szvsz Wallace szerződése "abnormális". Nem csak az évi 13 milla sok (ez lehet véleményes), de az évekre lebontott cap hitje olyan, mint egy részeg ökör hugynyoma. 😊 Idén 4 milla alatti cap hit, majd jövőre majdnem 20 milla, aztán 12, stb. Nem látok bele a Miami belső ügyeibe, de hogy ezeket a 10 millás évi fel-le ugrásokat hogyan akarják menedzselni, arra kíváncsi lennék...

Persze az is igaz, hogy gsn cikkét olvasva ugyanerre a Cowboys esetén is kíváncsi leszek, úgyhogy a példa mégiscsak jó, szóval visszaszívom. 😊peterk2005
Azt gondolom, hogy a Dolphins idén nagyot akar "robbantani"; feldobnak mindent erre a szezonra, aztán jövőre majd "nagytakarítanak", újoncoznak és ráncfelvarrják a keyplayer szerződéseket. Nálunk sem lesz máshogyan; idénre még várok némi átstruktúrálást a draft miatt, de jövőre - szerintem - vasmarokkal megy majd a paycut és a cut (ha ésszerűen fog működni, akkor jól is kijöhetünk belőle). Most, hogy Romo biztosan a QB-nk; így lesz kire szabni pl. az O-t, ami óriási előny. Egy normális fallal sokat várok az idei offensive magtól (Murray-Romo-Witten-Beasley-Bryant-Austin).
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Példának okáért Mike Wallace 5 éves, 60 milliós szerződésének elsőéves cap száma 3,25 millió $. Persze változhatnak a dolgok, ha meglesz a hosszútávú, de meglesz-e, ha ilyen magas az induló léc?gsn
Nem tudom Wallace szerződését mennyire lehet példának felhozni. Értem persze, hogy mit akarsz mondani, de szvsz Wallace szerződése "abnormális". Nem csak az évi 13 milla sok (ez lehet véleményes), de az évekre lebontott cap hitje olyan, mint egy részeg ökör hugynyoma. 😊 Idén 4 milla alatti cap hit, majd jövőre majdnem 20 milla, aztán 12, stb. Nem látok bele a Miami belső ügyeibe, de hogy ezeket a 10 millás évi fel-le ugrásokat hogyan akarják menedzselni, arra kíváncsi lennék...

Persze az is igaz, hogy gsn cikkét olvasva ugyanerre a Cowboys esetén is kíváncsi leszek, úgyhogy a példa mégiscsak jó, szóval visszaszívom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem feltétlenül ertek egyet. Ha ki engedjük a piacra akkor 8-9 millat simán megkap amit nekunk matchalni kell. Tehát 9-10 alatt akkor sem usszuk meg olcsobban. 1-1,5 millaval többet fizetünk neki hogy kiderüljön megy-e neki 4-3 illetve hogy az elmúlt két év után tud-e jól teljesíteni. Persze lehet máshogy struktúráluni a szerződést de sztem ha ki engedjük a piacra nem tudjuk vissza igazolni.
több mint 11 éve
gsn 3 548
Egyetlen játékos kapott évi 10 millió $ éves átlag feletti szerződést az FA piacon, az pedig Mike Wallace volt, senki más semmilyen poszton. A piac idén egészen egyszerűen nem indult be bizonyos posztokon, ilyen volt a 3-4 OLB/4-3 DE is. Nem hiszem, hogy ezen a piacon Spencer 10 millió felé ment volna.
Azért bizonyos dolgokat nem felejtenek el a csapatok egy idény fényében. Spencer éveken keresztül nem tudott domináns játékossá válni Ware másik oldalán. Tavaly volt egy jó szezonja, elsősorban azért, mert futás ellen még mindig kiemelkedő, meg végre hozta a sackeket is, de 10,67 milliós cap számot egy cap gondokkal küzdő csapatnál túlzásnak tartom. És itt főként ezzel van a baj. A 10+ milliós éves átlagú szerződés sem gond a piacon. Nincs olyan gigaszerződés, amelynek első évében 10,67 millió lenne a cap szám, mint ezzel a taggel. Példának okáért Mike Wallace 5 éves, 60 milliós szerződésének elsőéves cap száma 3,25 millió $. Persze változhatnak a dolgok, ha meglesz a hosszútávú, de meglesz-e, ha ilyen magas az induló léc?

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
 www.profootballbusiness.com/2013/03/problemak-dallasban-es-romo-hosszabbitas.htmlStez
"Lényeg, hogy a piacon a top 3-4-es pass rusher, Paul Kruger csak évi 8,1 millió kapott, később a 3-4-be visszatérő Elvis Dumervil még kevesebbet, évi 5,2 milliót. A 4-3-as endek közül Umenyiora évi 4,25 milliót, Freeney és Abraham pedig még kevesebbet fog feltehetőleg... Ergo, ha Spencer a piacon van, a Cowboys szinte biztos olcsóbban tudja visszavinni."

Ezt nem igazán értem hogy gondolta gsn. Spencer megtartásának az egyetlen módja a tag volt, mivel a felsoroltatknál mind jobb és akármelyik kétségbeesett csapat adhatott volna neki egy 10+ milliós szerződést ha licitre került volna sor, és nem 1 éveset, de legalább annyit ajánlanak amennyit a Cowboys akkor nem tudott volna tartani. Emellett egy hosszútávú szerződés lehetősége a tag idején kb zéró volt, de lehet rá esély bármikor.

A Romo-szerződés elemzése nagyon alapos és hasznos.gyeek
emellett Osi novemberben 32 lesz, Freeney most 33, Abraham 34. Spencer januárban tölti be a harmincat, ráadásul Osi eleve korán jött ki a draftra, tehát NFL-szinten (azért egyetemen nem ugyanaz a terhelés) négy évnyi kilométerrel kevesebb van benne.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
 www.profootballbusiness.com/2013/03/problemak-dallasban-es-romo-hosszabbitas.htmlStez
"Lényeg, hogy a piacon a top 3-4-es pass rusher, Paul Kruger csak évi 8,1 millió kapott, később a 3-4-be visszatérő Elvis Dumervil még kevesebbet, évi 5,2 milliót. A 4-3-as endek közül Umenyiora évi 4,25 milliót, Freeney és Abraham pedig még kevesebbet fog feltehetőleg... Ergo, ha Spencer a piacon van, a Cowboys szinte biztos olcsóbban tudja visszavinni."

Ezt nem igazán értem hogy gondolta gsn. Spencer megtartásának az egyetlen módja a tag volt, mivel a felsoroltatknál mind jobb és akármelyik kétségbeesett csapat adhatott volna neki egy 10+ milliós szerződést ha licitre került volna sor, és nem 1 éveset, de legalább annyit ajánlanak amennyit a Cowboys akkor nem tudott volna tartani. Emellett egy hosszútávú szerződés lehetősége a tag idején kb zéró volt, de lehet rá esély bármikor.

A Romo-szerződés elemzése nagyon alapos és hasznos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ez egy jo cikk arról hogy miért mondjuk itt is többen azt hogy időzített bombán ülünk ami tuti robban. Persze Jerruh tarsolyában vannak trükkök. Ha az en fejemben megfordul h egy retire helyet szabadít fel...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.profootballbusiness.com/2013/03/problemak-dallasban-es-romo-hosszabbitas.html

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
hmmm. 6 év, 108 millió, ami valójában 7 év, 119 millió, ugye?

király, megvettük a Corvette-et, most már csak arra kell figyelni (de arra nagyon kell), hogy a benzinen meg a gumikon ne spóroljunk, mert vagy el se indul a szekér, vagy az első kanyarban bezuhan a szakadékba.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Na de milyen jól időzítettem már a 6 oldalas hszemet Romoról meg a szerződéséről 😀 😛 Amikor először megláttam kicsit sokaltam de szerintem nem fogja kitölteni a 6 évet,a pénzel meg biztos vagyok benne hogy tudnak majd még variálni JJék ha kell. Most már akkor össze is jöhetne Romonak valami komolyabb PO run.Cowboykarcsi
Nálam 2013/2014es favorit a Cowboys.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na de milyen jól időzítettem már a 6 oldalas hszemet Romoról meg a szerződéséről 😀 😛 Amikor először megláttam kicsit sokaltam de szerintem nem fogja kitölteni a 6 évet,a pénzel meg biztos vagyok benne hogy tudnak majd még variálni JJék ha kell. Most már akkor össze is jöhetne Romonak valami komolyabb PO run.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Sztem ezzel nagyjából véget ért a draftig a lényegi rész számunkra. Nincs olyan FA aki nagy upgradet jelentene szerintem. Készüljünk a draftra. Nyomok egy ilyen kívánság lista szeruseget
1. Kör: Vaccaro, úgy tűnik nagy a szerelem. JJ szereti a texasi srácokat sztem első számú kiszemelt + needre érkezne. Alternatíva valamelyik top guard bár én n húznék első körben G-t. Esetleg DT de gyanítom azt nem húzunk itt. Sztem megpróbáljuk a jelenlegi állománnyal.
2. Es 3. Kör guardot es centert is játszani tudó embert hoznék: Warford, Frederick, Barett Jones, Dallas Thomas, Kyle Long ötösböl kettőt be húznék. Mondjuk Warford+Jones. Ha fizettünk Romonak akkor védjük mar meg.
4.5.6.kör: depth a D-lineba DT+DE. Valamint egy RB. Nevet itt mondani mar értelmetlen. RB-ben mondjuk Bell jöhetne.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Akkor ez egy kvázi 3 éves szerződés levezetéssel. Persze ha nem struktúrálunk at. Sztem nem fogja kitölteni a 6 évet.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
6 év az nem sok? Van még annyi Romoba?Tehenész
Lazán. Ez az ember már úgy menekül, hogy ha egy normális zsebet húznak elé, akkor felkötheti a gatyót az a passrush amelyik el akarja érni 😊 .
Romo 2013as számai kb.: cap number 11.8 m$, (10,3 prorated + 1,5 base). 2014ben a fizetése 21,7 m$ (8,2 prorated + 13,5 base). 2015ben 25,2 m$ (8,2 prorated +17 base). Ha valaha is felmerülne a cut, akkor az 2015ben jelentene először savinget a cap számára (5,3 m$).

Jelenlegi Cowboys cap: 116,6 m$ (a dead money továbbra is 5.963 m$). Igazából nem tudom, hogy ki lenne most elérhető solid G vagy OT; elvileg 6,4 m$ még van a sapóban.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
akkor idén nyerünk valamennyit Romo új szerződésével.
van értelme,van olyan szintű játékos akire még rá repülhetünk és jó igazolás lenne?

PunBB bbcode test